Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zarzut: komunizm

Posted by redakcjawp w dniu 2008-06-26

Po publikacjach „Naszego Dziennika”: Prokuratura wszczyna pierwsze w powojennej historii Rzeczypospolitej śledztwo w sprawie publicznego propagowania totalitaryzmu komunistycznego

Koniec bezkarności komunistycznych ideologów. Finał tej sprawy mógł być tylko jeden. Prokuratura wszczyna postępowanie w sprawie Michała Nowickiego, syna aborcyjnej bojówkarki Wandy Nowickiej. Zarzuty są poważne: publiczne nawoływanie do popełnienia przestępstwa lub pochwalanie go, propagowanie totalitarnego ustroju państwa oraz publicznego znieważania grupy ludności z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej.

Nowicki lżył m.in. oficerów pomordowanych w Katyniu i nawoływał do atakowania polskich żołnierzy w Afganistanie oraz gloryfikował katów narodów, m.in. Józefa Stalina i Feliksa Dzierżyńskiego.

O działalności portalu Lewica Bez Cenzury i związanej z tą stroną internetową Organizacji Młodzieżowej LBC imienia Feliksa Dzierżyńskiego, kierowanej przez Michała Nowickiego, informowaliśmy na łamach „Naszego Dziennika” kilkakrotnie. Po naszych publikacjach postępowanie sprawdzające wszczęła Prokuratura Krajowa i Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Analiza materiałów, które publikował Nowicki na swoich stronach internetowych, w których szydził z Polaków zamordowanych w Katyniu, określając ich mianem „dwudziestu tysięcy darmozjadów”, lub wzywał do mordowania polskich żołnierzy w Afganistanie, pisząc: „(…) Oby nikt z nich nie wrócił żywy. Albo lepiej – niech wszyscy wrócą – jako inwalidzi – niezdolni do funkcjonowania w wolnorynkowym kapitalizmie. Niech te parszywe mendy wrócą bez nóg, bez rąk – z pokiereszowaną gębą i wydłubanymi oczami. Chcieliście tam jechać – to zdychajcie w afgańskich piaskach (…)”, zadecydowała ostatecznie o wszczęciu postępowania prokuratorskiego.
Śledczy nie zasypiają gruszek w popiele. – Podjęto działania w celu ustalenia, gdzie mieści się ten serwer – ujawniła prokurator Katarzyna Szeska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Prokuratorzy prowadzą postępowanie w sprawie możliwości popełnienia przez Nowickiego i jego współtowarzyszy z LBC trzech rodzajów przestępstw: publicznego nawoływania do popełnienia przestępstwa lub pochwalania go, publicznego propagowania totalitarnego ustroju państwa oraz publicznego znieważania grupy ludności z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej. Nowickiemu może grozić nawet do trzech lat pozbawienia wolności. Lewacki bojówkarz był już wcześniej karany – za rzucanie kamieniami w funkcjonariuszy policji.
Wojciech Wybranowski
(Nasz Dziennik)

Komentarzy 10 to “Zarzut: komunizm”

 1. krakus said

  Ciekawe że można zniszczyć i to wielokrotnie stronę Wirtualnej Polonii,a taki portal Lewica Bez Cenzury istnieje i zatruwa umysły
  części niezdecydowanych czyt.niegłosujących rodaków.Pytanie czy taki
  np.koncern jakim jest Agora nie stać wynając hackera? A może tacy
  Nowiccy objęci są kuratelą Meleszków czy Adamów?

 2. dr inż. A.Z., G-ce said

  Jeszcze się nie spieszmy! Jeszcze się nie cieszmy!

  Po owocach ich dopiero poznacie. I wówczas nadejcie czas żniw i zbierania owoców z polskich pól, a i czas wycinania i wypalania wszystkich chwastów!

 3. janusz said

  Jeżeli weźmiemy pod uwagę że 80% użytkowników Polskiego internetu to synalkowie aparatczyków, to czego oczekiwać?
  Znam dużo osób z informatyki związanych z hackerstwem, wszyscy oni może po za nielicznymi wyjątkami maja lewicowe poglądy, spora grupa z nich to żydzi, ale skrzętnie ukrywają swoje pochodzenie. Jest faktem ze przebija się coraz więcej Polaków (prawdziwych nie z nadania) przez ten jazgot, ale to ciągle za mało. Ceny za internet są ciągłe zbyt wysokie na zwykła Polską rodzinę, a jest to celowa robota by ograniczyć dostęp do wiedzy. Większość portali internetowych które odwiedzałem są prowadzone przez lewaków, lub ich sympatyków. Dotyczy to każdego aspektu życia w jakim można spotkać się Polskim internecie. Największe pranie mózgów robi się na warezach, torrentach i im podobnych, bowiem to najbardziej przyciaga młodzież (gry i filmy) Te portale są prowadzone przez żydolewactwo i wykorzystywane do siania propagandy pod nazwa „demokracja” każdy z tych portali posiada swoje forum na którym jest dział polityka lub jemu podobne. Na takich forach jest kilku płatnych agitatorów, którzy podrzucają co jakiś czas temat by potem przekonywać do swoich racji co mniej oczytaną młodzież.
  Dlatego sobie bezkarnie istnieją, ale to już druga strona medalu i ja nie o tym.

 4. Stary said

  W Biuletynie PRP czytalem kiedys artykul, w ktorym autor
  opisywal ‚akcje’ mlodych izraelskich internautow.
  Tysiace Izraelczykow (ale rowniez Zydow w innych panstwach) sledza nieustannie strony internetowe pod katem ‚antysemityzmu’.
  Natychmias reaguja, jezeli ktorys z nich znajdzie strone lub wypowiedz o takim chrakterze, przekazujac sobie informacje.
  Dlatego atak na niektore strony moze miec chrakter masowy.
  To jest skoordynowana akcja. Maja najzdolniejszych na swiecie
  hackerow.
  Kiedys forum dyskusyjne na nieistniejacej juz stronie prawicowej
  http://www.patrioci.org bylo zakllocane poprze wstawianie znakow xxx
  ///, yyy /?? itd. zamiast wypowiedzi.

 5. Rex said

  Powszechny dostep obywateli do broni palnej – to jest to co odrorznia panswa prawdziwe wolne (Szwajcari , USA ) od panstw i zniewolonych ( Polska ).

 6. Analityk said

  Jeszcze troche a dopominanie sie o zagrabiona wlasnosc Narodu Polskiego przez Polakow bedzie nazwane – komunizmem, zniewolenie przez Polakow przez Antypolakow bedzie nazwane demokracja (co ja pisze to juz jest!), bunty przeciw zagrabianiu np. stoczni, bunty przeciw nedzy beda nazwane zaczatkami komunistycznej rewolucji, ktora koniecznie trzeba zgniesc sila, proby osadzenia komunizmu beda nazwane zemsta, a wskazywanie narodowasci komunistycznych oprawcow bedzie nazwane sianiem nienawisci do demokratycznych narodow przez polski ciemnogrod.
  Pozyjemy – zobaczymy – doswiadczymy.

 7. opinio said

  ..a to komuchy w Polsce musieli sie obsmiac jak pszczoly czytajac takie bzudry jak: ..”śledztwo w sprawie publicznego propagowania totalitaryzmu komunistycznego „…!?

 8. Walec said

  To jest dobre: Wszystkie metody dobre by zapełnić „koryto”

 9. Guła said

  Tylko ci panie Opinio którzy mają powyżej 5.000,- PLN emerytury.
  Znaczy się jeszcze z UB

 10. sołtys said

  Wstawiam ten link jako przykładowy komentarz do wypowiedzi Janusza – przykład strony gdzie żydolewactwo robi wodę z mózgu niedouczonym małolatom – jak widać nie wszędzie jest to regułą. (jest to jedna z najpopularniejszych polskich stron „warezowych”)
  http://peb.pl/polityka-i-spoleczenstwo/325814-czy-wedlug-byly-prezydent-wspolpracowal-z.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: