Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

„Holokaust to tylko przesąd. Syjoniści zmuszają ludzi na całym świecie, by w niego wierzyli”

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2010-09-07

.

Wysoki irański duchowny Nasser Makarem Shirazi zabrał głos w sprawie zagłady Żydów podczas II wojny światowej. Według niego Holokaust to „przesąd” – informuje portal breitbart.com.
– Holokaust to tylko przesąd, ale Syjoniści zmuszają ludzi na całym świecie, by w niego wierzyli – powiedział Makarem Shirazi cytowany przez agencję IRNA. Przy okazji duchowny podjął ostrą krytykę Zachodnich krajów mówiąc, że „prawda o Holokauście nie jest jasna, a kiedy naukowcy chcą zbadać, czy Żydzi nie stworzyli sami Holokaustu, to są wsadzani do więzień”.

Wypowiedzi irańskiego duchownego wpisują się w politykę Iranu polegająca na dyskredytowaniu Izraela. Mahmud Ahmadineżad, prezydent tego kraju wielokrotnie powtarzał, że zagłada Żydów podczas II wojny światowej to mit. Według niego zagłada Żydów nie wyglądała tak, jak znamy to z dzisiejszych przekazów historycznych. Ahmadineżad wielokrotnie powtarzał, że „jest w stanie uwolnić świat do syjonistycznego reżimu” – czytamy w serwisie.

.

Foto: Irańska książka wyśmiewająca Holokaust

(www.breitbart.com)
Za onet.pl:
http://wiadomosci.onet.pl/2218442,12,holokaust_to_tylko_przesad_syjonisci_zmuszaja_ludzi_na_calym_swiecie__by_w_niego_wierzyli,item.html

Reklamy

Komentarzy 12 to “„Holokaust to tylko przesąd. Syjoniści zmuszają ludzi na całym świecie, by w niego wierzyli””

 1. Zenek said

  Jaki holokaust? To skąd się biorą spadkobiercy każdej rudery żydowskiej w Polsce.?

 2. Julka said

  No i co na to DEMOKRACJA i „wolność słowa” i „badań naukowych” rządzące pachołki?
  Czy ta wypowiedż będzie wystarczającym pretekstem do ataku na Iran, czy trzeba jeszcze wydłubać kilka podobnych?

 3. Anka said

  Też uważam że holokaust to wielki przekręt i kopalnia pieniędzy – za darmo. Przecież to śmierdzi na setki kilometrów.
  Poza tym – skąd bierze się tego ….. na całym świecie.

 4. contrrev said

  „prawda o Holokauście nie jest jasna, a kiedy naukowcy chcą zbadać, czy Żydzi nie stworzyli sami Holokaustu, to są wsadzani do więzień”.

  To prawda. Wystarczy wspomnieć Irvinga, który dostał wyrok. A dr Ratajczak za samo wspominanie o tym, że są osoby kwestionujące liczba zamordowanych Żydów, został zwolniony z uniwersytetu z wilczym biletem. Historyków zmusza się do tego, by nie mówili nic, co nie jest zgodne z polityczną poprawnością i interesem finansowym Żydów…

 5. wet3 said

  Nasser Makarem ma 100% racji! Holokaust jest mitem, ktory pojawil sie dopiero w pierwszej polowie lat 1970-tych. Najsmutniejszy i zarazem tragiczny jest fakt, ze zydzi w UE, USA i Kanadzie mieli bezczelnosc narzucic prawo karzace jakakolwiek krytyke czy watpliwosci oraz historyczne badania odnosnie holokaustu – co jest jawnym pogwalceniem wolnosci slowa oraz zaprzeczeniem podstawowych zasad demokracji!!! Przeciez wiadomo, ze dane podane na temat wymordowanych zydow po wojnie nie byly prawdziwe. Dla przykladu podajmy tu chocby liczbe domniemanych ofiar Auschwitz, ktora stopniala z szesciu do jednego miliona!!! Juz ten jedyny fakt powinien calkowicie wystarczyc do obalenia, czy tez odwolania wszelkich zakazow prawnych na temat domniemanego holokaustu, ktory po prostu, dzieki zydowskim „dzialaczm” tkim jak Foxman, Singer czy Bronfan, przerodzil sie w „Holocaust Insustry”.

 6. emi said

  Epoka michpejsizmu w Polsce zbliża się ku schyłkowi i Bogu niech będą za to dzięki! I kiedy wreszcie nadejdzie ten upragniony przez Polaków czas, gazetowowyborcze trendy nie będą już obowiązujące. Ba! Modne nawet nie będą :P, już choćby dlatego, że z Polską mają tyle wspólnego, ile ja mam wspólnego z ciotką Donka z Gustloffa!

 7. Uczony said

  Żydoska śmieszna psychoza tzw.”holocaust” to taki KLEJ BUTAPREN do sklejania w jedną śmierdzacą agresywną kupę chołoty azjatyckej pod wpływem wymyslanych kłamliwych historyjek, jakoby tych „żydów” wszyscy chcą NIBY zniszczyć co ma wymuśić na żydach do jednoczenia się poszczególnych osobników oraz poddania się presji kłamliwych rabinów oraz uznawania tych berdni rabinów jako NIBY rzeczewistość.

  Holokaust = KLEJ butapen do sklejania żydów do kupy

 8. Polar said

  Ja mogę przyjąć tylko jedną definicję „ofiar holokaustu”. „Ofiary holokaustu”, to ludzie żyjący w ciągłym poczuciu strachu, często opluwani kalumnią „antysemity”, zaszczuwani w różny sposób, a próbujący działać w imię Prawdy. Prawdy o niektórych wpływowych ludziach pochodzących z „narodu wybranego”, a może należących także do innych sekt typu „czaszka i piszczele”, ich wpływaniu na bieżącą politykę wojen i wyzysku. Do „ofiar holokaustu” wg tej definicji, niewątpliwie należą: amerykański politolog żydowskiego pochodzenia Norman Finkelstein – autor „Holocaust industry”, Żyd Izrael Szahak – autor książki „Żydowskie dzieje i religia”, oraz nasz rodak: doktor Dariusz Ratajczak…, oraz wielu, wielu, ale to wielu innych, uczciwych ludzi, próbujących cokolwiek instytucjonalnie zakłamanego – odkłamać.

 9. Joe said

  Prawdziwi Izraelici,ludzie kultury,religijni twierdza ze….holokaust jest Zydom potrzebny jak psu 5-ta noga.
  Jest to parasol ochronny dla ideologow syjonistycznych NWO ,ktorzy sa tworcami historii ubieglego stulecia.(I nie tylko)To oni obawiaja sie zeby swiat nie poznal prawdy.Dlatego Ci wszyscy ktorzy moga im w jakis sposob przeszkodzic…sa poprostu likwidowani bez wzgledu na narodowosc,religie czy status spoleczny.

 10. Barbara P. said

  Pianista Szpilman policjantem Judenratu?! – Wśród rozdzierających krzyków milicjanci wywlekali siłą wszystko, co nosiło głowę na karku. Na widok okładanej pałką kobiety miałam ochotę krzyczeć. Tę haniebną robotę wykonywały ręce… pianisty! Widziałam go jak na dłoni. Przeżył wojnę. Chcę żeby wiedział, że widziałam”. Kilkanaście lat później skonkretyzuje: „Był naprzeciwko, tuż przede mną, widziałam wyraźnie. Szpilman w czapce policjanta”. To wspomnienia z warszawskiego getta Wiery Gran. Przedwojennej piosenkarki, o cudownym matowym, altowym głosie. Uwielbianej za śpiew i urodę. Była gwiazdą tamtych lat. Z rodowodem żydowskim. Podobnie jak Szpilman. W getcie akompaniował jej w kawiarni „Sztuka”. Pianista żydowskim policjantem w getcie… Wierzyć się nie chce. Polański wystawił mu filmowy pomnik. Nie wiedział kim był?! Żydowscy policjanci w getcie byli surowsi od gestapowców. Bardziej okrutni, bezwzględni, chciwi. Siali postrach. Szpilman siadał wieczorami przy kawiarnianym fortepianie i akompaniował Wierze. Zatrudniono go za wstawiennictwem i protekcją piosenkarki. Przeżył. Po wojnie energicznie organizował, reaktywował, w pewnym sensie, Polskie Radio. Nie przez przypadek. Ówcześni wodzowie doskonale wiedzieli jaką siłę rażenia posiada ogólnopolska radiostacja. Pieczołowicie dobierali ludzi. Zaufanych ludzi. Wiera Gran też przeżyła wojnę. W biedzie i zapomnieniu. Nie wolno jej było nawet zanucić, by nie zostać rozpoznaną. Dowiedziawszy się, że jej były akompaniator manipuluje coś przy radiu pomknęła z prośbą o zatrudnienie. – Ty żyjesz? – nogi się ze zdumienia ugięły pod Szpilmanem. Do pracy? Ty? Nie przyjmę cię, bo byłaś na usługach gestapo! Niedługo po tej rozmowie do domu Wiery zapukało dwóch smutnych panów. Została aresztowana. Pod zarzutem kolaboracji z Niemcami. Udowadnianie swej niewinności trwało długo. Została wreszcie formalnie oczyszczona z zarzutów. Lecz zaszczuta do końca życia. Warto sięgnąć po książkę „Oskarżona Wiera Gran”. Doskonale napisaną, z wielką kulturą literacką przez Agatę Tuszyńską. Szukajcie w księgarniach w październiku. Naprawdę warto!

 11. fakhredin said

  World War III w listopadzie 2010 roku wykazują oznaki wybuchu gwiazdy wschód Zbawiciela stale w 29 october 2010

 12. fakhredin said

  Whether appearing in 2010 constantly savior is

  Please continue to read the content of this blog I hope to be of interest to you

  http://emam-mahdi-1431.blogfa.com/

  Баба Ванга – Baba Vanga – World War III in November 2010 –

  29/10//2010 East explode in the sky star –

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: