Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Prof. Mirosław Dakowski: bluźniercze usuwanie Krzyży

Posted by redakcjawp w dniu 2009-12-11

Gronkiewicz Waltz: prezydentka satanistka?

[nie wiedziałem, że to akcja na tak duża skalę. Do dyrektora Wydz. Komunikacji w Ratuszu posłałem „pismo przedprocesowe”. Takie profanacje i bluźnierstwa przeciw Chrystusowi nie mogą ujść bezkarnie. Apeluję do KATOLIKÓW o podawanie do sądu tych satanistów. Oraz o żądanie od parlamentarzystów katolików INTERWENCJI.  Rzecznik „Zarządu Dróg Miejskich” w Warszawie (t. 22 5508377) Adam Sobieraj powiedział mi, że dzieje się tak na podstawie „Ustawy sejmu” z 21 III.1985r (!!!), uwspółcześniona w DZ.U. 2004, poz. 2086 !!  Na pytanie, dlaczego taka „ustawa” ożyła nagle po ćwierć wieku, po „wejściu” Polski do UE, nie odpowiedział…  MD]

Mirosław Dakowski

            Ukochana córka przyjaciela wracała do domu. Przechodziła przez ulicę. Rozjechał ją furiat jadący 200 km/h. Miała szesnaście lat. Nie doceniła prędkości. Furiat, lekarz z Otwocka, nie poszedł do więzienia za morderstwo. Miał „chody” i zagwarantowaną bezkarność. Do krzyżyka upamiętniającego śmierć Kamili od lat nosimy kwiatki i znicze.

            Dziś zauważyłem, że krzyża już nie ma. Został wyrwany i zabrany. Stał pod słupem wysokiego napięcia, przeszło trzy metry od jezdni, żadnego „zagrożenia” nie stanowił. Zrabowali, zbezcześcili. W nocy.

            Czytamy, że dzieje się tak wszędzie w Warszawie na rozkaz z „Ratusza”. Ratuszem rządzi Gronkiewicz Waltz, zwana przez życzliwych „Bufetową”, a przez mniej życzliwych, a bardziej obiektywnych – no, nie powtórzę. Skromność mi nie pozwala.

            H. Gronkiewicz Waltz była znana jako liderka sekty „duchaczy”, którzy tańczą, śpiewają, wywołują „ducha” i jego przesłania innym tłumaczą.

            Akcja „Niszcz Krzyże” wskazuje, że pani prezydent przeszła ewolucję – do jakiejś sekty satanistów.

                        Czekamy więc, kiedy – zapewne jako „kapłanka” wystąpi w „czarnej mszy”.

www.dakowski.pl

Reklamy

Komentarzy 5 to “Prof. Mirosław Dakowski: bluźniercze usuwanie Krzyży”

 1. Kibic said

  9 grudnia 2009

  Rząd Tuska: dyskryminacja 2009 – kit 2030

  >>>

  http://www.ryszardczarnecki.pl/pl/?page=blog_tresc&id=2054

  Czytaj takze komentarze:

  Panie Posle,

  Co za degrengolada moralna w Polsce!
  Slyszal Pan jak wczoraj informowala telewizja, ze Pogotowie Ratunkowe odmowilo wyjazdu do pacjentki z 40° goraczka i ta zmarla.
  Dyzurny lekarz zas – w wywiadzie (slyszala cala Polska) – mial czelnosc powiedziec (cytuje):
  „Mogli do szpitala pojechac taksowka!”.
  Widzial Pan taki brak poczucia obowiazku i godnosci zawodowej ?!?
  Powiem, znajac od dziecka srodowisko medyczne, ze takiej postawy nikt z lekarzy wyksztalconych przed 1955 rokiem nie prezentowal.
  Czego doczekalismy?
  A wyzsze szkolnictwo: profesorowie zaganani na…pieciu etatach – czy po nich mozna oczekiwac efektywnej pracy naukowej?
  A sadownictwo…

  Serdecznie pozdrawiam,

  Kibic

 2. smutny said

  Fascynujaca ksiazka.

  Bardzo wazna ksiazka.

  Terrorism and the Illuminati: A Three Thousand Year History

  by David Livingston

  http://www.bibliotecapleyades.net/archivos_pdf/terrorism_illuminati.pdf

 3. Pollack said

  http://www.reuters.com/article/pressRelease/idUS256725+29-Oct-2009+PRN20091029
  http://www.foxnews.com/entertainment/2009/10/28/catholic-league-blasts-larry-david-curb-episode-urinates-jesus/

  Corazwieksze protesty w USA budzi postepek amerykanskiego Zyda komika Larryego Davida, ktory publicznie zbeszczescil obraz Jezusa Chrystusa, oddajac na niego mocz w czasie telewizyjnego show HBO pt. Curb your enthusiasm Ponizej jeden z listow protestacyjnych:

  Pan Prezydent HBO
  Bill Nelson

  Z olbrzymim smutkiem przeczytalem o swietokradczym epizodzie w telewizyjnym show HBO pt. “Curb your enthusiasm ktory mnie zaszokowal. Larry David oddal w nim mocz na obraz Jezusa. Nie moge zaakceptowac bluznierstwa skierowanego przeciwko Naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi i nie moge milczec wobec obrazania mojej Katolickiej Wiary. Z szacunkiem zwracam sie do Pana, aby wydal Pan odpowiednie oswiadczenie, w ktorym przeprosilby Naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz wszystkich katolikow. Przynajmniej tyle powinien Pan zrobic dla Nieskonczenie Doskonalego Boga, ktory w tak podly sposob zostal obrazony przez HBO. Przesylam Panu ten list
  protest, ktory ofiaruje za wstawiennictwem naszej Pani jako prosbe o przeblaganie naszego Pana za wszystkie bluznierstwa tego swiata.

  Ponizej jest link gdzie mozna skladac podpisy pod tym listem (w jezyku angielskim):
  http://www.americaneedsfatima.net/campaigns/index.php?option=com_content&view=article&id=90

  Wysylajcie listy do HBO, aby przeprosili za bluznierczy i chamski epizod w show HBO
  pt. Curb your enthusiasm w ktorym Larry David oddal mocz na obraz Naszego Pana Jezusa Chrystusa. To sie po prostu nie miesci w glowie. Nie mozemy chowac glowy w piasek i udawac, ze nic sie nie stalo i wierzyc, ze taki rodzaj bluznierstwa juz sie nie powtorzy. Wedlug doniesien prasowych, w czasie wspomnianego show, Larry David odwiedzil katolicki dom, w ktorym wszedl do ubikacji, gdzie splugawil obraz Chrystusa.
  Nastepnie do tej ubikacji weszla po nim katoliczka, gdzie zobaczyla zamoczony obraz.
  Uznala, ze stal sie cud i na obrazie sa slady lez. Bedac pod wrazeniem tego co zobaczyla, zawolala swoja matke i pokazala jej obraz. Obydwie koniety upadly na kolana modlac sie. W nastepnym epizodzie, Larry David zapytany czy widzial w swoim zyciu jakis cud, wulgarnie odpowiedzial, ze kazda erekcja to rodzaj cudu
  W imnie Jezusa i Maryi

  Robert E. Ritchie
  America Needs Fatima (www.americaneedsfatima.net

 4. Bob said

  Czesto dyskutujemy o pryncypiach w Kosciele, odejsciu od tradycji, a tymczasem psuja nam nasza mlodziez, osmieszaja religie, bezczeszcza bezkarnie symbole chrzescijanskie.
  Zaczynam tesknic za komuna, ktora walczyla wprawdzie z Kosciolem, ale innymi metodami i spotkala sie z powszechnym odporem spoleczenstwa polskiego. Mielismy swoich meczennikow, jak ks.Popieluszko, ktorzy wzmacniali nasza wiare.
  Komuna usuwala krzyze, ale nie posunela sie do ich bezczeszczenia.
  A co jest dzisiaj:
  http://www.pardon.pl/artykul/10346/nie_chcemy_krzyza_ten_totem_nam_ubliza_zobacz
  mlodzi okreslaja krzyz jako totem. ktory nalezy usunac z miejsc publicznych
  i usuna i nikt nawet nie kiwnie palcem.

 5. Ryziel said

  o.Rydzyk powinien ubrać się w wór pokutny i udać sie na pielgrzymkę do Częstochowy za popieranie tej pseudokatoliczki tak jak innych przechstów którzy bryluja w Radio Maryja.Dosć tych Nowaków Macierewiczów Gronkiwiczów waltz którzy rozbijają ruch Polskich katolików

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: