Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Sekcje zwłok i inne rosyjskie kłamstwa

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2011-05-10

Jeżeli fałszowali sekcje zwłok, a więc czynność w sytuacji katastrofy zupełnie podstawowa to co jeszcze mogli sfałszować? Co jeszcze chcieli sfałszować, co jeszcze sfałszowali?
Z tym rosyjskim śledztwem w sprawie tragedii 10.04.2010 coś nie gra. Wychodzi na to, że Rosjanie mają coś do ukrycia, mają coś „za uszami”, coś co mogłoby zmienić nasze widzenie „wypadku” Tu-154. Jeżeli kłamią w takich sprawach jak sekcja zwłok- a sprawa Zbigniewa Wassermana nie jest, jak słyszymy, jedyną- to można sobie wyobrazić, jak bardzo mogą być (są?) załgane inne fragmenty śledztwa.
Mieliśmy poczucie od niemal początku, że Rosjanie kręcą. Teraz widać, że kłamią. Co nas czeka jeszcze?
Na tym tle absolutnie skandaliczne i moralnie obrzydliwe są z tej perspektywy zapewnienia minister zdrowia w rządzie Donalda Tuska- Ewy Kopacz, że polscy lekarze asystowali przy każdej sekcji zwłok… Nie mówiąc już o tym, że wg pani Kopacz ziemia na miejscu katastrofy miała być przeszukana od metra w głąb (!). Tak to właśnie jest, gdy propaganda i PR ważniejsze są od prawdy i przyzwoitości.
 
 RyszardCzarnecki

Komentarze 3 to “Sekcje zwłok i inne rosyjskie kłamstwa”

 1. jj said

  Panie Czarnecki
  Pokaż najpierw chociaż jedeno niesfabrykowane zdjęcie z dnia 10 kwietnia 2010 z lotniska smoleńskiego a potem zabieraj głos. Jak nie ma zwłok to jak mieli robić sekcje?????

 2. krakus said

  Jak niema zwłok to jak mieli robić sekcje pisze „Jj” i słusznie. Tylko pretensja do p.Czarneckiego przypomina raczej „dochodzenie
  do prawdy” p.Seremety.Uważam,że należy robić setki,tysiące zdjęć obojętnie jakich i publikować wszędzie gdzie tylko możliwe.Jeżeli
  nie pozwalają robić wystaw to prowadzić rozdawnictwo uliczne we wszystkich Polskich miastach,młodzieży w szkołach,rozsyłać Polakom za granice itp.Tego typu akcja zapobiegnie metodzie na „usypianie” Polaków prowadzonej od kilku m-cy przez strachliwy rząd p.Tuzka.
  Jest też możliwe,że będzie to memento dla przedłużającego się śledztwa p.Millera.

 3. Lubomir said

  Czekiści wymordowali setki tysięcy Rosjan. Katyń i zamordowani Polacy, to tylko niewielki procent w machinie sowieckiej zbrodni. Można ubolewać nad tym, że skasowane popiersie szefa czekistów Feliksa Dzierżyńskiego – Czerwonego Kata, na moskiewskiej ulicy Łubianka, zostało odtworzone za kadencji premiera Putina. To Czeka wprowadzało swoich szpicli w szeregi rosyjskiej opozycji. Ten zwyczaj najwyrażniej przetrwał do dzisiaj i to nie tylko w Rosji.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: