Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Sąsiedzi

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2011-09-16

Ekstraktem komunizmu i jego naturą,
tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są:
nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos 

Andy

Komentarzy 8 do “Sąsiedzi”

 1. Jacek said

  tytul mowi wszystko, trzeba tylko pamietac o tym, ze lubia sie przefarbowac np. na „liberalow” i roznej masci ‚konserwatystow”, jak np neo-koni.

 2. Żeby tylko ludzie zaczęli myśleć i nie ulegali lewackiej modzie…

 3. ryziel said

  a jak ładnie pirdolą tylko aby dorwać się do koryta i mller z Kwaśniwskim nawet niesiołowski żygać się chce

 4. Antek said

  „Sąsiedzi” stawiali takie łuki triumfalne także Jedwabnem.

 5. wet3 said

  Te bramy powitalne mowia wszystko o ich stosunku do Polski. A przeciez to oni rzadzili PRLem, a ich dzieci i wnuki rzadza dzis PRL-bis. … A narod spi. Strach i zgroza ogarnia czlowieka!

 6. Analityk said

  @Wet3
  Mało, że śpi to jak czasem pokaże sie mu kogos wartościowego to nie chce go wesprzeć.

  Szanowni Państwo,

  Minęło już 9 miesięcy kiedy napisałem apel o wsparcie polskiego patrioty Pana Roberta Teodora Kudły w celu umożliwienia wydania przez niego płyty z jego pieśniami patriotycznymi i religijnymi, które śpiewal na Krakowskim Przedmieściu w dni żałoby narodowej po tragedii smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku.

  On śpiewa te pieśni do dziś każdego 10 miesiąca przed Pałacem Prezydenckim.
  To byl test na istnienie solidarności wśród Polaków pokolenia Solidarności i nie tylko.
  Niestety test ten wypadl BARDZO źle. Nikt z Polonii ani nikt w Polsce – wyłączając mnie i paru Polonusów w Polsce – nie wsparł tego Polaka patrioty w jego ambitnym celu upamietniajacym tamte dni. Nikt nie przyslal ani centa ani grosza.
  Gdzie się podziała Solidarność tych wspaniałych Polaków z lat 70-tych i 80-tych XX wieku? Rzecz nie do pojęcia dla prawych ludzi!

  Nic to, jednak Pan Bóg pozwolił że ten cel został zrealizowany – chociaż kosztem głodówek śpiewaka – aby zaoszczędzić pieniądze na ten cel.
  Pieśni patriotyczne i religijne zostały wydane na CD ku pokrzepieniu serc i polskości oraz radości paru fanów, którzy z radością natychmiast tę płytę zakupili.

  Oto poniżej obwoluta z tej płyty i parę ciepłych słów do Polskich Patriotów w Polsce i rozsianych po całym świecie.

  Ja już osobiście zamówiłem tę płytę i ze spokojnym sercem każdemu ją serdecznie polecam, gdyż mam zaufanie do Polaków z Kanady, którzy te płytę już kupili i są w częstym kontakcie z tym śpiewakiem-patriotą na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

  Każdy kto chce tę płytę zamówić proszony jest o kontakt z p. Robertem Teodorem Kudłą.
  tel. 48 511-477-213
  lub poprzez email: rtkudla@hotmail.com

  Proszę wesprzyjcie go i zamówcie takie CD – myślę, że nie pożałujecie bo pieśni są naprawdę piękne.

 7. Andy said

  „Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata, a poddany dyscyplinie katorgi zostaje uznany, zgodnie z ewangelią sowiecką, za ideał człowieka i wzór dla czasów naszych, a propagandzie nowego ideału w rozmaitych postaciach, stosownie do miejsca i środowiska, ogół społeczeństwa naszego przypatruje się z życzliwą neutralnością.”

  Zdziechowski Marian
  „W obliczu końca”. Wydanie uzupełnione

  Wydawca: Wydawnictwo ANTYK Marcin Dybowski
  Wydanie IV (Drugie w Ubekistanie, w niewoli postkomunistycznej)

  Zdziechowski – jak pisze w przedmowie – „stojąc w obliczu końca historii”, gdy „dzień każdy świadczy o zastraszających postępach dżumy moralnej” próbuje ratować z otchłani niepamięci te szkice, które pragnie przekazać, jako swój testament.

 8. TezPolonus said

  Tak to prawda, że „Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są:
  nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos”.

  Sam tego doświadczyłem po przyjeździe do Polski. Niestety wielu w Polsce jest tym ekstraktem nasiąknietych. Oni nienawidzą tych, którzy wyjechali z Polski aby sie wyrwać spod tej bolszewickiej władzy i udowodnić sobie i innyn, że są naprawdę wartościowymi ludźmi, którzy cos potrafią i potrafia egzystować w obcym konkurencyjnym środowisku i odnosić sukcesy.
  Bolszewia i żydobolszewia nienawidzi za to Polaków, że zawsze potrafimy wyrwać sie spod jej „troskliwej opieki”, że nie chcemy byc jej niewolnikami. Za to Nas prawych Polaków nie tolerują, gdyż traktuja jako bydło, swoja własność, która ma na nich za psi grosz pracować w Polsce. Nie moga scierpieć, że potrafimy sami zadbac o siebie.
  Po powrocie do Polski każdemu Polakowi rzucaja „kłody” pod nogi, poprzez swoje mafijne układy blokuja dostanie pracy lub zwalniaja z pracy. Cieszą się, że moga szkodzić i przygadują, że tu jesteś za słaby by sobie dac radę – w domyśle bez ich protekcji. Z chęcią każdego przyjezdnego obrabują z tego co zostawił w Polsce przed wyjazdem lub po jego przyjeździe do Polski – jak pewien naiwny który zadal sie ze „światowcami z PO”, a którzy okazali się satanistami i okradli go na 4000 euro. Tą nianawiść do polskości najlepiej widać we wszystkich miejscach gdzie Polacy modlą się do Boga i NMP jak na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Ta dzicz wyje wprost ze wsciekłości i jest wspierana przez przestępców w prokuratorskich togach z ministerstwa niesprawiedlowości prywislańskiego kraju.

  Polska to typowa postbolszewicka kolonia, gdzie tylko przyklaskujący bolszewii i żydobolszewii dostają pracę i maja warunki do egzystencji. Polacy są w Polsce niszczeni – bo to są kwiaty tego ogrodu – a wszelkie chwasty i robactwo z PO/SLD/PSL a nawet i PiS jest dożywiane i chołubione aby mialo Polske pod całkowita kontrolą. Najwyraźniej widać, że okupanci Polskidążą wszelkimi sposobami do wypędzenia i zlikwidowania Narodu Polskiego w Polsce, zlikwidowania chrześcijaństwa i przejęcia Jego wszelkiej własności w celu wyprzedaży jej w ręce obcych przybyszów z innych kręgów kulturowych często juz mocno zakorzenionych i pasozytujących na polskiej ziemi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: