Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Mirosław Dakowski – Stan świata i nadzieje dla Polski

Posted by redakcjawp w dniu 2009-06-18

Mirosław Dakowski
Głos w czasie II spotkań „Pokolenia Summorum Pontificum” w Zakroczymiu, 13. 06.’09


I. STAN

A. „Globalizm” i agresywny „humanizm” są realizowane już jawnie co najmniej od Comeniusa (Jan Amos Komenski), poprzez plany – i potem realizację Iluminatów. Celem jest laickie Państwo Świata, ze swoim Przywódcą, zwanym przez zwolenników mesjaszem, a przez chrześcijan, szczególnie katolików, anty-chrystem. Podręcznikiem dla chcących wiedzieć więcej jest przede wszystkim książka Epiphaniusa „Ukryta strona dziejów”, którą sygnalizuję oddzielnie.
W Starym Testamencie opisywane są wstępne figury anty-chrysta: Król Antioch IV Epiphanes, Aleksander zwany Wielkim. Potem był to Neron. W historii znamy wielu takich „wodzów zła”. W XX wieku byli to np. Lenin, Hitler i Stalin. Obecnie, po obaleniu cesarstw i królestw, plany „królestwa człowieka” (dla wybranych, oczywiście, nie dla wszystkich ludzi) realizuje samozwańcza, niewybieralna „elita mędrców” tworząca sztuczną, zaplanowaną Unię Europejską, czyli – według nich – Wieżę Babel Bis (są takie plakaty Rady Europy). UE jest stanowczo „laicka”, anty-boża. W artykule „Czy w UE powstaje nowa cywilizacja? (w dziale „Koneczny”) analizuję jej cechy i szanse. Jest to zalew (czyżby potop?) sztucznej, wymyślonej anty-cywilizacji.
Przykładem satanizmu tego tworu (i podobnych realizacji „humanizmu”) jest pochodząca od Lenina i Hitlera „przemysłowa”, usankcjonowana „prawem”, rzeź niewiniątek. Za czasów Heroda zabito setkę czy parę setek chłopczyków, w ostatnim pół wieku zaś „humaniści” zabili oficjalnie ponad miliard dzieci (por. dane statystyczne w: W demografii: zamilczana zbrodnia trwa ). O tym, iż są to dane znacznie zaniżone, niech świadczy przykład: w.g. danych Johnstona w Hiszpanii zabito ok. 1.9 miliona dzieci (w latach1941-2005), a ostatnio kardynał Antonio Canizares, prefekt watykańskiej Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, wcześniej prymas Hiszpanii, alarmował, że zabito tam ok. 40 milionów … Z taką (nie-) dokładnością możemy poznać zbrodnie neo-satanistów… Ciarki po plecach chodzą.

B. „Demokracja w USA”: Wiemy już z niezbitą pewnością, na podstawie licznych dokumentów i świadectw specjalistów, że zniszczenie trzech wież w NY (i części Pentagonu w Waszyngtonie..) (t.zw. 9/11) to rezultat, zaplanowany i przeprowadzony przez siły globalistyczne wewnątrz USA. I działo się to zupełnie (skrajnie!) inaczej, niż me®dia i Administracja przedstawiają. Ciarki po plecach chodzą.
Opublikowałem gdzie indziej (por. w: Inne polityczne Zagraniczne : Barack Obama – antychrystek? Notre Shame? ) analizę kierunków, w jakich dążą siły stojące za Barackiem Husseinem Obamą. Tytuł streszcza wszystko. Duchowość Obamy i jego intelekt starcza do tego, by chwalić się publicznym zabiciem muchy. Ale jego „kapłani prowadzący’ przepychają legalizację rzezi niewiniątek (FAMA) oraz wsparcie Administracji dla finansowania „małżeństw” zboczeńców różnych zainteresowań.
Nie widać nadziei na skuteczne obudzenie większych odłamów narodu amerykańskiego. Czy on istnieje?

C. Rosja: Naiwni optymiści oraz zawodowi kłamcy upatrują dowodu „postępu” w rozpadzie Związku Sowieckiego. Dla uspokojenia katolików – wiążą te zmiany z „wypełnieniem próśb Matki Boskiej Fatimskiej” o poświęcenie Jej Rosji.
Gdy jednak przyjrzymy się obecnemu stanowi Rosji:
– rządy KGB-szników i oficerów sprywatyzowanych sekcji GRU, oraz Wielkiej Finansjery,
– wpędzenie Rosji w nędzę materialną i duchową. Rozrost sekt, pseudo-religii, zabobonu, czarów i magii, satanizmów.
– Więcej dzieci – sierot (biezprizornyje) niż było w latach 20-tych XX wieku na skutek terroru Lenina i bolszewików. Potworny wzrost prostytucji dziecięcej, pedofilii i „używania” dzieci (i dorosłych, np. Czeczenów) jako „banku narządów” dla bogatego Zachodu.
– Spotęgowane tępienie katolicyzmu, kapłanów i wiernych.
Tylko wyjątkowo ślepi – oraz bezczelni – mogą mówić o „dokonanym nawróceniu Rosji”.

D. Polska. Od paru lat, po wielu walkach w dziedzinie gospodarczej (kopalnie, energetyka, gaz-rura z Rosji…), finansowej (banki, FOZZ), czy politycznej (wyjście oczywiste, a ignorowane: JOW) uznałem, że sposobami ludzkimi, politycznymi, społecznymi, wyjście z kabały (w obu znaczeniach tego terminu) jest niemożliwe. Obserwujemy coraz szybsze niszczenie górnictwa, przemysłu ciężkiego, stoczniowego, przejęcie energetyki, banków itd. Wymieniłem tylko dziedziny, którymi się zajmowałem.
Bezsilnie alarmujemy o rządach agentury, jurgieltu, kłamstwa, „prowizji”. Szanse na wybór osoby zaufania do sprawowania władzy są zerowe. Przepisy dają tylko „prawo” do dania głosu na ich partyjna listę. Większe, więc wpływowe me®dia są w całości w rękach ukrytych ONYCH. I z pełną bezczelnością deprawują „owieczki”. Większość ludzi wycofała się w prywatność, w bierność. Czy rzeczywiście nie ma nadziei?
W drodze przemian politycznych i społecznych szans na Obudzenie, na Uzdrowienie nie widzę żadnych.

II. WYJŚCIA. NADZIEJA

Sami nie wyjdziemy. Symbolem tego mego przekonania jest m.in. fakt, iż „Drogi wyjścia” umieściłem na mej Stronie tylko w dziale Kościół.
Tylko wtedy, gdy naród realnie uzna Chrystusa za Króla Polski, a Pośredniczkę wszystkich Łask, jego Matkę, za naszą Królową, obronimy Polskę i polskość. Stąd apele o różne Krucjaty Różańcowe (zob. pod: Drogi wyjścia ). Przecież zwycięstwa pod Lepanto (1571 r), przy ataku Turków na Republikę Wenecką w 1716 r. , czy wyzwolenie Austrii spod okupacji sowieckiej w połowie XX wieku to były zwycięstwa oceniane jednoznacznie jako osiągnięte dzięki Krucjatom Różańcowym.
Dopiero niedawno zdałem sobie sprawę, że osobiście uczestniczyłem w dwóch zwycięskich Krucjatach: Wynikiem pierwszej było Motu Proprio „Summorum Pontificum” w 2007 roku, a następnej – odwołanie przez papieża Benedykta XVI ekskomuniki podobno ciążącej na biskupach Bractwa św. Piusa X. Przy drugiej odmówiliśmy ponad dwa miliony Różańców. Przecież z punktu widzenia ludzkiego obie te decyzje i fakty były nieprawdopodobne, niemożliwe! A jaki rejwach wywołały wśród „postępowców”! Można z dumą powtórzyć powiedzenie: Mój wróg świadczy o mnie.
Nie powinno jednak być zadziwiające, ani nie jest paradoksem, że za najważniejszą dla Polski Krucjatę uznaję trwającą obecnie Krucjatę „12 milionów Różańców” o poświęcenie Rosji przez tego Papieża, Benedykta XVI, wraz z wszystkimi biskupami, Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

Słyszałem i słyszę głosy:
1) Gdzie sens, gdzie logika?! Mówisz o Polsce, a proponujecie krucjatę o Rosji?
2) No, może chociaż dodajmy np. intencję rozpadu satanistycznej UE? !
3) Przecież Rosję już papieże poświęcili, szczególnie Jan Paweł II w 1984 roku!
4) Czy można modlić się, by Ojciec św. poświęcił Rosję „z wszystkimi biskupami”, jeśli spora ich część to niedowiarki czy masoni?

Ad 1: Tylko wtedy, gdy Rosja wyjdzie z obecnego pogaństwa i „smuty”, szczególnie religijnej, gdy nawróci się na katolicyzm, to przestanie grać rolę kowadła, na którym leży Polska pod ciosami „humanistów” z UE. Inaczej: Jeśli Rosja się nawróci, to Wieża Babel Bis otrzyma cios, ratujący Polskę na długo. Więc wymodlenie Nawrócenia Rosji jest jedyną szansa na uratowanie Polski.
Ad 2: Matka Boża Fatimska prosiła/żądała „poświęcenia Rosji”. A przecież Jej Syn wiedział, dokąd zaprowadzą Europę loże.. Przypuszczamy, że cud rosyjski ma być widoczną dla wszystkich drogą, przez którą Bóg wyprowadzi narody na „pewien okres pokoju”. Ufajmy!
Ad 3: Te 18-20 lat po „pierestrojce” i „głasnosti” nawet największym optymistom powinno wystarczyć do zrozumienia, że TAM realnie rządzi inna odmiana anty-chrystka, że Rosja się nie nawróciła. Więc WSZYSCY powinniśmy w tej Krucjacie różańcowej z pełną ofiarnością i pobożnością uczestniczyć.
Ad 4: Tak, to ostatnie to prawda, ale… zostawmy tę sprawę Panu Bogu, módlmy się a na pewno zobaczymy wyniki. Na rozwiązanie tego dylematu czekam, przyznam się z ogromna „ziemską” ciekawością. Ale i z pełną ufnością.

Róże składamy u stóp Pośredniczki Wszystkich Łask, lecz sprawozdanie z ilości odmówionych Różańców (jeden Różaniec = pięć dziesiątek) proszę co miesiąc do mnie, a ja przekażę SUMĘ róż (anonimowo!) do Bractwa św. Piusa X, bo to Biskupi Bractwa wezwali do tej Krucjaty. (por. KRUCJATA 12 MILIONÓW RÓŻAŃCÓW w dziale Kościół).

Komentarze 3 to “Mirosław Dakowski – Stan świata i nadzieje dla Polski”

 1. Marian Barański said

  Mam kłopot, bo podzielam naogół myśli Profesora, ale przeciez impereium zła to Zachod. Z drugiej jednak strony NMP istotnie wezwała papieża i wraz ze wszystkimi biskupami do poświęcenia Rosji Jej NIepokalanemu Sercu.

 2. Adam said

  Kubel zimnej wody na wszystkich prawicowych wielbicieli Putina
  i gloryfikatorow drogi, ktora kroczy „samoistnaja Rosija” – tak jakby
  ta Rosija „urwała” sie globalizatorom z łańcucha.
  Czy to powod braku komentarzy?

 3. Analityk said

  Masoneria i zydostwo rozpoczelo o piatku 19 czerwca dwutygodniowy festiwali gejow i wszelkich zboczencow w “demokratycznej” Kanadzie w Toronto.

  Prosze pieniadze znajduja sie na swietowanie i nagradzanie wszelkich dewiacji w zachodnim swiecie – a nie stac ich na kreowanie miejsc pracy, by ludzie mogli godnie zyc. W Toronto okolo 130 tysiecy ludzi czeka na tzw. mieszkania socjalne tzn. minimum aby miec dach nad glowa i nie zyc w przytulku czy na ulicy.

  O ile mi wiadomo rowniez i zydowska Polonia z Toronto szykuje sie do swietowania tego dwutygodniowego festiwalu zboczencow aby nie odbiegac od “nowoczesnosci i postepu”. Nie obedzie sie oczywiscie bez reportazy w “polskim” programie p.Sniegockiego “Z ukosa” a moze i nawet jakiejs imprezy z tej okazji zorganizowanej przez “Salon Poezji, Muzyki i Teatru” p. wspieranego przez “polski” konsulat w Toronto.

  Nastronach internetowych pod haslem “Polskie dziedzictwo kulturowe w Kanadzie” KPK reklamuje “Stowarzyszenie Polskich Gejów i Lesbijek”. Oto komu sluzy zydowski KPK !!!
  Kto nie wierzy – do sprawdzenia na:
  http://www.polishheritage.ca/KPK_Toronto_PL.aspx

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: