Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Ksiądz Piotr Natanek – Odpowiedź dla kard. Dziwisza – 23 lipca 2011 r.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2011-07-25

Ks. dr hab. Piotr Natanek odpowiada na dekret suspensy wydany dla niego przez ks. kard. Stanisława Dziwisza, arcybiskupa metropolitę krakowskiego, w tym na wcześniejsze oświadczenia co do jego działalności oraz na ew. przyszłe polecenia i ostrzeżenia krakowskiej hierarchii kościelnej.

Za: youtube.com

http://www.piotrnatanek.pl/christus-vincit-tv

Komentarzy 35 to “Ksiądz Piotr Natanek – Odpowiedź dla kard. Dziwisza – 23 lipca 2011 r.”

 1. Boze Ochron tego prawdziwego Ksiedza .

 2. luk said

  Bog jest z toba !!

 3. qwe said

  Jeśli jest szaleńcem msza nie ważna, nie godziwa

 4. Antek said

  Czy laureat łóż masosńskich może być pasterzem archidiecezji?

 5. Piotr said

  Posłuszeństwo w Kościele nie musi być ślepe, chyba że prawo kanoniczne i Tradycja stanowią inaczej. Działalność i nauczanie ks. Piotra Natanka jest przejawem instynktu samozachowawczego Kościoła rozumianego jako wspólnota Chrystusa i ochrzczonych oraz hierarchicznego, uobecnianego m.in. przez kard. S. Dziwisza. To dobrze, że o uwikłaniach duchownych, w tym hierarchów, w sojusz
  ołtarza z tronem zajmowanym prze ludzi wyprzedających Polskę i kierujących ją ku V rozbiorowi mówi jeden z nich. Bardzo dobrze, że to katolicki kapłan, a nie kto inny demaskuje wrogów Kościoła lub zwyczajnych sprzedawczyków, którzy wniknęli do jego struktur i generują od wewnątrz procesy rozkładowe. Ukazuje bowiem rzeczywiste przyczyny destrukcji, którą widzimy już gołym okiem, a które są następstwem działalności masonerii oraz wrogów działających z motywów antykatolickiego fanatyzmu religijnego. Ten fanatyzm ujawniał się np. poprzez ataki na krzyż i jego obrońców. Nie ma wątpliwości, że demaskatorskie przepowiadanie ks. Natanka jest reakcją na pustoszejące Kościoły i procesy laicyzacyjne będące konsekwencją ducha Soboru Watykańskiego II, nieraz odwrotnego od litery, który należy egzorcyzmować. Ruch zmierzający do intronizacji Chrystusa na Króla Polski jest niewątpliwie przejawem instynktu samozachowawczego Polaków wobec jasno rysującej się perspektywy V rozbioru państwa oraz wyludnienia obszaru między Odrą a Bugiem z ludności etnicznie polskiej. Jasność co do zagrożenia rozbiorem wynika z dokonującego się rozbioru ekonomicznego oraz kłamstwa smoleńskiego. Ludzie, którzy eliminują z obiegu
  informacyjnego przesłanie objawień prywatnych Rozalii Celakównej, sprzeciwiają się intronizacji Chrystusa na Króla Polskie niewątpliwie współpracują z przyszłymi zaborcami. Jedni robią to świadomie inni bezwiednie. Dotyczy to szczególnie części polskich biskupów. Różnorodne uwikłania części hierarchów w okresie PRL, w działalność masonerii oraz aktualny układ władzy jest więc sytuacją groźną zarówno dla Kozioła jak i państwa oraz narodu. W obecnej Polsce mamy deficyt prawdy i dobrze, że są jeszcze w Polsce ludzie, którzy nie boją się jej głosić. Nad ks. Piotrem Natankiem być może zawisło poważne niebezpieczeństwo dla jego życia z racji zdania o Mahomecie. Również Żydzi i masoni mogą nie pozostawić treści jego kazania z 17 lipca bez reakcji. Na razie różne
  potężne siły zareagowały poprzez metropolitę krakowskiego, ale na tym może się nie skończyć.

 6. j said

  Czy wiecie Panstwo, ze ks.Piotr Natanek podobno korzysta z uprzejmosci norweskiej telewizji internetowej do kolpottowania swoich kazan? Jesli to prawda to kolejny minus dla Norwegii w oczach masonerii ?
  Dowiedzialam sie tego z ponizszego video zrealizowanego przez polskojezyczna telewizje:

 7. j said

  errata: do kolportowania

 8. Pomsta said

  Re J
  drogi J ile Ci zaplacono za te poropagande i filmik
  dla kogo pracujesz nie latwo sie domyslec

 9. Jerzy Tatol said

  Jako stary katolik nie widzę nic zdrożnego w tym co głosi ks, Natanek. Nie wiem tylko po co potrzebna jest intronizacja Chrystusa Krola skoro Matka Boska jest Królową Polski?!! Nie widze też żadnego zagrożenia dla KK bo „Kościół” to wiara, wierni i instytucje kościelne. Zupełnie innym problemem są duszpasterze i „duszpastuchy” czyli przeniewiercy, faryzeusze i uczeni w piśmie. Tych ostatnich należało by zapytać dlaczego rozpowszechniają slogan: „zło dobrem zwyciężaj” unikając pełnego biblijnego tekstu: ALE MU NIE ULEGAJ! Należałoby tez zapytać po jaką cholerę wprowadzono w kościele „dzień judaizmu” skoro wszyscy żydzi, którzy odrzucają nauczanie Jezusa Chrystusa nie są potomkami Abrahama lecz są synami szatana – wg ew. św. Jana ( Światłość w ciemności!)

 10. Tubylec said

  Ks. Natanek jest OK. Ciekawe co kapciowy zrobił z kasetą od JP2. Było to nagranie testament z kliniki. Może przeoczyłem, ale kiedyś Dziwisz powiedział że nie miał jeszcze odwagi przesłuchać 🙂 Straszny Pinokio z tego naszego kapciowego peowca. Natomiast ks. Isakowiczowi Zaleskiemu życzę unikania TVN bo się na mdłości zbiera jak ksiądz katolicki komentuje dla tych bandziorów.

 11. Jacek said

  Komu przeszkadza ks. Natanek? Wystarczy posluchac tego co mowi.

  Ks. Natanek przekroczyl swoj Rubikon a wraz z nim przekroczyl swoj Rubikon kosciol posoborowy w Polsce. Istnieje tu pelna symetria i ks Natanek zdaje sobie z tego sprawe. Nie jest pewne czy zdaje sobie z tej symetrii sprawe kard Dziwisz.

  Istota tej sytuacji polega na roznicy miedzy Prawem i prawem, ks Natanek odwolal sie do Prawa przeciw prawu. Kosciol Katolicki opiera swa wladze na Prawie.

  ad Jerzy Tatol

  „Nie wiem tylko po co potrzebna jest intronizacja Chrystusa Krola skoro Matka Boska jest Królową Polski?!!” tu chodzi o Prawo, o uznanie rzadow wg Prawa Chrystusowego. To Chrystus jest suwerenem.

  „Należałoby tez zapytać po jaką cholerę wprowadzono w kościele „dzień judaizmu” skoro wszyscy żydzi, którzy odrzucają nauczanie Jezusa Chrystusa nie są potomkami Abrahama lecz są synami szatana – wg ew. św. Jana ( Światłość w ciemności!)” takich pytan jest wiecej, ale sprwadzaja sie one do dostrzezenia odrzucania Prawa Chrystusowego przez kosciol posoborowy. I tego spostrzezenia dokonuje ks. Natanek.

  Te sprawy oczywiscie maja glebokie znacznie rowniez dla wladzy politycznej. Chodzi o podstawy wladzy politycznej (jej tytul prawny) i podstawy prwodawstwa panstwowego.

 12. Jacek said

  PS ks Isakowicz kompromituje sie wystepujac w TVN.

 13. z sieci said

  ……Spotkałem się z Mirjaną, jak zawsze uśmiechniętą i życzliwą. Chciałem ją zapytać przede wszystkim o jej spotkanie z Janem Pawłem II.
  – To było w lipcu 1987 roku. Uczestniczyłam w pielgrzymce Chorwatów do Rzymu z okazji Roku Maryjnego i podczas audiencji Ojciec Święty, przechodząc, pobłogosławił nas, dokładnie w chwili, gdy znajdował się naprzeciw mnie. Kiedy niektórzy zaczęli wołać, kim jestem, Papież wrócił się i znowu mnie pobłogosławił. Potem przyszli nam powiedzieć, że Ojciec Święty pragnie mnie widzieć w Castelgandofo.
  – To była wspaniała niespodzianka.
  – Pamiętam do dzisiaj tamte godziny, przezabawną scenę z gwardzistami szwajcarskimi, którzy nie rozumieli, że mają nas przepuścić, i mnie, gestykulującą, żeby im to wytłumaczyć.
  – I co sobie powiedzieliście?
  – Spotkanie z Papieżem trwało około dziesięciu minut. Najpierw zaczął mówić po polsku, myśląc że zrozumiałem. Ale zorientowałam się, że lepiej będzie rozmawiać po włosku. Jego słowa zapadły mi głęboko w serce: „Gdybym nie był papieżem, już dawno pojechałbym do Medziugorja. Ale nawet jeżeli nie mogę pojechać, wiem wszystko i śledzę wszystko, co się tam dzieje. Chrońcie Medziugorje. Jest nadzieją świata”. Płakałam i nie mogłam wykrztusić słowa, miałam ściśnięte gardło. W jego spojrzeniu widać było, że to święty. Oczy błyszczały mu, kiedy mówił o Maryi, był rozmiłowany w Dziewicy.
  – Zatem także tobie powiedział to, co powtarzał wcześniej innym: gdybym nie był papieżem pojechałby do Medziugorja. To było jego głębokie pragnienie.
  – Tak. A ostatnio wydarzyło się coś, co bardzo mnie wzruszyło. Po zakończeniu objawienia, którego doznałam w Wieczerniku, podszedł do mnie Włoch trzymający w rękach parę butów. Powiedział mi, że Papież mówił mu o swoim wielkim pragnieniu przybycia do Medziugorja. „Jemu się nie udało – zakończył – dlatego przyniosłem jego buty, tak aby w pewnym sensie Jego marzenie o przybyciu tutaj zrealizowało się”. Wreszcie powiedział mi, że kiedy Jan Paweł II zostanie beatyfikowany, to on wróci tutaj i podaruje mi jeden z tych butów. I tak nawet jeżeli on sam nie mógł przybyć, jego buty dotarły do celu.
  – Jeśli oceniał Medziugorje jako „nadzieję świata”, to znaczy, że od początku „wiedział”. Czyż nie? Co o tym sądzisz?
  – Mogę ci tylko powiedzieć, że podczas spotkania w Castelgandolfo patrzyłam w oczy Papieża i czułam się tak, jak gdybym widziała Jej oczy. W jego wzroku dostrzegłam ten sam blask Jej oczu, pełnych miłości. Te same oczy. Ta sama miłość. To samo bezgraniczne miłosierdzie.
  Pożegnałem Mirjanę, myśląc o tym, co wywarło na mnie największe wrażenie: jej wzruszenie za każdym razem, kiedy wspominała o oczach Matki Bożej, o Jej spojrzeniu pełnym miłosierdzia. „Kiedy się ujrzało te oczy…” – powiedziała kilka razy, jak gdyby na świecie nie było niczego porównywalnego. Dostrzegła, jak podobne są do nich oczy Jana Pawła II.
  Antonio Socci

  Forym
  http://gloria.tv/?media=176256

 14. Jan said

  Wszędzie mąci diabeł. Ksiądz Natanek woła na pustyni…i bardzo dobrze…..czas najwyższy by ktoś wylał Prawdę na głowy faryzeuszy.
  Jedna uwaga i jeden błąd Medjugorie….po co się w to angażuje /diabelska robota/. To jest po to, by to o co walczy poddać w wątpliwość.
  W tej sprawie wyrocznią jest św. Jan od Krzyżą. Dziela str 198 i dalsze. Amen

 15. Re: said

  Słuchając kilkuletnich kazań ,sądzę iż jest to dzisiejszy Eliasz ,głosi najprawdziwszą prawdę.

 16. Potrzeba nam ksiezy natankow jesli Polska ma zostac Polska. Ludzie boja sie, bo mozna ich na wiele sposobow niszczyc. Wie, co mowi nie na darmo sie tyle uczyl. Najlepiej rzadzi sie ciemniakami, i o tym wiedza rzadzacy tak samo jak i hierarchowie wszystkich wyznan. Powinno sie go popierac, nawet, jesli w wielu przypadkach jest zbyt radykalny. Czasami tak trzeba. Pozdrawiam serdecznie.

 17. LOZE said

  Precz z Zydokomuną…niech Zyje ks.Natanek któremu udaje się wyrwać spod kontroli Obecnego Reżimu
  pszepraszam za załączony filmik ale czasami tak trzeba http://www.youtube.com/watch?v=M3sa7PuAxjA

 18. Marthy99 said

  megaloman…
  chwali się całkowitym brakiem pokory…
  smutne…
  ale rzeczywiście chory nie jest – wybrał świadomie taką drogę 🙂
  oglądamy narodziny… sekty 🙂

 19. lunettan said

  pan dziwisz boi się konkurencji mlodego zdolnego ksiedza z zazdrosci i przebieglosci, wystarczy popatrzec na jego fafule i pchanie sie do polityki- wawel ! a byl zwyklym kapciowym – a teraz patrzcie sie ze mial sie kogo bac bo ks.natanek.jest prawdziwym duchownym z milosci do Pana naszego Jezusa Chrystusa ktory jest naszą miloscia jako ukrzyzowany przez faryzeuszow typu dziw.klemp,pieronki etc i cala ta machina odwieczna czerwone berety, co niszczyli i przesladowali prawdziwych księzy z powolania …

 20. MM said

  Moi Drodzy umieściłam piękną modlitwę oraz informację w jaki sposób powstała. Zachęcam wszystkich do jej częstego odmawiania za Kościół Święty oraz za naszą ojczyznę.
  Koronka do Ducha Świętego
  (Jedna z najcenniejszych modlitw ku czci Ducha Świętego)

        Dnia 2 grudnia 1930 r. objawił Pan Jezus zmarłej w 1956 r. Świątobliwej matce Katarzynie Volg z Monachium: „Droga duszo, prawie wszyscy ludzie utracili najwyższe dobro duszy; Ducha Świętego. Stąd te ciemności na całym świecie i to pomieszanie języków. Duch Święty jest wszędzie wyłączany, pomijany, a przecież nikt nie może nic uczynić bez Ducha Świętego. Toteż nie możesz Mi wraz z Maryją i przez Maryję ofiarować potężniejszej modlitwy jak Koronkę do Ducha Świętego w imieniu wszystkich i za wszystkie dusze”. I jeszcze raz zapewniał ją Jezus 30 stycznia 1931 r. „Moje dziecko, ty nie jesteś w stanie pojąć tej wielkości, która mieści się w prośbach Koronki do Ducha Świętego. Odmawiaj ją bardzo często i z wielkim nabożeństwem. Ja w zamian za to poślę wam wielkich mężów, którzy są całkowicie napełnieni Duchem Świętym. Oni będą mówili do ludu o Duchu Miłości i Prawdy, żeby wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym. Dopiero wówczas pozna wielu swoje zaślepienie i zrozumieją, co prowadzi do pokoju…Z prośbą o takich mężów należy wiele, wiele koronek do Ducha Świętego odmawiać”
       Już w uroczystość Maryi z Góry Karmel dnia 16 lipca 1930 r. przynaglała ją Matka Boża: „Dziecko, ty wiesz, że bez Ducha Świętego nikt nic pojąć nie może. Jestem Oblubienicą Ducha Świętego. Wzywaj Mnie, jak tylko możesz często w Koronce do Ducha Świętego. Te prośby, które są w niej zawarte zostaną za Moim wstawiennictwem w szczególny sposób wysłuchane przez Trójce Przenajświętszą. Powiedz swemu kierownikowi duszy, by tę koronkę wydał drukiem, żeby była wszędzie rozpowszechniona i pilnie odmawiana. Dzięki tym łaskom zostanie ludzkość znowu napełniona miłością. Duch Święty jest przecież Duchem Miłości.

  TAJEMNICE KORONKI DO DUCHA ŚWIĘTEGO
   Na początku
  Wierzę w Boga… 3 x Zdrowaś Maryjo…

  OJCZE NASZ…
       1. Zdrowaś Maryjo łaski pełna Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i Błogosławiony Owoc Żywota Twojego Jezus który niech usposobi nasze serca na przyjęcie pełni łask Ducha Świętego. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen. (10x)
       „Chwała Ojcu…” oraz: „O Maryjo Niepokalana Oblubienico Ducha Świętego módl się za nami”

  OJCZE NASZ…
       2. Zdrowaś Maryjo łaski pełna Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i Błogosławiony Owoc Żywota Twojego Jezus który niech nam udzieli Ducha Świętego pomnoży i umocni w nas wiarę, nadzieję i miłość. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen. (10x)
       „Chwała Ojcu…” oraz: „O Maryjo Niepokalana Oblubienico Ducha Świętego módl się za nami”

  OJCZE NASZ…
       3. Zdrowaś Maryjo łaski pełna Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i Błogosławiony Owoc Żywota Twojego Jezus który niech nas przez Ducha Świętego umocni, oświeci, prowadzi, rządzi i uświęci. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen. (10x)
       „Chwała Ojcu…” oraz: „O Maryjo Niepokalana Oblubienico Ducha Świętego módl się za nami”

  OJCZE NASZ…
       4. Zdrowaś Maryjo łaski pełna Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i Błogosławiony Owoc Żywota Twojego Jezus który niech nasze serca zapali miłością Ducha Świętego i napełnia największą pokorą, łagodnością, cierpliwością, uległością, oddaniem, mocą i świętością. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen. (10x)
       „Chwała Ojcu…” oraz: „O Maryjo Niepokalana Oblubienico Ducha Świętego módl się za nami”

  OJCZE NASZ…
      5. Zdrowaś Maryjo łaski pełna Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i Błogosławiony Owoc Żywota Twojego Jezus który niech nam ześle siedem darów, oraz owoce Ducha Świętego i użycza wszystkiego co dobre, a powstrzymuje od wszystkiego co złe. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen. (10x)
         „Chwała Ojcu…” oraz: „O Maryjo Niepokalana Oblubienico Ducha Świętego módl się za nami”
       
       Na zakończenie:
        Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci drogocenną Krew Chrystusa, przez Najświętsze Serce Jezusa i Maryi na otrzymanie darów Ducha Świętego dla ratowania dusz. Amen. Ojcze Niebieski, ofiarujemy Ci przez Maryję nieskończoną ilość razy, przez całą wieczność w imieniu wszystkich i za wszystkie dusze, Miłość Ducha Świętego ze wszystkimi jej skutkami w życiu doczesnym i wiecznym. Amen.

 21. Janusz said

  Wspanialy ksiadz !!!!!!!!!
  CALY CZAS CZEKAM NA LUSTRACJE W KOSCIELE POLSKIM !

 22. … jest wielkim człowiekiem i duchownym!

 23. dorota said

  Tak zupełnie popieram tą sprawę. Wkrótce Jerzus danam to , co zapowiedział w Garabandal w Hiszpanii i siostrze Faustynie też powiedział , ż eukaże siękrzyż na niebie to chodzi o to , iż wtedy zobaczymy naszą duszę jak na sądzie o tym teżmowa w objawieniach , które w różnych językach przeczytamy na stronie http://www.diewarnung.net
  polecam

 24. Kronikarz said

  Intronizacja po to, by wykurzyc koczownikow, to proste chyba !

 25. adam said

  Wysłuchałem drugiego kazania ks. Natanka. Pomieszał w nim wiele spraw, zrównał bioenergoterapeutów z satanistami. Z czego jestem oburzony. Gdyby ten ksiądz wiedział, co znaczy pojęcie „bioenergoterapia” w praktyce, nie gadałby głupstw. Ojciec Pio był bioenergoterapeutą, siostra Faustyna Kowalska też, wielu kapłanów ma dar uzdrawiania, który wzmacniają modlitwą do Stwórcy. Bo „dar” bioenergoterapii to jest taki stygmat, którego doświadczają ludzie życzliwi innym, gotowi do poświęceń, nie brzydzący się chorych, gotowi narazić swoje zdrowie (bo taki jest mechanizm prawdziwej bioenergoterapii), aby nieść pomoc innym. Jeżeli ks. Natanek jest wybrańcem, jak się sam manifestuje, powinien też mieć dar uzdrawiania, jak ojciec Pio i wielu świętych Kościoła.
  Coś mówił o aurze. A jakie, według niego, mają znaczenie aureole przedstawiane na obrazach już od początku chrześcijaństwa? Czy ks. Natanek wie, że wielu artystów malarzy widzi większą paletę barw (w fizyce mówi się: szersze widmo fal świetlnych) niż on? Osobiście uważam, że bardzo pobożny geniusz Michał Anioł mógł widzieć ludzką aurę. Czy ks. Natanek wie, że wielu ludzi w niektórych sytuacjach, zwykle niespodzianych, widzi w podczerwieni? Niech pan dr. hab. wyważa swoje słowa, jako naukowiec. Chyba, że stał się tylko demagogiem, a wtedy może mówić, „co mu ślina na język przyniesie”.

 26. adam said

  JERZEMU TATOLOWI! Pan Jezus powiedział: „Moje Królestwo nie jest z tego świata”. Nasz Zbawiciel chyba wyraźnie i jednoznacznie dał wykładnię swojej woli. Dla niektórych słowa Zbawiciela mają znaczenie wtedy, gdy im pasują, a gdy nie pasują, są odrzucane!!! Masz rację JERZY!

 27. : / said

  co za kretyn. jego powinni ubić. albo w psychiatryku zamknąć. 6 letnie dziecko wie więcej o bogu niż on. nie no. on jest albo kupiony, albo opóźniony w rozwoju

 28. Dorian said

  belkot usunieto

 29. PRAWDA said

  KS. DR HAB. PIOTR NATANEK POWIEDZIAŁ PRAWDĘ O KS. DZIWISZU, ŻE BIERZE PIENIĄDZE OD WROGÓW KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO- NAGRODY OD MASONÓW, POWIEDZIAŁ ŻE NISZCZĄ SACRUM EUCHARYSTII I NIE MAJĄ WIARY, IGNORUJĄC 100% WSPÓŁCZESNE OBJAWIENIA, WIĘC SIĘ MŚCI NA NIM I STWIERDZA, ŻE WIARA W CHRYSTUSA KRÓLA, KTÓRY PRZYCHODZI ABY OCZYŚCIĆ TEN ŚWIAT PANOWAĆ W SWYM TYSIĄCLETNIM KRÓLESTWIE NAD WSZYSTKIMI NARODAMI TO WEDŁUG POLSKICH BISKUPÓW GRZECH Z KTÓREGO NALEŻY SIĘ SPOWIADAĆ!!! WIĘC PYTAM SIĘ, CZY TRADYCJA KOŚCIOŁA NAKŁADA EKSKOMUNIKĘ Z URZĘDU ZA GŁOSZENIE HEREZJI, KTÓRE OBECNIE GŁOSI POLSKI EPISKOPAT BISKUPÓW? WEDŁUG WIELOWIEKOWEJ TRADYCJI KOŚCIOŁA SAKRAMENTY I DECYZJE UDZIELANE PRZEZ POLSKICH BISKUPÓW, KTÓRZY GŁOSZĄ TE HEREZJE SĄ NIEWAŻNE, WIĘC I SUSPENDOWANIE KS. PIOTRA NATANKA NIE MA MOCY!!! PROPONUJE ZAPOZNAĆ SIĘ Z „GOLGOTĄ BESKIDÓW”, KTÓRĄ ZAAKCEPTOWALI POLSCY BISKUPI, POMIMO PROTESTÓW. Z RZEZBAMI, KTÓRE W JAWNY I PERFIDNY SPOSÓB UWŁACZAJĄ JEZUSOWI CHRYSTUSOWI!!! SEKTA SATANISTÓW W KOŚCIELE KATOLICKIM, KTÓRA NISZCZY OD LAT KOŚCIÓŁ OD ŚRODKA TO FAKT I O TYM MÓWI NIEUJAWNIONA 3 TAJEMNICA FATIMSKA!!! PRZYGOTUJCIE SIĘ NA WIELKIE BOŻE OSTRZEŻENIE BO DZIWISZ I INNI HERETYCY WAM O TYM NIE POWIEDZĄ, BO NIE WIERZĄ!!! KS. PIOTR NATANEK NADAL MODLI SIĘ ZA KS DZIWISZA, A CZY ON MODLI SIĘ NA KS. NATANKA? PO OWOCACH ICH POZNACIE!!! I CO ZA DZIECINNE ARGUMENTY UŻYWA POLSKI EPISKOPAT, ŻE MA TELEFON DO BOGA-TO METAFORA, JĘZYK POETYCKI, ALBO ŻE JEZUS CHRYSTUS BĘDZIE SIEDZIAŁ W SEJMIE NA TRONIE Z BERŁEM JAKO KRÓL POLSKI. JAKOŚ MATKA BOŻA JAKO KRÓLOWA POLSKI, NAWET JEŻELI NIE JEST Z TEGO ŚWIATA, A JEST KRÓLOWĄ NIEBA I ZIEMI, NIE SIEDZI NA ŻADNYM TRONIE W CZĘSTOCHOWIE NA JASNEJ GÓRZE!!! PRZEZ TAKICH JAK KS. DZIWISZ I BONIECKI ODCHODZĄ LUDZIE OD PRAWDY I OD KOŚCIOŁA,A DZIĘKI TAKIM JAK KS. NATANEK POWRACAJĄ DO NIEGO! NIECH TEŻ KS. DZIWISZ ZERKNIE DO SŁOWNIKA I ODSZUKA TERMIN „SEKTA”. KS. NATANEK UZNAJE WSZYSTKIE DOGMATY KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, NAWET TE KTÓRE POMIJAJĄ W SWOJEJ PYSZE POLSCY BISKUPI!!!
  O intronizacji Chrystusa na Króla Polski i błędach KEP(POLSKICH BISKUPÓW) – Ks. Czesław S. Bartnik
  http://gloria.tv/?media=245078
  Posłuchaj ks.Biskupa z Hiszpani na temat oświadczenia Episkopatu Polski i działalności ks.Piotra Natanka.

 30. ula said

  Dr.hab. ks Natanek to pasterz ktory powinien miec ochrone 24 h na dobe. Dziennie modle sie za Tego slugi bozego, ks. Natanka. To pasterz z prawdziwa wiara , odwazny w gloszeniu prawdy i slowa bozego. Pan Stanislaw Dziwisz wymaga posluszenstwa od ks . Natanka , Pytam sie dlaczego biskupi nie sa posluszni Ojcu Sw. czyz ich nie obowiazuje posluszenstwo wobec ich przelozonego Ojca Sw ?????? Dlaczego biskupi nie zostaja ukarani za nieposluszenstwo???? Dr.hab. ks. Natanek to teolog – historii kosciola , czlowiek bardzo inteligetny posiadajacy bardzo duzo wiedzy i dlatego zostala nalozona kara – zamkniecia ust poniewaz tak bylo najwygodniej dla tych ktorzy przyczyniaja sie do rozlamu wiary sw. Jako prawdziwy kaplan ks. Natanek majac tyle wiadomosci nie chce slepo sluzyc rozlamowi w kosciele a z calych sil pragnie bronic wiary sw.- bardzo slusznie przeciez do tego zostali kaplani powolani, tylko szkoda ze inni tego nie zauwazaja lub brak im odwagi . Ks. Natanek nie jest zadnym zagrozeniem dla kosciola ALE JEST ZAGROZENIEM DLA TYCH KTORZY PRZYCZYNIAJA SIE DO ROZLAMU WIARY SW: !!!!!! Ja sama doswiadczylam bardzo duzo dobrego przez ks. Natanka sluchajac tylko Jego kazan, poglebila sie moja wiara , jestem innym czlowiekiem , bardzo pragne odwiedzic Pustelnie i wziazc czynny udzial we mszy sw. ks. Natanka. Bardzo pragne i modle sie aby Ojciec Sw. zdial kare nalozona na ks. Natanka przez Pana Dziwisza. Prosze posluchac co mowi Biskup z Hiszpanii . Pytam sie Pana Dziwisza czy nie jest grzechem robienie interesu na krwi Ojca Sw. Jana Pawla II. Smutna prawda o ktorej mowi Biskup z Hiszpanii . Ciekawe co Pan Dziwisz na to ????? Ks. Natanek to pasterz oddany calym sercem Panu Bogu i poswiecajacy sie wiernym .Ks. Natanek to pasterz od samego Pana Boga , poslany wiernym aby prowadzil ich na droge prawdziwej wiary ku zbawieniu . Pozdrawiam dr. hab. ks. Natanka Jego rodzicow i rodzenstwo. Niechaj Pan Bog i Najswietsza Matka Boza ochraniaja ich .

 31. ula said

  Dr. hab. ks. Natanek to pasterz wierny kosciolowi sw. i tradycjom. Broni wiary i wiernych czego nie czynia inni kaplani przez niewiedze , wygodnictwo lub sami sa niewierzacy .To ze wiernym zakazuja prawdziwej wiary (biskupi) jest jednym wytlumaczeniem – to ludzie niewierzacy w Boga . W kosciolach i na mszy sw. nastapily takie zmiany iz nie przypominaja juz mszy sw. ani kosciola katolickego to prawda .Prawda gloszona przez ks. Natanka to herezja dla Pana Dziwisza natomiast innym daje do myslenia co dzieje sie w kosciele. Jedna wielka herezja to kara nalozona przez Pana Dziwisza na wiernego sluge bozego ks. Natanka. Pan Dziwsz odpowie za ten haniebny czyn przed Panem Bogiem .Nigdy w mym zyciu zaden kaplan nie wzruszyl mnie swa wiara tak jak wlasnie ks. Natanek czy ks.Jerzy Popieluszko ktory bronil wiernych .Modle sie aby Pan Bog i Najswietsza Matka Boza ochraniali ks. Natanka oraz cala Jego rodzine przed tymi ktorzy chca doprowadzic do niewiary i rozlamu kosciola katolickiego ( po czesci juz doprowadzili). Modle sie aby inni kaplani zrozumieli po co zostali slugami bozymi ??? po co zostali wyswieceni ??? Aby poszli przykladem ks. Natanka i BRONILI WIARY SW. w kosciele nie powinno byc zadnego stolu , powinien byc oltarz sw. a na oltarzu sw .tabernakulum. Caly porzadek w kosciele sw, i na mszy sw. zostal naruszony tylko dlatego zeby powoli wyprowadzac wiernych z kosciola i prowadzic na zatracenie wieczne . To sam Pan Bog obdarowal ks. Natanka inteligencja i odwaga po to aby uswiadamial wiernych o niebezpieczenstwie dzsiejszego swiata. .JESTEM ZA INTRONIZACJA JEZUSA CHRYSTUSA NA KROLA POLSKI I CALEGO SWIATA.

 32. HSS said

  POZDROWIENIA DLA KSIEDZA PIOTRA NATANKA I JEGO CALEJ RODZINKI. PRZESYLA KUZYNKA ZAMIESZKALA W STANACH ZJEDNOCZONYCH.

 33. Roman z Milwaukee (gościnnie w Łabajowie) said

  Przypominam, co KK w styczniowym liście do wszystkich parafii w Polsce mówi o tym „księdzu”. Wielcy polscy patrioci, tyle, że już nie katoliccy – mówię o tych, co tu Szatanka popierają…

 34. mona said

  Boze Dobry strzez Ks. Natanka i zeslij na Niego miliony Aniolow ktorzy beda Go strzegli dzien i noc.

 35. Arek Donaj said

  Widze że ten pan już jest bardziej papieski nisz papież …..Oby nie zapomniał że ulubiony grzech szatana to PYCHA,,

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: