Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Podano powód działań desperata; „weź sobie kawał mojego mięsa”

Posted by redakcjawp w dniu 2010-02-19

53-letni Joseph Andrew Stack , mężczyzna, który roztrzaskał samolot o rządowy budynek w Austin w Teksasie, podał powód zamachu w wiadomości umieszczonej na swej stronie internetowej – informuje serwis CNN.
Władze określiły katastrofę jako „akt terroryzmu wewnętrznego”. Zdaniem ekspertów, wiadomość pozostawiona przez Stacka przypomina list pożegnalny samobójcy. „W chwili, gdy czytacie tę wiadomość bez wątpienia zadajecie sobie pytanie: Dlaczego to się stało? Prosta prawda jest taka, że jest to skomplikowane i zbliżało się to od dłuższego czasu” – napisał Stack.

W dalszej części swego oświadczenia, przedrukowanego przez serwis businessinsider.com, mężczyzna krytykuje amerykański rząd, a zwłaszcza amerykańską służbę skarbową (IRS). Z tekstu wynika, że Stack był rozczarowany „amerykańskim snem”, który stał się dla niego „koszmarem” już w latach 80., gdy trafił na rynek pracy. Mężczyzna skrytykował także „zepsuty i bogaty Kościół katolicki”. Jak podkreślił, „przekonał się, że prawo jest interpretowane w dwóch wersjach – dla biednych i dla bogatych”. „Ci, którzy tworzą prawo i je egzekwują to potwory. Inkwizycja żyje i ma się dobrze w tym kraju” – napisał.

W dalszej części zamachowiec pisze, że „mała lekcja z patriotyzmu kosztowała go 40 tysięcy dolarów i 10 lat życia oraz utratę emerytury”. „Zdałem sobie sprawę, że żyję w kraju, którego ideologia jest oparta na totalnym kłamstwie. Zdałem sobie sprawę, jak naiwny byłem, jak głupia jest amerykańska opinia publiczna” – dodał, porównując wolność do „g…”. Mężczyzna tłumaczy, że pomimo ciężkiej pracy popadł w poważne kłopoty finansowe. Miało go to skłonić do przemocy. Jak napisał: „Przemoc to jedyna odpowiedź”. „Wielki Bracie z urzędu skarbowego: Weź sobie kawał mojego mięsa i śpij dobrze” – dodał.

Na koniec Stack zamieścił dwa hasła.

„Motto komunizmu: Każdemu według potrzeb, każdemu według zasług”.

„Motto kapitalizmu: Każdemu według naiwności, każdemu wobec chciwości”.

(CNN)
za Onet.pl: http://wiadomosci.onet.pl/2130594,441,podano_powod_dzialan_desperata_wez_sobie_kawal_mojego_miesa,item.html

Komentarzy 13 to “Podano powód działań desperata; „weź sobie kawał mojego mięsa””

 1. Laughinglady said

  Prof. Panarin, były analityk KGB i dziekan Rosyjskiej Akademii Min Spraw Zagr, na podstawie danych ekonomicznych USA przewiduje, że w połowie tego roku Ameryka może spodziewać się na wielką skalę zamieszek.
  Ich powodem będą masowa imigracja, kryzys gospodarczy i degradacja moralna. Nastąpi całkowite załamanie dolara.
  Na łamach Wall Street Journal napisał, że „Amerykanie pokładali nadzieję w cudach prezydenta Obamy, ale z nadejściem wiosny okaże się, że cudów nie będzie”.
  Kiedy w 1976 roku Panarin przewidział rozpad ZSRR, śmiano się z niego. A jednak…
  W internecie są zdjęcia masowo organizowanych garkuchni i powstawanie miasteczek namiotowych dla tych, którzy stracili dach nad głową. Jest również wiele artykułów typu „obudź się Ameryko”. Oficjalne źródła podają, że około 50 mln ludzi nie ma ubezpieczenia zdrowotnego.
  Administracja Obamy zażądała dodatkowych 70 mld USD na wojnę w Afganistanie na rok 2010 (dodatkowo do 230 mld USD już przyznanych). Porównując z innymi wydatkami, Ameryka wyda tylko 1.6 mld USD na system kolejowy Amtrak. Oznacza to, że na Afganistan wydaje 192 mln USD dziennie na bezsensowną wojnę, co jest więcej niż w okresie 44 dni na kolej pasażerską dla 300 mln mieszkańców.
  Wzbogacony uran truje swiat. Pełno innych przyjemności: rozpryski samolotowe, genetycznie modyfikowana żywność, aspartam, szczepionki, psychotropy, przeróżne skanery, laboratoryjnie tworzone wirusy, etniczna broń biologiczna, zabawy pogodą, to tylko część listy okropieństw stosowanych przez rządzących.

  Cząsteczki uranowe w wielu regionach świata: Gaza, Liban, Bałkany, Irak, Afganistan, Pakistan, będą truć ludzi do końca świata.
  Autor William Thomas napisał: „wojska amerykańskie i brytyjskie wchodząc do Iraku powinny zabandażować wszystkie najmniejsze zadrapania, zakładać szczelne gumowe ubrania i przestać oddychać. To pył uranowy, a nie kule, stanowią największe zagrożenie obecnie i konsekwencje zdrowotne w przyszłości”
  Jedna wdychana cząsteczka uranu może wpłynąć na strukturę DNA i skrócić życie. Niemoralne stosowanie go na Bałkanach i na Bliskim Wschodzie, akceptowane przez prezydentów Busha, Clintona i Obamy (a inni władcy tego świata?) w USA sześciokrotnie wzrosła zachorowalność na raka płuc, tysiące km od miejsc toczącej się wojny. Szacuje się, że w 2020 roku 50 procent młodych zachoruje na nowotwór, chorobę nie występującą wśród dzieci w przeszłości.
  Nawet teraz są miejsca, w których przeprowadzane są testy w pobliżu Lawrence Livermore Laboratorium, 75 km od Zatoki San Francisco. Używa się tu rocznie 10 ton materiału radioaktywnego.
  Zabawa trwa… niech mają frajdę.

 2. Archie said

  Do jakiego stopnia zakłamane jest nazewnictwo, jak zmieniło się rozumienie wydawałoby się znanych i oczywistych pojęć. Widać naiwność Stacka z tą jego wiarą w komunizm. Nigdy nie żył w tym systemie. W Ameryce ten system powstaje właśnie na naszych oczach i nabiera przyspieszenia. Oczywiście ma swoją specyfikę lokalną. Tam to jest proces, u nas w Europie zrobiono go w drodze krwawej rewolucji. A to co on nazywa kapitalizmem, w obecnym przejściowym wydaniu zmierzającym niestety też do komunizmu – niewolniczego – rzeczywiście określić można: każdemu według naiwności, niektórym zgodnie z chciwością.

 3. Polonus z Chicago said

  Na jego przykladzie widac jak skutecznie dziala pranie mozgow w USA.
  Za swoja sytuacje wini kosciol katolicki a nie zydowskich bankierow.
  To sie nazywa poprawnosc polityczna.

 4. Winien Kościół Katolicki – poprawność polityczna siedzi w wyprasowanym mózgu nawet w chwili śmierci. Ci ludzie nawet nie są w stanie rozpoznać kto i dlaczego ich bije.

 5. Agatka said

  IRS……nie jest firma rzadowa, jest firma prywatna, agencja „federal reserve” uzywana do gnebienia amerykanow bez wzg na wyznanie (judaszowych tez)
  The IRS is not a U.S. Government Agency. It is an Agency of the IMF (Diversified metal Products v. IRS etal. CV-93-405E-EJE U.S.D.C.D.I.
  Public Law 94-564, Senate Report 94-1148 pg. 5967, Reorganization Plan No. 26, Public Law 102-391.)
  tak sie nazywa naprawde ta instytucja…z dokumentow sadowych….

  DIVERSIFIED METAL PRODUCTS, INC., Plaintiff, v. T-BOW COMPANY TRUST, INTERNAL REVENUE SERVICE, and STEVE MORGAN, Defendants.

  Case No. CV 93-0405-E-BLW

  UNITED STATES DISTRICT COURT FOR THE DISTRICT OF IDAHO

  1996 U.S. Dist.; 96-2 U.S. Tax Cas. (CCH) P50,437; 78 A.F.T.R.2d (RIA) 5830

  July 18, 1996, Decided

  July 18, 1996, FILED

  a tu nastepny facet ktory zalatwia sprawe po mesku
  http://www.wlwt.com/slideshow/news/22602245/detail.html

 6. Agatka said

  Archie szzzz! to nie komunizm… to f a s z y z m ! ! !

 7. Obawiam sie ze nie jest to komunizm, faszyzm, ale zwykly zamordyzm. Zwykla zydowska dyktatura polityczna, ekonomiczna i policyjna. Totalne zniewolenie „podatkowego bydla”…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. Archie said

  Agatko, róznice są kosmetyczne. Tak czy owak droga ku niewolnictwu.

 9. Archie said

  A! faszyzm to ustrój oparty o instytucję wodza. We Włoszech wodzem był konkretny człowiek, w Niemczech też a w USA, w Europie jeszcze się nie pojawił (nie został wyznaczony).

 10. KirasJerzy said

  Prosze! Zaneta i jejo plemie wyssalo ten kraj. Gdzie teraz sie osiedla?
  Bezrobocie wynosi tam 50%.
  http://www.youtube.com/watch?v=P5MohVvbja8
  http://www.youtube.com/watch?v=0JbGxIR8JTk
  I tu bardzo przygnębiający film – Ruiny imperium
  http://www.youtube.com/watch?v=Fn1jw7l2ZRw&feature=related

 11. Agatka said

  Archie swiatem rzadzi jedna „elita” juz od dawna, w eu-nuchowie jeszcze glowny posrednik miedzy „elita” a reszta bydla nie wyznaczony.
  Tych ktorych my widzimy na ekranach telAwizorow i w gazetach to tylko posluszne „pionki” w grze.

 12. Archie said

  Tak, Agatko. Wiem oczywiście. Na tym forum dla nikogo to chyba nie jest niespodzianka. Ale faszyzm ma (miał) widocznego i znanego wodza. My naszego wodza, a raczej właściciela oficjalnie nie znamy bo działa z za kulis, posługując się lokajami zwanymi przez nas rządem.

 13. Izaurus said

  To co mamy to jest jednak komunizm z leninowskim NEP-em.Trzy wskazania Marksa są realizowane bardziej skrycie i mniej brutalnie niż te same u hitlera i stalina

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: