Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Kongres Nowej Prawicy

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2011-04-18

Duzo wiecej z Kongresu Nowej Prawicy tutaj:

http://www.polityczni.pl/

Za: youtube.com

Reklamy

Komentarzy 7 to “Kongres Nowej Prawicy”

 1. Jarek Sadecki said

  Pan Michalkiewicz bardzo dobrze przedstawil obowiazki panstwa w ustalaniu prawa ktore powinno odzwierciedlac „etos” a szczegolnie dbac o narod ktorego historia jest nierozlaczna z chrzescijanstwem. Solidaryzuje sie tez z Panem Michalkiewiczem w walce z komuna i pamietac tez trzeba ze w jednym z poslan Jan Pawel II postawil komunizm w jednym szeregu z faszyzmu i konsumizmem o ktorym to pisal Arcybiskup Wielgus.

 2. Jarek Sadecki said

  Pan Ziemkiewicz poruszyl fundamentalna prawde Dmowskiego o tworzeniu sily politycznej ktorej tak brakuje w Polsce. To co dzisiaj mamy to cyrk kuglarzy szafujacych sloganami i idiotyzmami.
  Nasza mlodziez ma o tyle szczescie ze moze czytac i brac przyklad z Dmowskiego ktory polozyl podwaliny II Rzeczypospolitej. Tak wiec teorii mamy pod dostatkiem azeby ja zaczac wdrazac.

 3. I pewnie z lichwiarskim procederem o ktorym nikt nie wspomnial ani slowem zbuduja lepsza Polsce, demokratyczna i wolna…
  To bardzo interesujace…tylko pytanie: „W jaki sposob???”…
  =====================
  jasiek z toronto

 4. Polar said

  I wierzycie Państwo, że jeśli ci ludzie obejmą ster władzy, to Polska powstanie? Niestety ja takiej wiary już nie mam. Ktoś powie, że trzeba dać im spróbować, patrzeć na ręce i rozliczać. Może jest to i jakiś sposób, ale czy nie ćwiczymy tego od lat?? Mnie się wydaje, że gdy w Polsce pojawiają się ludzie mogący coś rzeczywiście zmienić, to cichaczem giną…, a różnych „śpiochów” pełno dookoła.

 5. Wiesław P. said

  „Banksterzy” – Dziesięciominutowa, bardzo profesjonalnie zaprezentowana historia opisująca światowy system bankowy i jego konstrukcję nastawioną na wieczne uzależnienie i wyzysk. Ten krótki dokument jest podany w formie przystępnej nawet dla laika. http://www.youtube.com/watch?v=f_nOtUzlwTk&feature=player_embedded

 6. Wiesław P. said

 7. Wiesław P. said

  Lemingi i fani ryżego, PO takiej Polski chcieliście? gdzie…Dziennikarzy można bić, przeciwników politycznych zabijać, obywateli podsłuchiwać. Świat wg. PO. W kraju rządzonym przez Tuska jest uzus bicia, zabijania podsłuchiwania ale tylko tych , których poprawność polityczna uważa za oszołomów i faszystów. Dziennikarzy można bić, przeciwników politycznych zabijać, obywateli podsłuchiwać. Świat wg. PO. Jest zielone światło od rządu, jest przyzwolenie mediów, można bić dziennikarzy, zabijać ludzi tylko dlatego, że są członkami PiS. Oczywiście niema mowy o państwie policyjnym. To, że w Polsce służby masowo czytają sms-y i bilingi obywateli, zwolennikom demokracji a la Tusk, w ogóle nie przeszkadza. Ponad milion przypadków takich działań. Nawet z gruntu lewacka UE. grozi palcem Tuskowi. Tusk i jego lemingi mogą być dumni, pierwsze miejsce w Europie. Zbieranie przez MEN danych wrażliwych o dzieciach powinno być potraktowane palem ( liczba mnoga od palm wg. Hrabiego Bula) na Hall. Wielki Brat zbliża się wielkimi krokami. Można bić, zabijać, podsłuchiwać, tylko trzeba wiedzieć kogo.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: