Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Lekarstwo na gangrene

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2010-12-03

Reklamy

Komentarzy 11 to “Lekarstwo na gangrene”

 1. WIN said

  Polecam. Prześlijcie znajomym. Prawdziwy Polak. Kocham takich! … i jestem z nich dumny!!!

 2. Ant said

  „Pan chce się opi…lac!”
  To całe sedno naszych problemów. Nibypolitycy i nibyinteligeni gnają obecnie do łatwej kasy – głoszone idee i problemy to coś dla motłochu, na którym pasorzytują. Dlaczego nie krzyczymy, że obecnie ukształtowany w Polsce system (z podwójnymm dnem)zniewala – z polityków czyni sprzedajną chołotę właśnie za sprawą nabywanych przywilejów i kasy. Potem ustawiają się sami w szeregu jak armia usłużnych idiotów w obawie by tej kasy i przywilejów nie utracić.

  Kto ma świadomość, że np. obecnie wybrani do samorządów lokalnych (Rady miasta i Sejmiki), bez wysiłku mogą zgarniać miesiecznie 25 tys złotych. Do tego dochodzą pensje z wielce intratnych państwowych (i nie tylko) stanowisk które mogą dodatkowo zdobyć. Proponuję policzyć jak ma to się do średniego zarobku? Czy trudno się dziwić, że potem te darmozjady boją się wychylić z szeregu a korupcja kwitnie i sitwy rosną w potęgę? Tak właśnie jesteśmy zniewalani i ograbiani na niebywałą skalę.

 3. takijeden44 said

  sliczne! dziadek ma wlasciwe podejscie. Mlodym, wytresowanym kretynom z brudnych miast nalezy nie tylko dawac w morde (albo przy$%$%#) im nalezy podrzynac gardla. krótka piłka. Lewak podskakuje, lewak dostaje w czapę. Zero dyskusji. Dyskusja z lewakami powinna sie rozpoczynać od ostrzegawczego strzału w głowe. Tyle.

 4. takijeden44 said

  w zasadzie powinno byc zamiast: ‚młodych, wykształconych z wielkich miast” powinno byc ‚sfrustrowani, ogłupieni z brudnych miast”.
  W Polszcze tak naprawde nie ma wielkich miast, Wawa – była Warszawa, obecnie zamieszkana przez warszawistów, liczy jakies 1.7 mln mieszkańców czyli niewiele większe niż takie Quito (stolica Ekwadoru). Daleko Wawie do Meksyku (9 mln), Bogota (7mln), Lima (7.6 mln), Santiago (5.2 mln), Buenos Aires (boskie…) -(tylko 3 mln ale metro ma prawie 15 mln) i wreszcie Brazylia – Sao Paulo (11 mln ale metro ma 19 milionow) i wreszcie Rio (6 mln i 14 mln w metro).
  czyli wychodzi ze Wawa miasto skretyniałych Polaków jest mniej wiecej wielkości Quito (Ekwador) i Montevideo (Urugwaj) – nazwy krajów podane dla młodopolskich kretynów z PO… tylko ze Quito to jest ładnie położona w Andach w tzw. Alei Wulkanów a Montevideo nad oceanem a Wawa… to jakieś byłe mazowieckie bagna.
  A tak poza tym to taka Costa Rica(jakies 4.5 mln mieszkancow) ma wieksza produkcje przemysłu elektronicznego niz nadeta jak purchawka POlska.

 5. takijeden44 said

  i jeszcze jedno: w Ameryce Płd, Polska kojarzy się z takimi ludzmi jak Ignacy Domeyko (Chile) i Ernest Malinowski (Peru). Nie wspominam oczywiście o Juan Pablo II…
  ale dla młodych kretynów z PO, Peru to oczywiście Ryży Cudak…

 6. takijeden44 said

  to znowu ja:
  wygląda na to że w przyszłym roku w wyborach prezydenckich w Pery będzie kandydował niejaki Pedro Pablo Kuczynski
  http://en.wikipedia.org/wiki/Pedro_Pablo_Kuczynski

  czy Ryzy i Gajowy o tym wiedzą?
  ponoć Ryży kreował sie jako wynalazca kartofla?

  a tymczasem w Peru, Ojczyżnie Kartofla, okazało się że pierwsze kartofle były uprawiane jakieś 10 tysiecy lat temu, czyli w czasach jak na Kaszubach lodowiec sie jeszcze całkiem nie stopił… czy IPN ma jakieś papiery co w tym czasie robił Ryży?

 7. Julka said

  Starszy pan- krótko i na temat, ale interlokutor-przypał szukający materiału na czasie nie chce tego przyjąć do wiadomości. Taka swego rodzaju prostytutka.

 8. NIJAKI said

  belkot usunieto

 9. Toronto said

  „Dziadek” byl swietny !… i mowil krotko, a konkretnie.
  Pomimo podeszlego wieku ma POLSKI KREGOSLUP.

 10. Amish said

  Pięknę. Chętnie bym poznał tego człowieka. Czy to Wrocław?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: