Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Wyhodowane morderstwo, czyli kontynuacja dożynania watahy

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2010-10-19

 

ATAK NA SIEDZIBĘ PIS

W wyniku ataku na łódzką siedzibę Prawa i Sprawiedliwości zginęła jedna osoba, druga walczy o życie. Sprawca twierdził, że chce dokonać zamachu.

Uzbrojony napastnik wtargnął przed południem do siedziby Okręgu Łódzkiego Prawa i Sprawiedliwości przy ulicy Sienkiewicza 61 w Łodzi.

Zastrzelony został Marek Rosiak, asystent europosła Janusza Wojciechowskiego. 39-letni Paweł Kowalski, asystent Jarosława Jagiełły, w ciężkim stanie trafił do szpitala. Z ostatnich doniesień medialnych wynika, że jego stan jest stabilny. 

Do tej pory pojawiają się sprzeczne informacje na temat całego zajścia. Podinspektor Magdalena Zielińska powiedziała dziennikarzom, że napastnik był uzbrojony w broń palną typu walther i nóż.

Zatrzymania sprawcy dokonała Straż Miejska, którą powiadomił jeden z pracowników biura PiS. Obie siedziby zlokalizowane są bardzo blisko siebie. Z informacji rzecznika Straży Miejskiej wynika, że na ciele Marka Rosiaka znaleziono rany postrzałowe, a także rany kłute.

Na miejscu są łódzcy policjanci. Trwa zabezpieczanie miejsca zdarzenia o charakterze kryminalnym. Wiadomo już, że sprawcą jest 62-letni Ryszard C., mieszkaniec Częstochowy, który po wtargnięciu do siedziby Prawa i Sprawiedliwości krzyczał, że chce dokonać zamachu na Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ nienawidzi jego oraz całej partii. Ze względu na fakt, że Jarosława Kaczyńskiego nie było w biurze PiS, sprawca oświadczył, że ukarani zostaną inni pracownicy łódzkiej siedziby Prawa i Sprawiedliwości. Z relacji świadków wynika, iż padły również słowa o „wyrżnięciu wszystkich PiS-owców”.

– Morderca wpadł do łódzkiej siedziby z okrzykami odnoszącymi się do mojej osoby. Przebywające tam osoby straciły życie i walczą o życie za mnie, co stawia mnie w szczególnej sytuacji. To, co się stało, jest wynikiem tej wielkiej kampanii nienawiści, która jest prowadzona wobec PiS od długiego czasu. Na pewno „moherowe berety” Donalda Tuska były tego początkiem. Potem mieliśmy do czynienia z „dożynaniem watahy”, „bydłem”. Przypomnę tylko, że ten, który walczy teraz o życie, ma podcięte gardło… – mówił Jarosław Kaczyński podczas konferencji prasowej.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że po katastrofie smoleńskiej „kampania nienawiści” znacznie nabrała tempa, co można było zaobserwować na Krakowskim Przedmieściu, gdzie bito obrońców krzyża.

– Każde słowo kampanii nienawiści będzie wzywaniem do morderstw. Niezależnie od tego, czy wypowie je polityk, czy dziennikarz – stwierdził prezes PiS, dodając jednocześnie, że za bezpieczeństwo każdego pracownika Prawa i Sprawiedliwości odpowiedzialny jest rząd.
 

Prezes Prawa i Sprawiedliwości poinformował, że Parlament Europejski jednogłośnie potępił dzisiejszy akt agresji w łódzkim biurze PiS. Jednocześnie przewodniczący Klubu Parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak, złożył wniosek o zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia komisji sprawiedliwości i praw człowieka oraz komisji ds. służb specjalnych. Decyzją przewodniczących – Ryszarda Kalisza (SLD) i Janusza Krasonia (SLD) – posiedzenie odbędzie się jutro o godzinie 8.
Pracownicy łódzkiego biura PiS przyznają, że już wcześniej otrzymywali rozmaite pogróżki.
 

Do policji z lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości spływają wnioski o objęcie biur partii specjalną ochroną. Policja mówi, że specjalnej ochrony nie będzie.
(tvp.info/inf.)

Reklamy

Komentarzy 5 to “Wyhodowane morderstwo, czyli kontynuacja dożynania watahy”

 1. ciociababcia said

  Specjalnej ochrony policji nie będzie, czyli niech mordują dalej, Tak też było pod krzyżem, policja broniła zbirów.

  Radio Maryja
  Takich wypadków po 10.04.2010 mamy więcej. Doszło do tego, że prawda nie ma miejsca w życiu publicznym. Nienawiść kumuluje się w ludziach. Propaganda jest zabójcza. Świat dziennikarski nie jest bez winy. To może się zdarzać, jeśli propaganda nie ustanie. Odbieranie dobrego imienia ludziom to też zabijanie. To nie jest pijar – to fałsz. Apel o miłość i prawdę. Winniśmy domagać się prawdy. -Prof.M.Ryba
  http://www.blogpress.pl/node/6123#comment-23343

  STOP nienawiści!
  Anita_Cz, wt., 19/10/2010 – 12:27
  Dziś o 18.00 – manifestacja pod Kancelarią Premiera

  Przyjdź, podaj dalej.

  WARSZAWA – 11.11.2010
  Warszawa: 11.11.2010, g. 15: Marsz Niepodległości Aktualności – Aktualności

  wtorek, 19 października 2010 11:29 źródło/autor Wolna Polska Udostępnij 0Marsz Niepodległości marszniepodleglosci.pl

  11.11.2010 spotkajmy się w Warszawie, by zamanifestować naszą narodową dumę i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego. Niepodległa Polska to wartość bezcenna. Naród silny i nowoczesny musi kształtować swój byt w niezależnym państwie, będącym podmiotem, a nie przedmiotem stosunków międzynarodowych. Prawdziwie suwerenna, oparta o solidne fundamenty narodowej tożsamości i przywiązania do tradycji, Rzeczpospolita, to najlepszy gwarant sukcesu – zarówno całego społeczeństwa, jak i poszczególnych jednostek. 11 listopada przemaszerujemy, by wyrazić naszą wolę walki o silną i wielką Polskę.

 2. cobalt2001 said

  Larum Polskie

 3. Analityk said

  Wpis z sieci na blogmedia24.pl

  Cytat
  (…)
  To są efekty systemu nienawiści i terroru/
  wprowadzanego stopniowo przez PO (Partia Oszustów, Obłąkańców, Oprawców).

  Oni graja w/g zasady: „władzy raz zdobytej nie oddamy”, a władzę tę zdobytą przez nielegalne przejęcie władzy 10 kwietnia 2010 naprawdę nie zamierzają oddać ani ukarać winnych tej tragedii pod Smoleńskiem, gdyż coraz więcej symptomów wskazuję, że to był zamach stanu – mord masowy. Wystarczy poczytać wpisy z gazet z poza oceanu i analizy na http://www.polskawalczaca.com w dziale „wydarzenia z Polski”. Widać tez jak jest prowadzone śledztwo w tej sprawie, co wręcz wskazuje na matactwa i utrudnienia w wykryciu sprawców.
  W Polsce nie dokonano dekomunizacji – tak jak dokonano denazyfikacji Niemiec w Norymberdze i odsunieto nazistów od wpływu na życie polityczne i gospodarcze na 10-15 lat. W Polsce zbrodniarze komunistyczni i lewactwo uwłaszczyło sie na majątku Polaków rabując co sie da, ustanowili sobie prawo, że rabunek i wyprzedaż polskiej własności to „prywatyzacja” gdzie wielu za jurgielt od wrogów Polski i Polaków wykonując ich polecenia dorobiło sie fortun, a naród w nędzy i zadłużuny przez te szumowiny na wiele pokoleń. Niektóre dane potwierdzone przez prof.Śliwińskiego mówią, że jest ono w granicach około 80000 zł na statystycznego Polaka po uwzględnieniu wszystkich długów np. w bankach, firm, powiatów, gmin i różnych organizacjach w terenie.

  Terror względem Polaków jest prowadzony od 1945 i dał znów o sobie znać w „demokratycznej” Polsce. Wystarczy wspomnieć tych co zginęli bo byli często niewygodni: prezes NIK – Pańko, komendant policji – Papała, Filip Adwent, dr.dariusz Ratajczak, Grzegorz Michniewicz, tragedia smoleńska (prawdopodobnie zamach stanu), etc. Dla terrorystów demokracja znaczy „róbta co chceta” – tj. mentalność zbrodniarzy i złodziei. Kto przeciw nim ten do likwidacji jako niedemokratyczny i niereformowalny. Kare smierci zamienili na nieszczęśliwe smiertelne wypadki. Fakty świadczą o tym. Widać jednak, że staja sie coraz bardziej agresywni i nie chce sie im już pozorować „wypadków”. Zaczęli działac „otwartym szyfrem”, przeszli do jawnych morderstw!

  Obecnie Partia Oprawców dąży do całkowitego zastraszenia i sterroryzowania Polaków lub ich sprowokowania.
  Ma to na celu:
  – zastraszenie, aby ludzie nie współdziałali z PiS-em ani nie byli jej mężami zaufania w czasie wyborów co ma na celu – prawdopodobnie – ich sfałszowanie
  – doprowadzenie do wybuchu niezadowolenia społecznego, gdzie będzie można wprowadzić stan wojenny i usunąć fizycznie wszystkich przeciwników tusk-owej „demokracji” lub wprowadzić na teren prywislańskiego landu obce wojska w celu przywrócenia spokoju w UE i usunięciu elementów „ekstremalnych” zagrażających owej „demokracji”.

  Jedyna droga to nie dać się sprowokować, notować wszelkie napaści, filmować je, fotografować, zamieszczać na http://www.youtube.com aby policja z urzędu mogła ścigać sprawców. Jeśli tego nie zrobi to jest winna nie wywiązywania sie z nałożonych na nią obowiązków i winnych należy zwalniać dyscyplinarnie z pracy z wilczym biletem aby NIGDY nie mogli pracować w żadnej instytucji Państwa Polskiego jako nie wywiązujący się, szkodzący państwu Polskiemu.
  Powinno organizować się manifestacje niezadowolenia społecznego z przestępczych rządów PO – tylko uważać na wszelkich prowokatorów.
  Do wyborów muszą iść wszyscy i głosować na prawych Polaków. Głosy należy liczyć ręcznie a dane do centrali potwierdzone mają być przesyłane przez fax lub drogą elektroniczną, a wszystko pod kontrolą opozycji z PiS, LPR i Samoobrony z potwierdzeniem przez telefon od nasyłających komisji. Wszystkie partie narodowe i polskie powinny wystąpić jako jeden blok na który oddaje się głosy i najlepiej aby weszły w porozumienie z w/w. Liczbę zdobytych mandatów podzielono by proporcjonalnie do liczby członków organizacji. Rozproszenie to KLĘSKA i zwycięstwo wrogów Polski i Polaków.
  (…)

 4. Analityk said

  PS.
  Wrogowie Narodu Polskiego zaczynają juz mordować jawnie.
  Ostatnio zamordowano dr.inż.Eugeniusza Wróbla, który mial sie rozprawic z „faktami” podanymi przez MAK w sprawie „katastrofy” smoleńskiej.
  Teraz mordują jawnie członków partii PiS którą chcą zlikwidować poprzez zamordowanie J.Kaczyńskiego (patrz groźby Palikota: http://www.youtube.com/watch?v=V0jypCcfQPY ) i wyeliminowanie tej partii ze sceny politycznej wszelkimi sposobami.

 5. Lubomir said

  Re: Analityk. Giną ci, którzy po raz kolejny usiłują ratować Europę przed barbarzyńcami, przed sowietyzacją kontynentu i przed marksistowsko-leninowskimi komisarzami. Wokół Polski Prezydenta Kaczyńskiego zaczęli stopniowo gromadzić się zwolennicy moralnego i materialnego odrodzenia państw kontynentu. Lech Kaczyński postrzegał najwyrażniej Europę jako równoprawną ‚Unię Państw Europejskich’ a nie jako kondominium spadkobierców Paktu Ribbentrop-Mołotow. To bardzo niepokoiło partnerski związek Merkel-Putin i ich osobistych lokajów, szantażowanych za fragmenty życiorysów z minionych lat…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: