Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Wyniki sondaży podawane w mediach są gigantycznym oszustwem.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2010-05-02

Sondaż przeprowadzony pod kierunkiem profesora Brody: PiS – 50 %, Platforma 31 %

– Okazało się, że wyniki sondaży podawane w mediach są gigantycznym oszustwem, przez to są narzędziem manipulacji – zakomunikował na antenie Radia Maryja prof. Rafał Broda.

(RM, czwartek 28.04.10 godz. 11.14)
Na dowód tego naukowiec przytoczył prawdziwe wyniki „społecznych badań opinii publicznej”, które nijak się mają do tych publikowanych w dominujących mediach.
Sondaż został przeprowadzony pod kierunkiem pana profesora (który z wykształcenia jest fizykiem) jeszcze przed katastrofą w Smoleńsku na reprezentatywnej próbie 1152 Polaków.

Oto co myślą  Polacy i na kogo chcą głosować

Prognozy wyborcze:
PiS – 49,8 proc.
PO – 31 proc.
SLD – 7,7
PSL – 4,7
Prawica RP 1,9
Inne – 4,9 proc.

– Te wyniki dla małych partii mniej więcej odzwierciedlają wyniki sondażowe, natomiast proporcje między PiS-em a PO są całkowicie odwrócone .
(RM, czwartek 28.04.10 godz. 11.20)

Profesor podał także wyniki sondażu prezydenckiego, także sprzed tragedii w Smoleńsku i rozstrzygnięcia prawyborów w Platformie:

Lech Kaczyński – 30,6 proc. poparcia
Bronisław Komorowski  – 16,9 proc.
Marek Jurek  – 7,7 proc.
Radek  Sikorski – 7,6
Andrzej Olechowski – 6
Jerzy Szmajdziński – 5,4
Waldemar Pawlak – 3,1
Tomasz Nałęcz  – 2,3
Ludwik Dorn – 2
Ktoś inny – 1,8 proc.

– Tutaj znów są całkowicie odwrócone proporcje. Okazuje się, że przed 10 kwiernia Lech Kaczyński miał dwa razy więcej poparcia niż Bronisław Komorowski. Obraz całkowicie inny niż ten, który przedstawiany jest nam w mediach . Na zakończenie naukowiec zaapelował do polityków prawicy, by pilnowali wyniku wyborczego i patrzyli na ręce liczącym głosy, tak jak robił Komitet Obywatelski w czerwcu 1989 roku.
(RM, czwartek 28.04.10 godz. 11.22)
Pan profesor zapowiedział, że wkrótce poda wyniki kolejnych badań.

(Int.)

Reklamy

Komentarzy 17 to “Wyniki sondaży podawane w mediach są gigantycznym oszustwem.”

 1. wet3 said

  Powyzsze dane (wziete z GW) bez wynikow sondazu prezydenckiego podalem pierwszego maja w komentarzu do art. „Zonglgerka sondazami” B. Wieckiewicza z dnia 27 kwietnia br.

 2. Niezalezny said

  Kazdy z tzw. SONDAZY jest wielkim OSZUSTWEM. Ten chwyt jest stosowany bardzo efektownie przez media w USA. Z gory jest wiadomo kto wygra wybory na podstawie np. sondazu Gallup, czy tez jakiegos innego ktory jest znany na caly kraj. Partie polityczne uzywaja te sondaze, nie pytajac zadnych glosujacych o ich opinie. Na podstawie np. dwoch tysiecy osob co biora udzial w tym sondazu jest stwierdzony wynik wyborow przed faktem. Jest nazucanie opini dla ogolu narodu, ktory nie wie na kogo glosowac. To jest KONTROLA nad obywatelami. Nazywa to sie Demokracja tzw. GLOS WIEKSZOSCI.

 3. pacyfista said

  P/O Targowica III RP/PRLbis do znanej z PRL socjotechniki wykorzystuje internet oraz antypolskie media i właśnie kłamstwem i manipulacją,zastraszaniem i zaszczuwaniem wciskają nam wzorem komunistów poprawne i korzystne dla zobowiązań z Magdalenki zachowania.
  Pamiętajmy ,POlitycy z PZPR ,ZSL,komuniści ,ludzie Wałęsy,Kiszczaka dziś są ośrodkami opiniotwórczymi.
  Musimy zrozumieć,że antypolskie grupy kapanią medialną,kłamstwem dążyć będą do zniechęcania nas do udziału w wyborach.Zmobilizujmy wspólnotę zatroskanych o Ojczyznę,głosujmy wszyscy,pokażmy kto jest Suwerenem,kto decyduje w swoim domu,w swojej Ojczyźnie.
  Jeśli oddamy wszyscy głosy wówczas różnica będzie jeszcze większa…
  mobilizujmy się Solidarni 2010 do wyborów.
  Roman Jarmuszkiewicz

 4. Guła said

  I to jest to. Niby każdy wiedział, ale wyniki sondy profesora Rafała Brody przyniosą wymierne efekty.
  Pod warunkiem że się je rozpropaguje.

 5. B.Z. said

  Ja ,jak przeprowadzałam sondaż wśród swoich Znajomych,to wyszedł mi wynik: 87% dla PiS,9% dla peło,i 2% dla sld,i reszta w promilach.!Pozdrawiam Patriotów -Polska Was kocha.

 6. polak said

  jak można tak kłamać ?????

 7. aigle said

  Proba rozbicia? Zamiast namawiac do brania udzialu w wyborach ,znowu znajduja sie tacy ktorym chec dorwania sie do wladzy przewraca w glowach.Tylko dwoch kandydatow bierze sie pod uwage wiec po co kombinowac i rozbijac glosy. Ci co nie glosuja oddaja walkowerem swoj glos na PO i jej kandydata. Pozniej nie placzcie, teraz wlasnie trzeba isc do urn!

  Krakowski apel o bojkot wyborów

  21 maja br. w Krakowie odbyło się spotkanie środowisk narodowo-patriotycznych nazwane przez organizatorów Kongresem Zjednoczeniowym z udziałem m.in. prof. Anny Raźny, prof. Ryszarda Kozłowskiego i Zygmunta Wrzodaka. Z osób zapowiadanych w zaproszeniu nie przybyli m.in. Janusz Dobrosz, Sylwester Chruszcz i Jan Łopuszański.

  Większość uczestników przyjęła stanowisko wobec wyborów prezydenckich w R.P. oraz obecnej sytuacji społeczno-politycznej. Ma ono radykalny charakter sytuujący tę inicjatywę na marginesie sceny politycznej. [Mamy takie czasy, że każda propolska, patriotyczna inicjatywa automatycznie lokuje się na „marginesie sceny politycznej”, co zawdzięczamy m.in. wysokiej świadomości obywatelskiej wyborców. – admin]

  Autorzy wzywają w niej do bojkotu wyborów prezydenckich, które nazywają „farsą”, a zgłoszonych kandydatów „wytrenowanymi komediantami”. „Głosowanie na kandydata z partii: PiS, SLD, PO, PSL to wybór tego samego tzn. wybór osoby która będzie realizować interesy swoich mocodawców umieszczonych poza Polską. Każda osoba wystawiona z tych partii, to osoba która przyczyniała się do likwidacji Państwa Polskiego w ramach tzw. prywatyzacji majątku polskiego oraz prac nad wstąpieniem Polski do UE oraz zgodziła się oddać Niepodległość Polski wraz z suwerennością narodową na rzecz organizacji masońskiej jaką jest UE i jej przybudówki” – czytamy w wydanym oświadczeniu. [Jest to oczywiście świętą prawdą. – admin] Uczestnicy spotkania wezwali też do „natychmiastowego zaprzestania okupacji przez nasz kraj Iraku i Afganistanu”.

  Wcześniej środowiska zebrane w Krakowie deklarowały chęć wystawienia w wyborach prezydenckich kandydatury prof. Ryszarda Kozłowskiego, propagatora rozwiązań geotermalnych i kandydata do Parlamentu Europejskiego w 2009 r. z listy Libertas. Nie uczyniono tego ze względu na brak zdolności organizacyjnej do zebrania wymaganej liczby podpisów z poparciem. Stąd obecne wezwanie do bojkotu wyborów.

 8. krakus said

  Żadne oszustwa w sondażach nie są zagrożeniem dla tej części społeczeństwa Polski
  zdecydowanie opowiadającej się po stronie prawa,sprawiedliwości i przyszłości kraju.Poważnym oszustwem może być liczenie głosów oczywiście w przypadku niekorzystnych wyników głosowania dla rządzących.Należy się liczyć z taką ewentual.
  W związku z powyższym to nie wzywanie do bojkotu wyborów,ale APEL do ludzi,którzy
  popierają prawdę,sprawiedliwość,gardzą dyktaturą Moskwy,Brukseli,o ich aktywny udział w Komisjach wyborczych w charakterze mężów zaufania,a zatym powtórzyć wybory z 1989 roku.Uniemożli to oszustwa przez „pewne” ugrupowanie towarzystwa wzajemnej adoracji od afer,”kręcenia” lodów,powiązań mafijnych etc.

 9. Joe said

  Polacy musza sobie poradzic z czerwona propaganda.Telewizory w okna,a Mmmichnikowi nie rozpakowane G..no Wyborcze pod drzwi…

 10. wet3 said

  @ Joe
  Prawda! Do tego nalezy przede wszystkim dodac znalezienie i glosowanie na czlowieka (ludzi), ktory rzczywiscie dbal by o Polske. Czekamy na takich juz od ponad 20 lat!
  PS – Bojkot wyborow uwazam za samobojstwo.

 11. Joe said

  Wet gorsze…to harakiri.Bo une juz II-wa razy pokazaly co w takiej sytuacji robia.Raz pamietasz tych” przywozonych w teczce” za komuny?A teraz te zasmarkane baronessy i tego po postrzale pioruna w Brukseli.Bezczelnosc ich nie zna granic…a o podwojnych wyborach we Francji i w Irladii jak wspomne to mi sie wszyskie scyzoryki same otwierwja..Toz te kanalie stac na wszysko.

 12. Kongwizon said

  Jeśli Polacy byliby wspólnotą, każde sondaże mącicieli ośmieszałyby wszelką zewnętrzną swołocz. Na kolana i do pracy! Polacy!!!

 13. keram said

  Czyżby jednak prorok, jasnowidz…., to tak jeszcze w sprawie kandydatów na prezydenta.
  youtube.com/watch?v=86GcCrR4R_s&feature=player_embe dded
  …proszę posłuchać tak do około 1 min 45s..

 14. lethal2 said

  Ciekawe! Nie myślałem, że zakłamanie w mediach jest aż tak duże…

 15. Lubomir said

  Chyba tegorocznych wyborów już nie poprowadzi ‚dożywotni cadyk’ PKW – Ferdynad Rymarz. Najwyższy czas na zmiany w polskiej Państwowej Komisji Wyborczej nadchodzi olbrzymimi krokami.

 16. Bell said

  O ile wiem Polskę zamieszkuję ponad 38 milionów ludzi a sondaż został przeprowadzony na 1152 osobach i faktem jest, ze jest to opinia Polaków ale do cholery, jest to opinia Polaków uczestniczących w sondażu i nie ma żadnego podkreślam żadnego odzwierciedlenia rzeczywistego poparcia dla kogokolwiek w skali kraju jakim jest Polska. Poproszę również wyłożyć mi łopatologicznie w jaki to cudowny sposób wyciągnięto średnią z 1152 dla ponad 38 milionów Polaków, to jawna manipulacja, taki sondaż ma prawo ukazać się tylko i wyłącznie po przeprowadzeniu referendum ale i również wtedy niemożna użyć takiej oto formy:

  Oto co myślą Polacy i na kogo chcą głosować

  Prognozy wyborcze:
  PiS – 49,8 proc.
  PO – 31 proc.
  SLD – 7,7
  PSL – 4,7
  Prawica RP 1,9
  Inne – 4,9 proc.

  „Oto co myślą Polacy i na kogo chcą głosować” – Jakim prawem pojawia się tu taka forma tego zdania? Prawidłowa treść takiego zdania powinna brzmieć: „Oto co myślą badani w sondażu Polacy i na kogo chcą głosować” lub „Oto co myślą pytani w sondażu Polacy i na kogo chcą głosować”. Inne formy tego zdania zakrzywiają a wręcz manipulują rzeczywistością jakoby sugerowano, że to WSZYSCY Polacy mają takie zdanie na temat tego czy tamtego. Dodatkowo podczas emitowania bądź publikowania takiego sondażu powinna ukazać się informacja, kto, kiedy i w jaki sposób przeprowadzono sondaż oraz na jakiej liczbie Polaków. Tego nie robi 99% mediów chodź jest to ich zasranym obowiązkiem., dlatego też dochodzi do największej manipulacji w kraju podczas wyborów są to SONDAŻE.

 17. Analityk said

  @Bell

  O czym to świadczy?
  Czy Polska jest praworządnym państwem? Czy ci co stoja na straży prawa wywiązują się z tego czy też łamią owe prawo? Co zrobić z takimi co nie respektują prawa a to jest ich za…nym obowiązkiem?

  Jak na razie to jako Polacy w Polsce to lecimy w „przepaść” z coraz wiekszą szybkościa dzięki przestępcom i zdrajcom w „polskim rządzie”. Czy jako naród to jesteśmy narodem samobójców o mentalnośco pańszczyźnianego chłopa?

  To są retoryczne pytania na które nie oczekuje odpowiedzi tylko jako tematy do refleksji i przemysleń o naprawie Rzeczypospolitej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: