Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Czy PO to jeszcze mafia czy już szwadrony śmierci?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2010-06-26

Palikot na twitterze do Sławomira Nowaka:
Sławku wolne media są nasze.
Może sędzia Matlak jest sprzedajną i koniukturalną sędzią, ale to nasz sędzia,
[pisownia oryginalna] Dziś dopierdoliliśmy PISowi tam gdzie najbardziej boli po stracie tych kilku nieudaczników z NBP , IPN i RPO.
Dymać, jebać, nic się nie bać.
Kiedy wygramy wybory zweryfikujemy listy profesorów w tym profesurę Staniszkis.

—————————————————————————————————————————-

Wypowiedziane z zimną krwią przez Palikota:

– Największym wilkiem polskiej polityki jest Jarosław Kaczyński. W związku z tym moja odpowiedź na pańskie pytanie jest taka: tak, Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki, zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie .
– Kto wilka – Jarosława Kaczyńskiego upoluje, przechodzi do historii jako zbawca tego narodu.
– Czeka nas śmiertelnie brutalny bój. Dużo się krwi poleje. Nie wiadomo kto wygra.
Polska jest w bardzo trudnej sytuacji.
Ja od Kaczyńskiego czego oczekuję? Żeby przestał funkcjonować w życiu publicznym

http://www.tvp.info/informacje/polska/zastrzelimy-kaczynskiego-i-wypatroszymy …

———————————————————————————————————————————————————–

I z bloga Kataryny – Palikot na twitterze do Sławomira Nowaka:

 

Sławku wolne media są nasze.
Może sędzia Matlak jest sprzedajną i koniukturalną sędzią, ale to nasz sędzia,
[pisownia oryginalna] Dziś dopierdoliliśmy PISowi tam gdzie najbardziej boli po stracie tych kilku nieudaczników z NBP , IPN i RPO.
Dymać, jebać, nic się nie bać.
Kiedy wygramy wybory zweryfikujemy listy profesorów w tym profesurę Staniszkis.

 

http://kataryna.blox.pl/2010/06/Apel-do-Komorowskiego-ws-mediow-publicznych …

———————————————————————————————————————————————————-

Za: S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża
.
http://wzzw.wordpress.com/2010/06/26/czy-po-to-jeszcze-mafia-czy-juz-szwadrony-smierci/

Reklamy

Komentarzy 36 to “Czy PO to jeszcze mafia czy już szwadrony śmierci?”

 1. Mordercy sa nadal na stanowiskach !
  Infonurt2 : Tusk zaleca :
  1.Prowokowanie i ośmieszanie Preezydenta L.Kaczyńskiego dało doskonałe wynili w postaci ludobójczej maskary w Smoleński gdzie zgninęło96 ludzi z opozycji.
  2.Dodajmy do tego iż . geodete w Pakistanie ktorego talibani zarżnęli po oswiadczeniu Herr Tuska że Polska nie zapłaci im okupu,
  3. ofiary powodzi ktore zgonęły (19)po decuzji Tuska o wstrzymeniu inwestycji w obiekt p.powodziewe- za co nawet UE go skrytykowała że nie wykorzystał jej funduszy na to przewidzianych .
  4.Trzeba ponadto wymienić smierć G. Michniewicza , który wykrył spisek przygotowujący zamach na Prezydenta L.Kaczyńskiego.
  5.Śmierc operatora TV.
  WNIOSEK: HERR TUSK JAK PRZYSTAŁO NA POTOMKA HITLEROWCÓW KOCHA TRUPY ! I TO JAK W NAIWIEKSZEJ ILOŚCI- JEMU WOLNO! – ALE NIE KACZYŃSKIEMU! BO ŻAŁOBA PO UTRACIE BRATA TO NEKROFILIA

 2. Podpatrywacz said

  Polikot zawsze za plecami Cimosiewicza.

  Prosilbym o wyjasnienie internautow DLACZEGO ten bezkarny bandyta Polikot ZAWSZE sie kumplowal Cimosiewiczem, ktory Polikota wspieral.
  Skad sie bierze ten
  Cimosiewicz i Polikot byli ulubiencami zyda W.Bartoszewskiego, ktory ich zawsze zawsze zabieral ze soba tam, gdzie gdzie bylo jego spotkanie z jakims wazniejszymi zydami. Ciomosiewicz niejako z SLD byl oddeleowany i mial specjalne poreczenia do kiwaniua sie do zydow.
  Gdy Cimosiewicz od 19-X-2001 do 4-V-2005 jezdzil na spotkania z anty-polskimi hienami, czyli zydowskimi rozczenowczeniowcami to tez zawsze tam zabieral Polikota co mozna odszukac na starych zdieciach jak Polikot stoi za plecami Cimosiewicza przy takich okazajach.

  Na ponizszym filmie mozecie zobaczyc tego typowy przyklad, jak zyd bialoruski z obywatelstwem polskim Cimosiewicz w funkcj minister sprawa zagranicznych (w latach wydal polecenie dla wszystkich „polskich” przedstawicielstw dypolomatycznych za granica, aby te NIE utrzymywaly kontaktow oraz ZWALCZALY polskie patriotyczne organizacje polonijne.
  Cimosiewicz wydal tez polecenie aby „polska dyplomacja” za granica zakladala NOWE organizacje polonijne ktore by werbowaly polonusow pochodzcych z okreslonych regionow Polski jak zwiazek przyjaciol Gdanska, Warszawy, roznych gmin, parafi co mialo i ma na celu PODZIELIC Polonie za granica, aby nia ci zydoscy polityczni ganksterzy mogli latwiej manipulowac, polaryzowac politycznie oraz konfliktowac.

  Ciekawostka jest to, ze Cimosiewicz utrzymuje stale kontakty z Polikotem i gdzie sie tylko ruszyl Cimosiewicz jak byl „polskim urzednikem” wysokiego szczebla to zawsze ze soba zabieral zyda Polikota, ktory ZAWSZE stal tuz za plecami bialoruskiego zyda z polskim obywatelstwem Cimosiewicza.

  Na filmie pt. „Jedwabne Jaja” zrealizowanego przez ZNANEGO polonijnego dzienikarza z Chicago Edwarda Maciejczyka (napadanego przez zawzietych zydow zamieszkalych w Polsce) ktory to film mozecie obejzec na internecie tutaj:

  http://www.polskatelewizja.com/index.php?adres=polityka/exterminacja_polakow

  w 1 minucie 23 skundzie wlasnie zobaczycie Polikota jak towarzyszy Cimosiewiczowi w witaniu zydow, ktorzy przyjechali w 2001 roku do Jedwabnego celebrowac fete, gdzie Kwasniewski, a obecny prezes polskiego MKOL ublizal oraz bezkarnie bezpodstawnie OCZERNIL wszystkich Polakow od „ludobujcow” aby sie przypodobac zydoskim biznesmenom tzw. holocoustu, ktorzu usiluja bezpodstawnie wyludzic MILARDY od polskiego glupiego podatnika.

 3. august said

  Gdyby nie wyłączono ludziom myślenia,to wszystkie te pytania nie byłyby zadawane.
  Ale kiedy ostrzegano naród o zagrożeniach ze strony ,,marsjan”,to słyszałem odpowiedz „że w TVN-ie tego nie mówili”,proszę zobaczyć kto teraz wygrywa wybory[jeden marsjanin jest lepszy od drugiego]jak to kiedyś określił Korwin-Mikke,jest to wybór między dżumą a cholerą.
  Głupota mojego narodu sięga zenitu,ale mówią że jak PAN BÓG chce kogoś ukarać to spełnia jego najgłupsze marzenia.
  No i mamy do wyboru Komorowskiego albo Kaczyńskiego!

 4. Ryziel said

  Unia Europejska zadecyduje czy Komorowski czy Kaczyński a naród ma głosować. Jak demokracja musi być to będzie

 5. Z Dziennika Gajowego Maruchy said

  Tusk obiecuje Izraelowi: Polska pójdzie na wojnę z Iranem?

  http://www.pardon.pl/artykul/4531/tusk_obiecuje_izraelowi_polska_pojdzie_na_wojne_z_iranem

 6. krakus said

  Jest szansa na odpowiedż dla bydlaka palikota,by jego słowami tak
  dopie…lić PO czyli Komorowskiemu w studiu TVN.Warunek nie może się
  zgodzić p.J.Kaczyński na teleturniej „ustawiony” przez dziennikarzy
  z nikczemnej TVN.Na całym świecie praktykowane są rozmowy kandydat.
  na temat jak widzą,co zrobią dla dobra Ojczyzny.

 7. A. Gołąb said

  Czy Polacy zbojkotują Izrael? Czy Polska wypowie wojnę Iranowi?
  http://monitorpolski.wordpress.com/category/wideo-11-minut/

 8. Lubomir said

  Re: Z Dziennika Gajowego Maruchy. Przecież polskojęzycznym folksdojczom bez przerwy chodzi o kompletne wykrwawienie się Wojska Polskiego – w niepolskich wojnach. Korpus Niemiecko-Duński w Szczecinie wciąż monitoruje rozwój sytuacji na terytorium Polski.

 9. Kibic said

  Czy to wypada…???

  Wczoraj p.Premier Donald Tusk , ktory najwidoczniej pozazdroscil slawy swemu koledze, znakomitemu przedsiebiorcy z Bilgoraja, p.poslowi Januszowi Palikotowi, …przebral sie w stroj Stanczyka.
  Jak wypadl p.Premier – dotychczas znany nam z szat „Donka Cudotworcy” – w nowej roli?
  Czy wogole wypada aby Premier Rzadu wystepowal w roli nadwornego blazna?
  Czy to wypada…???

  Kibic
  z Reims,
  27.06.2010

  PS:

  Stanczyk, jako blazen, poslugiwal sie zartem i dowcipem.
  P.Tusk poszedl duzo dalej: usilowal bawic publicznosc przy pomocy pomowien i klamstw.
  Przyslowie mowi: „Jaki Pan taki kram”.
  Teraz juz wiemy czego oczekiwac po Platformie Obywatelskiej i jej kandydacie na Prezydenta, p.Marszalku Bronislawie Komorowskim.
  Teraz juz wiemy…

 10. j said

  A tu przyklad jak bedzie sie zachowywac polska policja w Polsce jak Jaroslaw Kaczynski jako prezydent bedzie kontynuowal dzielo swojego brata w scislej wspolpracy ze sluzbami amerykanskimi i izraelskimi o co usilnie zabiegal podczas swojej prezydentury Lech Kaczynski. Polacy nie chcieli Leppera – beda miec Kaczynskiego. Strach sie bac!

  _______________________________________

  Policjant strzelił taserem do schorowanej 86-latki

  Taser
  Amerykańska policja ze stanu Oklahoma została oskarżona o bezpodstawne użycie tasera (paralizatora elektrycznego) przeciwko przykutej do łóżka 86-latce – informuje dailymail.co.uk.
  Lonnie Tinsley telefonicznie wezwał do swojego domu w mieście El Reno służby ratunkowe w obawie, że jego ciężko chora babcia, Lona Vernon, nie zażyła odpowiednich leków. Jakież było jego zdziwienie, kiedy w domu, zamiast medyków, pojawiło się kilkunastu uzbrojonych funkcjonariuszy policji.

  Kiedy zdenerwowana tą sytuacją staruszka nakazała policji opuścić jej dom, oficer Thomas Duran stwierdził, iż kobieta zachowuje się „agresywnie” i wydał rozkaz zaatakowania jej taserem. Mundurowi nie odpuścili także wnukowi, który przybiegł 86-latce na pomoc. Został on siłą usunięty z pokoju, rzucony na ziemię, po czym skuty kajdankami i zatrzymany w samochodzie policyjnym.

  Według oficjalnego raportu oficera Durana „pani Vernon zajęła agresywną postawę w łóżku”. W celu zapewnienia „bezpieczeństwa”, jeden z jego ludzi nadepnął na przewód dostarczający kobiecie tlen. Wywołało to olbrzymi ból staruszki.

  Ale akcja policji nie dobiegła jeszcze końca. Inny z oficerów strzelił w jej kierunku z paralizatora trafiając kobietę w klatkę piersiową. Spowodowało to oparzenia, bardzo silny ból i utratę przytomności.

  Cierpiącą kobietę zakuto w kajdanki i przewieziono do szpitala. Po wyleczeniu jej ran, na wniosek policji, kobieta spędziła sześć dni na oddziale psychiatrycznym.

  http://wiadomosci.onet.pl/2190117,12,policjant_strzelil_taserem_do_schorowanej_86-latki,item.html

 11. wet3 said

  @ Bohdan Szewczyk
  Dobrze wiemy, ze Michniewicz przed swoim „samobojstwem” byl kompletnie roztrzesiony. Nie znamy jednak powodow
  a tylko domyslamy sie, ze musialo to byc cos niezwykle waznego – ze po zapoznaniu sie z „tym” Michniewicz wiedzial iz musi zgninac. Pisze Pan, ze bylo to odkrycie przez Michniewicza spisku na zycie prezydenta. A skad ma Pan taka pewnosc?

 12. Barbara P. said

  „Pamiątkowy” album ryżulca – http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Photographs_by_Lifta,_PK

 13. Z sieci said

  Kraj

  AAA
  PAP, POg/21:34
  O. Rydzyk: najbliższa niedziela bardzo ważna

  O mobilizację wszystkich, którym zależy na Polsce, i udział w drugiej turze wyborów prezydenckich – apelował ojciec Tadeusz Rydzyk do uczestników koncertu dla środowiska Radia Maryja i Telewizji Trwam w Nowym Sączu.
  O. Rydzyk nie był obecny w Nowym Sączu, a jedynie połączył się telefonicznie. Koncert transmitowała Telewizja Trwam.

  – Pamiętajcie, najbliższa niedziela jest bardzo ważna. I wszyscy ludzie, także na terenach powodziowych, kochani musimy się zmobilizować, bo to jest walka o Polskę. Wszystkie wioski, zmobilizować się. Niech nam i ta powódź wiele powie, i niech nam powie ta tragedia narodowa pod lasem katyńskim ostatnio. Zobaczcie, kto to zrobił, kto do tego doprowadził – powiedział o. Ryzyk.

  – Trzeba to widzieć bardzo jasno i jeżeli my zapomnimy o tych ludziach, to niech nam język przyschnie do podniebienia, jak w Starym Testamencie czytamy. Nie wolno tak, trzeba to widzieć, kto, z kim trzyma. Trzeba to widzieć, i to niech też nam wiele powie, nie wolno dać sobie tego zatrzeć, tak jak nie wolno dać sobie zatrzeć pamięci o wszystkich pomordowanych za Polskę, czy to na Zachodzie, czy na Wschodzie – dodał.

  Dyrektor Radia Maryja zachęcał, aby na wybory poszli „wszyscy Polacy, wszyscy porządni, którym zależy na Polsce”.

  – Pomyślcie, nie dajcie sobie wody z mózgu zrobić. Wyłączcie telewizor, zwłaszcza niektóre telewizje wyłączcie, włączcie rozum i zacząć myśleć – nawoływał redemptorysta.

  W czasie wystąpienia o. Rydzyka, obecny na koncercie, jego współpracownik o. Jan Król wtrącił: „Polska jest najważniejsza” (hasło wyborcze Jarosława Kaczyńskiego).

 14. Kriz said

  boje się że Kaczyński może wygrać
  ale czy coś by się zmieniło po wygranej Komorowskiego ?

 15. Ant said

  @ Kriz
  Ach, czegoż to czegoż Waćpan tak bardzo się boisz wygranej Kaczyńskiego?
  Czyż Waść aż tak strachliwy i w bajki o złym wilku uwierzył? Czy też tak od tyłu, tajniacko, Komorowskiego promujesz?

 16. wet3 said

  @ Kriz
  Czyzbys z GW nadawal? Przypomne tylko, ze ze smiercia L.Kaczynskiego skonczyla sie niezaleznosc IPN i bardzo szybko skonczy sie wiele innych rzeczy jesli Komorowski wygra.
  Wystarczy?!!! Ponoc myslenie ma przyszlosc!

 17. bediqus said

  A jeśli wygra Kaczyński to będziemy mieli powrót do totalitaryzmu i dyktatury -> patrz rządzenie PIS-em

 18. wet3 said

  @ Bediqus (17)
  Bredzisz jakbys przyszedl tu prosto z GW!!! Widac bardzo ci sie nie podobala walka ze zlodziejstwem, korupcja „niezaleznych” sadow, pokazny wzrost gospodarczy, podniesienie zarobkow, dramatyczny spadek bezrobocia … Stuknij sie porzadnie w dekiel – bo tam musi byc zupelnie pusto!

 19. Lubomir said

  Sam Jarosław Kaczyński nawet jeżeli wygra wybory to nie rozgromi watahy folksdojczy i renegatów innej orientacji. Do tego potrzebne jest pospolite ruszenie wszystkich Polaków. Idea ‚Ruchu 10 Kwietnia’ ma olbrzymi sens. Tu potrzebna jest zbiorowa odpowiedż Narodu. Wielkie p o m o ż e m y, na rzecz Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego. Folksdojcze i renegaci innej orientacji muszą wiedzieć, że Polacy nie tolerują zdradzieckiego gnojarstwa. Każdy zdrajca pozna swoje własne drzewo. Swoją genealogię w Stasi, KGB czy BND. Potem jedynie będzie mógł błagać o miłosierdzie Polaków.

 20. wet3 said

  @ Lubomir
  Oczywiscie, ze nie rozgoni. Ni ma po prostu na to sily ani warunkow. Moze tylko, podobnie jak jego brat, powstrzymac niektore antypolskie posuniecia POlszewikow. O rozgonieniu mozemy mowic tylko w przypadku gdy Sejm i Senat beda mialy wiekszosc myslaca po polsku. Na razie kroluja tam sprzedawczycy z polonofobami. Czekac musimy do wyborow, albo przegonic te sitwe sila. Innego wyjscia nie ma!

 21. Analityk said

  @Wet3
  Odnosnie Michniewicza i jego „samobójstwa” to przyznaję, że nie jestem zachwycony jego postawą.
  Pospekulujmy trochę.
  Jeśli uważał, że z powodu informacji, które rzekomo posiadł musi umrzeć to jesli był prawym Polakiem i zdecydował się na samobójstwo to mógł przecież wysłać te informacje do pro-polskich mediów w Polsce, USA, Kandzie i całej Polonii (np. do Gońca, do Wirtualnej Polonii, do p.Kobylańskiego, do p.Sasa w USA, etc).
  To żaden problem było to zrobić. Na dodatek byłby kryty, bo każda próba jego likwidacji jednoznacznie wskazywałaby na morderców. Wysłanie natomiast ważnych informacji np. o przygotowywanym zamachu do jakiejs nie wiadomo czy pewnej i odwaznej osoby czy dwóch osób – które jeszcze na dodatek zginęły pod Smoleńskiem – całkowicie zatarło ślady.
  Teraz wszystko pozostało tylko spekulacji na wskutek braku przewidywania.

 22. Towarzystwo Obrońców Praw Człowieka said

  RODACY

  Wzywamy wszystkich Polaków do ogólnopolskiego protestu przeciw grupie rządzącej Donalda Tuska.W dniu 1.07.2010r w Warszawie przed budynkiem Urzędu Rady Ministrów •ul. Al. Ujazdowskie 1/3. Zarzucamy obecnemu Rządowi Donalda Tuska niszczenie gospodarki Narodowej tolerowanie korupcji. Brak reakcji
  w przypadkach naruszania prawa przez Sędziów i Prokuratorów tzw. wymiaru sprawiedliwości, który się stał wymiarem niesprawiedliwości. Polacy! Tolerowanie niszczenia Polskiego Narodu jest niedopuszczalne, dlatego wzywamy wszystkich naszych Rodaków, brońmy egzystencji Narodu Polskiego, Polska jest Naszą Ojczyzną. Nie pozwólmy na Holokaust Narodu Polskiego! Dość rządów Czerwonej Burżuazji, która naruszając art.21, art.32, art.30, art.35, oraz inne art. Konstytucji R.P. skazuje swoim postępowaniem nasz Naród na nędze i biologiczne zniszczenie. Jeśli jesteś Polakiem przyjdź 1.07.2010r. o godz.13.00 Al. Ujazdowskie 1/3. Wspólnie odsuniemy SZKODNIKÓW niszczących Polskę.
  Wzywamy wszystkich Polaków do obrony interesu Narodowego.
  BÓG HONOR OJCZYZNA
  WOLNOŚĆ – SPRAWIEDLIWOŚĆ – JEDNOŚĆ NARODOWA
  Towarzystwo Obrońców Praw Człowieka w Warszawie
  Tel. 513 819 228, Lub 514 74 72 73

 23. ateista said

  @Re Lubomir W niektórych przypadkach do drzewa należałoby dodać konopny powróz

 24. MARTA1999 said

  Wstyd mi za was wszystkich Polaków!!!1Tym bardziej za katolików ,obok zdjęcia Jana Pawła wypisujecie takie obelgi !!!!!!Jak wam wszystkim nie jest wstyd!!!!Nie jesteście katolikami i dobrymi Polakami!!!!!Prawdziwy katolik nigdy nie pisałby takich rzeczy!!!!ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SOBĄ!!!!!

 25. TUSK+ blazen said

  przeciez on tym blaznem jest od dawna niech sie zajmie palikotem i nowakiem bo inaczej my sie zajmiemy-POLONIA

 26. WZYWAMY TUSKA DO PODJECIA NATYCHMIASTOWEGO UKARANIA PALIKOTA NOWAKA I RESZTE Z PARTII”MILOSCI”
  NIE ZYCZYMY SOBIE UBLIZANIA NASZYM AUTORYTETOM PIS-U KS.RYDZYKOWI I POZOSTALYM NORMALNYM OBYWATELOM
  WYJATKOWA WULGARNOSC I BEZPODSTAWNE OPLUWANIE MUSI NATYCHMIAST BYC ZASTOPOWANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!PREMIERZE DLA OBCOKRAJOWCOW -ZAJMIJ SIE SWOJA PARTIA I ZACZNIJ BYC PREMIEREM POLAKOW! tego sobie zyczymy!

 27. wet3 said

  @ Marta1999
  W obronie JP2 kopii bym nie kruszyl. Zazydzil nasz episkopat, gorliwie uskutecznial herezje ekumenizmu i NIGDY nie mial czasu na spotkanie sie z naszymi prawdziwymi narodowcani, ktorzy go o to bardzo prosili oraz nieslusznie oblozyl ekskomunika Lefebvrystow. Za to mial bardzo wiele czasu na spotkania z Bolkiem, Geremkiem, Hajka Silberstein vel Suchocka oraz z innymi eurolewckimi swoloczami. Dobrze sie nad tym zastanow!!!

 28. j said

  @ Wet3
  Jesli w KK podobnie jak od 60 lat praktycznie w kazdej liczacej sie polskiej instytucji „nasi” ciagneli w gore tylko „nasich” – to dla mnie jest jasne, ze Polak mogl byc tylko proboszczem na wsi. Biskupami w 99 przypadkach na 100 zostawali po prostu ci co mieli korzenie. To jak papiez JPII mial wybierac Polakow na znaczace stanowiska w KK? Po wsiach robic lapanki czy co?
  Ale trzeba tu sobie powiedziec jasno i wyraznie, ze zydow lubil jakby nadmiernie i nawet faworyzowal. Oni odplacali mu oczywiscie chamstwem, tupetem, chutzpa i niewdziecznoscia ale JPII taktyki swojej wobec zydow nie zmienil do smierci. Szkoda! Moze uwazal, ze to krzyz i swiety obowiazek katolika poddawac sie sadyzmowi zydow? Kto to wie?

 29. Lubomir said

  Palikot czy psibękart?. Każego musi zastanawić jak to się stało, że ten osobnik legitymuje się dyplomem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Czy debil ‚z penisem wyrastającym z szyi’ był w stanie ukończyć tak zacne uczelnie?. Kim są ci co debila kreują na autorytet?. Czy spryt do okradania własności Skarbu Państwa może być legitymacją do kariery?.

 30. koszer said

  nostra sprawuje opiekę nad handele w eu środkowej.

 31. Tadeusz said

  http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=oropoiwzk&id=3541

  RODACY – Wzywamy wszystkich Polaków do ogólnopolskiego protestu przeciw MARIONETKOWEJ grupie rządzącej Donalda Tuska.

  W dniu 1.07.2010r w Warszawie o godz.13.00 przed budynkiem Urzędu Rady Ministrów ul. Al. Ujazdowskie 1/3.
  Zarzucamy obecnemu Rządowi Donalda Tuska niszczenie gospodarki Narodowej tolerowanie korupcji. Brak reakcji w przypadkach naruszania prawa przez Sędziów i Prokuratorów tzw. wymiaru sprawiedliwości, który się stał wymiarem niesprawiedliwości.
  Polacy!
  Tolerowanie niszczenia Polskiego Narodu jest niedopuszczalne, dlatego wzywamy wszystkich naszych Rodaków, brońmy egzystencji Narodu Polskiego, Polska jest Naszą Ojczyzną.
  Nie pozwólmy na Holokaust Narodu Polskiego!
  Dość rządów Czerwonej Burżuazji, która naruszając art.21, art.32, art.30, art.35, oraz inne art. Konstytucji R.P. skazuje swoim postępowaniem nasz Naród na nędze i biologiczne zniszczenie.
  Jeśli jesteś Polakiem przyjdź 1.07.2010r. o godz.13.00 Al. Ujazdowskie 1/3.
  Wspólnie odsuniemy SZKODNIKÓW niszczących Polskę.
  Wzywamy wszystkich Polaków do obrony interesu Narodowego.

 32. Andrzej L. said

  Fraszka na wybory:

  Buta Niemca, chamstwo Ruska
  oto rządy Pana Tuska

  A czy wiecie, że „Tusk: – to po kaszubsku znaczy „pies”?

  Pozdrawiam – A.L.

 33. Pan Zdzich w Kanadzie said

  Szwadronami śmierci to jest PIS z ich narodowo-socjalistcznym programem. Korwin-Mikke od dawna nazywa rzeczy po imieniu. Jeśli ktoś jest icvh zwolennikiem też jest narodowym-socjalistą i kropka!

 34. Guła said

  No, kropka.

 35. wet3 said

  @ Analityk (21)
  Szkopul w tym, ze absolutnie nie wierze w samobojstwo Michniewicza. Wedlug mojej oceny owe „samobojstwo” przyspieszono aby, bron Boze, Michniewicz nie wyslal informacji o ktorych wspominasz!!! Prawdopodobnie dokladnie, po POlszewicku go obserwowano.
  PS – Poza ty podejrzewa, ze kolega Michniewicza spod Londynu, obawiajac sie o swoja skore, nie powiedzial wszystkiego co mu mowil Michniewicz.

 36. Gmad said

  Słynna akcja zbierania podpisów „4xTAK” zorganizowana kilka lat temu przez PO. Podpisy trafiły na przemiał:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: