Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Izraelski Mossad przejął lotnisko Okęcie

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2011-07-15

funkcjonariusze służby granicznej oraz celnej rozbrojeni i upodleni

Co próbowano wywieźć z Polski, kto budził prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości w środku nocy, na jakiej podstawie prawnej służby Izraelskiego MOSSAD przejęły na prawie cala noc lotnisko Okęcie. Dlaczego w imieniu obywateli USA pracowników stacji telewizyjnej FOX oraz radia Merkury interweniowała ambasada Izraela oraz naczelny rabi gazety Rzeczpospolita  Weiss .

Balonikami akcji Las Smoleński władze  chciały  odwrócić uwagę od tego co się działo na lotnisku Okęcie ,media skoncentrowały się na zagrożeniach ruchu powietrznego  i bezpieczeństwa Polski jakie spowodowała akcja Lasu Smoleńskiego. Wszystkie media w Polsce pominęły info na temat wielkiego przekrętu  jaki miał miejsce na lotnisku Okęcie.

Co chciano wywieźć z Polski ? czy były to znowu cenne okazy zbiorów kulturyPolskiej , przekazane panu Glennowi Beckowi przez pierwszego rabina Polski? czy raczej cześć kasy obiecanej Izraelowi ,drogocenne i ważne okazy objęte zakazem wywozu? czy raczej wzorem Baksika i spółki worki skrzynie z pieniędzmi? Jedno jest pewne służba graniczna oraz celna na lotnisku Okęcie zatrzymała a następnie aresztowała członka grupy zespołu filmowego który odwiedził Polskę .Grupa pana Glenna Becka redaktora amerykańskiej TV Fox oraz radia Mercury została zatrzymana i zrewidowana przez Polskie służby graniczne ,jeden z członków amerykańskiej grupy TV FOX został zatrzymany i aresztowany. Informacji o tym zdarzeniu trudno szukać w mediach Polskich. Głośno o nich wśród pracowników lotniska Okęcie, odpowiednie restrykcje spotkały cały zespól  zmiany służby granicznej oraz celnej. Pisze o tym także sam Glenn Beck na swym blogu cytat ;

But first we had to clear security. For most of my team, it went as expected. But for one it did not. Due to a misunderstanding a member of my crew was at first detained and later held in custody. We waited as long as we could but eventually we had to take off without him as we had a tight schedule with a ghetto and two death camps that we had to visit and a flight window into the country of Israel that could not be missed. Eventually someone with the authority to make a judgement call cleared him through -but as there were no flights out, he rented a car and drove through the night. He arrived just as we were waking. That, however, was tomorrow.First things first tonight.

*** najpierw musi przedostać się przez security ja przeszedłem zgodnie z oczekiwaniem niestety jednemu z nas się nie udało z  powodu nieporozumienia jeden z członków mej ekipy został zatrzymany a później aresztowany, czekaliśmy tak długo jak to możliwe lecz niestety wylot do Izraela nie pozwolił nam doczekać naszego kolegi. W końcu ktoś z odpowiednimi możliwościami spowodował uwolnienie naszego kolegi i wypożyczonym samochodem dotarł do nas.

 

Oficerowie Polscy dowodzący odprawami  zostali natychmiast odsunięci od czynności zastąpiono ich innymi, interweniowała ambasada Izraela oraz prokuratura generalna Polski, areszt uchylono i pozwolono bez dalszych restrykcji odjechać członkowi ekipy TV FOX. Wszyscy oni następnie z całym bagażem oddanym im przez władze Polskie zostali zapakowani do samolotu udającego się do Izraela.

CO WYWIEZIONO Z POLSKI I KIEDY DOKLADNIE .zatrzymania dokonano podczas ostatniego week endu.

Panstwo Polskie przeciwko obywatelom ustala oraz przygotowuje coraz to bardziej uciążliwe restrykcje prawne, wysyła do zakładów psychiatrycznych sprzeciwiających się dyktaturze mafii Tuska i Komorowskiego, jednocześnie służbom obcych państw  pozwala na przejecie jak w wypadku na Okęciu całkowitej kontroli nad prawem Polskim i Polskimi służbami mundurowymi.

costerin

Za:  http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/20657,izraelski-mossad-przejal-lotnisko-okecie

Reklamy

Komentarze 32 to “Izraelski Mossad przejął lotnisko Okęcie”

 1. Lekarstwem na takie, bezkarne panoszenie się obcych po naszym kraju, jest wygrana PiS

 2. Polaczek said

  Rosyjskie FSB przejęło lotnisko Okęcie w dniu 10.04.2010.

 3. wet3 said

  @ 1 i 2
  Zebralo sie Wam na pisanie glupot! Po pierwsze, Kaczory zawsze zachowywaly sie jak wasale Izraela; po drugie – nie Rosjanie a tylko spiskowcy, ktorych dotychczas nie zidentyfikowano, uskuteczniajacy pozniej zamach (byc moze nawet m.im. w celu zrobienia grandy Putinowi!) w Smolensku.

 4. Polaczek said

  @Wet3

  To Putin niech sobie ustali czy FSB a może inna służba poza jego plecami.

 5. Jacek said

  Wiec jednak mamy sluzby, ktore moga kogo trzeba aresztowac. Moze by w koncu aresztowali kogo trzeba w Polsce. Z powyzszego wynika jasno, ze sa to osoby na poziomie ministerialnym.

  Co do PiSu to nie nalezy miec zludzen, jaki jest kazdy widzi: Jedwabne, Eureko. Ukraina, lustracja, mozna wymieniac dalej.

 6. ad 3 i 5
  Chciałbym, abyście się topili i aby jedyną osobą w pobliżu, która może wam podać rękę był Kaczyński.

 7. Lubomir said

  Agentura niemiecka bez wątpienia pozoruje zamachy dokonywane rzekomo przez FSB i bliżej nieznane służby. Angelika Merkel wciąż ma apetyt na rządzenie w Europie kmiotkami, nominowanymi przez wywiad niemiecki i niemieckie fundacje rządowe. Tego typu kmiotki usiłują niekiedy pozorować m.in. polską reprezentację na arenie kontynentalnej, bądż globalnej. Szydzenie przez kmiotków m.in. z tragedii rodzinnej braci Kaczyńskich, to podłość z hitlerowskiego repertuaru. Np we Włoszech nie do pomyślenia jest by nie przeprowadzono sekcji zwłok obywatela włoskiego, który zginął poza granicami swojej ojczyzny. W Polsce kontrolę nad polskimi sprawami przekazano najwyrażniej niemieckiej agenturze w Rosji. ‚Smoleńsk’ dobitnie to pokazuje. Tylko mądrość Polaków nie doprowadziła do wojny o historię. Tym razem wywiad niemiecki usiłuje rozpętać wojnę polsko-polską. Kolejną grę pomiędzy asami paskudnej Angeliki znad Szprewy.

 8. Lubomir
  Obawiam się, że diagnoza jest trafna. Dorzucę jeszcze swoje 10 groszy i całe szczęście nie eurocentów.
  Mistrzostwa Euro 2012 zabierze nam paskudna znad Szprewy.

 9. Lubomir said

  Re: Andrzejek 2010. Zakładam, że sprawy zaszły już tak daleko, że nawet Piąta Kolumna nie byłaby w stanie tego zatrzymać. Próby sabotażu i próby rozpętania polsko-ukraińskiej wojny futbolowej, z pewnością podejmie ‚paskuda znad Szprewy’. Sam mecz Polska-Niemcy z volksdeutschami w roli głównej, z pewnością ma za zadanie złamać polskiego ducha i posiać apatię w polskich szeregach.

 10. Zdzich said

  Oswiecim to matecznik anty-polskiej propagandy. Mowilem: buldozer, trawka, i supermarket z pominkiem Ojca Kolbe w tym miejscu.

 11. latarnik said

  zaloze sie ze Rupert Michnik w tym maczal paluchy

 12. wet3 said

  @ Andrzejek
  Przecenilem Pana. Bylem przekonany, ze takie fakty jak przerwanie ekshumacji w Jedwabnem, podpisanie TL, czy celowe rozwalenie koalicji z LPR i SO mowia same za siebie. Zycze wyleczenia sie z naiwnosci.

 13. Tatar said

  Hey Wetcik ,rozwalona mozgownice to ty masz tak od dawna ?czy dopiero od niedawna ci sie wszycko pier….

 14. wet3 said

  @ Tatar (13)
  Jeszcze jeden naiwny duren dolaczyl do peletonu! Przyjmij moje kondolencje nieszczesliwa i bezmyslna osobko.

 15. Re.wet3
  Wolałbym aby ekshumacja w Jedwabnym była wykonana, ale proszę zwrócić uwagę, że przywódca, prezydent, jest atakowany, obligowany przez różne grupy społeczne, polityczne, aby załatwił jakiś temat. zadziwia mnie myślenie powierzchowne, prezentowane przez wielu ludzi.
  Polityka to jedno wielkie targowisko, gdzie politycy a głównie finansjera walczą o różne interesy.
  Tylko osoby z najwyższego świecznika mogą obiektywnie oceniać i wybierać tematy warte targu i możliwe do utargowania.
  Mówiąc inaczej, gdyby przywódca jakiegokolwiek państwa chciał przeforsować słuszne zmiany w krótkim czasie, bez planu działania, to doprowadziłby do swojego upadku lub rewolty.
  Czy uważa Pan, że Lech Kaczyński, gdyby nie zginął i nadal był prezydentem, zachowałby się w sprawie Jedwabnego tak jak Komorowski, przepraszając i swoją wypowiedzią, przyjmując całą winę.
  czym innym jest odłożenie, przemilczenie, zachowanie asertywne a czym innym zachowywanie się jak worek do bicia.

  Takich spraw, co do których osoby posiadające klauzulę dostępu do tajemnic najwyższej wagi państwowej, jest cała masa i czasami, aby załatwić jedną ważną sprawę, trzeba poświecić inne. jest to pat, ponieważ, gdybyśmy mieli dostęp do tych tajemnic, to byśmy , być może rozgrzeszyli i zdjęli te czy inne zarzuty, ale pat polega właśnie na tym, że żadna z osób, mająca dostęp do tajemnic nie może ich ujawnić.
  Bywa, że politycy obiecują wiele i ich obietnice są szczere, ale jak posiądą pewną wiedzę po nadaniu klauzuli to mają związane ręce.

  Obserwuję scene polityczną od dawna i widzę jak na dłoni, że ROP, PC, PiS to partie, które będąc u władzy, osiągały wzrost gospodarczy, głównie w skutek lęku wszystkich przekrętów i ludzi skorumpowanych. za tych rządów było im trudniej kraść a teraz robią to ostentacyjnie, oznajmiając co raz o kolejnej wyprzedaży Polski.

  Co do celowości „rozwalania koalicji” z LPR i SO to mam odmienne zdanie i uważam, że to była konieczność. Poza tym, ktoś, kto klepie bezwiednie o talibach w Klewkach, bo właśnie ma dostęp do tajemnic państwowych, musi być odstrzelony. Lepper dostał wicepremiera bo tak zadecydował w sposób nierozsądny naród. Z decyzją narodu otrzymał dostęp do tajemnic specjalnego znaczenia a niestety, dostęp do takich informacji mogą mieć ludzie wykształceni i to też nie wszyscy.

  Nie wiem na kogo Pan zagłosuje w nadchodzących wyborach. ja oddam swój głos, jak zwykle na PiS i nie wstydzę się tego napisać a przy okazji uchronię innych od zawodu na mój temat.

  Mamy w Polsce dwie opcje, dwie wizje. PiS i PO z całą resztą pozornych wrogów.
  Korwin, Jurek i inni, to karierowicze albo nierozsądni buntownicy, którzy pod hasłami patriotycznymi, wbijają Polsce nóż w plecy.
  Gdyby byli saperami, to już dawno wąchaliby kwiatki.
  Kaczyński, będąc premierem także wykazał się naiwnością, bo uwierzył zbyt w uczciwość. jak wyszło teraz wiemy.
  Kaczmarek, PJN-owcy i cała reszta karierowiczów, zdrajców lub WSI-ochów.

  Przy okazji odpowiedzi dla Pana pozwolę sobie pozdrowić wszystkich ludzi, którzy zrozumieli lub zrozumieją niebawem, że obecnie jedynym ratunkiem dla Polski i Polaków jest odsunięcie od władzy PO i że nie można tego osiągnąć inaczej, niż poprzez oddanie głosu na PiS.
  Głosowanie na Korwino-Jurków będzie pomocą dla PO i nie daj Boże, utrwaleniem obecnej władzy.

  poZDRAWIAM

 16. Wiesław P. said

  Andrzejek 2010 śp. Lech Kaczyński będąc ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym podlegał żydowi Buzkowi i to na polecenie parcha Stoltzmana i kahalu tak w NYC, TelAwiwie, etc, bo prawda na wierzch wyplynie, poprzez parcha Buzka Lech musiał przerwać ekshumację, zaraz po tym został zdymisjonowany przez Buzka na polecenie Stoltzmana juniora preziem zwanym. Co do TL to wszyscy wiemy, że Prezydent Lech Kaczyński zwlekał z podpisem dokąd tylko mógł będąc ciągle atakowany przez ryżego parchoszwaba, PO i lewactwo. Ja to pamiętam.

 17. Wiesław P.
  Ależ oczywiście,
  To jest taktyka polszewików. Najpierw mają pretensję, nawołują, apelują a do ich apelu o podpisanie TL przyłączają się wszyscy. A teraz, niejednokrotnie ci, którzy mówili, że Lech blokuje i ośmiesza tym Polskę, teraz są nr 1 w zarzucaniu Lechowi podpisanie TL.
  Lech robił co mógł, odciągał w czasie, czekał na Czechów, Irlandię a w dodatku słyszał, że weto będzie odrzucone.

  To jest właśnie to o czym piszę, że często, na pierwszy rzut oka wydaje się że jest inaczej niż faktycznie.
  Olszewski w 92 roku chciał rozliczyć komuchów i poległ, bo komuchów w sejmie było więcej niż w. bezwzględna.
  PC a następnie PiS jest kontynuatorką linii Olszewskiego lecz Jarosław wie, że nie da się komuchów wymieść z dnia na dzień o czym się przekonał będąc premierem.

  Ludzie tacy jak Wet3,
  zamiast nazywać dzisiejszą sytuację po imieniu i dążyć do odsunięcia od władzy bandytów, rozpisują się jaki to Lech był zły.
  Ze strony PO, SLD, PSL i marginalnego PJN wiem czego się spodziewać, ale przykro jest, jeżeli ktoś, kto wypowiada się na tym forum i kogo uważa się za przyjaciela, wkłada nóż w plecy stawiając błędy, czy raczej niemoc Lecha ponad zdradę polszewików.
  Panie Wet3, proszę wylać trochę gorzkich słów w stronę PO.

  Wet3 who you are

  poZDRAWIAM

 18. Ryvan said

  Dobrze, że WP pogłębił trochę wiedzę Andrzejka na temat Jedwabnego. Jest to najlepszy przykład jak można długo I bezkarnie majaczyć o rzeczach ,ktorych się nie zna.
  Tłumaczenia Panów Kaczyńskich jakie podajecie są bezdenne bo w ten sam idiotyczny sposób można tłumaczyć Stalina, że z powodów nam nieznanych (tajemniczych tajemnic państwowych) mordował jak leci a finansjera trzymała nóż na jego gardle. Przestańcie wreszcie bredzić i zrozumcie, że do rządzenia krajen potrzeba przywódcy a nie troki od kaleson, ktore Tusk może przydeptywać. To co piszecie wskazuje, że jesteście funkcyjnymi niskiego szczebla którzy robią co mogą (adekwatnie do posiadanego IQ) w oczekiwaniu awansu na miejsce Poncyliusza. Proszę po raz kolejny o Waszą odpowiedz: 1/ jakie ustawy zbawienne dla Polski zostały zablokowane przez koalicjantow co mogło być przyczyną rozpadu koalicji.
  2/ Czy Kaczyńscy powołali komisję do zbadania zagrożeń dla Polski płynących z faktu podpisania Traktatu.
  Nie będę wspominał o możliwości referendum .

 19. Wuj said

  Referendum teoretycznie bylo wymogiem konstytucyjnym, poniewaz Narod podobno ciagle jest suwerenem. Kaczynski dal d….y, bo Zoliborz to nie Szmulki. Tusk to zdrajca , Kaczynski to frajer. Nam potrzeba lidera.Koniec z wazeliniarstwem.

 20. Ryvan
  O jakim WP piszesz?
  Porównywanie Kaczyńskich do Stalina jest czymś co widzę po raz pierwszy i myślę sobie, jakie IQ trzeba mieć, aby pisać takie bzdury i z kim trzeba trzymać aby posuwać się do takich niegodziwości.

  „Funkcyjni niższego szczebla” polecam niezwłoczną wizytę u lekarza o dowolnej specjalności.
  Referendum – masz amnezję”
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4830128.html

  Wysłuchaj słów L. Kaczyńskiego a usłyszysz, że wejście do UE uzależniał od głosowania w sejmie od której to decyzji nie mógł się odwołać a instytucja weta byłaby ośmieszeniem prezydenta, bo weto zostałoby odrzucone i traktat podpisałby Tusk.

  Kaczyński został postawiony pod ścianą, zmuszony do podpisania traktatu a ponieważ mimo podpisania traktatu, był czujnym politykiem i stałby na straży nienadużywania zapisów traktatu w celu wykorzystania ich przeciwko Polsce, dnia 10.04.2010 zakończył żywot, aby zdrajcy Polski, którym przyklaskiwała znaczna większość, miała wolna rękę.

 21. Wuj said

  Jak ktos sie boi sciany , to nich zarzadza PGRem a nie Rzeczpospolita,

 22. Zb. Ziemiański said

  Andrzejek 2010 i Wiesław P.
  Jeśli mogę coś doradzić, to proponuję dać sobie spokój z wchodzeniem w wywody, przeprowadzone na zasadzie ściśle logicznego wnioskowania, wobec niepoprawnych optymistów, gdyż owi katolicy bardziej mi przypominają mentalność świadków jehowy, okraszoną dodatkowo – agresją.
  Z pewnymi Panami rzeczowa dyskusja kończy się tam, gdzie zaczyna się równanie z dwiema niewiadomymi, więc szkoda gadać.
  A może jest tak, że to są zwykli rozwalacze, którzy postawili sobie za cel świadomie bajdurzyć – by zamącić, nie można tego wykluczyć…
  Pozdrawiam

 23. Zb. Ziemiański said

  Tak przy okazji dodam, że porównywanie J.Kaczyńskiego do Stalina zaczęło się u lemingów sterowanych przez platfusów z PO i jak się okazuje choroba „głupiej papugi” jest zaraźliwa.
  Takiego porównania w rozmowie ze mną dokonała moja eks-małżonka i w tym momencie straciła ostatnią szansę na kolejną rozmowę.
  Na wszelki wypadek ujadaczom dopowiem, że komuchoruskiego postrzega jako szlachetnego Polaka o szczerym, gołębim sercu, któremu kaczory do pięt nie dorastają. To wszystko powiedziała osoba z wyższym wykształceniem, obecnie jedna z głównych dyrektorów koncernu Coca-Cola Poland.
  A mój były teść, którego ojciec zginął w Katyniu, całe życie czyta „Politykę”, zapytany kiedyś przeze mnie, czy wie co czyta, odpowiedział bez zażenowania, że jedną z lepszych gazet na Polskim rynku wydawniczym.
  Ten Polski katolik wraz ze swoją małżonką, całe życie regularnie smigają w każdą niedzielę do Kościoła.
  Ale jak widać jaka modlitwa, to taka łaska Boża.
  Mówiłem wielokrotnie, że nie wystarczy się tylko modlić, trzeba jeszcze mieć odwagę przyzwoicie się zachowywać, a taka postawa wymaga nieustannej pracy nad sobą, pracy polegającej na szukaniu prawdy a nie konformizmu.

 24. Zb. Ziemiański said

  U niektórych ujadaczy coraz więcej piany na ustach, niezbędnej do argumentum ad personam.
  Andrzejku 2010!, zadaj sobie proste pytanie, z kim wchodzisz i czy wchodzisz w polemikę, czy „w polemikę”.

 25. Ryvan said

  Szanowni dyskutanci “popieracze” . Gdyby w waszych wpisach znajdowaly się choć fragmenty
  argumentów przemawiających za Kaczyńskimi byłbym szczęśliwy bo PIS było partią w której widziałem kiedyś nadzieję. Nie potraficie odpierać zarzutów to nie bierzcie się za tę robotę bo robicie tylko ferment na stronie a ignorowanie rzeczowych pytań budzi agresję. W moim krótkim wpisie zadałem dwa proste pytania, które zadawałem parokrotnie Panu Ziemiańskiemu
  ( co można łatwo sprawdzić jadąc wstecz) i niestety spotykałem sie z milczeniem. Dziś sytuacja się powtarza a to świadczy, że odpowiedzi nie posiadacie. Pierwsze pytanie daje odpowiedź czy zerwanie koalicji było zasadne a drugie pytanie daje odpowiedź czy ktoś stał pod ścianą.
  Pozdrawiam , ubolewam ale nie nienawidzę.

 26. Zb. Ziemiański
  Słuszna uwaga, zapędziłem się.
  Najlepsza metoda to ignorancja, bo polemika do niczego dobrego nie doprowadzi.
  Widząc karkołomne porównanie Kaczyńskich do Stalina pomyślałem, że człowiek zbłądził i zasługuje na polemikę. Teraz widzę, że się myliłem bo trafiłem na gniazdko lemingów a tych przekonać, to jak walka z wiatrakami.

  Pańska opowieść o teściu, eks żonie, ich zachowanie nie jest odosobnionym przypadkiem. Tak postępuje cała masa ludzi. Dobrym przykładem jest część rodzin ofiar „katastrofy”. Ci ludzie nie dążą do wykluczenia hipotezy zamachu poprzez śledztwo w tym kierunku. Oni łyknęli historyjkę anty-polskich mediów i już wiedzą, że to nie zamach. To jest niepojęte, jak można stracić kogoś bliskiego, ukochaną osobę i nie dążyć do poznania prawdy, która nie jest informacją medialną lecz faktami podbudowanymi sumiennym śledztwem opierającym się na dowodach. Ci ludzie wiedzę o sekcjach zwłok, zawartości trumien zgodnej z nazwiskami itd. otrzymali nie od śledczych, lecz od mediów, polityków, teraz beż wątpienia upapranych w tą sprawę.
  Podziwu godna jest postawa tej części rodzin, która drąży dojście do prawdy i nie odpuszcza na krok, bo niema nic gorszego dla człowieka jak okłamywanie samego siebie w imię takich czy innych wartości. Ludzie żyjący w kłamstwie są wydmuszkami bez wnętrza.

  Wydawać by się mogło, że uzależnić się można jedynie od używek, narkotyków. Nic bardziej mylnego. Uzależnienia psychologiczne są równie niebezpieczne jak te pierwsze. Przykładem doskonały jest Zespół Maltretowanej Żony. Kobieta przyzwyczaja się do okrucieństwa i po pewnym czasie nie potrafi oceniać sytuacji w jakiej się znalazła w sposób obiektywny. Mówiąc żartobliwie, jak taka pani nie dostanie w skórę to się źle czuje. Podobnie jest w kwestiach socjotechniki politycznej. Ludzie poddani ekspozycji fałszywej informacji, po pewnym czasie przywiązują się do pewnych teorii. Ciekawą rzeczą jest to, że jak w pierwszym, tak i w drugim przypadku, społeczność wolna od naleciałości nie jest w stanie przemówić do rozsądku usidlonych osób. Maltretowana żona, nie chce korzystać z dobrych rad przyjaciół i trwa przy swoim, mówiąc, że jej mąż jest najlepszy na świecie. Podobnie jest, jeśli chodzi o sprawę przekonań politycznych. Ludzie wielbią swego oprawcę, który działa na ich szkodę w sposób oficjalny nie kryjąc się przy tym zupełnie.
  Ciekawą sprawą jest także to, że jest część ludzi, którzy mają jakby inny rodzaj psychiki. Ludzie tacy są odporni na Zespół Maltretowania i w przypadkach stosowania przemocy przez małżonka, są w stanie prawidłowo ocenić sytuację, nie dopuszczając do uzależnienia się od przemocy. W kwestii polityki, psychika części ludzi posiada podobną odporność na kłamstwo. Cechą wspólną ludzi odpornych jest umiejętność analizy faktów i ich oceny.
  Znane są przypadki zbiorowych psychoz na które zapadali ludzie kierowani przez przywódców sekt (guru) . Ludzie ci w przeważającej ilości dobrze wykształceni, bogaci, pod wpływem guru byli skłonni oddać cały swój majątek. Sprzedawali domy, likwidowali konta bankowe a następnie popełniali zbiorowe samobójstwo.
  Jeżeli to jest możliwe, to tym bardziej katolik może czytać Politykę a Jaruzelskiego, Wałęsę i innych, nazywać bohaterami.

  Mnie, na tym świecie, już nic nie zdziwi.
  Manipulacja stała się jedną z nauk dzisiejszego świata. Jest to nauka niezwykle efektywna ponieważ dzięki niej nie trzeba przymuszać żołnierza do walki z przeciwnikiem, nie trzeba nawet wcielać żołnierza w struktury wojskowe i co ciekawe, żołnierze to także kobiety. Nowe wojsko oparte na propagandzie nie jest zmuszane do walki z wrogiem. To wojsko wykonuje swoje zadanie z przyjemnością, niszcząc rodzinę, brata, rodaka a ludzie którzy tym sterują, rozkradają i wyprzedają za bezcen Rzeczpospolitą.

  poZDRAWIAM

 27. Jacek said

  ad Andrzejek2010 #6

  moja wyliczanka: Jedwabne, Eureko. Ukraina, lustracja, do ktorej nalezy dodac traktat lizbonski to wlasnie takie „okazje” kiedy bylismy .kolejno topieni, no i jak zadzilalaly „pomocne dlonie” LK i JK? Wiec nie ma po co Pan pisac w czasie przyszlym niedokonanym. My juz wiemy czego sie spodziewac nie z domyslow ale z praktyki. To jest czas przeszly dokonany.

  Ironicznie na tym tle brzmi nazwa Pisu, pytanie brzmi czyje prawo i czyja sprawiedliwosc? Bo z pewnoscia nie polskie prawo i nie polska sprawiedliwosc. Ze wzgledu na polskie prawo i sprawiedliwosc to we wszystkich tych wypadkach byly lamane i lekcewazone bez zajakniecia w gornolotnej „patriotycznej” retoryce. Taka jest prawda i trzeba byc na tyle Polakiem i mezczyzna by spojrzec tej prawdzie w oczy.

  „Ciekawie” wygladaja wiec obecne zduminia i oburzenia pisu na pogwalcenie praw i obowiazkow przez organy panstwowe III RP w sparwie Smolenska, skoro pis sam te prawa i obowiazki mial za nic gdy do niego (i LK) nalezaly decyzje. Jak juz pisalem, z tego wzgledu mozna uwazac, ze LK zginal z wlasnej reki tzn ugodzony tym samym braniem za nic polskiego prawa do ktorego te reke przykladal.

 28. Zdzich said

  To jest niesamowite, ze nikt sie nie interesuje tym, co wywieziono z Polski.

 29. Kto niby miałby się interesować? obecny rząd? 🙂

 30. Zb. Ziemiański said

  Obecny rząd jest zainteresowany tym, żeby to przykryć, bo to pokazuje ich zaprzańską marionetkowość.
  Interesują się tym wszyscy polscy patrioci i nie przechodzą obok takich zdarzeń obojętnie.

 31. Jacek said

  ad 28

  czy wie Pan cos konkretnego na ten temat?

 32. Wiesław P. said

  Jacek podobno jakieś filmy i archiwa, akta, które nie powinny trafić do rąk Polaków.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: