Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Rabin zaatakował Kamińskiego za „antysemityzm”

Posted by redakcjawp w dniu 2009-07-19

Wpływowy działacz społeczności żydowskiej w Wielkiej Brytanii, rabin Barry Marcus, zaapelował do lidera partii konserwatywnej Davida Camerona, by zerwał wszystkie kontakty z eurodeputowanym PiS-u Michałem Kamińskim – donosi tygodnik „Observer”.
W ubiegłym tygodniu Kamiński nieoczekiwanie został nowym przewodniczącym czwartego co do wielkości, 55-osobowego klubu w Parlamencie Europejskim (PE) – Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (EKR), w którym brytyjscy konserwatyści mają 25 europosłów i są największą partią.

Rabin Marcus z Centralnej Synagogi w Londynie twierdzi, że Kamiński jako poseł, w którego okręgu znajdowało się Jedwabne, w 2001 roku prowadził akcję przeciwko uznaniu Polaków za winnych tej zbrodni na Żydach, dokonanej w 1941 roku. Kamiński w latach 1997-2001 był posłem AWS z województwa łomżyńskiego.

– Zachodzi potrzeba, by partia konserwatywna wydała oświadczenie, w którym odetnie się i potępi (taką postawę). W przeciwnym razie będzie wyglądało na to, że toleruje tego rodzaju poglądy – powiedział Marcus „Observerowi”.

10 lipca 2001 roku w 60. rocznicę zbrodni na Żydach w Jedwabnem prezydent Aleksander Kwaśniewski zwrócił się do rodaków o to, by zmierzyli się z przeszłością, i przeprosił za tę zbrodnię w imieniu Polaków.

Kamiński zaprzeczył, by był zaangażowany w nakłanianie mieszkańców Jedwabnego do tego, by nie poczuwali się do winy i nie przepraszali:

– W tym czasie mówiłem tylko to, iż należy ukarać sprawców mordu, ale nie trzeba odpowiedzialnością za niego obciążać całego narodu. Byłem zwolennikiem przeprosin – powiedział Kamiński „Observerowi”.

Według Anny Bikont z „Gazety Wyborczej”, na którą powołuje się brytyjski tygodnik, w marcu 2001 roku Kamiński był w Jedwabnym, gdzie wziął udział w spotkaniu ok. stu osób i zaproponował napisanie otwartego listu przeciwnego przeproszeniu Żydów i wyrażeniu skruchy z powodu mordu, dopóki dogłębne dochodzenie nie wyjaśni jego okoliczności.

Kamiński odparł, że nie pamięta, co robił przed 9 laty.

Konserwatywny europoseł Edward McMillan-Scott, który wbrew ustaleniom wewnątrz klubowym zgłosił swą kontrkandydaturę na wiceprzewodniczącego PE, czym przyczynił się do utrącenia kandydatury Kamińskiego, twierdzi, że „to co Kamiński mówił i robił, musi czynić z niego antysemitę”.

McMillan-Scott został usunięty z klubu EKR.
(PAP)

Reklamy

Komentarzy 30 to “Rabin zaatakował Kamińskiego za „antysemityzm””

 1. Bolek said

  Spełnia się wielowiekowe marzenie
  „strasznych braci” o panowaniu
  nad światem. Dziś wkraczamy w epokę
  dyktatury rabinów, którzy już jawnie
  wydają polecenia swoim „Davidom”
  ulokowanym na wszystkich szczeblach
  władzy większości tzw. „demokratycznych
  państw”. Czy jest jakaś siła która
  może te „dzieci diabła” powstrzymać ?

 2. Owszem jest taka sila…
  Wystarczy wytracic z ich „lap” kontrole nad kredytem i zaraz znajda swoje miejsce….przy lopacie…
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 3. u said

  Antysemityzm to uniwersalny wytrych, ktorym to ickowe zbiry wlamuja sie do sezamow w wytypowanych krajach. Ostatnio pasuja to narzedzie do dokonania skoku na nasza krwawice i juz Kaminski wytrych sie przeklada.

 4. Analityk said

  Tak p.Aleksander Kwasniewski to moze – co najwyzej – zwracac sie do swoich “rodakow” aby przeprosili Polakow za zbrodnie wydawania w rece NKWD Polskich Patriotow, ktorzy byli przez nich wywozeni na Sybir i mordowani.
  Z cala pewnoscia – ten Antypolak – nie mial prawa przepraszac za te zbrodnie Zydow popelniona przez hitlerowcow w imieniu wszystkich Polakow.

  Co za podlosc i wyrafinowanie – a teraz przedsiebiorstwo holocaust upomina sie o odszkodowania od Polski i Polakow. Trzeba byc slepym aby tego nie widziec. Temu Kwachowi nalezy sie za to w twarz od kazdego Polaka.

  Prawy Rzad Polski to powinien domagac sie odszkodowan od izraela za zydowskie zbrodnie na Polakach, za donosicielstwo Zydow do NKWD, za ich zdrade i wspolprace z rezimem komunistycznym i ich pobratymcami w bolszewickiej Rosji, za ich zdrade Polski i Aliantow i dezercje z Armii Andersa, za wymordowanie najlepszych Polskich Patriotow w latach 1945-1956. Dla Zydow kazda droga do zdobycia pieniedzy czy wladzy jest dobra.

  Mieszkancy Jedwabne zupelnie nie powinni poczuwac sie do popelnienia tej zbrodni, gdyz jej nie popelnili. Nie zabili wowczas zadnego Zyda. Pan Kaminski zupelnie niepotrzebnie sie tlumaczy. Powinien wrecz potwierdzic to co owa pani Anny Bikont z zydowskiej gazety GW albowiem nalezy ten mord calkowicie wyjasnic, a wszystkie fakty wskazuja, ze mordercami byli wylacznie hitlerowcy. Rabini zydowscy zabronili jednak dochodzic prawdy, gdyz nie mogliby teraz terroryzowac Polski oskarzeniami o te zbrodnie zwlaszcza po tym jak antypolak Kwach bezpodstawnie przepraszal.

  To, ze obecnie rabin Barry Marcus probuje narzucac innym swoje zdanie i wrecz ich terroryzowac swiadczy o niezmiennosci zydostwa – ich checi dominacji i podporzadkowywania sobie innych.

 5. Analityk said

  @U

  Proponuje otwarta wojne z kazdym kto zarzuca komukolwiek antysemityzm.
  Odpowiadamy zawsze w ten sam sposob.
  Cytuje
  (…)
  Kazdy glupi Zyd jak nie ma zadnych argumentow przeciwko komus kogo nie lubi z jakiegokolwiek powodu – nazywa go antysemita lub oskarza go o antysemityzm !!!
  Z takim indywidum sie nie rozmawia z w/w powodu !!!
  (…)

  Te odpowiedz nalezy wszedzie propagowac – nawet na obcojezycznych forach.

 6. u said

  Do Analityka

  Tym antysemityzmem tak nachalnie zydostwo sie wyslugiwalo i wysluguje, ze nie robi juz rzadnego wrazenia.
  Kto dzis jako tako oczytany w ta brednie gdakana przez syjonistow wierzy? To oni sa wscieklymi antysemitami, wystarczy tylko sobie przypomniec ich ostatnia „operacje” w Gazie,i policzyc semickie ofiary, zeby bez pudla wskazac na rzeczywistych a nie urojonych antysemitow.

 7. Analityk said

  @U

  Droga Pani U – domyslam sie, ze pisze Pani z Australii albo z kontynentu amerykanskiego. W tej chwili w Europie 6 rano wiec ludzie spia, w Australii okolo wpol do pierwszej w poludnie – wiec przerwa na drugie sniadanie (lunch), w USA i Kanadzie prawie wpol do pierwszej w nocy – tylko ci co sa (between jobs) tj. szukaja pracy lub maja urlop pisza o tej porze na tym forum. No oczywiscie pozostaja jeszcze ci co sa zasluzonymi emerytami.

  Ma Pani calkowita racje. Dowodow ich zbrodni dostarczyli skandynawscy lekarze a niektore kraje europejskie wystapily o sciganie zbrodniarzy zydowskich z w/w zbrodnie w Gazie. Izrael natomiast – o ile mi wiadomo – zniszczyl wszelkie dowody przeprowadzenia tych zbrodniczych operacji usuwajac zwlaszcza nazwy jednostek bioracym w tym udzial i listy z nazwiskami oficerow, ktorzy kierowali tymi operacjami.
  Dla mnie dowody lekarzy skandynawskich i zdjecia masakr cywilnej ludnosci sa wystarczajacym dowodem aby uwazac Izraelczykow za najwiekszych antysemitow i zbrodniarzy obecnych czasow.

 8. Lubomir said

  A czemu nie nękać psubratów za antypolonizm i rasizm?. Np takiego zidiociałego tetryka Bartoszewskiego czy krewniaków stalinowskich zbirów – Bermana, Stolzmana czy Szechtera?. Dlaczego doradcą polskiego rządu czy przewodniczącym Komisji Sejmowej d/s Łączności z Polonią Zagraniczną nie może być młody, wykształcony autentycznie Polak, pochodzący z chrześcijańskiej i patriotycznej rodziny, tylko musi być nim stary erotoman i żydowsko-niemiecki konfident – Bartoszewski albo potomek renegatów z czerwonego klanu wyznania handlowego?. Promocja zdrajców to nagorsza rzecz jaka może przytrafiać się Rzeczypospolitej Polskiej.

 9. Antek said

  Trzeba zacząć ścigać antypolonizm.

 10. krakus said

  Mimo takiego takiego poparcia przez PO,SLD,a nawet PSL,specjalnej
  ochrony służb spec. i policji,są stale zakonspirowani.Z reguły udają katolików,zasłaniają się Bogiem,noszą na klapach marynarki święte wizerunki,wystawiają trumny w K.K.,uczestniczą w Mszach Św.
  Kościoła itd,itd.Mimo opanowania trójwładzy,gospodarki i handlu,
  stale w ukryciu,a swą działalność przypominają V-Kolumnę,jedynie
  mocodawcy są z innego kierunku.Masowo napływają do Polski (ułatwia
  w tym III R.P.)zajmując stanowiska do ministrów włacznie.I co?
  Co się zmieniło od czasów II R.P.? Wrócilismy do „wasze ulice…”
  Kiedyś np.w Krakowie mimo 1/3 ludności pochodzenia żydowskiego znane było pojęcie bojkotu np.konkurencyjnego handlu żydowskiego.
  Dzisiaj to pojęcie jest nam nieznane,co pozostaje? Czytajmy więc
  co pisze p.Lubomir (poz.8)w swej trafnej wypowiedzi.

 11. Światły Człowiek said

  Cieszy, iż walka z antysemityzmem wkracza na najwyższe szczeble niezwyciężonej Unii Europejskiej, bez której nie było by dobrobytu w Polsce i Europie.

 12. Polar said

  Kwaśniewki niczego nigdy nie mówił w moim imieniu. Nie miał i nie ma takiego prawa. To co mówił to wyłącznie za siebie.

  Oskarżenie o antysemityzm, to jak dotąd, poważna sprawa. Ma dwa końce – jak każdy kij… Trzeba uważać, ponieważ rządzące nami marionetki, mogą zacząć koniunkturalnie ustawiać się w kolejce po ten tytuł.

 13. Lubomir said

  Żadne ‚anty-‚ nie przerasta mądrości i waleczności Polaków. Spisaliśmy się znakomicie jako antyhitlerowcy i antykomuniści. Jeżeli pojawi się kolejny wróg zagrażający Polsce, pokonamy go jako anty-…Terroryści i zbrodniarze nie mogą wiecznie zastawiać się listkiem figowym i udawać cnotliwych Beniaminów. Dzisiaj dzieci w przedszkolach na całym świecie wiedzą kto jest zboczeńcem, nazistą, koczownikiem i lichwiarzem. I z pewnością nie jest to żaden Irańczyk ani Irakijczyk. Na Madoffa też nękana ludzkość znalazła sposób. Człekokształtna bestia zapewne nie dożyje zasądzonych 150 lat więzienia.

 14. ja vol said

  Kamiński Euro poseł mnie zupełnie rozczarował. Jak można tak się kajać przed żydami?
  Poczuł się chyba zagrożony utratą stanowiska deputowanego i tak ględzi, że nie mogę tego słuchać.
  Nie ma zupełnie swojej godności i wstyd mi za niego!

 15. Lubomir said

  Rabin to przecież nie żaden ‚uebermensch’, podlega Kodeksowi Karnemu. Pan Kamiński ma prawo do obrony honoru i dobrego imienia Polski, którą reprezentuje. Znana jest sprawa np rabina-kryminalisty, który został skazany na 30 lat więzienia za molestowanie córki. Israel Weingarten nie zdołał zasłonić się żadnym frazeologicznym parawanem ani grą jakimś wyświechtanym słowem-kluczem. Sąd w Nowym Jorku nie dopatrzył się żadnych okoliczności łagodzących, ani trudnej historii środowiska sodomity, ani lokalizacji szkoły pod górką…Podobnie może być w przypadku awanturnika znieważającego przedstawiciela Rzeczypospolitej Polskiej.

 16. Marian Barański said

  Oczywiście Kamiński ma wyraźnego pietra przed żydostwem . A z tego co pamiętam , to jednak nie był za przeprosinami, a nawet, choc nie wiem czy nie mylę go z innym posłem zasugerował mieszkańcom Jedwabnego utworzenie Komitetu Obrony Dobrego imienia Jedwabnego . Ostatecznie sprawę wziął w swoje ręce Komitet Obrony Dobrego Imenia Polski , ktory w liście do biskupów nadesłal relacje księdza proboszcza Jedwabnego , opisującego prawdę o wydarzeniach w Jedwabnem w roku 1941. Komitet , na dwa dni przed żydowskimi obchodami tego tragicznego wydarzenia w Jedwabnem , rozprowadził w Jedwabnem ulotki i plakaty o treści ” My , nie przepraszamy ! To Niemcy wymordowali Żydów! Niech oszczercy przeproszą Naró polski!” Plakaty nie zostały zerwane i sfilmowała je izraelska telewizja jak równiez prasa krajowa. Byłem przy tym wszystkim , bo mialem swój udzial w powstaniu i w tych akcjach Komitetu. A dlaczego ujawniam i ww/w szczegół o eurodeputowanym Kamińskim? Bo jest co najmniej oportunista czemu dal wyraz potępiając akcję Wisła i obecnie kajając się przed rabinem. Nie widzę powodu, by go oszczędzac.

 17. wet3 said

  @ Marian Baranski
  Masz racje. Mam Kaminskiego w nosie! Nie daje on jednoznacznej odpowiedzi zydkowi mowiacej, ze mordu w Jedwabnem dokonali Niemcy.

 18. Palacz said

  Czy ten okrutnik, antysemitnik to nie syn Kaminskiej sp. dyr. Teatru Zydowskiego w W-wie siostry rodzonej braci Ustinow? Jeden marszalek ZSRR a drugi Piter Ustinow z Holywood? Ladny mi atysemita.
  Cosik mi sie zdaje, ze znowu i znowu nas walą 🙂

 19. Re: „swiatly czlek”…pisze:
  „Cieszy, iż walka z antysemityzmem wkracza na najwyższe szczeble niezwyciężonej Unii Europejskiej, bez której nie było by dobrobytu w Polsce i Europie.”..(a ja dodam:….oczywiscie dla zydow…ma sie rozumiec…
  (nur fuhr jude…)
  =====================
  Milego dnia zycze
  jasiek z toronto
  http://polskawalczaca.com

 20. RKK said

  Cos tak wyglada ze ZYD angielski zaatakowal ZYDA polskiego bo wszedl mu w droge i popsul geszeft.No ale zeby od razu przezywac jeden drugiego antysemita.

 21. NSZ-c said

  Żydoskie ścierwo czyli oszuści, złodzeje, bandyci i ludobujcy tak się rozwydżyli oraz ROZPANOSZYLI we wszystkich krajach świata, że usiłuja wprowadzić przemocą jako NAJWAŻNIEJSZE KRYTERIUM do OCENY człowieka, którym ma być jego ocena stosuneku do hucpy żydoskiej. Czyli z tego wynika, że jakoby INTERES żydoski ma najwyższą wartość i niby być ponad wszystko inne.
  Przecież to oczywisty RASIZM żydoski w czystej postaci !

  Z tym nowym spreparowanym NARZUCONYM przemocą żydoskim systemem KRYTERIUM oceny człowieka trzeba zacząć oficjalnie WALCZAĆ i SRAĆ z góry na ten ich cały holokaustyczny BIZNES.

  Oni sobie przecież załużyli kiedyś i teraz, aby to podłe bydło tępić i wyrzucać na śmietnik.

  W Polsce urząd państwowy już też tak się dał ZDEMORALIZOWAĆ oraz sterroryzować żydoskiej miedzynarodowej mafii żydoskich kryminalistów, że w Polsce nikt nie jest oceniany wedłóg ostatecznego POLSKIEGO KRYTERIUM czy kanydat na urzedy w Polsce przypadkiem nie działał na szkodę interesu WIĘKSZOŚCI, czyli etnicznych rdzennych Polaków, lecz tylko czy był i jest lojalny wobec hucpy żydoskiej.

  Księży w polskim kościele też zaczyna się oceniać z wprowadzanym żydoskim rasistowskim PODSTAWOWYM KRYTERIUM – czy dany ksiądz obchodzi w swojej parafii dni judaizmu czy też nie obchodzi. . .

  To stało się o ZGROZO jakimś nowym KRYTERIUM oceny przydatności księdza, czy jest odpowiedni na wikariusza . . . wiec niektórzy księża, aby spełnić to ŻYDOSKIE rasistowskie KRYTERIUM wstawiają judaistyczne wielkie MENORY przy ołtarzach w katolickich kościołach robiac z katelickich światyń, SYNAGOGĘ rzymsko-katolicką, jak na przykład w Parafii Rzymsko katolickej Świętego Klemensa Papieża i Męczennika w Nadarzynie ul. Kościelna 1 tel. (022) 729-83-40 Zobaczie tutaj:

  Co się właściwie dzieje ?!

  Zauważyłem w ostanim dziesiecioleciu, że obsadzania wyższych stanowisk w polskiej administracji panstwowej czy nawet w większych przedsiębiorstwach prywatnych, kandydaci na stanowiska kierownicze sprawdzani są też wedłog wymogów KRYTERIÓW żydoskich rasistów, czyli stosunku kandydata na stanowisko kierownicze do hucpy żydoskiej i to o ZGROZO stało się najważniejszym KRYTERIUM OCENY przydatności, gdyż jakoby INTERES żydoski w Polsce jest najważnieszy z POMIJANIEM polskiego interesu o ZGROZO !

  Wszystko wygląda na to, że banda złodzeji i oszustów w Wielkiej Brytani na czele z tym żydoskim nahalnym durniem Barry Marcusem usiłuje WPROWADZIĆ swój żydoski RASISTOWSKI system KRYTERIUM jako PODSTAWOWYM do sprawdzania i kwalifikacji kandydatów do urzedów UE pod wzgledem 100% LOJALNOśCI wobec INTERESU żydo-mafii lub zakłamanego przemysłu holokaustycznego.

  To jest normalna PARANOJA !

  Doszło do tego ZWYRODNIENIA i procederu, że jeżeli ktoś nie popiera INTERESU hucpy MAFII RASISTÓW ŻYDOSKICH gdzie kolwiek na świecie to się NIBY nie nadaje na urząd, kierownicze stanowisko gdzie kolwiek i w ten to właśnie sposób urzeczywistnia się dominacja żydoskiego nazizmu.

  Czy świat kompletnie już ZWARIOWAŁ, aby dać się tak zdominować żydoskiemu nazizmowi wymuszanemu przez rasistów rabinów, jak to bezczelne podskauje to bydle rasistowskie Barry Marcus z Londynu ?

 22. Lubomir said

  Żydostwo zastawia się wspólnym pochodzeniem etnicznym z Jezusem Chrystusem i Jego Matką. Oczywiście jest w tym taka wspólnota jak pomiędzy Austriakiem Hitlerem i Austriakiem Mozartem, czy Niemcem Rudolfem Hoessem i Niemcem Ludwigiem van Beethovenem. To dwa całkowicie różne światy, których nic ze sobą nie łączy.

 23. Obserwator said

  Odrodzona bunczuczna od 1989 roku ŻYDO-BOLSZEWIA w Warszwie z RASISTKĄ żydówą Gronkiewicz-Waltz trzęsie dzisiaj Warszawą sprzedając za bezcen polski majątek zagranicznym globalistom osaczających Polaków ze wszystkich stron. Tak się stało właśnie z KZM w Warszawie pod rządmi ŻYDOSKIEJ MAFI grasujacej w urzędach Warszawy SZKODZACYM celowo interesowi wiekszości polskiej zamieszkałej w Warszawie.

  Pacyfikacja kupców KDT przez rządzaca bande żydoską w Warszawie jest WYNIKIEM, że durna tłuszcza polska w Warszawie głoswała i dalej głosuje w wolnych wyborach na żydów z obywatelstwem polskim jak na tą Gronkiewicz-Waltz, która została burmistrzem Warszawy lub taka ŻYDÓWĘ stalinówkę Danute Hubner która z Warszawy została „wybrana” na posła do PE . . . sić !

  Czy w Warszawie już NIE MA rdzennych Polaków i tam głosują w wolnych wyborach tylko na ŻYDÓW z obywatelstwem polskim ?!

  Ta żydówa Hubner, która była aktywistką żydo-bolszewicką w ludobujczej PZPR, otrzymała w Warszawie w ostatnich wyborach do PE ponad 300 tysiecy głosów warszawiaków !

  Co to znaczy ?

  A to, że w Warszawie najprawdopodobniej mieszka ponad 500 tysiecy żydów z obywatelstwem polskim, prowadzących sabotaż Panstwa Polskiego, a reszta to głupia polska chołota bezmózgowców nagoniona przez żydoską propagandę, aby głosowali w wolnych wyborach na żydów z polskim obywatelstwem.

  Redaktorem NACZELNYM jednej z wiekszych gazet stołecznych „Gazeta Stołeczna” jest ŻYDZISKO Seweryn Blumsztajn . . . sić !

  Czy na stanowisko redaktora naczelnego jednej z najwiekszych lokalnych gazet w Warszawie jak gazety „Gazeta Stołeczna” NIE było NIKOGO z rdzennych Polaków ???!

 24. ALFA said

  Czy czasem nie wydaje sie internautom, ze Zydzi wyszli spod kontroli swiatowego spisku, ktorego sami byli tworcami ?. Ten tak zwany antysemitysm zostal przez nich wymyslony, aby pod jego plaszczykiem mogli robic co sie Im tylko podoba. Ale jak wiesc niesie: kto sieje wiatr, ten zbierze burze. Doswiadczenie ostatniej wojny niczego Ich nie nauczylo. Dlatego magiczne slowo, ktoremu ulegl wspoczesny swiat daje Im przewage nad glupota ” poprawnego myslenia „. HOLOKAUST, wymyslony tylko przez glupia awangarde bezmyslnego jezyka angielskiego – jak powiesz tak cie zrozumia – doprowadzil do fobii swiatowej. A ja uwazam, ze zaden Zyd, ktory zostal zniszczony w czasie drugiej wojny wiatowej nie dokonoal aktu woli zlozenia Bogu ofiary calopalnej. Wiec po co uzywa sie tego slowa – tylko zeby latwiej bylo je wypowiadac – nie wazny sens tego slowa. I tak naprawde, kazdy kto inaczej mysli – jest antysemita, i do takich wlasnie ja naleze.HOLOKAUSTU NIE BYLO – w scislym tego slowa znaczeniu. Byl Szoach-trudno to nawet wypowiedziec, ale slowo prawdy – PROBA ZAGLADY ZYDOW.A szkoda , bo po holokauscie , NIC BY PO NICH NIE POZOSTALO !!!

 25. wet3 said

  Dawno, dawno temu (lata 1990-te)czytalem w „Przewodniku Polskim” artykul „Ile jest Zydow w Polsce?” Autorka (nazwiska juz nie pamietam) szacowala, ze jest ich od 1,5 do 2 milionow. Chyba sie wiele nie pomylila.

 26. Joram said

  Panie Wet3, .
  Niech Pan otworzy haslo „Zydzi” w j.angielskim w Wikipedii, wynika z niego, ze Zydow WCALE w Poland nie ma! choc w takiej Germany to jest 120tys, a we Francji ponad 500. A Wikipedia po polski, aaa to juz co innego, wg polskiej wikipedii jest w Polsce 1055 Zydow, that’s it!
  Ja sie natknalem na to przypadkowo.

 27. Analityk said

  @Joram

  Komu sluzy ta informacja tak zmanipulowana.
  Oczywiscie przedsiebiorstwu holocaust, ktore twierdzi, ze Polacy to antysemici i wymordowali wszystkich Zydow.
  Gdyby podali ilu naprawde jest Zydow w Polsce, jak szybko sie mnoza, jak szybko zagrabiaja wszystko i awansuja dzieki swojej rasistowskiej polityce oraz jak szybko rosnie ich populacji (przyrost naturalny i przyjezdni “polacy”) to moze Zachod by sie ocknal, a tak tym glupcom wszystko mozna wmowic.
  Polakow natomiast usypia sie magiczna liczba 1055 – co ma znaczyc „nie ma sie co przejmowac tak mala liczba”. Jednakze ta liczba na stolkach decyzyjnych to grozba ZAGLADY Narodu Polskiego.

 28. u said

  Jakby Zydow w Polsce nie bylo, to Polska nie prosperowalaby po dziadowsku, nie byloby roszczen kadukowych. Przeciez nasze wladze, polskie narodowe nie dopuscilyby do takiej „Solidarnosciowej” – grabiezy majatku narodowego, slowem wszystkiego co ma wartosc.

 29. Calgary said

  Drodzy czytelnicy, Za duzo czytacie Gadzinowki i innych podobnych. Zmiencie prase a dowiecie sie ze swiat wcale nie zyje antysemityzmem.
  Co do samego antysemityzmu to najpierw postal semityzm ktory zrodzil antysemityzm. Azeby zostac anty… to najpierw nalezy poznac semityzm. Ci ktorzy krzycza za zlapali anty nie maja pojecia o obu haslach. Uleglosc wobec krzykaczy oczywiscie dodaje odwagi semitom.
  Swiat zmienia sie. Obama odnosi kolejny sukces i wstrzymuje produkcje F22 ktory to mial bronic USA przed ultra nowoczesnym radzieckim/rosyjskim mysliwcem ktory to nigdy nie powstal.
  Dzis nawiedzone sepy krzycza ze powstal chinski mysliwiec i nalezy budowac F22 – oczywiscie za pieniadze pozyczone od Chinczykow. Brzmi to rownie bezszczelnie jak wyludzanie pieniedzy przez Madoffa.
  Polecam strone z Izraela aby przekonac ze normalniej jest wszedzie poza Polska. Tam krytyki semityzmu nie boja sie.
  http://www.avnery-news.co.il/english/index.html

 30. Agatka said

  ……hmm
  wiecie jaka roznica jest miedzy syjonista a semita?
  semici to tez Palestynczycy, to wszyscy co mowia jezykami semickimi, a syjonisci to delikatnie piszac „rak” swiata.
  „anty-semita”….to takie cwane bawienie sie slowem przez syjonistow. taki maly „twist”.
  nie jestem anty-semita, jestem anty-syjonista!!!
  …prawdziwe nazwisko lenina…to….hiam goldman
  pozdrawiam wszystkich antysyjonistow!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: