Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

„Zginęli NAD Smoleńskiem.”

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2011-04-13

Dziwne słowa Tuska 10 kwietnia

(Fot. Youtube) (Fot. Youtube)

Sztabowcy PiS będą sobie pluć dziś w brodę, że to przegapili.

To dziwne, ale aż do dziś, kiedy zwrócił nam uwagę jeden z czytelników, nikt nie spostrzegł co dokładnie powiedział premier Donald Tusk 10 kwietnia zeszłego roku. Zapewne dlatego, że 10 kwietnia wszyscy mieli na głowie co innego, a później było tyle innych powodów do awantur i szukania spisków, że o tym, po prostu, zapomniano.

A niesłusznie, bo z pewnego przejęzyczenia premiera, można wysnuć całkiem ładną i logiczną (logiką spiskową) teoryjkę spisku. Donald Tusk powiedział bowiem o tych co: „zginęli dziś NAD Smoleńskiem” (podkreślenie moje A.M.). Nie wierzycie? Posłuchajcie sami:

Przyznać trzeba, że aż prosi się o stworzenie teorii spiskowej na bazie tych słów. Można przecież twierdzić, że premier wie coś czego my nie wiemy. I wiedział to już 10 kwietnia. Jakim cudem wypuścili to z rąk propagandziści PiS?

Przecież niemalże od 11 kwietnia (10 kwietnia jeszcze panował w tej materii spokój) próbują udowodnić, że to Tusk do spółki z Putinem strącili tupolewa i zamordowali Lecha Kaczyńskiego. Jutro rano w siedzibie PiS może być niewesoła atmosfera. Kiedy Jarosław Kaczyński dowie się co wypuścili z rąk jego ludzie…

Pozostaje się cieszyć, że nie zauważono tego wcześniej. Wyobrażacie sobie co by się działo pod krzyżem, gdyby cytowano wtedy te słowa Tuska? Ja wolę nawet o tym nie myśleć.

Swoją drogą – macie może jakieś teorie na to, czemu Tusk użył takich a nie innych słów?

Andrzej Mandel | Poniedziałek [21.03.2011, 20:40]
Reklamy

Komentarzy 9 to “„Zginęli NAD Smoleńskiem.””

 1. Stary Prokurator said

  Czy ktos zabezpieczyl ten material jako dowodowy? Za chwile przeciez zniknie i to na prosbe prokuratury i Urzedow.

 2. Inonurt2 : dosłownie potwierdza to iz zginęli od wybuchu samolotu Tu-154M- żadna tam teoria spiskowa. Facet jest totalnie przerażony – i stracił panowanie nad sobą – to jest chyba jego jedyna wypowiedż gdy powiedział prawdę!

 3. Lubomir said

  ‚Szkoła Goebbelsa’ najwyrażniej nie jest doskonała. W steku wyrzucanych z siebie kłamstw, jej absolwent niekiedy powie prawdę. Widać zmodyfikowana genetycznie odmiana Paktu Ribbentrop-Mołotow, odmiana Stasi-KGB, gubi się we własnych matactwach. I w kreaturach można czasami doszukać się resztek człowieczeństwa.

 4. Julka said

  Myślał, że ta oczywistość zostanie wnet ujawniona przez prowadzących postępowanie. Okazało się jednak, że prowadzący mataczenie są bardziej wyspecjalizowani.

 5. niesamowite said

  Przepraszam , że nie na temat ale mam pytanie: dlaczego nie otwiera sie strona Maruchy? Od wczoraj staram się dostac na Jego stronę ale pojawia mi sie komunikat „nie znaleziono serwera”?

 6. Joe said

  Re#5…Tak i u mnie sie dzieje jezeli wchodze na Gajowke ze str.Pana Kulinskiego.Ale mam druga mozliwosc wejscia z „most visited”(najczesciej uczeszczane)…i tu nie ma problemu.

 7. Joe said

  Tuska i innych klamcow problem jest w tym ,ze jest tylko czlowiekiem.Jak kazdy klamca popada w uzaleznienie…i juz nie wie co jast prawda a co klamstwem.Nawet najwieksze baje staja sie dla niego prawda.Nastepny etap to psychuszka…czego z calego serca mu zycze.

 8. niesamowite said

  Zamykam vademecum
  11 Kwiecień 2011
  Z różnych powodów natury osobistej i rodzinnej stronę zamykam.

  Poliszynel

  Co się takiego stało , że Poliszynel zaprzestał pisania bloga???Napisał , że cyt.” Z różnych powodów natury osobistej i rodzinnej stronę zamykam.” Kto wie czy „nieznani sprawcy” zastraszyli Jego wraz z Rodziną?W POrypanej POlsce wszystko jest możliwe.

 9. Politically Incorrect said

  A tymczasem sztabowcy PIS nie pluja sobie w brode.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: