Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Artur Żukow

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2011-05-11

Komentarzy 6 to “Artur Żukow”

 1. z internetu said

  Jak biznes to biznes 🙂
  ——————————

  Urzędnicy nabrali się na testament z Izraela

  dzisiaj, 06:28 NP / TVN24

  Gdy kamienica w centrum Bielska-Białej została gruntownie wyremontowana, upomniał się o nią krewny przedwojennych właścicieli. Na dowód, że ma prawo do nieruchomości, pokazał testament. Pierwszą jego decyzją było podniesienie czynszu. Dopiero po przeprowadzeniu prywatnego śledztwa przez jednego z najemców okazało się, że testament był sfałszowany.

  Urszula Kot prowadzi restaurację w komunalnej kamienicy. Dwa lata temu pojawił się pełnomocnik nowego właściciela budynku. Podniósł czynsz dziewięciokrotnie. Kobieta dotarła do dokumentów spadkowych nowego właściciela – w tym testamentu sporządzonego w Izraelu. W końcu prokuratura zdecydowała się przyjrzeć sprawie. Biegli stwierdzili, że dokument jest sfałszowany. Dzięki temu miasto nie straciło kamienicy wartej 5 mln zł.

  Miasto uwierzyło w testament oszusta – zobacz więcej w „Prosto z Polski” TVN 24:

  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/urzednicy-nabrali-sie-na-testament-z-izraela,1,4297109,region-wiadomosc.html

 2. Lach said

  Nabrali się? Juści! Koniowi to zameldujcie.

  Co to będzie działo się, jak będą się szwendać i do „garów nocha wścibiać” i paluszkiem pokazywać… że to albo tamto, potrzebują mieć 🙂

  Zaufanie.
  To właśnie z powodu zaufania Narodu do urzędów, czy też do wszelkiej waaaadzy ,jest tak jak jest.

 3. Lach said

  Z lat siedemdziesiątych;

  ” – Wiesz Stary a sąsiad ma fioletowego malucha.
  – A co przemalował?
  – Nie, drzwiami sobie przycisnął”

 4. Za Bibula.com said

  Czyzby premieru Tusku robil jakies biznesy takze w Libii?

  Wojsko Polskie w Libii
  Aktualizacja: 2011-05-11 9:23 pm

  Cisza medialna w sprawie mordowania oponentów politycznych w Libii przez towarzysza Kadafiego, jest spowodowana strategią wyciszania i otumaniania Polaków przez media reżimowe w Polsce. Piszę media reżimowe, ponieważ wielu w Polsce określa je angielskim słowem. Jestem Polakiem więc staram się pisać i wypowiadać po Polsku.

  Związki przyjaźni z Libią patriotów w stylu Jaruzelskiego, są bardzo duże i całe rzesze byłych komunistów dobrze wspomina legalne kontrakty na pracę w tym raju, płacone w twardej walucie. Wielu powróciło od Kadafiego z małą fortuną, za którą nabyli mieszkania, samochody lub pobudowali swe domy z kradzionych, przepraszam załatwionych sobie materiałów budowlanych. Nikt teraz o takim osobniku złego słowa nie może powiedzieć. Więc Tusk jako geniuś ściemy medialnej też nie będzie się wychylał z tematem, zwłaszcza, że oprócz Kadafiego jest jeszcze kilku towarzyszy dyktatorów Jaruzelskiego w niebezpieczeństwie, a jeden Mubarak jest już nawet w więzieniu. Po prostu nie ma tematu. Samoloty F-16 są nie uzbrojone, więc nie będą latać w asyście sojuszników, mogłyby tylko przeszkadzać, a puste latanie kosztuje, premier wie najlepiej ile. Żołnierze są w Afganistanie sparaliżowani aferą Nangar Khel. Nie strzelają i nie używają broni, więc i koszty ich pobytu zostały zredukowane w znacznym stopniu. Pozostała wspaniała Marynarka Wojenna, która króluje na Bałtyku flotyllą okrętów bojowych. I tutaj jest właściwy problem!

  Co robi na Morzu Śródziemnym okręt ORP „Kontradmirał Xawery Czernicki”? Nawet, jak by nas ruskie zaatakowali, to bitwy morskiej nie bylibyśmy w aktualnym stanie Marynarki Wojennej stoczyć z nimi, a wysyłamy okręty na kurorty turystyczne.

  Dodatkowo Tusk jednoznacznie zapewnił w marcu byłych komunistów, że:

  19.03. Warszawa (PAP) – Polska nie zamierza uczestniczyć w militarnym aspekcie działań w Libii» – oświadczył premier Donald Tusk.

  Więc wniosek jest taki: podobnie jak z samolotem Zwierzchnika Sił Zbrojnych oznaczonego kodem międzynarodowym Polish Air Force – 101, okręt ORP Kontradmirał Xawery Czernicki to statek turystyczno-cywilny, może nawet szkoleniowo-naukowy. Zapewne jest prawdą, że premier go nie ubezpieczył od nieszczęśliwych wypadków, jak samolot w jednym kierunku do Smoleńska. Przecież premier ma ważne rzeczy do zrobienia, ostatnio to nawet robi reżimowe porządki z jego oponentami na stadionach. Nikt już transparentu nie wniesie bez zgody organizatora. Schetyna szybką ścieżkę wydeptał już podczas Komisji Hazardowej razem z Arłukowiczem. Wydeptali korupcję polityczną, nawet Pitera o niczym jak zwykle nie wiedziała.

  Co się zatem stanie jak Kadafi zatopi polski okręt? Kto zapłaci za szkody? Co z uzbrojeniem?

  I wszyscy w NATO na taki numer dali się nabrać, że okręty cywilne służą do operacji wojskowych. Jest to niezgodne z prawem międzynarodowym. Na dodatek NATO przystosowało nasz cywilny okręt do dowodzenia innymi okrętami. Prawidłowa logika reżimu w Polsce to cywilna kontrola nad wojskiem przez wojskowych na emeryturze lub oddelegowanych przez służby specjalne, celem wyrobienia sobie cywilnego CV – przykład Komorowskiego.

  Tak i cywilny okręt «Kontradmirał Xawery Czernicki» jest zakamuflowanym sztabem dowodzenia i wykonuje tajną misję ponieważ, jak zapowiedział rzecznik prasowy 8. FOW kmdr ppor. Artur Wasiewski. „Marynarka Wojenna obejmie dowodzenie Stałym Zespołem Obrony Przeciwminowej NATO. Okrętem dowodzenia Zespołu będzie właśnie ORP « Kontradmirał Xawery Czernicki ». Uroczystość objęcia dowództwa odbędzie się Porcie Wojennym w Gdyni. I tak też się stało.

  Ze świnoujskiego portu okręt wypłynął do holenderskiego portu Den Helder. Tam na początku lutego nastąpiło oficjalne przekazanie dowodzenia sztabowi holendersko-belgijskiemu. Miejsce Polaka komandora Krzysztofa Rybaka zajął Holender Herman W. Lammers. Polska została pierwszym państwem spośród tych przyjętych do Paktu Północnoatlantyckiego po 1999 roku, któremu NATO powierzyło dowodzenie Zespołem Sił Odpowiedzi. Teraz na pokładzie okrętu będzie działał sztab zespołu złożony z oficerów z Holandii i Belgii. To pierwszy taki przypadek w historii polskiej Marynarki
  Wojennej. Głównym zadaniem okrętów wchodzących w skład zespołu jest utrzymanie bezpieczeństwa żeglugi poprzez zapewnienie systemu obrony przeciwminowej na morskich akwenach. Jednostki są cały czas w gotowości do prowadzenia operacji antyterrorystycznych, akcji ratowania życia, reagowania w sytuacjach kryzysowych i ewentualnej ewakuacji ludzi z terenów zagrożonych. I co ci Holendrzy i Belgowie wbrew woli Tuska i komunistów w Polsce zrobili. Otóż ORP «Kontradmirał Xawery Czernicki», dowodzony przez kpt. mar. Marcina Prętnika, jest okrętem dowodzenia Zespołu SNMCMG-1 Standing NATO Minecountermeasures Group 1.

  W skład Bojowej Grupy Przeciwminowej Sił NATO weszły: polski okręt Dowodzenia Przeciwminową Grupą Bojową – ORP «Kontradmirał Xawery Czernicki» (z zaokrętowanym polskim sztabem oraz oficerami z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Norwegii) oraz 12 niszczycieli z Wlk. Brytanii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Niemiec, Norwegii i Szwecji oraz trzy grupy bojowe nurków minerów stworzyli marynarze z pięciu państw: Chorwacji, Danii, Francji, Norwegii i USA.

  Zespół SNMCMG-1 pojawił się na pozycjach rejonie Libii, 18 marca 2011 roku. A co Tusk deklaruje 19 marca 2011 roku: „Chcę przekazać Polakom, że Polska nie zamierza uczestniczyć w militarnym aspekcie działań w Libii» – oświadczył Tusk. Jak mówił, chciałby «żeby to było także wskazanie na przyszłość». «Polscy żołnierze poza granicami Polski będą obecni tylko w sytuacji absolutnie bezdyskusyjnej» – zapowiedział premier (PAP).

  Dlaczego Tusk oszukuje Polaków ?

  Natomiast, jak poinformowało w piątek 29 kwietnia 2011 roku, NATO w Brukseli: Okręty NATO przechwyciły w tego dnia rano kilka małych jednostek, które stawiały miny morskie na wodach libijskiego portu w Misracie. Statki należały do sił wiernych Muammarowi Kadafiemu. To pierwsza informacja o wykorzystaniu min morskich w konflikcie libijskim – napisała agencja AP.

  Zespół SNMCMG-1wykonał zadanie wzorowo i bez strat. Natomiast brytyjski generał Rob Weighill, przebywający we włoskiej siedzibie NATO w Neapolu oświadczył po tym incydencie: «Ponownie pokazuje to, że (reżim Kadafiego) kompletnie ignoruje prawo międzynarodowe i ma zamiar utrudniać dostarczanie pomocy humanitarnej»

  Więc pytam się: premierze Tusku wraz z Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych – Komorowskim, dlaczego oszukujecie Polaków?

  Poloniae

 5. Wuj said

  Rozumiem ze jest to pytanie retoryczne.

 6. Obserwator said

  Co powiecie Panstwo o naglym pragnieniu demokracji kilku krajow arabskich. Kto to rozpetal?
  Przeciez Koran Arabow nic nie mowi o demokracji i z tego jak traktuja kobiety, to wydaje sie
  ze do demokracji im daleko. Jezeli mezczyzna w muzulmanskiej rodzinie jest dyktatorem, to moze jest wlascimym posiadanie dyktatorow na czele ich panstw. Syria mocno zwalcza rewolucjonistow.
  Czy Stany pomoga Sirii w odzyskaniu Golan Heights? Moze dyktatorstwo jest w tym kraju potrzebne.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: