Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Kandydat PiS wygrał wybory uzupełniające do Senatu

Posted by redakcjawp w dniu 2008-06-23

Stanisław Zając (Prawo i Sprawiedliwość) wygrał wybory uzupełniające do Senatu w okręgu wyborczym w Krośnie – podała nieoficjalnie w nocy z niedzieli na poniedziałek Okręgowa Komisja Wyborcza.
Na Zająca głosowało 40 993 osoby.

– To wielka radość dla mnie, to osobiste uznanie i cieszę się bardzo, że wynik jest tak dobry – powiedział TVN24 wybrany na senatora Stanisław Zając. Kandydata Platformy Obywatelskiej Macieja Lewackiego poparło 22 457 wyborców, a b. marszałka Sejmu Marka Jurka – 10 751. Lider „Samoobrony” Andrzej Lepper uzyskał 3 435 głosów, Wacław Posadzki (SLD) – 2 703, przywódca rolniczej „Solidarności” w 1981 r. Jan Kułaj (KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl) – 1 774.

Niewielkie poparcie uzyskali m.in. detektyw Krzysztof Rutkowski – 357 głosów i b. wiceminister edukacji (LPR) Mirosław Orzechowski – 308.

Frekwencja wyniosła 12,20 proc.

59-letni Stanisław Zając jest z zawodu adwokatem. Był posłem I, III, V i VI kadencji. W latach 1997 – 2001 pełnił funkcję wicemarszałka Sejmu.

Komentarzy 6 to “Kandydat PiS wygrał wybory uzupełniające do Senatu”

 1. august said

  Następny miłośnik komuny w PiS-ie.
  Narodzie kochany jak długo jeszcze będziesz dawał sie nabierać tym małym krętaczą!!

 2. lesiu said

  najważniejsze, że poległa PO, to dowodzi, że sztuczne poparcie jakie robią platofrmersom sondażownie na nic się zdają i ludzie mają już dość tej taniej propagandy. Przecież ten rząd nic nie robi. Wycieczki, podróże, obsadzanie stanowisk kolesiami, ciągłe szukanie haków na poprzednią ekipę, a poza tym nic. Tragedia.

  http://pawellesiak.blog.onet.pl/

 3. august said

  Pawełku a jaka jest rożnica miedzy ta b…ą.

 4. NC said

  Frekwencja wyniosła 12,20 proc.
  Bez komentarza….

 5. krakus said

  Wywody o niskiej frekwencji to wycie POpaprańców skundlonych.Poraz
  pierwszy w historii dodatkowych wyborów,frekwencja przekroczyła aż
  12 procent.Wszystkie dotychczasowe wybory dodatk.były 6 – 8 proc.
  To jest komentarz !!!

 6. greg said

  Nie zapominajcie z PiS jest tak samo antypolska, pro zydowska partia jak PO. PO robi robote dla PIS. Jest to szykowanie gruntu pod wybory PIS-u, czyli znowu mamy wybrac zydowska partie.

  Glosuje tylko na Polskie partie, skonczylem wybierac mniejsze zlo. Albo zydzi Pro-UE, albo zydzi Pro-USrael. Banda farbowanych sprzedjanych lisow. Przestancie pisac jak mielibyscie zamiar glosowac na PIS, bo takie sprawiacie wrazenie. Trzeba jasno i dobitnie pisac o obu tych zydowskich antypolskich i anty chrzescijanskich partiach, jak i calej reszcie z naszego rzadu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: