Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Deptuła dzwonił do żony

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2010-11-01

<D317306b8738566c9808c9faabfaaf0f 

Jeżeli śp. Leszek Deptuła przeżył katastrofę smoleńską i jakimś cudem udało mu się sięgnąć po telefon, wówczas ma uzasadnienie teoria z karetkami, które zabierały rannych z miejsca tragedii. Zrozumiałe stają się też różne godziny śmierci, jakie znalazły się w aktach zgonu ofiar.

fot. bbc-77 (yandex.ru)

„Wprost”: Wdowa po pośle PSL Joanna Krasowska-Deptuła zeznała, że mąż dzwonił do niej w momencie wypadku. Kobieta nie odebrała i po telefonie zostało nagranie na jej poczcie głosowej. – Między godziną 9 a 9.30 na mój telefon przyszła poczta głosowa, na której było zarejestrowane nagranie głosu mojego męża, który krzyczał: „Asia, Asia”. W tle słychać było trzaski, a właściwie to głos mojego męża był w tle. Słychać było też głosy ludzi, jakby głos tłumu. Nie rozpoznałam słów, był to krzyk ludzi. Nagranie trwało 2-3 sekundy. Trzaski były krótkie, ostre dźwięki. Tak jakby łamał się wafel lub plastik plus dźwięk przypominający hałas wiatru w słuchawce telefonu – zeznała Krasowska-Deptuła, która odsłuchała tę wiadomość dopiero, gdy usłyszała o katastrofie w telewizji. Potem nagranie się skasowało. Dzień później kobieta poinformowała o wszystkim Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która miała odnaleźć nagranie i je zbadać. 

Po wrzutkach z gen. Błasikiem, akurat na święta, wreszcie dziennikarze ustalili rzeczywiście coś ważnego i poruszającego. Mam nadzieję, że polska prokuratura sprawdza dokładnie, o której godzinie zadzwonił telefon. Bo o tym, że ktoś próbował się z żoną posła PSL skontaktować, świadczą choćby działania ABW. Jeżeli śp. Leszek Deptuła przeżył katastrofę smoleńską i jakimś cudem udało mu się sięgnąć po telefon, wówczas ma uzasadnienie teoria z karetkami, które zabierały rannych z miejsca tragedii. Zrozumiałe stają się też różne godziny śmierci, jakie znalazły się w aktach zgonu ofiar. 

Problem w tym, że rodziny nie mają dowodów z sekcji zwłok. Nie wiedzą, o której godzinie tak naprawdę zmarli ich bliscy, nie znają także przyczyn. Od katastrofy smoleńskiej minęło przecież ponad pół roku. Paradoksalnie, o kwestie związane z telefonami komórkowymi jako pierwszy zaczął pytać zespół parlamentarny pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza. Jak dotąd, nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi, poza tą, że przynajmniej 19 komórek było włączonych w czasie tragicznego lotu, jak podała niedawno prokuratura wojskowa.

„Wprost” ustalił też, że funkcjonariusze BOR zeznawali na ten temat. Jeden z nich potwierdził, że doszły do nich głosy, jakoby trzy osoby przeżyły, ale kolejny zaprzecza.

Czy dostaniemy kiedykolwiek odpowiedź na pytanie, czy ktokolwiek przeżył katastrofę w Smoleńsku? Dlaczego uczestnicy lotu mieli włączone telefony – z powodu łamania niedorzecznych, ich zdaniem, przepisów, a może z jakiegoś innego? Co tak naprawdę działo się po katastrofie TU-154 M nieopodal lotniska Siewiernyj? 

Grzegorz Wszołek
wszolek.salon24.pl

 
 

Komentarze 23 to “Deptuła dzwonił do żony”

 1. Politically Incorrect said

  Polityczne morderstwa staja sie coraz czestsze. Nie tak dawno w dziwny sposob (samochodowy
  wypadek, jakie to staje sie modne, nie zawsze najwieksi wrogowie leca samolotem)Joerg Haider, znany austriacki polityk, ktorego Zydzi zrobili sympatykiem Hitlera, bo mial tylko liberalne poglady, zginal w przekoziolkowanym wiele razy samochodzie. Odpowiedzialny czlowiek, nazwany
  intelektualista, chociaz nie-Zyd. Niestety prawicowiec, ale takze walczacy z imigracja muzulmanow
  i budowaniu ich kosciolow. To bylo dla kogos najlepszym rozwiazaniem.

 2. mapa said

  „Jeżeli śp. Leszek Deptuła przeżył katastrofę smoleńską i jakimś cudem udało mu się sięgnąć po telefon…”

  Z opisu wynika, że słychać było w tle „głosy ludzi, jakby głos tłumu. Nie rozpoznałam słów, był to krzyk ludzi…”

  Zatem, prawdopodobnie telefon został wykonany nie po katastrofie, ale w trakcie samego zdarzenia, kiedy jeszcze inne osoby żyły. Zresztą potwierdzeniem tego mogą być owe dźwięki (łamiący się kadłub?).

  Pewnie więcej można byłoby się dowiedzieć, gdyby nagranie nie zostało skasowane, oraz gdyby znaleźć telefon śp. Posła.

  Z drugiej strony z dużą ostrożnością podchodzę do takich wyrywkowych informacji. Tak naprawdę to tylko angażują one uwagę adresatów, ale sprawy nie wyjaśniają. Tak, jakby przez to dozowanie wyrywkowej wiedzy, komuś na czymś zależało.

 3. jj said

  Ciekawe że wdowa dopiero po prawie 7 miesiącach poinformowała kogoś? a przecież mogła od razu zawiadomić prasę. w kwietniu lub maju jak wyszła z szoku.???
  Takich wpisów będzie coraz więcej.

  Czym bardziej krucha będzie teza o rzekomym wypadku w Smoleńsku, tym więcej dezinformacji i dziwnych „nowych” informacji potwierdzających wypadek.
  Jeszcze raz powtarzam prawdziwe są tylko te które podano w ciągu pierwszych 24-48 godzin. Wszyscy którzy się skupiają na rewelacjach typu „ksiądz znalazł kości’ i tym podobne muszą wiedzieć, jeżeli nie są płatnymi dezinformatorami”, że tylko zaciemniają sprawę.

  Jak wiadomo takich etatowych dezinformatorów mamy całe mnóstwo. Najlepszym przykładem jest telewizja wszystkich stacji podająca bez mrugnięcia oka jawne głupoty, a to znaleziono kokpit a potem zginął, a to kawałek żuchwy, w 6 miesięcy po , w dodatku przy oddawaniu rodzinom dokumentów nieponiszczonych ani nie poplamionych. itd.

  To już nie jest nawet ciekawe, to jest po prostu nudne,że tyle aż pożytecznych idiotów znajduje się w społeczeństwie.
  Co innego profesjonaliści, Ich zadaniem jest podawanie jak największej ilości, nawet całkowicie infantylnych tez, ponieważ im płacą za zajmowanie -zagospodarowywanie- czasu społeczeństwa. Nie tego od piwka tylko tego które umie się komputerem posługiwać. Po co mają patrzeć na ręce politykom jak upłynniają majątek narodowy
  np. Co takiego podpisała p.Clinton,że opłacało sie jej przylecieć z USA na kilka godzin do Polski?
  Dlaczego Chevronowi sprzedano 405 000 ha polskiej ziemi?
  Dlaczego jeżeli mamy tyle własnego gazu musimy kupować od Rosji jeszcze przez 15 lat.?
  No ale tutaj trzeba myśleć, a nie trawić papkę!!!

  dr Jerzy Jaśkowski
  b.biegły Sądu Okręgowego w Gdańsku
  http://www.deportacje.eu

 4. MARS said

  Za dużo tych niewyjaśnionych przypadków, a j01eżeli
  0

 5. MARS said

  Za dużo tych niewyjaśnionych przypadków.
  A jeżeli dużo jest tych przypadków, TO JUŻ NIE JEST TO PRZYPADEK. W 99 procentach jestem przekonany że była to z premedytacją zaplanowana przez pozostawioną tu u nas ruską agenturę i wykonaną w Rosji – POTWORNA ZBRODNIA. Tylko kiedy ten nasz naród zmądrzeje i przestanie – na własną zgubę – wybierać członków tej Partii Oszustów do naszych władz.
  Bo przecież wszystkie znaki na ziemi i na niebie i na ziemi na to wskazują że to oni właśnie są u nas jawnym i coraz bardziej bezczelnym, przedstawicielstwem tej antypolskiej agentury??? NARODZIE POLSKI OPAMIĘTAJ SIĘ!!!, OBUDŹ SIĘ!!!

 6. WP. said

  Komu służą służby? O tym co się działo na pokładzie rządowego samolotu realizującego transport Głowy Państwa i zaproszonych gości można się dowiedzieć z zapisu nasłuchu/podsłuchu prowadzonego przez służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo Prezydenta RP. Jest tylko jeden problem – WIARYGODNOŚĆ polskich służb. Ilość łgarstw w sprawie smoleńskiej przekracza granice przyzwoitości, a mimo to, włos ze łba Tuska i jego ministrów, ale także służb nie spadł. Dlaczego? Dlaczego ministrowie, szefowie służb, prokuratorzy przyłapywani na ewidentnych kłamstwach nie ponoszą żadnej odpowiedzialności? Dla mnie odpowiedź jest jasna – skoro wykonali dobrze swoje zadania, za co mają ponosić karę? Dlaczego Tusk miałby karać kopaczkę za łgarstwa, których zadaniem miało być uwiarygodnienie ruskiej wersji przebiegu zdarzeń? Dlaczego Tusk miałby karać ministra rżnącego głupa przed kamerami? Przecież w peło takie STANDARDY, że za rżnięcie g łupa i uwłaczanie godności posła w sejmie, polegające m.in. na gadaniu do pustych krzeseł, nagradzane jest nominacją i wsparciem w staraniach o fotel prezydenta miasta. Gras w tvn24-…”Premier nie widzi możliwości spotkania z rodzinami ofiar”….
  Gras w tvn24- raczej wykluczył spotkanie rodzin ofiar w sprawie katastrofy smoleńskiej, bo niby o czym miałby rozmawiać jak nic nie wie o sprawie i odsyła do prokuratury!!!! to Niebywały Skandal!!! co za Premier jak niema wiedzy o największej katastrofie w dziejach Polski…Co za Tchórz…!!! Stenogramy są zmanipulowane. Mam podejrzenia, że do fałszerstwa użyto zapisu z lądowania w dniu 7 kwietnia. Jeżeli faktycznie to Pan Protasiuk lądował w smoleński z Tuskiem. Ś.p. pan Eugeniusz Wróbel miał podejrzenia, że samolot rozbity w Smoleńsku nie był samolotem o numerze bocznym 101, co koresponduje z kadrem z niemieckiego filmiku, na którym widać samolot w całości. W takim razie zapisy czarnych skrzynek w ogóle nie mogłyby pochodzić z katastrofy samolotu Tu 154 nr 101, byłyby więc całkowicie fałszywe. Za swoje podejrzenia pan Eugeniusz wróbel musiał zginąć, z czego można wysnuć wniosek, że należy zbadać ten trop szczegółowo.

 7. WP. said

  POLICJANCI BAWIĄ SIĘ NA CAŁEGO – Libacje, bójki, seks… Wyniki kontroli przeprowadzonej w szkole policji w Szczytnie zaskoczyły wszystkich. Prostytutki, bójki, libacje i przecieki egzaminacyjne. W pokojach wymiociny i potłuczone szkło – tak zdaniem policjantów miały wyglądać w ostatnich latach kursy oficerskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie – alarmuje TVN24. Oficerowie, którzy kończyli jedyną w Polsce wyższą szkołę policyjną, twierdzą, że egzaminy w Szczytnie zdaje się za wódkę, finansowanie prostytutek wykładowcom albo inne prezenty. Zamiast się uczyć policjanci piją i bawią na całego, bo wiedzą, że i tak zdadzą egzaminy. W Szczytnie już rozpoczęła się kontrola. Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendy Głównej Policji nie chce ujawnić co już ustalono. Dodaje, że szkoła w Szczytnie nie jest obiektem zamkniętym, a w kursach uczestniczą dorośli ludzie. – A kto jest wysyłany do Szczytna??? Tylko synowie i pociotki naczelników i komendantów, wyłącznie z „układu”. Zwykły pies musi „dziobać” u przełożonych latami, donosząc na kolegów, aby dostać się, na „oficerkę”. To się, nie dziwcie, jak się, bawi „elyta”!

 8. WP. said

  http://www.youtube.com/user/ukji80?feature=mhum#p/a/f/0/j6y3TFdXRCA

 9. WP. said

  http://www.youtube.com/user/ukji80?feature=mhum#p/a/f/1/mi2ch0TlwKs

 10. pepeg said

  @WP ad 6e
  nie widzialem tego filmu jeszcze… bardzo, bardzo ciekawy… ewidentnie widac jak ‚zapala’ cos w powietrzu i poruszajac sie fale uderzeniowa.
  Paliwo lotnicze (kerosyna) nie jest lotna i nie zapala sie w taki sposob, wystarczy porownac ze zdjeciami jak sie rozbil i wybuch Airbus w 1988, rowniez wlecial do lasu.

  skad jednak wiadomo ze to film ze Smolenska z 10 kwietnia?

 11. ASTILBE said

  Nie mam siły już przyswajać tych wszystkich rewelacji,tych okropnych w swej treści podejrzeń i spekulacji ,ze to nie był wypadek ale mord przygotowany precyzyjnie i tak samo precyzyjnie i na zimno wykonany.Przeciez czy moze sie pomieścić w ludzkiej głowie,ze oni tam dobijali tych ktorzy przezyli??????Ludzie ,gdzie my żyjemy??!Czy to juz całe piekło zwaliło się na ziemię???
  Ja nie żyje w Polsce juz wiele lat,ale przed wyborami duzo rozmawiałam z przyjaciółmi i rodziną na temat ich wyborów,i o zgrozo….najczęściej słyszałam odpowiedż -„ja wybieram święty spokój”.Polacy sa jakby zaczadzeni,postępują jak lunatycy.Ale czego sie spodziewać jeśli takie autorytety jak wojewodzki i jego show -kształtują poglądy społeczeństwa.Jak Wojewodzki wkłada nasz symbol narodowy w psie odchody ,to oglądalność zaraz mu wzrasta,wiara ryczy z uciechy,a on sam dostaje lepszy czas emisji.Ubaw jest po pachy,-Kuba jest cool.Feministka Szczuka wyśmiewa publicznie ułomność człowieka,i popisuje się znajomością wielkości „fiuta Łyżwińskiego”.Domorosła modelka,niejaka Krupa Joanna,jeszcze niedawno żaliła się w programie Taniec z gwiazdami [ w ktorym brała udział],jak ciężkie życie miała,kiedy z mamusią i siostrą przyleciały sobie do USA.A teraz patrzcie państwo.Następny zmałpowany,idiotyczny program o niczym i amerykańska gwiazda w roli guru.
  Panie moj,ty patrzysz i grzmisz nawet,ale kto cię słyszy???Polacy pogrążeni w jakimś amoku,żądają tylko chleba i igrzysk-jedni,a święty spokój-drudzy.ciekawe co jeszcze musi spaść na ziemię ,rozbic się ,komu połamia kości,jakie kataklizmy nawiedza ten biedny-ogłupiały kraj,zanim naród w imieniu własnym dokona zamachu stanu.Chciałabym dożyć tej chwili i byc tam w ten dzień wielkiego narodowego przebudzenia.

 12. pepeg said

  @WP ad 6e
  ten wybuch ‚samolotu’ to kolejna podpucha…
  tutaj jest original: пожар и взрыв на НПС „Конда”

  i tutaj:
  http://vefire.tomsk.ru/play/?4ab0cc67337fb

 13. pepeg said

  @WP ad 6
  poniewaz znow mnie zablokowało, to podaje że rzekomy wybuch samolotu w Smoleńsku to podpucha.
  To byl wybuch jakiejs rafinerii czy fabryki chemicznej gdzieś koło Tomska w 2009 roku.

 14. takijeden44 said

  @Mapa
  „Z drugiej strony z dużą ostrożnością podchodzę do takich wyrywkowych informacji. Tak naprawdę to tylko angażują one uwagę adresatów, ale sprawy nie wyjaśniają. Tak, jakby przez to dozowanie wyrywkowej wiedzy, komuś na czymś zależało.”

  dokładnie. w ogole to jestesmy podpuszczani od samego poczatku. Jezeli to byl zamach ( a ja uwazam ze byl) to pewnie wiele rzeczy ktore wydaja sie nam pewne bo ktos cos powiedzial, pokazal od samego poczatku to tez pewnie celowa dezinformacja. Trudno jest ulozyc ‚puzzle’ jezeli ktos celowo nawrzucał nam kawałków z innej układanki.

 15. Lubomir said

  Re: Pepeg. Widać leży ci najlepiej podawany przez duet Putin-Tusk ‚błąd pilota’. Też liczysz, że smoleński deszcz wypłukał ślady po bombie termobarycznej?. Musisz mieć rację. Są ludzie, którzy nawet wtedy kiedy nie mają racji, muszą ją mieć. Znasz morderców, którzy tak z marszu przyznają się do zbrodni?. Chyba tylko Ryszard Caba był taki bezpośredni.

 16. WP. said

  Walka z terroryzmem – Pod tym hasłem jak w tytule ,wszyscy operatorzy sieci komórkowych w UE i Polsce oraz łączy internetowych, mają obowiązek przechowywania, minimum przez 5 lat, pełnego routingu zestawionych połączeń na twardych backupowych dyskach.Treści nagrane na poczty głosowe są do odtworzenia, nawet po automatycznym skasowaniu, przez okres 7-14 dni przez ich odbiorcę a stosując specjalne procedury przez operatora nawet po wielu miesiącach. Czasy zestawionych połączeń, numery telefonów i ich miejsca zalogowania są do ustalenia przez wiele lat z precyzją do 01 sekundy i z dokładnością do 1 metra. ABW znała doniesienie odbiorców tych rozmów na drugi dzień od zdarzenia. Dzisiaj więc prosimy o WYNIKI ustaleń, które można by było zrobić u polskiego operatora w 1 dzień a u ruskiego w 1 m – c. Nawet gdyby czasy ustawione na telefonach były niedokładnie to w rejestracji połączeń obowiązuje czas lokalny operatora ściśle skorelowany z czasem światowym i każdy wchodząc w tzw szczegóły połączenia może sobie samodzielnie odczytać rzeczywisty czas nadania i dotarcia wiadomości do operatora. Czy polska prokuratura i pismacy z TVN – u uważają nas za analfabetów? Dla bardziej dociekliwych, podaję ,że każde urządzenie telefoniczne pozostawia za sobą ślad elektroniczny, który pozwala na jego podsłuchiwania i lokalizację prze systemy szpiegowskie jakich w kosmosie i na terenie UE i w Rosji nie brak. – DNA 97 osób w tym jedna NN(ciekawe kto był tym NN, czego szukał na pokładzie?). Pamiętajcie, bo ja tak (mam wszystkie łgarstwa na dysku), że w kwietniu była z Rosji informacja, o tym, że zidentyfikowano DNA 97 osób gdy leciało samolotem razem z załogą 96 osób, tak jest na liście. Potem tego nie powtarzano. Czyżby ofiara broniącego się, BOR – owca? lub borowika „Pikusia” specjalisty od bomb?. Choć w wyniki badań „uczonych radzieckich ” nie bardzo wierzę.

 17. WP. said

  Ile jeszcze idiotyzmów „polskie” merdia, prasa i „prokuratorzy” będą nam Polakom pociskać? POmłotom mogą oni wszystkie łgarstwa łykają, jak bociany żaby czy lemingi ryby. Może odczytajmy zapis skrzynek na podstawie zdjęć? – http://www.tvn24.pl/-1,1680690,0,1,prokuratura-na-tropie-moskiewskiej-czestotliwosci,wiadomosc.html – ? Koncentrowanie się polskiej (czy aby polskiej?) prokuratury na częstotliwości obnaża jej całkowitą bezradność w dostępie do oryginalnych dowodów i dowodzi, że już są wątpliwości, których nie potrafią ominąć. Kopia to nie dowód z zasady, a nie tylko z powodu wprowadzonych dodatkowych zakłóceń lub ingerencji. Ale jedno jest istotne w badaniu tętnienia sieci energetycznej. Każdy nowy sfabrykowany dowód, sygnowany jest zawsze śladem wytwórcy. Dzisiejsza technika umożliwia wyodrębnienie z tętnienia sieci energetycznej, sygnałów klepania w klawiaturę kompa do niej podłączonego i rozpoznanie pisanego na nim tekstu. Tzw. tło, szum energetyczny, zawierający wszystkie tzw.składowe harmoniczne sygnału, stanowi unikalną pieczęć pozwalającą na porównanie go z tłem oryginału. Nawet przerwy w tym tle mogą świadczyć o ingerencji w nośnik analogowy. Kłamstwa zdemaskują uważni badacze – nieuchronnie..

 18. WP. said

  Pepeg, inni forumowicze, to do Was szanownych Polaków apel – Bądźmy Polacy bardzo dociekliwi, wejdźcie na http://www.youtube.com/watch?v=Z-ILO1DxPiU&NR=1 W relacji na żywo do studia Polsat, Wiktor Bater, stojąc na tle bramy na lotnisko, zaczyna od słów: „My byliśmy od samego początku na cmentarzu w Katyniu i pierwszą informację o katastrofie otrzymaliśmy telefonicznie o godz 10:40 czasu lokalnego i o 8:40 czasu polskiego, rosyjskie portale mówią o 8:20!!!….” W prasie rosyjskiej, po ukazaniu się tzw. przecieku do akt śledztwa we Wprost, od 3.11 br wylewa się lawina artykułów o winie gen. Błasika, o pogrzebaniu prezydenta przez gen. Błasika, o winie pilotów, o użyciu przez niego groźby „On mnie zabije jak nie wyląduję” , o konflikcie generała z pilotami, o podsiadaniu drugiego pilota itd. Synchronizacja polskich i rosyjskich prasowych bredni jest ścisła. Dla równowagi popatrzcie sobie na http://www.youtube.com/user/ukji80?feature=mhum#p/a/f/0/j6y3TFdXRCA – jak mogła wyglądać eksplozja niszcząca zainscenizowany wrak lub prawdziwy samolot w Smoleńsku. Na filmie „Eksplozja” udostępnionym w 29 lipca 2010r widać małe domki mieszkalne ,może dacze, 3 fazową linię energetyczną na słupach biegnącą wzdłuż drogi, po której przez chwilę widać dach przejeżdżającego TIR – a a dalej zarys pawilonów i drzewa lasu liściastego. Film zaczyna się od pożaru paliwa i słupa czarnego dymu.Tuż po upadku lub podpaleniu wraka. W 14 i 15 sek. następuje eksplozja z silnym koncentrycznym rozbłyskiem i podwójną kulistą falą uderzeniową charakterystyczną dla wybuchów implozyjnych tzw. bomb aerozolowych. Po wybuchu wznosi się mały grzyb i płomień, który szybko zanika i maleje prawdopodobnie z braku tlenu wypalonego przez wybuch. Tuż po rozbłysku w powietrze na dużą wysokość wylatują małe szczątki (wraku?), z których po lewej stronie dymu jeden wygląda na postać ludzką z dwiema kończynami. W 20 sekundzie dobiega do okna dźwięk i fala uderzeniowa.Operator kamery-kobieta filmująca z okna zachwiała się lub przysiadła z wrażenia. Słychać jej cichy szept „pi…diejc”, następnie dochodzi głos męski „wzrywnuło” -wybuchło ,potem bliżej podchodzi głos męski pytając: „szto bachnuło?” Operator kobieta odpowiada dwukrotnie „Użac” ” Użactno”- okropnie ,przerażająco.Słychać dzwonek telefonu w tym samym pomieszczeniu. Od rozbłysku do zarzucenia operatora mija 5 sekund x 330m/sek = 1650 metrów odległości operatora od miejsca wybuchu. W tym promieniu od miejsca katastrofy, należy szukać domku operatora. Mogą to być domki na południe od miejsca katastrofy, pokazane na zdjęciach satelitarnych przez Digital Globe z dnia 12.04.10r publikowane na Flickr nr o4515204703_07f966c125_o – Zdarzenie mogło mieć miejsce w Smoleńsku, na co wskazuje podpis pod filmem, pora roku uchwycona na zdjęciu i rosyjski język używany przez operatora i jej towarzysza oraz topografia i architektura terenu. Bądźmy Polacy bardzo dociekliwi. Cała nadzieja w tym, że kłamcy pogubią się, a już to w panice robią, lub przedobrzą w swych kłamstwach.

 19. WP. said

  Spróbujmy Podsumować rządy…ryżego oszusta i jego zbrodniczo – złodziejskiej lodziarni w ramach strategii miłości, przyjaznego i taniego państwa:
  1. POdatki w górę,
  2. ceny w górę,
  3. pensje w dól,
  4. ludzie na bruk,
  5. katastrofalny stan budżetu państwa,
  6. niszczenie polskich przedsiębiorstw,
  7. rozgrabianie polskiej gospodarki,
  8. śmierć dowódców wojska,
  9. śmierć Pana Prezydenta i wielu wybitnych Polaków w katastrofie lotniczej,
  10. lewe interesy z półświatkiem,
  11. ustawianie prawa dla wybranych (np. afera hazardowa),
  12. afery narkotykowe wśród posłów PełO,
  13. wzrost administracji publicznej dla swoich i cięcia wydatków dla najbardziej potrzebujących,
  14. utrata znaczenia na arenie międzynarodowej (z opinią ryżego już nikt się nie liczy, co najwyżej za merkel i putinem ryży może nosić teczkę),
  15. afery z podsłuchami (obiecał ujawnić skalę Podłsłuchów),
  16. rzekome nadużywanie władzy przez PIS – wszystkie śledztwa umarzane przez prokuratorów z uwagi na brak znamion przestępstwa – PP.Kamiński, Ziobro, Olszewski itd
  17. szczanie na znicze przez wyborców i sympatyków PełO,
  18. bicie starszych ludzi przez wyborców i sympatyków PełO itd itd
  Jak ktoś jeszcze ma do dodania jakieś „sukcesy” ryżego i jego ferajny to proszę o info.
  POzdrowienia dla ryżego konDonka i jego POpaprańców!!!

 20. pepeg said

  @Lubomir
  to co napisalem to odnosi sie do filmu z wybuchu rafinerii(пожар и взрыв на НПС „Конда”) a nie do tego co sie wydarzylo w Smolensku.
  Uwazam ze 10 kwietnia w Smolensku to po prostu byl zamach. Koniec, kropka. Interesuje mnie tylko prawda a nie podkladanie filmikow z zupelnie innych wydarzen.
  To sluzy tylko tym ktorzy matacza w sledztwie smolenskim. czy to az tak trudno zrozumiec?
  i na dodatek dzis mozna wyczytac w wiadomosciach ze w nagraniach(z kokpitu) przekazanych przez ruskich Polakom, slychac tylko jakies buczenie spowodowane przez ruski prad ponoc…
  Ruscy i zdrajcy w ‚polskim’ rzadzie robia w cały polski narod w bambuko, w biały dzień.

 21. WP. said

  Oto prawdziwa „przyczyna katastrofy smoleńskiej”. Polaku, przeczytaj to! – Czy użytkownicy portalu Onet.pl, WP.pl, Interia.pl, etc, w ogóle wiedzą, że to polskie MSZ z Sikorskim na czele, zapraszało prezydenta Kaczyńskiego na OFICJALNE uroczystości katyńskie, które zostały uzgodnione, jak co roku, na 10 kwietnia? I że wszystko uzgodniono zanim Putin w ogóle puścił parę z gęby i zaprosił Tuska na… 7-go kwietnia? Zatem michnikowszczyzna i TVN jak zwykle łgali, jakoby to Lech Kaczyński „wpychał się na siłę” i obniżał rangę spotkania Tuska z Putinem. Czy użytkownicy portalu Onet.pl i w/w w ogóle wiedzą, że prezydent Kaczyński zanim Putin wyszedł z propozycją do Tuska, wyraził zgodę, że będzie przewodniczył OFICJALNEJ WIZYCIE I OFICJALNEJ DELEGACJI, w której widział także Tuska?
  źródło: http://wiadomosci.onet.pl/2136671,11,item.html i http://tnij.org/zaproszenie_gp – A teraz pytanie dla inteligentnych: Dlaczego Tusk przyjął zaproszenie Putina na osobne uroczystości, a jego kancelaria wspólnie z kancelarią Putina uzgodniła ich datę na o trzy dni wcześniejszą niż oficjalne polskie obchody? Centrum Informacyjne Rządu: „Datę spotkania Premierów RP i FR w Katyniu/Smoleńsku na 7 kwietnia ustaliły w trybie roboczym kancelarie Szefów obu rządów”. Dlaczego Tusk wdał się w gierkę z Putinem kosztem Polski, zamiast zaprosić Putina do wzięcia udziału w oficjalnych, zaplanowanych już polskich uroczystościach odbywających się jak co roku 10 kwietnia? W skrócie: Putin znając termin wizyty oficjalnej delegacji Polski z prezydentem na czele, zaprasza Tuska na 7 IV na tzw oficjalne – wg Putina – obchody, a Tusk przyjmuje zaproszenie. W efekcie tych przepychanek ranga wizyty Prezydenta została zredukowana do wycieczki, a spadkobierca oprawców został gospodarzem oficjalnych uroczystości w Katyniu. A teraz „OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ” DLA KAŻDEGO W MIARĘ ROZGARNIĘTEGO DOROSŁEGO CZŁOWIEKA: Putin rozegrał Tuska jak dziecko. Było to dziecinnie proste, ponieważ dwa lata temu pozbyto się z dyplomacji „dyplomatołków”… i teraz stery dzierżą tam same tuzy PO-lityki zagranicznej z Radkiem Sikorskim na czele i Bartoszewskim jako specem od wszystkiego (szczególnie od nekrofilii PO-litycznej). Nikt z owych tytanów intelektu oczywistej gry Putina Polską nie zauważył. Albo, co gorsza, zauważył ale mu to było na rękę, bo im gorzej dla Kaczyńskiego, tym lepiej dla Tuska… Nawet jeśli tak naprawdę gorzej dla Polski, a lepiej tylko dla Putina. Putin i jego otoczenie z KGB to, niestety, wytrawni szachiści, natomiast Tusk do spółki z Sikorskim i Komorowskim to zwykli podwórkowi warcabiści, więc kto kogo ma rozgrywać? Każdy kto ma chociaż odrobinę oleju w głowie, niezależnie jaka opcję polityczną popiera i każdy, kto wiedzę czerpie nie tylko z TVN i Gazety Wybiórczej, musiał widzieć, że jest to ewidentna gra Putina. „DIVIDE ET IMPERA” – dziel i rządź, stara rzymska zasada i Tusk od razu „nie wie, co się dzieje”, albo wie, ale polską rację stanu ma w… głębokim poważaniu. A wraz z nim klakierzy z Komorowskim, Sikorskim i krypto-nekro-coś tam Bartoszewskim. To jest główna przyczyna katastrofy i choćby Tusk resztę życia sterczał przed mapą z „zieloną wyspą” i lansował się na współczesnego Chrystusa Europy Środkowej, to pozostanie tylko cudakiem, który obściskuje się z Putinem nad trumną prezydenta Kaczyńskiego. Nie będę zniżał się do PO-ziomu Palikota i nie napiszę, że „ma krew na rękach”, ale zwracam uwagę, że Tusk palcem nie kiwnął, żeby Polacy przejęli, czy choćby współuczestniczyli w śledztwie i pracach komisji badających okoliczności katastrofy, tylko ochoczo wraz z Komorowskim uwiesza się u kremlowskiej klamki, błagając o jakieś ochłapy. Czytaj dalej… Dlaczego Tusk umywa ręce w kwestii rzetelnego wyjaśnienia katastrofy?
  To polscy śledczy i prokuratorzy powinni badać okoliczności tragedii i przeprowadzać własne postępowanie prokuratorskie. To Polacy powinni przesłuchiwać okoliczną ludność i samodzielnie zbierać materiały dowodowe, wychodzić z inicjatywą w postępowaniu, a nie tylko wisieć u klamki putinowskich popleczników. Zgodnie z nieszczęsną „konwencją chicagowską” – na którą powołuje się strona rosyjska – była taka możliwość, ale TUSK MUSIAŁ WYARTYKUŁOWAĆ CHĘĆ PRZEJĘCIA ŚLEDZTWA, ALBO CHOCIAŻ WSPÓŁUCZESTNICTWA STRONY POLSKIEJ. Ale on tylko był w stanie paść w ramiona Putina i pozować do obiektywów. Przekazanie śledztwa stronie polskiej nie byłoby żadnym ewenementem w skali świata, ani nawet naszego podwórka. W zeszłym roku Polska umożliwiła pełne śledztwo prokuratorom białoruskim, gdy na pokazach rozbił się JEDEN SAMOLOT MYŚLIWSKI Z DWOMA PILOTAMI (!), a nie 96-cio osobowa delegacja z prezydentem na czele + jeden NN?. W zeszłym roku Rosja domagała się przekazania śledztwa od Białorusi, gdy na jej terenie rozbiła się CYWILNA AWIONETKA (!) i UZYSKAŁA TAKĄ ZGODĘ. Kilkanaście dni temu rozbił się izraelski śmigłowiec w Rumunii. Na wiadomość o katastrofie śmigłowca premier Benjamin Netanjahu wysłał do Rumunii elitarną jednostkę ratunkową (około setka komandosów) z zadaniem odnalezienia ciał, sprowadzenia ich do Izraela i zabezpieczenia elektroniki i systemów nawigacyjnych z rozbitej maszyny tak, by nie wpadły w niepowołane ręce, a rząd uzgodnił z władzami Rumunii WSPÓLNE (!) śledztwo. Można? – Można… o ile ma się do siebie i swojego kraju szacunek! A co zrobił Tusk…? Pozował do kamer w uścisku z Putinem nad trumną prezydenta Kaczyńskiego, zamiast wykonać konkretne posunięcia. Tusk i Komorowski przestali reprezentować Naród polski i polską rację stanu, sprowadzili Polskę do roli szmaty, pozbawili nas honoru i odarli Naród z godności!!!
  Czy Trybunał Stanu a najlepiej powołany Trybunał Narodowy złożony z etnicznych i prawych Polaków nie powinien zbadać skandalicznych zaniechań Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego i Klicha (ministra odpowiedzialnego przynajmniej politycznie za katastrofę)? Czy jest w naszym kraju jeszcze jakaś instytucja, która nie została opanowana przez PO-słusznych wykonawców PO-leceń Tuska i spółki? Szczerze wątpię, ale chcę mieć nadzieję, że Polacy w końcu oprzytomnieją, że Polacy otrząsną się z marazmu i wezmą odpowiedzialność za SWOJE państwo. Bo Polska nie jest własnością ani Mira, ani Rycha, ani kolesi z PO, ani żadnej innej „grupy trzymającej władzę”. Dziś PO zawłaszczyła sobie Polskę i kpi z Polaków. Palikot to tylko jaskrawa ikona tej sytuacji.

 22. Lubomir said

  Re: Pepeg. Dziękuję za jednoznaczne wyjaśnienie. Rozumiem w czym rzecz.

 23. WP. said

  Fakty i dowody w sprawie ZAMACHU dają prokuraturze podstawy do oskarżenia nierządu żydo szwaba her Thuzka z nim i Bronkiem Szczynukowiczem ksywa Komorowskim na czele! Co wiemy ???? Mianowicie to , że przed wylotem 10 kwietnia 2010 roku ( WSI ) świadomie uszkodzono Jaka 40 i jedną Casę którym do Smoleńska mieli lecieć wojskowi. Na dwa tygodnie przed zamachem, rosyjscy inżynierowie z Samary „poprawiali” sterowność TU-polewa 154 nr 101 – co kontrolował polski MON. Samolot ten gotowy był do lotu 8 kwietnia, czyli wbrew kłamstwom premier Tusk nie leciał TU-154 do Smoleńska na uroczystości w dniu 7 kwietnia 2010 roku lecz samolotem Casa. Komuś bardzo zależało aby polscy generałowie natowscy lecieli razem z prezydentem , profesorem – Lechem Kaczyńskim. Rosjanie odpowiadają za: nieprzygotowanie lotniska do lądowania polskiego wojskowego samolotu 10 kwietnia z prezydentem na pokładzie. Kontrolerzy lotów podawali mylnie informacje polskim pilotom, sprowadzając w ten sposób samolot do katastrofy. Zachowanie Rosjan po ZAMACHU zdradza ich współudział w zatuszowaniu prawdy o tragedii. Film zrobiony aparatem komórkowym demaskuje fakt dostrzeliwania polskich rannych. Zatem odpowiedzialność Rosjan jest ewidentna i nic więcej nie potrzeba aby oskarżyć stronę rosyjską o świadome spowodowanie wypadku. To , że był wybuch, który rozerwał kadłub na setki tysięcy części, jest faktem, który mogą udowodnić badania i wyliczenia uniwersyteckie i politechniczne. Tak jak pisał profesor Dakowski: nie było leju , bądź dołu co miałoby potwierdzić kłamstwo MAK, że samolot pikował lub lądował na plecach jak wmawiano Polakom poprzednio. Są natomiast wyliczenia, że rosyjski MAK kłamie, zarówno co do trajektorii lotu i urwanego skrzydła TU-154 . Naoczni rosyjscy świadkowie potwierdzają, że lecący samolot ściął pierwsza brzozę na wysokości 10 metrów jak żyletka włos. Kolejny świadek mówi o słabszej widoczności ale potwierdza rażący jasny błysk poprzedzający katastrofę. Gdyby Polska była rządzona przez Polaków, uczciwy rząd a nie złożony z pomiotów pobolszewickich i poniemieckich, oraz rodzimych renegatów, to sprawcy zamachu po obu stronach, ci w Polsce siedzieli by już w celi na czele z żydo szwabem her Thuzkiem i „Bronkiem” od żyrandoli agentem WSI tw. Litwin, namiestnikiem i rezydentem Kremla Szczynukowiczem ksywa Komoruski, a nie brylowali w nierządzie czy w pałacu, dotyczy to także prok. gen. Seremeta, min. spraw. Kwiatkowskiego, obu Klichów z szefem BOR gen. Janickim na czele.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: