Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Dobry film wczoraj widziałem

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2010-10-07

Pewnego razu w sercu Europy czyli Park Krugera w Warszawie

Za: youtube.com

Reklamy

Komentarzy 18 to “Dobry film wczoraj widziałem”

 1. Polka said

  Tak samo straz zachowuje sie , na Krakowskim Przedmieciu poczytajcie Rodacy.www.wobroniekrzyza.wordpress.com .Pozdrawiam

 2. Polka said

  http://www.wobroniekrzyza.wordpress.com

 3. Art said

  Lepiej obecnej sytuacji w Polsce przedstawić nie sposób.Ludzie obudźcie się.Jest nas więcej,pogońmy to barachło!

 4. takijeden44 said

  co tu dyskutowac. lepiej spedzac czas na silowni i strzelnicy. Dyskusja z lewactwem w skali globalnej jest po prostu strata czasu.

 5. temida said

  Racja! Pogońmy to barachło!

 6. ekstrema :) said

  Znani dziennikarze inwigilowani przez służby. Lista 10 nazwisk
  32 minuty temu TSz / Gazeta Wyborcza

  „Gazeta Wyborcza”: W latach 2005-2007 ABW, policja i CBA objęły kontrolą operacyjną telefony znanych dziennikarzy różnych mediów. Na liście dziewięciu podsłuchiwanych przez służby specjalne znaleźli się m.in. Monika Olejnik, Cezary Gmyz („Rzeczpospolita”), Bogdan Wróblewski („Gazeta Wyborcza”), Maciej Duda („Rzeczpospolita”).

  Gazeta dotarła do materiałów ze śledztwa, które prowadziła i w maju br. umorzyła, nie stwierdzając przestępstwa, zielonogórska prokuratura.

  W latach 2005-2007 – informuje „GW” w artykule Wojciecha Czuchnowskiego – Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralne Biuro Antykorupcyjne i policja miały zbierać dane na temat rozmów telefonicznych co najmniej dziesięciorga dziennikarzy. Na liście inwigilowanych znaleźli się: Monika Olejnik (TVN 24 i Radio ZET), Cezary Gmyz („Rzeczpospolita”), Bogdan Wróblewski („Gazeta Wyborcza”), Maciej Duda („Rzeczpospolita”, „Newsweek”), Roman Osica (RMF FM), Marek Balawajder (RMF FM), Piotr Pytlakowski („Polityka”), Wojciech Czuchnowski („Gazeta Wyborcza”), Andrzej Stankiewicz („Newsweek”) i Bertold Kittel („Rzeczpospolita”).

  Służby specjalne miały przekazywać operatorowi tabelę zleceń, by dostać dane o wychodzących i przychodzących połączeniach tych osób, oraz wykaz logowań w stacjach bazowych, pozwalających prześledzić, gdzie i kiedy znajdował się abonent.

  Służby sięgały do historii połączeń nawet sprzed dwóch lat. Tak było na przykład w przypadku połączeń telefonicznych Moniki Olejnik. ABW ściągała dane o rozmowach reporterów RMF FM aż 20 razy – podaje „GW”.

  Jednym z celów było ujawnienie źródeł informacji dziennikarzy, krytykujących poczynania ówczesnych władz państwowych.

  Specsłużby mogą bezkarnie inwigilować Polaków

  W czasie śledztwa wykryto wiele nadużyć związanych z prowadzonymi wtedy działaniami, wymierzonymi w wytypowanych dziennikarzy. Mimo oczywistego łamania przez służby procedur, prokuratura dwa razy umarzała sprawę. Większość materiałów z prowadzonego śledztwa jest wciąż tajna – pisze „Gazeta Wyborcza”.

  „Zarówno ABW, jak i CBA pytane przez prokuraturę, czy numery dziennikarzy były objęte kontrolą operacyjną, w oficjalnych pismach zaprzeczyły!” – czytamy w „GW”.

  Cały artykuł w dzisiejszym wydaniu „Gazety Wyborczej”.

  (kkz)

 7. Julka said

  Naród wpadł w letarg, jakby zaczarowany krąg. Ochlapł, zdekadenciał, stracił ducha. Już nawet bezdomni emigrują na przezimowanie i chwalą sobie „wolność” w takim wydaniu a dla większości synonimem demokracji jest hasło okularnika w czerwonych portkach „róbta, co chceta”. Przedkłada się to na niszczenie ładu społecznego, demoralizację polegającą na zaniku odróżniania dobra od zła. To państwo dysponując odpowiednimi instrumentami wytwarza zbiorową świadomość, w Polsce wytworzyło zamęt, bo inaczej być nie mogło, skoro zaczęło się budować na kłamstwie i złodziejstwie.

 8. Anka said

  To nie tylko była straż miejska, ale również policja i tajniacy ! Wstrząsające, choć nie dla mnie. Polska nierządem stoi, wiedzą okupanci co robią.

 9. ciociababcia said

  Ekstrema, to nie tak, to prowokacja Tuska, temat zastępczy, znowu szykują wielkie świństwo. 10.10.2010 mija pół roku od zamachu i jest Dzień Papieski. To Tuska i Komorowskiego rząd sieje cenzurę. Portale są poblokowane, żeby ludzie nie gromadzili się na Krakowskim Przedmieściu !!! Ja już przed strajkiem Solidarności miałam wyłączony telefon, od jutra na pewno też. Ponieważ to oni blokują telefony i urządzają blokady portali, to jak zwykle przerzucają winę na PiS.Spróbujcie wejść na http://www.aferyprawa.com od wczoraj człowiekowi znów poniszczyli portal, a to są pieniądze !!!

 10. ciociababcia said

  No i jeszcze, to nie tylko w Polsce, to w Gruzji, Węgrzech, Czechach, Ukrainie, Litwie. To Wielki Czerwony Brat dąży do imperialnego ZSRR. Na Węgrzech chcieli wyrzucić to tałatajstwo, to zafundowali im katastrofę ekologiczną. U nas agenci objęli władzę, w USA też bilderbergowie rządzą !!! To nie wina narodów !!!
  http://niezalezna.pl/article/show/id/39895 — Czesi, komentarze !!!

  http://www.boston.com/bigpicture/2010/10/a_flood_of_toxic_sludge.html — WEgrzy

 11. AteistaPolityczno-Religijny said

  straz miejska, policja i tajniacy….oni wykonuja tylko „SWOJA PRACE”,

  dokladnie jak kapo w obozie koncentracyjnym

  Nie owijajmy w bawelne, to co juz jest i sie rozrasta to zwyczajny, od dawna zaplanowany faszyzm.

 12. Archie said

  Tak niestety kur…wa jest. Jesteśmy jak potulne bydło więc traktują nas i doją jak bydło.

 13. giga said

  zydowka PREZYDENT GRONKIEWICZ-WALTZ czy jak jej tam dziala wedlug wskazan „mistrza” szmatlawego gieremka i niszcza POLAKOW, a trzeba zydostwu podtawic taczki pod urzad i czekac , czas przyjdzie , ze zaladujemy ich do nich.

 14. Gmad said

 15. Mosiek said

  Jak mozna ten film skopiowac na HD?

 16. Ekstrema said

  #9
  Niezupełnie tak, Ciociubabciu.

  To promocja nowych „bohaterów” zwycięstwa PO nad naiwniakami, a zarazem dowód na kryminalną działalność PISu.

  O czym właśnie poinformował wyrolowany naród, pierwszy rolkarz.

  Aha
  Jutro będą „cuzamen do kupy” – jak znalazł :), i jak to w trakcie meczów bywa. A ten rozgrywać zamierzają „politycy” contra „dziennikarze”

 17. Ekstrema said

  No chyba, że z jakiegoś powodu odwołają ten „bardzo interesujący” mecz

 18. biała said

  A ja kiepski film wczoraj widziałam mianowicie „9 dni, które zmieniły świat”.
  Nie wiem co dokładnie było zamiarem twórców, ale według mnie to historia o niecnym wykorzystaniu JPII i Polaków. Nasz biedny Naród można tylko porównać do naiwnego Kopciuszka, który wybiega na spotkanie z wymarzonym księciem z bajki,ale okazuje się, że trafia.. jak to się grzecznie mówi „na ulicę”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: