Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zmartwychwstał Pan Prawdziwie

Posted by redakcjawp w dniu 2009-04-11

Wielkanoc 2009

 

Wszystkim czytelnikom „Wirtualnej Polonii” pragniemy złożyć najlepsze życzenia z okazji Zmartwychwstania Naszego Pana.  Niech Was nie zrażają i nie zniechęcają ataki na naszą religię, nasz Kościół i na naszego Papieża, Benedykta XVI, albowiem sam Jezus Chrystus nam obiecał, iż „złe moce go nie przemogą”. Bądźmy odważnymi świadkami prawdy objawionej, a owe kilka dni świątecznych niech doda nam sił do stawiania oporu mocom zła, a w domu niech będzie okazją do wyrażenia sobie wzajemnie miłości.

Komentarzy 9 to “Zmartwychwstał Pan Prawdziwie”

 1. Ryziel said

  z okazji Świat Wielkanocnych duzo łask Bożych dla całej Redakcji Wirtualnej Poloni składa Prezes Klubu Dyskusyjnego im I.Paderewskiego z Poznania Ryszard Zieliński

 2. Marian Barański said

  Radujmy się z Wielkiej Nocy, ale pamiętajmy tez o zakusach obchodów Zmartwychwstania już w sobotę czyli przekształcenia Wielkanocy w szabas. Jakim prawem śpiewa się w Wielką Sobotę „Wesoły nam dziś dzień nastał” skoro ” leżał trzy dni w grobie”.Wielu też księży mówi o ” święcie paschy” , nie ,o Wielkanocy.

 3. Lubomir said

  Duchowych sił, płynących z wiary w Zmartwychwstałego Chrystusa wszystkim prowadzącym, piszącym i czytającym Wirtualną Polonię, to wspaniałe forum wolnych Polaków – życzy na każdy dzień niełatwej rzeczywistości Lubomir.

 4. fardei said

  Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych!

 5. Bronek said

  Chrystus Zmartwychwstal Alleluja,Cieszmy sie i radujmy.
  Zdrowych ,Wesolych i Radosnych Swiat Wielkanocnych ,
  pelnych Ciepla wiosennego, Blogoslawienstwa Bozego i optynizmu a nade wszystko tworczych i pozytywnych dzialan dla naszego umeczonego kraju Polski i Polakow
  Zyczy
  Bronek

 6. j said

  Szanownej Redakcji WP z Panem Włodkiem Kulińskim na czele oraz wszystkim tak bliskim mi Koleżankom i Kolegom z tego forum – przesyłam najlepsze, najserdeczniejsze Wielkanocne Życzenia:

  Niech Zmartwychwstanie Pańskie,
  które niesie odrodzenie duchowe,
  napełni wszystkich spokojem i wiarą,
  da siłę w pokonywaniu trudności
  i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość…

 7. lolo said

  Wesołego Alleluja.Wszystkim Polakom życzę.

 8. Joe said

  Chrystus Zmartwychwstal Alleuja…Ta radosna nowina pragne sie podzielic z Szanowna Redakcja WP i Wszyskimi Goscmi tego Forum.
  Joe.

 9. Guła said

  Chrystus Zmartwychwstał i napełnił serca nasze mocą istnienia.

  Redakcji Wirtualnej Polonii i Forumowiczom wszelkiego dobra życzę w te kolejne wspólne Święta Wielkanocne.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: