Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Stanisław Michalkiewicz: W służbie żydowskich interesów

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2012-01-14

Nieubłaganie zbliża się kolejny Dzień Judaizmu. Obok Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy staje się on najbardziej widocznym znakiem III Rzeczpospolitej – tej kolejnej okupacyjnej formy polskiej państwowości – więc już choćby z tego powodu powinniśmy mu poświęcić chwilę uwagi – tym bardziej, że „Gazeta Wyborcza”, na którą w takich sprawach zawsze można liczyć, w ramach medialnej padgatowki do Dnia Judaizmu już dzisiaj bije na alarm, publikując rewelacje o pani ginekolog z Rzeszowa, – gdzie właśnie mają się odbywać centralne uroczystości i imprezy – która nie dość, że ujawniała dane swoich pacjentek, to – co, jak wiadomo, gorsze jest od śmierci – ujawniała również ich żydowskie pochodzenie. To oczywiście zbrodnia niesłychana, bo pochodzenie, a już specjalnie żydowskie, najwidoczniej w środowisku „Gazety Wyborczej” musi być uważane za coś szalenie nieprzyzwoitego – coś w rodzaju wstydliwej choroby. W przeciwnym razie nikt by żydowskiego pochodzenia ani się nie wypierał, ani tak starannie nie ukrywał, nieprawdaż? Wprawdzie czasami te wstydliwe zakątki wychodzą na światło dzienne, bo taki dla przykładu pan red. Michnik, który akurat wtedy lansował pogląd, jakoby Żydów w Polsce „nie było”, jak na złość został uhonorowany przez jakąś nowojorską żydowską organizację tytułem „Żyda Roku” – bodaj 1990.

No i masz babo placek – jakże tu lansować pogląd, że Żydów w Polsce „nie ma”, kiedy sam pan red. Michnik wystarczy za cały batalion? Inna rzecz, że co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie! Niedawno zeznawałem przed niezawisłym sądem w Lublinie, jako świadek w procesie Grzegorza Wysoka. Jak mogłem się zorientować, jednym ze stawianych mu zarzutów karnych była właśnie informacja o tym, że pan red. Michnik został uhonorowany tytułem „Żyda Roku któregoś tam”. Informacja wprawdzie jest niedokładna, ale poza tym całkowicie prawdziwa – a jednak niezależna prokuratura, podkręcona przez pana prokuratora Seremeta, by „traktowała poważnie” doniesienia o antysemickich motywacjach, najwyraźniej uznała to za straszliwą zbrodnię. Czyżby w lubelskiej prokuraturze panował pogląd, iż bycie Żydem jest okolicznością nieprzyzwoitą? Ładny interes!

Ale nie ma dymu bez ognia. Cóż właściwie ma myśleć niezależna prokuratura, skoro sam pan red. Michnik zanegował istnienie Żydów w Polsce? Zdania co prawda są, to znaczy – były illo tempore podzielone, bo taki na przykład pan Konstanty Gebert uważał przeciwnie – że Żydzi w Polsce nie tylko „”, ale – że będą „walczyć z antysemityzmem”. A czyż może być gorszy przejaw antysemityzmu, niż negowanie istnienia Żydów – przynajmniej w Polsce? Skoro tedy Żydzi w Polsce „” i pragną „walczyć z antysemityzmem”, to chyba powinni rozpocząć batalię od przetrzepania skóry „Gazecie Wyborczej”, bo wygląda na to, że zaraza umiejscowiła się akurat w Grenadzie! W tej sytuacji lepiej rozumiemy przyczyny, dla których „GW” kieruje zainteresowanie opinii publicznej na rzeszowską lekarkę. Wprawdzie na miejscu „GW” każdy by tak robił – ale – po pierwsze – czy to ładnie? – a po drugie – czy rzeczywiście wszystkie organy demokratycznego państwa prawnego w naszym nieszczęśliwym kraju od razu muszą posłusznie skakać z gałęzi na gałąź, kiedy tylko pan red. Michnik im każe?

Inna rzecz, że rzeszowska lekarka oprócz pochodzenia, najwyraźniej przez michnikowszczynę uważanego za wstydliwy zakątek, ujawnia również inne tajemnice. Na przykład podobno twierdzi, że „wszystkie” organy państwowe zostały opanowane przez Żydów. To z całą pewnością przesada – bo „wszystkie” organy, to zostały opanowane przez bezpiekę, która być może wśród Żydów ma większy odsetek konfidentów, niż dajmy na to – wśród Eskimosów – ale przesada – swoją drogą, a ujawnienie tajemnicy państwowej – swoją. Tak czy owak, padgatowka do tegorocznego Dnia Judaizmu już się rozpoczęła, zatem – warto przypomnieć, jak w ogóle do tego doszło i zastanowić się, jak to naprawdę wygląda i do czego doprowadzi.

Dzień Judaizmu w naszym nieszczęśliwym kraju został ustanowiony w 1997 roku – tym samym, w którym delegacja Episkopatu Polski odbyła słynną piegrzymkę do Brukseli, skąd wróciła nawrócona na Unię Europejską. Co tam Ich Ekscelencjom komisarze naopowiadali – tego już się chyba nie dowiemy – ale cokolwiek to było, musiały to być kłamstwa – o czym świadczą forsowane obecnie zarówno poprzez dyrektywy Komisji Europejskiej, jak i orzeczenia niezawisłych sądów, promocję oczywiście destruktywnej dla pozycji prawnej naturalnej rodziny ekspansję sodomitów i gomorytek, spychanie do podziemia „homofobii”, czyli wszelkiego sprzeciwu wobec sodomickiej propagandy, bezkarnie uprawianej nie tylko w miejscach publicznych, ale również – w publicznych szkołach, a nawet przedszkolach przez perwersyjnych „edukatorów seksualnych” wobec cudzych dzieci, których rodzice zmuszeni są do poddawania się tego rodzaju operacjom na zasadzie prawnego przymusu edukacyjnego – i tak dalej. Mówiąc krótko – Ich Ekscelencje, przynajmniej pod tym względem, zostały zrobione w bambuko. Za jaką cenę? Tego już chyba nigdy się nie dowiemy – tym bardziej, że jeśli nawet jakaś cena gdzieś tam w trakcie „dialogu” się przewinęła, to uczestnicy delegacji mogli przyjąć ją do wiadomości „bez swojej wiedzy i zgody” – jak rozmaite inne rzeczy. Jak powiadali starożytni Rzymianie, „nie ma takiej bramy, której nie przeszedłby osioł obładowany złotem”, więc – jak to Rzymianie – mogli mieć na myśli również Bramę Spiżową.

Jak tam było, tak tam było – zawsze jakoś było – bo takie gwałtowne nawrócenia nie dokonują się przecież z przyczyn błahych. Spójrzmy zatem na Dzień Judaizmu od strony teologicznej. Dla współczesnego judaizmu – a chyba tylko o nim możemy mówić – miarodajny jest Talmud, zawierający komentarze objaśniające Stary Testament. Niestety z jakichś zagadkowych przyczyn podczas kolejnych Dni Judaizmu Talmud nie jest wśród chrześcijan popularyzowany. Czegóż zatem mogą dowiedzieć się o judaizmie, nie znając podstawowego dokumentu, który go konstytuuje? W ogóle bardzo trudno jest dzisiaj w naszym nieszczęśliwym kraju natrafić na egzemplarz Talmudu – być może wśród prohibitów w bibliotekach uniwersytetów, które kształcą przyszłych tłumaczy i pośredników w kontaktach z przyszłymi helotami Judeopolonii – podczas gdy przed II wojną światową w drukarni Wdowy i Braci Romm w prowincjonalnym Wilnie, było – jak wspomina Stanisław Cat-Mackiewicz – aż 60 linotypów drukujących na cały świat Talmudy – podczas gdy redakcja „Słowa” dysponowała zaledwie jednym.

Wygląda zatem na to, że podczas kolejnych Dnia Judaizmu biedni tubylczy chrześcijanie nie tyle poznają „judaizm”, co raczej – jakieś bajki, przedstawiane im jako sam cymes judaizmu. Nietrudno zrozumieć taką dyskrecję – bo – jak to wynika z fachowych opracowań ks. Justyna Bonawentury Pranajtisa – Talmud o chrześcijanach wyraża się raczej bezceremonialnie, nazywając ich m.in. „zwierzętami w postaci ludzkiej”. Nic zatem dziwnego, że zapoznawanie chrześcijan z różnymi szczegółami judaizmu mogłoby być nie tylko dla nich, ale i dla zaangażowanych w to przedsięwzięcie Ekscelencji trochę kłopotliwe, a nawet – ryzykowne, bo narażające na konieczność odpowiedzi na pytanie, od kiedy mają te objawy? Warto zresztą wyjaśnić, co konkretnie znaczy słowo: „chrześcijanin”. Chrześcijanin to nic innego, jak „chrystusowiec” – w takim samym znaczeniu, jak – excuses le mot – stalinowiec lub hitlerowiec. Jest oczywiste, że nie można być dobrym chrystusowcem, pozwalając na szkalowanie Chrystusa, podobnie jak dobry stalinowiec lub dobry hitlerowiec nie puściłby płazem szkalowania Stalina czy Hitlera, nie „dialogowałby” z takimi szydercami, ani nie praktykowałby wzajemnego picia z dzióbków.

A co w Talmudzie przedstawiciele judaizmu wykoncypowali na temat Jezusa Chrystusa, to najlepiej wyraża sławny cytat z parodii przedwojennej piosenki „Rebeka”: „bo ty masz serce tam, gdzie wstydzę się powiedzieć sam”. Wreszcie nie mogę powstrzymać się przed podzieleniem się refleksją nad opinią niektórych propagatorów judaizmu, jakoby żydzi, to znaczy – wyznawcy judaizmu, mieli własną „szybką ścieżkę” zbawienia. Taka opinia z pewnością musi przyjemnie łechtać poczucie wyższości wyznawców judaizmu – ale nie da się ukryć, iż pozostaje w oczywistej i chyba nieusuwalnej sprzeczności z ewangelicznym stwierdzeniem przypisywanym samemu Jezusowi Chrystusowi, że „Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze Mnie” (J.14.6.) „Nikt” i „inaczej, jak”. To są stwierdzenia kategoryczne, więc albo Jezus Chrystus nie wiedział, co mówi, albo autorzy opinii o „szybkiej ścieżce” są najzwyklejszymi heretykami, jeśli nie gorzej.

I wreszcie ostatnia kwestia. Z początkiem ubiegłego roku Izrael wespół z żydowskimi organizacjami przemysłu holokaustu utworzył zespół którego zadaniem jest przeprowadzenie „operacji odzyskiwania mienia żydowskiego w Europie Środkowej”. Ponieważ tegoroczny Dzień Judaizmu został programowo połączony z przypadającym 27 stycznia Międzynarodowym Dniem Pamięci o Ofiarach Shoah, to jest rzeczą oczywistą, że siłą rzeczy impreza ta wkomponowuje się w sekwencję przedsięwzięć składających się na tę „operację”, której celem jest wywarcie na konstytucyjne władze naszego nieszczęśliwego kraju nacisku, by wreszcie stworzyły pozory legalności dla tego haraczu, którego – dawniej tylko żydowskie organizacje przemysłu holokaustu, a dzisiaj również oficjalnie i bezwstydnie Izrael – domaga się od Polski, jako od zastępczego winowajcy zbrodni II wojny światowej, na jakiego Polska została wytypowana po deklaracji niemieckiego kanclerza Gerarda Schroedera, który w roku 2000 oświadczył, iż „okres niemieckiej pokuty dobiegł końca”.

Stanisław Michalkiewicz

http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 67 to “Stanisław Michalkiewicz: W służbie żydowskich interesów”

 1. ADAM said

  Pan Michnik ma rację w Polsce nie ma żydów (ale takich, którzy pracowaliby
  fizycznie). W latach 60 ubiegłego stulecia mój nieżyjący już kolega oddawał mi
  całą swoją pensję za wskazanie w Polsce żyda pracującego fizycznie (oczywiście
  zawodowo). Ja niestety nie mogłem takiego wskazać.

 2. Zb. Ziemiański said

  Drogi Panie Stanisławie

  Sposób w jaki Pan obnaża żydowskie szataństwo jest sublimacją niemalże idealną.
  Retoryczne pytania ubrane w ironiczną formę w połączeniu z meritum, to znakomita uczta dla czytającego.
  Powyższe czyni Pana (w moich oczach) najlepszym tropicielem kłamstwa wśród naszej pisarskiej braci.
  Ponadto widać jak Pańskie pióro nieustannie się doskonali i odnoszę wrażenie, że to bardziej zasługa weny aniżeli wysiłku.

  Serdecznie pozdrawiam
  Zb.Ziemiański

 3. TECHNIKI jakimi posługują się ŻYDOSCY Zoniści szowiniści zoorganizowani w Szwecji i krajach skandynawskich sprowadzający egzotycznych emigrantów do Szwecji czy Norwegii aby wprowadzić na siłę kolorową multi-kulturowość do tamtych krajów said

  To już nie jest dla nikogo tajemnicą, dlaczego ZOORGANIZOWANI żydzi w JEDEN zamknięty NIE-tolerancyjny mocny zwarty network mieszkając gdzieś w innym kraju poza Izraelem, wspierają jak tylko potrafią „żydoskie państwo Izrael” NIE pozwalając się osiedlać nie-żydom w Izraelu, propagują JEDNO-nardowe ŻYDOSKIE państwo, a tym samym zwarty pod każdym względem „naród żydoski” tworzacy przez to bardzo SILNE wewnętrznie państwo.

  Jednocześnie w tych obcych państwach, gdzie mieszkają żydzi jak na przykład w Polsce, Rosji, Wielkej Brytani …itd ci żydzi przy władzy zarządzają tak, aby sprowadzać do Polski, Niemiec … itd. obcych przybyszów emigrantów najlepiej z EGZOTYCZNYCH odległych krajów tak, aby SKONFLIKTOWAĆ kulturowo-byczajowo i ROZWODNIĆ narodowo taką Polskę czy Anglę lub Niemcy.
  Właśnie dlatego to nie kto inny jak właśnie żydzi sprowadzili murzynów do USA, a do Anglii Hindusów, aby spowodować NIE spujność społeczną tych w tych państwach, stworzyć MULTI-kulturowość, aby je wewnętrznie skonfliktować przez co OSŁABIĆ i zarządzać tymi osłabionymi tubylczymi narodami jako jedna żydoska zwarta grupa tworząca „elitę rządzącą” miedzy skonfliktowanymi tubylcami.

  Nieomal WSZYSTKIE organizacje żydoskie, żydów mieszkających poza Izraelem mają wybitnie Zonistyczny czyli SZOWINISTYCZNY zamknięty charakter, do których ZABRONIONE jest przyjmowanie nie-żydów, czyli w nich NIE-akceptuje, NIE-toleruje się nie-żydów!

  Natomiast, ci sami aktywiści żydzi z tych szowinistycznych organizacji żydoskich w Polsce czy innych krajach, już na zewnątrz jako aktywiści polityczni między miejscowymi tubylcami WMAWIAJĄ, oraz żydzi ZMUSZAJĄ tubylców do akceptowania multi-kultur z egzotycznych przybyszów oraz to właśnie ci żydzi zamieszkali w Polsce organizuja tubylcom różne organizacje ZMUSZAJĄCE tubylców do TOLERANCJI dla obcych przybyszów do Polski niszczących polską kulturę czy też wiekszość religijną w Polsce.

  Organizowana MULTI-kulturowaść „obywateli polskich” przez żydów zamieszkałych rzących w Polsce, po sprowadzeniu egzotycznych emigrantów powoduje brak spujności społecznej w Polsce oraz stwarza konflikty wewnętrzne co jest porządanym zaplanowanym NARZĘDZIEM władzy zwartych żydów jako „elity rządzącej” zoorganizowanej w jednym ZAMKNIETYM networku osłasbiajacym celowo spujność tubylczych Polaków.

  Nie wolno zapominać o tym, że żydzi zamieszkali w Polsce zajadle SEPERUJĄ się od miejscowych tubylców i gardzą polską kulturą, a Żydostwo zamieszkałe w Polsce, Rosji, USA …. itd. programowo OGRODZONE jest od reszty tubylców w myśł ideologi religii judaistycznej ale w tym samym czasie to żydostwo jest ZJEDNOCZONYM zamknietem networkiem do którego NIE wpuszcza się tubylców, a tym bardziej tych sprowadzonych przez żydów egzotycznych emigrantów do Polski.

  Poniższe wideo „How Zionists Divide and Conquer” wyjaśnia TECHNIKI jakimi posługują się żydoscy Zoniści szowiniści zoorganizowani w Szwecji i krajach skandynawskich sprowadzający egzotycznych emigrantów do Szwecji czy Norwegii, aby wprowadzić na siłę MULTI-kulturowość do tamtych krajów celowo je osłabiając, a jednocześnie umocnić ZWARTYCH zjedoczonych żydów w zamknietym networku jako DOMINUJĄCĄ elitę w tamtych osłabinych krajch egzotyczną kolorową MULTI-kulturowością:

 4. Andy said

  Postsowieccy propagandziści z „Gazety Wyborczej” straszą się „Gazetą Polską Codziennie”

  1 stycznia 2012 r. w TVN24 powiedziałem, że debata publiczna się pogłębi, jeśli okrzepnie „Gazeta Polska Codziennie” — pisze prof. Andrzej Zybertowicz w „Gazecie Polskiej Codziennie”.*

  Jednak, następnego dnia na stronie wyborcza.pl można było przeczytać: „Andrzej Zybertowicz postraszył Polaków, że w 2012 r. ton debacie publicznej będzie nadawała ‚Gazeta Polska Codziennie’”.

  Zacytowawszy te słowa na Twitterze prof. Andrzej Zybertowicz napisał następnie korektę do tych łajdackich łgarstw GWna pisząc, że nie postraszył, lecz: „Pocieszyłem!”

  Jak widać postbolszewicy z demagogicznego „GWna” w niczym nie zmienili swojej antypolskiej propagandy — korzystającej z bogatego dorobku oraz wszystkich sowiecko-geobbelsowkich osiągnięć w tym zakresie.

  Politrucy tow. Jaruzelskiego wymyślali i fotografowali — nawet nieistniejące składy broni, ponoć zbieranej przez „Solidarność” na tych bolszewickich zbrodniarzy… Jak widać, ci politrucy są jakąś sowiecką pancerną stonką, jaka nie chce zniknąć z polskiej sceny politycznej…

  Zsowietyzowane rodziny lub tatusiowe i mamusie politruków z „GWna” — albo mordowali polskich patriotów, albo działali przeciwko interesom Polski na świecie, albo działając na rzecz swojej sowieckiej ojczyzny, zalewali PRL sowiecko-bolszewicką propagandą komunistycznej nienawiści do polskości. Mają więc oni bogate tradycje rodzinne w uprawianiu antypolskiej propagandy…**
  (…)
  ———————
  Zob. całość:
  http://salski.nowyekran.pl/post/48109,postsowieccy-propagandzisci-z-gazety-wyborczej-strasza-sie-gazeta-polska-codziennie

 5. Anna Kozlowska said

  Podpisuje sie pod wypowiedzia p. Ziemiańskiego. Pan Michalkiewicz jest biegly i w mysleniu, i w mowie i w pismie. Szczegolna przyjemnosc sprawia sluchanie „na zywca” – niech Pan, Panie Stanislawie, czesciej zaglada do Ottawy bo brakuje nam kontaktu z prawdziwym, rozumnym i odwaznym Polakiem.

  Slowo „prawdziwy” jest wysmiewane przez tych udajacych Polakow. Nie brakuje ich wsrod Polonii – takze kanadyjskiej. Dzialacze czesto maja w zapasie maski zakladane na rozne okazje w rozmaite, stosowne do okolicznosci, wzory. Te aktorskie sklonnosci widzimy nie tylko wsrod Polonii ale jak swiat szeroki i wsrod innych narodowosci. Widzimy u kretaczy i „elyt” nad Wisla. Pan Michalkiewicz jest prawdziwy. Mozna sie o tym przekonac w bezposrednim kontakcie. Blyskotliwosc, reakcja na glosy z sali, ogromna wiedza i solidne wyksztalcenie z uksztaltowaniem moralnym – mysle ze wyniesione z domu rodzinnego – to wszystko razem sklada sie na postac unikalna pozytywnie. Wspanialy czlowiek, moj rodak. Ciesze sie, ze mialam okazje uscisnac Jego dlon. Michnikowi nie dalam tej okazji. A Polonia ottawska pchala sie do uscisniec i wspolnych zdjec z tym antypolskim dwulicowcem…

  Sami sobie pozwalamy na robienie wody z mozgu. Brakuje nam odwagi do korzystania z gwarantowanej prawem wolnosci wypowiedzi. Boimy sie wlasnego cienia? O taaaak! Boimy sie byc ludzmi z wlasnymi pogladami? Tak – bo to nie poplaca. Sily nieczyste a przeciwne spowadzily nas do parteru. I z tej pozycji osmielamy sie potakiwac tym silniejszym, tym co moze dadza nam ochlap ze swojego ucztowania zeby w dalszym ucztowaniu nie bruzdzic. Ochlap jako zaplata za spolegliwe tchorzostwo. Osmielamy sie potakiwac bo widzimy w tym swoj interes. Na tym polega „odwaga” wiekszosci z nas. Wzbiera w nas ona (ta niby odwaga) kiedy to przynosi nam osobiste korzysci. Nie myslimy szerzej – o narodzie – o naszej chrzescijanskiej kulturze, boimy sie bronic naszych katolickich postaw, zasad, naszej przyszlosci. Ochoczo wypada bronic obdzierane ze skory slodkie zwierzatka ale nie blizniego swego bezrobotnego, ktorego dzieci zyja w czwartym swiecie niby chrzescijanskiej Europy.

  Jak duzo moze zmienic jeden czlowiek? Czy stu da rade? Nie da! Tu trzeba milionow. Obrzydza mnie nagla aktywnosc przedwyborcza kandydatow na stolki. Gdzie jestescie na codzien? Gdzie wasze inicjatywy nie dla osobistych ambicji?

  Pan Stanislaw jest od lat aktywny kazdego dnia. Nie wiem dlaczego nie kandydowal na urzad prezydenta Polski. Moze w koncu sie zdecyduje. Zal porzadnych ludzi do politycznej szarpaniny ale piszac artykuly o tematach zakazanych w towarzystwie oportunistycznych dzialaczy w (j) elitowych kregach POstepowcow i czerwono-rozowych sprzymierzencow Pan Stanislaw naraza sie kazdej minuty – nie tylko cialem ale i wykleciem duchowym tych poprawnych, plynacych z pradem. W dodatku ma konszachty z „szatanskim Rydzykiem”…

  Dziekuje za powyzsze video „How Zionists Divide and Conquer” – Dr. David Duke. Obejrzalam, podalam dalej. Czy ktos wie czy sa gdzies polskojezyczne wersje?

  Anna Kozlowska

 6. „Dymać Orła Białego” - Działaczka polityczna z Polski, ŻYDÓWKA Kazia Szczuka zaprasza na Kolorową Niepodległą ! said

  W obecnej III RP ten nurt zmuszania Poloków do „budowania” tej tzw. MULTI-kulturowości organizują na siłę właśnie ŻYDZI z obywatelstwem polskim zamieszkali w Polsce.

  Taka agresywna ŻYDOSKA działaczka polityczna Kzimiera Szczuka z Żydowskej Ogólnopolskej Organizacji Młodzieżowej, Centrum Fundacji Schorra, Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita” i rasistwowskiej organizacji „Kolorowa Polska” oraz inni żydzi z zamknietego networku organizacji żydowskich w Polsce działajacy na rzecz „JEDNOLITOŚCI żydowskiego państwa Izrael” NIE jadą do Izraela aby budować „otwarty kolorowy Izrael” lecz uparli się i usiłują zrobic KOLOROWĄ OTWARTĄ Rzeczpospolitą.

  Zobaczcie jak ŻYDÓWKA Kazimiera Szczuka indaguje sprowadzonych murzynów, azjatów do Polski aby wspierali żydoski nurt „Kolorowa Niepodległa” zoorganizowany przez ŻYDÓW zamieszkałych w Polsce:

  To ŻYDÓWKA Kazia Szczuka oraz inni żydzi zamieszkali w III RP byli głownymi inicjatorami NIEdopuszczenia Marszu Niepodległosci w Warszawie 11 listopada 2011 roku oraz sparaliżowania tej inicjatywy, gdyż to rządzący żydzi w Warszawie i Polsce ZABRANIAJĄ obchodzić konstytucyjne Święt Niepodległości w Polsce.

  To organizacje żydoskie działajace na rzecz „Jedności żydoskiego Izraela” zoorganizowali ANTmarsz w Warszawie pod nazwą „Kolorowa Niepodległa” oraz trybunę na której śpiewali pieśni o nazwie:

  „Dymać Orła Białego w świeto Niepodległości”

  To żydzi z lewackiego nurtu „Krytyka Polityczna” gdzie aktywnymi działaczami są Kazia Szczuka, Mikołaj Lizut i Krzychu Krauze, zoorganizowali PROWOKACJE sprowadzajac zespół który zagrał piosenke „Dymać Orła Białego“ .
  Po zagraniu tej piosenki żydówka Kazimera Szczuka komentowała z trybuny 11 listopada 2011 roku w Warszawie, że po tej piosence –  „od razu zrobiło mi się cieplej”
  Ryszard „Tymon” Tymański ŻYDOSKI muzyk z Trójmiasta, nie widząc niczego niestosownego w takim repertuarem jak „„Dymać Orła Białego w świeto Niepodległości”
  przy okazji 11 listopada 2011 roku w Warszawie z trybiny żydoskiej „Kolorowej Niepodległej” wyraził z ZADOWOLENIEM opinię skierowaną do tłumu:

  „Oglądałem kolorowy tłum i zamieszki, dumając nad tym, że Polska jest głęboko PODZIELONA. Po 22 latach wolności widać to coraz wyraźniej – dzielimy się na element postępowy i wsteczny.”

  Żyd Tymański z lewackiej „Krytyki Politycznej” nazwał „elementem wstecznym” etnicznych uczciwych Polaków, którzy świetowali Święto Odzyskania Niepodległości.

  Całość tego NEGOWANIA obchodów polskiego Święta Odzyskania Niepodległosci przez żydów zamieszkałych w Polsce jest częściowio opisna tutaj:

  http://www.wykop.pl/ramka/949451/tymanski-dymac-orla-bialego-na-marszu-niepodleglosci/

  Obchodzenie tzw. „Dnia Judaizmu” w polskim kościele katolickim wprowadzonym przez heretyczny ZJUDAIZOWANY episkopat Polski od 1997 roku jest właśnie jednym z wielu elementów SŁUŻĄCYM pazernym INTERESOM ŻYDOSKIM prubujacym wymusić na polskim podatniku do płacenia HARACZY rozwydżonym klubom żydoskim i bezkarnej międzynarodowej mafii żydoskiej, która zbankrutowała USA.

  DLACZEGO w synagogach żydoskich w Polsce czy gdzie kolwiek, żydzi jakoś NIE mają najmniejszego zamiaru wprowadzać obchodów „Dni Chrześcijaństwa” ?

  DLACZEGO żydzi wymusili tak POTĘŻNĄ DYSPRPORCJE w traktowaniu się na wzajem ?

  Od momentu wprowadzenia tego ZWARIOWANEGO głupiego pomysłu ochodzenia tzw. „Dni Judaizmu” w polskim kościele katolickim przez ZJUDAIZOWANY Episkopat Polski, katolicka młodzież polska w dużej części ODWRÓCIŁA się od kościła !!!

  Czy to o to chodziło i dalej chodzi temu obecnemu „episkopatowi Polski” aby NISZCZYĆ kościół katolicki w tej gangsterskiej III RP ????

 7. Lubomir said

  Polityczne próżniactwo idzie z sobą łeb w łeb. Marksiści z leninistami. Agenci Stasi z agentami KGB. Tak od lat…Na zachód od Odry wysłano tych ‚postempowców’ do Ameryki Południowej. W Polsce ci renegaci wciąż próbują ukryć się w tłumie. Wciąż próbują robić w Polsce ‚Autonomię Palestyńską’ i ‚Górny Karabach’. Polacy są wyjątkowo wyrozumiali dla tych pasożytów i sabotażystów.

 8. Zb. Ziemiański said

  „Polacy są wyjątkowo wyrozumiali dla tych pasożytów i sabotażystów.”

  Panie Lubomirze!, powiem najdelikatniej jak potrafię, że taka postawa nie ma nic wspólnego z wyrozumiałością Polaków, a jedynie ich daleko idącym brakiem wyobraźni.

  Pozdrawiam

 9. Art said

  „Pan Michnik ma rację w Polsce nie ma żydów (ale takich, którzy pracowaliby
  fizycznie).”
  Błąd.Nie tylko w Polsce,ale na całym świecie nie ma żydów,którzy pracowaliby fizycznie.Ta forma pracy kłóci się z ich religią.Talmud mówi o tym.Co ma talmud wspólnego z religią?Nie mnie to rozstrzygać.

 10. zbzukowski said

  Nie na darmo Jezus Chrystus nazwal ich dziecmi diabla i plemieniem zmijowym…
  bo, jak diabel jest ojcem klamstwa a zmije i weze synonimem podstepu i zdrady, tak te chazarsko-aszkenazyjskie plemie, stanowi glowny trzon synagogi szatana…
  Pan Stanislaw, jak zawsze swietnie, szermuje slowem, godzac w samo serce szowinizmu syjonistycznego.

 11. tumry said

  Kazimierze Szczuce zrobiło się cieplej, bo tak już jest przy dymaniu. To człowiek upadły, w czym nic dziwnego skoro jest intelektualnym dzieckiem Marii Janion (bredzenie w kółko o polskim rasizmie, homofobii, mizoginii, antysemityzmie). Teraz Kazia ma dodatkowo szansę ustrzelenia dubla, w postaci dołączenia do swego dorobku jeszcze jednego osiągnięcia – zostania kobietą upadłą. Po tym doświadczeniu zapewne, zaproponuje nowatorską koncepcję Polaka, mającego w naturze niczym nieodpartą skłonność doprowadzania kobiet do upadku moralnego.

  Jeżeli to prawda z tą ochotą zrobienia naszemu Orłowi Białemu takiego kuku, to my równie dobrze możemy zaśpiewać coś podobnego o talmudzie, menorze czy gwieździe dawidka. Nie ma sprawy.

 12. Lubomir said

  Żeby tylko mafia syjonistów i folksdojczów nie uknuła czego na Pana Michalkiewicza…Kultura dialektu niemieckiego jidysz, to przecież kultura nienawiści rasowej i ultra-szowinizmu.

 13. Jacek said

  Tak jest. Trzeba mowic i pisac, czarno na bialym. Trzeba stwierdzac wyraznie, ze sa to talmudyczne interesy i na czym talmudyzm polega. Trzeba mowic i pisac jakie prawo sie t<mudyzmowi przeciwstawia i jest jedynym ktore moze talmudyzm zwyciezyc i zwyciezy.

  Warto przeczytac:

  Ratuj się kto może! Wali się „nasz wspólny europejski dom” – Ignacy Nowopolski

  http://www.bibula.com/?p=50102

  "W publikacji pt. „Trzeci oręż globalizmu” (link) pozwoliłem sobie naszkicować metody działania (walki) jakie stosują obecnie nasi wrogowie w celu ostatecznej eksterminacji Narodu Polskiego. III RP nie jest oczywiście jedyną ofiarą agresji, niemniej ze względu na swe położenie geograficzne znajduje się ona w centrum uwagi jednego z głównych wykonawców tego projektu, jakim są Niemcy. Są oni niewątpliwie naszym wrogiem numer dwa. Dlaczego numer dwa? Bo numer jeden zarezerwowany jest dla wrogów całej ludzkości jakimi są „finansiści”. Najbardziej spektakularnym przykładem ich możliwości jest następujący na naszych oczach upadek Stanów Zjednoczonych.

  Pomny reguł poprawności politycznej nigdy nie definiuję bardziej szczegółowo terminu „finansiści”. Wszyscy przecież wiemy, że są oni „naszymi starszymi braćmi w wierze”. Z tego choćby powodu nie ośmieliłbym się przybliżać czytelnikom ich charakterystyki. Mogę jednak pozwolić sobie na zacytowanie niekwestionowanego autorytetu świata zachodniego jakim jest jeden z „ojców założycieli” Stanów Zjednoczonych Ameryki, Benjamin Franklin. Dla uniknięcia jakichkolwiek nieścisłości przedstawiam poniżej oryginalny fragment jego wypowiedzi z 1789 roku znajdujący się w Benjamin Franklin Institute w Filadelfii, oraz jego tłumaczenie.

  ……..

  "Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim Żyd. W którym tylko kraju osiedlili się Żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii i podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych narodów, którzy nie przynależą do ich rasy. Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą dominowali i opanują nasz kraj. Zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeżeli na wszelkie czasy nie usuniecie Żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą! Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję." "

  Prorocze slowa Franklina spelnily sie w us-raelu, ale poprzednio splenily sie w Polsce, w rozbiorach Polski, ktorych szosta odslone obecnie przezywamy.

 14. Analityk said

  List do ZDRAJCÓW Polski i Narodu Polskiego.

  Wy wszyscy prezentujecie Antypolska, bolszewicką i lewacką ideologię. Nie możecie znieść, że są w Polsce ludzie, którzy przestrzegają pryncypia Miłości Bożej, Prawdy i Sprawiedliwości. Nie znosicie tego! Wasza ideologia to kłamstwo, złodziejstwo, bandytyzm, demoralizacja. Jesteście lewackimi SZUMOWINAMI, gnojem rozlanym po naszej Ukochanej Ojczyźnie Polsce i wspieranym w swoich działaniach przez wszelkich Wrogów Narodu Polskiego – masonerię i światowe faszystowskie syjonistyczne żydostwo.

  Z takimi jak wy NIGDY i NIGDZIE nie uda się zbudować ani dobrobytu, ani sprawiedliwego państwa prawa służącemu wszystkim obywatelom. Wy macie ZŁO w sobie i z tego gnoju jest cała wasza osobowość mająca w pogardzie ludzi kochających Boga i przestrzegających Jego pryncypia zawarte w Dekalogu.
  Wasze rodziny są przeżarte ZŁEM, gdyż nigdy nie potrafiliście uszanować tego co boskie. Wszyscy wasi protoplaści to lewactwo, które potrafiło i potrafi jedynie kłamać, rabować, szkalować, donosić na tych którzy sie takim postępkom przeciwstawiają, a wasi zdegenerowani sędziowie z zaciekłością wyszukują paragrafy na podstawie których można tych prawych ludzi skazać zgodnie z bolszewicką zasadą „wskażcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf”.

  Pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie jest hołdem złożonym Bogu, hołdem Jego zasad, które dał nam w Dekalogu aby przestrzegając je móc godnie żyć na tej Ziemi i swoją postawą i postępkami dążyć do świętości. Jest to wołanie zarazem aby uczynić Chrystusa Królem Polski – o co on prosił w objawieniach – co jest jednoznaczne z zatwierdzeniem zasad Dekalogu jako nienaruszalnych. Jednocześnie pomnik ten to dowód, że na ziemiach Polski ciągle żyje jeszcze cheścijański Naród dążący do dobra i sprawiedliwości.

  Naród Polski jest waszym przeciwieństwem. Wy lewacka hołoto szumowiny z SLD (Slugusów Lewactwa Dozgonnego), z PSL(Pomiot Sługusów Lewactwa), z PO (Partia Oszustów/Obwiesiów/Oprawców) co zrobiliście dla Polski? Potraficie tylko łgać, rabować, wyprzedawać polską własność za łapówki dla siebie w obce ręce, szkalować prawych ludzi, spychać Polaków w nędzę i rozpędzać po całym świecia za chlebem. Pamiętajcie z niczym przyszliście na Ziemię i z niczym z niej zejdziecie – prosto do Piekła. Teraz wystarczy wam poklepanie po plecach przez jakiegoś masona lub żyda, który czyniąc to myśli „dobrze dla nas się sprawiłeś głupi goju!”. Oni chwilowa was potrzebują a faktycznie mają takich w pogardzie bo są solidarni ze sobą i nie mieści im się w głowie, że można swoich zdradzić i działać na ich szkodę. Talmud mówi, że zdrajcę i każe się ŚMIERCIĄ i każdy z żydowskiej społeczności musi dawać na to pieniądze. Natomiast szkodnik ma zwrócić poczwórnie to co zniszczył lub ukradł.

  Polacy to Naród zbyt miłosierny a przez to niemiłosiernie wykorzystywany przez wszelkich drani. Najwyższy czas aby stali się bezpardonowi dla swoich wrogów i karali ich tak jak Żydzi to czynią. Wówczas to nawet na Żydów padnie strach i będą lojalnymi obywatelami Polski i Narodu Polskiego.

  Jest polskie przysłowie – „dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie”. Innymi słowy jak sie wyczerpi Nasza cierpliwość to nie będzie dla was ocalenia, wyrwiemy was z korzeniami – tj. z całą waszą przestępczą rodziną – z Naszej Ojczyzny Polski i wyrzucimy precz.

 15. Wiesław P. said

  Pani Anno służę ten jest z polskimi napisami http://www.savetubevideo.com/?v=KbFoqR6UtQY

 16. Analityk said

  Czy Chrześcijanie powinni wspierać Izrael – NIE!

 17. Jacek said

  ad 11

  p Kazimiera Szczuka jest oredowniczka tzw „polski jagiellonskiej” wielo -„narodowej”, wielako-zdeprawowanej, ale oczywiscie talmudycznej i bez Polakow (tzw „nacjonalistow”). Bo, o zgrozo, dla Polakow „ta ziemia” nie jest „ta ziemia” ale Ojcowizna i Ojczyzna i nie chca pozwolic nikomu Jej sobie zabrac, a siebie zamienic w „wolnych najmitow”, czyli w bydlo robocze.

  Polacy! Organizujcie sie – dla Polski i po polsku!

 18. Antylewak said

  Po raz pierwszy sie zgadzam Michnikiem!
  Zydow w Polsce NIE MA! Jezeli kiedys jacykolwiek byli to plemie michnikowe, chazarskie wymordowalo ich bez skrupulow. Dzis dokanczaja dziela w Palestynie, modyfikujac im wczesniej religie z judaizmu na talmutyzm. Szatanskie plemie.

 19. Jacek said

  PS

  za wicipolskie:

  Antysemicka strona pani doktor. GIODO: Zajmiemy się tym…

  „Generalny Inspektor Danych Osobowych zajmie się stroną internetową rzeszowskiej ginekolog Haliny W., która ujawnia m.in. dane personalne swoich pacjentek i oskarża je o ukrywanie pochodzenia żydowskiego – to efekt publikacji „Gazety”.

  Ze strony Haliny W. bije antysemickimi treściami

  Zob. także:

  · Sikorski: „Mam nie tylko żonę wiadomego pochodzenia…”

  · „Żyd ukrywa się pod PESEL-em”. Pani ginekolog ujawnia

  …..

  Śledztwo w tej sprawie od kilku miesięcy prowadzi także Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów. Halina W. – jak napisaliśmy wczoraj – od listopada 2010 r. prowadzi w interencie stronę Uzdrawiamy.com.pl. Zamieszcza na niej antysemicki artykuły. Pisze na niej, że „Żydzi praktycznie opanowali już wszystkie instytucje państwa Polskiego”, a przez to „mogą przystąpić do następnego etapu swojego planu, czyli zniewolenia i eliminacji Polaków z ich ziemi”.”

  no wlasnie:

  „„Żydzi praktycznie opanowali już wszystkie instytucje państwa Polskiego”, a przez to „mogą przystąpić do następnego etapu swojego planu, czyli zniewolenia i eliminacji Polaków z ich ziemi”.

 20. Analityk said

  @Jacek #19

  Pani doctor bardzo dobrze zrobiła, że poruszyła problem zawłaszczenia/zagrabienia państwa Polskiego przez żydostwo. To niesie śmiertelne niebezpieczeństwo dla istnienia Narodu Polskiego.
  Żydzi będą się teraz mnożyć w Polsce jak szarańcza i niszczyć każdego kto będzie stawał na ich drodze „róbta co chceta” aby tylko to służyło interesom żydostwa, a żydowscy sędziowie obronią kazdego kto będzie chciał osiągnąć ten cel. Członkowie Narodu Polskiego są spychani w nędzę i niebyt przy jazgotliwym wrzasku tego barbarzyńskiego motłochu „no i co nam zrobicie?!”.

  Widać obecnie całkowitą butę i ignorancję tych żydowskich barbarzyńców i ich szbasgoi gdziekolwiek się znajdują. Przykłady – mnóstwo spraw: afery, niewyjaśnione morderstwa, łamania prawa, sprawa smoleńska, brak przydzialu miejsca na multipleksie dla mediów katolickich, etc.

  Pani doktora próbowała nieskutecznie przełamać się przez barierę zmowy i milczenia w temacie – ustawy o ochronie danych osobowych, która jest jedną z najlepszych dla będącego u władzy żydowskiej, lewackiej i szabasgojowej mafii chroniącej jej interesy. Mogą oni swobodnie sie ukrywać i zacierać za soba ślady swojej przestępczej działalności.

  Podanie do publicznej wiadomości numeru PESEL jest w przestępczym masońskim państwie tuskomatołów przestępstwem. Tak jazgoczą antypolskie szczekaczki. To prawo służy do szantażowania, terroryzowania i zniewalania Polaków. Pomyślcie państwo sami jak robią wodę z mózgów Polakom w Polsce. A co ze zbieraniem podpisów dotyczących wszelkich protestów. Tam masońscy urzędasy żądają podania imienia, nazwiska, pełnego adresu, numeru PESEL a to wszystko poświadczone własnoręcznym podpisem. TO JEST ŁAMANIE PRAWA przez tych urzędasów/terrorystów – wymuszanie podawania danych osobowych rzekomo poufnych i chronionych ustawą, a które to dane będą potem przechodziły przez wiele rąk i nie wiadomo do jakich celów mogą byc wykorzystywane. Przecież wystarczyłoby podanie samego numeru PESEL i podpis. Mamy rzekomo skomputeryzowaną administrację państwową. Po tym numerze można każdego zidentyfikować.

  W moim przekonaniu podanie numeru PESEL do publicznej wiadomości nie jest żadnym przestępstwem, gdyż w braku powiązania z konkretną osobą jest to zwykły numer nic nikomu nie mówiący np: 80042801274. Dopiero przypisanie tego numeru do jakieś osoby np Jana Kowalskiego byłoby ujawnieniem danych poufnych i złamaniem tej służącej przestępcom ustawy.
  Niech sie pani doktor nie boi ten jazgot to tylko próba zastraszenia. Oczywiście usłużni wrogowie narodu Polskiego mogą zrobić wiele aby pani tej uprzykrzyć życie, ba nawet ją skazać wyrokiem posłusznego bandytom sądu – jak to miało miejsce w czasach bolszewickich lub nazistowskich rządów.

  No ale cóż na to poradzić – sami sobie Polacy winni, że zgadzają się aby rządzili nimi ich wrogowie. Jednakże nie wolno dac się zastraszyć i należy niszczyć to ZŁO wszędzie i wszelkimi sposobami, a Pan Bóg pobłogosławi.

 21. Wiesław P. said

  Nazizm I Depolonizacja. Obejrzałem dyskusję o filmie Betar, jaka się odbyła w kinie Muranów w Warszawie. Hasło Betar na youtube. Każdy kto się interesuje żydami w dzisiejszej Polsce MUSI to obejrzeć. Mamy trzy osoby, bardzo reprezentatywne, Piotr Kadlicik prezes Gmin Żydowskich w Polsce, Piotr Paziński redaktor naczelny subsydiowanego przez nas polskich podatników miesięcznika żydowskiego Midrasz, oraz Dawid Wildstein, członek Forum Żydów Polskich. Powiem krótko. Dyskusja ta zostanie w mojej pamięci na zawsze. Jest to trzech ludzi, którzy z entuzjazmem włączyliby się 17 Września do ludobójstwa ludności polskiej. Tacy, dokładnie tacy wykrwawili polski Lwów i Wilno. Tacy również dokonali ludobójstwa na inteligencji polskiej i na wszystkich polskich patriotach w latach 1944-1990, a właściwie to do dnia dzisiejszego. Młodzi ludzie, wychowani w Polsce i żrący polski chleb, nieroby jak każdy parch. Musimy być bardzo czujni, bo inaczej czeka nas powtórka..Mamy Piątą Kolumnę, która nas śmiertelnie nienawidzi. Jestem wstrząśnięty do szpiku kości. Nigdy bym nie przypuszczał, że sprawy zaszły aż tak daleko. Dawid Wildstein jest szefem Działu Reportażu GPC. Coś w moim sercu pękło. Gdy pewne głosy w dyskusji były niezbyt po jego myśli wysunął się naprzód i stanął. I widziałem, że gdyby miał karabin maszynowy to by wystrzelał całą polską widownię. Kto nie wierzy, niech sobie obejrzy. Ja sam bym nie uwierzył. Widziałem żydowski nazizm w działaniu. Polsce i Polakom potrzeba Repolonizacji, Sanacji i Deratyzacji czyli odżydzania, odbolszewiania, bez tego skazani jesteśmy na niebyt, zagładę. Teraz wiem, mam 100% pewność, choć pisałem o tym parę lat temu, że niezależna.pl, NE, etc są po to by kanalizować niezadowolenie Polaków, jakie jest jego natężenie, wiedzieć co myślą i wiedzą oraz mieć ich pod kontrolą.

 22. Zb. Ziemiański said

  „Teraz wiem, mam 100% pewność, choć pisałem o tym parę lat temu, że niezależna.pl, NE, etc są po to by kanalizować niezadowolenie Polaków, jakie jest jego natężenie, wiedzieć co myślą i wiedzą oraz mieć ich pod kontrolą.”

  Brawo!, brawo! Panie Wiesławie
  Przypominam jednakże, że tu na Wirtualnej podśmierduje co od niektórych tym samym co na „Niezależnej”, w Gazecie Polskiej i Nowym Ekranie.
  Nicków nie wymienię, bo już częściowo sami się zdemaskowali i się jeszcze bardziej odsłonią, to tylko kwestia czasu, gdyż nadchodzi godzina radykalnego opowiedzenia się po czyjej jesteśmy stronie.

  Bandyci najpierw zaczną od tych, którzy są odporni na manipulację i nie gwarantują oprawcom jakiejkolwiek zmiany we własnej postawie.

  Nie mam długów, nie mam wrogów(w znaczeniu potocznym, gdyż jako tzw. antysemita pewnie jestem wrogiem dla wielu moich wrogów)mam zdrowie względnie dobre(w tym znaczeniu, że nagła śmierć jest mało prawdopodobna)zatem od czasu do czasu coś popełnię na WP.

  Jeśliby ślad po mnie zaginął, to będzie znaczyło, że umarłem śmiercią nienaturalną w jakimś nieszczęśliwym wypadku np. samochodowym.
  A jeśli przyjdzie mi odejść szczęśliwie w sposób naturalny, to wcześniej nie omieszkam się pożegnać z portalem Wirtualnej Polonii.

 23. Wiesław P. said

  Zb. Ziemiański, na tym samym wozie jedziemy, pozdrawiam.

 24. Prometeusz said

  Trzeba wykraść Bogu ogień i wypalić to plemię żmijowe do nogi

 25. Jacek said

  ad Analityk #20

  zacytowalem p. doktore bo trafila w sedno naszej sytuacji, z ktorej, zaczadzeni „gornolotnymi” p-dolami „naszych przywodcow duchowych” rodacy w wiekszosci nie zdaja sobie sprawy a tylko gapia sie z rozwartymi buziami na „dni judaizmu”.

  Jezeli chodzi o „zbieranie danych osobowych” to prawie wszedzie w obrebie „cywilizacji judeo-chrzescijanskiej” (jezeli juz nie wszedzie), tak np w Polsce i us-raelu, „koncesjonowane” sa do tego „firmy izraelskie”. To mowi samo za siebie. Bydlo jest ewidencjonowane do uboju.

  Pozdrawiam

 26. Analityk said

  @Wiesław

  Ostatnie zdanie w wypowiedzi Pana Jacka #19 dokładnie oddaje sytuacje w jakiej Polacy jako Naród są w Polsce.
  Żydzi stopniowo – pod znieczuleniem mediów w ich rękach – serwują Polakom w Polsce ogłupiającą „narkozę” aby przejąć wszystko, rozmnożyć się i urosnąć w siłę, której nie da się już ani kontrolować, ani usunąć z Polski.

  Theodor Herzl – fundator nowoczesnego syjonizmu – napisal w swojej ksiazce “The Jewish State” w 1896
  „My Zydzi jestesmy narodem – jednym narodem. Kiedy toniemy, stajemy sie rewolucyjnym proletariatem, podporzadkowanymi rewolucyjnej partii; kiedy wzrastamy tam wzrasta rowniez nasza potworna sila sakiewki.”

  Doświadczenia Polski doskonale potwierdzają tę zasadę. W 1968 jak Gomułka – korzystając z okazji potrzeb Izraela – wyparł tę żydowską hołotę do Izraela, która zajmowała mnóstwo stanowisk decyzyjnych w PRL-u i wręcz arogancko traktowała gojów z PZPR mówiąc między sobą na zebraniach Komitetu Centralnego w języku jidish by goje nic nie rozumieli oraz planując usunięcia gojów z reszty stanowisk w PRL. Gdy ich usunięto i stracili wpływy podnieśli wrzask, że komunizm to niedobry system i rozpoczęli walkę z komunizmem w Polsce i wschodniej Europie.
  Teraz po 1989 gdy przechwycili od naiwnych kontrolę nad Solidarnością znów zamują większość stanowisk w Polsce i zapewne szukują się do realizacji swojego planu z 1968 roku którego sedno – pani doktor w zacytowanym zdaniu ujęla. Żydzi głoszą obecnie, że nic lepszego niz obecna demokracja nie ma.
  Jak widać oni będą walczyć wszelkimi sposobami z KAŻDYM kto jest nad nimi jako władca aby odebrać mu wszystko i zająć jego miejsce. Taka ich natura i tak było przez tysiąclecia.

  Co będzie potem to już przed latami wielu filozofów w różnych krajach świata opisało często na bazie doświadczeń innych narodów.

  Voltaire – “Żydzi wykazują nieugiętą nienawiść w stosunku do innych narodów, bunt przeciwko warstwom uprzywilejowanym, zazdrość wobec wszystkich innych, którym lepiej się powodzi, uniżoność w czasach dla nich niepomyślnych oraz barbarzyńskie okrucieństwo kiedy zdobędą władze” (Essai sur le Moeurs).

  Nie wolno aby zydostwo zapanowalo w Polsce! Na co Polacy czekają w Polsce?! Czy na to aby ich ze skóry obdarto żywcem jak to robili Żydzi ze swoimi podwładnymi. Nie wierzycie, że to może się stać. Nie wierzcie dalej – naiwniacy! Czy nie widzicie, że z Polski już uczyniono państwo kolonialne?! Wszystko można kupić wyłącznie z importu! Kim będziecie za nastepne 20 lat?! Obedrą Was tuskoidowie/szbasgoje/żydostwo ze skóry na polecenie lewactwa z Brukseli i zepchną w nędzę jak to kiedyś uczynił pewien nadzorca podatkowy:
  (…)
  wybitny XIX-wieczny historyk żydowski H. Graetz opisuje w Historii Żydów bardzo uciążliwą dla ludności greckiej działalność Żyda Józefa, przez 22 lata sprawującego w służbie Ptolomeuszy urząd głównego dzierżawcy podatków, czyli swego rodzaju wielkorządcy w krajach Syrii i Fenicji: „Józef stal się w istocie władcą całej Palestyny (,..) Z nad¬zwyczajną surowością egzekwował podatki. W Gazie i Scytopolis, których grecka ludność ośmieliła się sta¬wić mu opór i obrzuciła go obelgami, kazał ściąć najprzedniejszych i najbogatszych obywateli i zabrać na rzecz króla ich wielkie majątki. (…) tak dalece nie szczędził przedstawiających siłę płatniczą republik, że w obecności króla uczynił ktoś złośliwą uwagę: „Jó¬zef zdarł z całej Syrii mięso i same z niej kości zosta¬wił” (…) Dzięki niezmiernym bogactwom, które Józef zebrał na dzierżawie podatków, spadł na Judeę praw¬dziwy deszcz złoty.
  (…)
  Resztę czytajcie i powielajcie z
  http://www.kki.pl/piojar/polemiki/antysemityzm/antysemityzm5.html

  Na koniec pod rozwage parę cytatów:

  Wiesław Brudzyński – Niejeden ponosi konsekwencje czynów, przed którymi się cofnął.

  Franciszek Liszt (Franz List) – kompozytor niemiecki napisał „Nadejdzie dzien, gdy wszystkie narody, wsrod ktorych zamieszkują Zydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!”

  Solon – „Jesli przez wlasne niedolestwo w ciezkie popadliscie losy, nie oskarzajcie o to bogow, samiscie bowiem wzmogli tyranow, sily im dajac i przez to ciezka dzwigajac niewole.
  Kazdy z was bowiem w slad idzie lisa i we wszystkich was tkwi lekkomyslny umysl. Jezyk, bowiem i slowa pochlebcy widzicie, na to zas, co sie dzieje, spojrzec nie umiecie.”

  Fernando Pessoa – Współczesna demokracja to orgia zdrajców

  Platon – Jeżeli państwo jest zbudowane na występku i rządzone przez ludzi, depczących sprawiedliwość, nie ma dlań ocalenia.

  Seneka Młodszy – Nikt nie kocha tych, których się lęka; Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi; Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę; Kupioną wierność da się przekupić; Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd

  Napoleon Bonaparte – Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi: strach i interes

  Co Was kochani Rodacy zjednoczy?! Czy to musi być aż śmierć zaglądająca w oczy żyjąc w rynsztoku?

 27. Analityk said

  Czemu mój powyższy komentarz czeka na moderację? Tylko jeden link, brak wulgaryzmów. Oj, coś z filtrem spamowym źle.

 28. Jacek said

  ad Analityk #26

  to co Pan napisal jest porazajaco prawdziwe i kazdy myslacy Polak ma te sytuacja przed oczyma kazdego dnia.

  Ale nasz narod zostal przez swych „przywodcow duchowych” wytresowany do gapienia sie na swoja wlasna ruine z niema bezmysloscia. I niestety sie gapi.

 29. Jacek said

  Ad ## 21 & 22

  Tu jest polaczenie do ralacji o rzeczonej dyskusji o Betarze (filmie)

  warto uwaznie obejrzec i posluchac.

  Zwarca uwage kompletne wyobcowanie „panelistow” z realiow polskich, szczegolnie jezeli chodzi o rozumienie prawa Polakow do wlasnego kraju i panstwa ( nie mowie juz o uznaniu takiego prawa) i roli zydow w niszczeniu narodu i panstwa polskiego. To przez ich poplecznikow, lepiej zamaskowanych a strategicznie umieszczonych w glownych instytucjach w Polsce ( w tym w synagodze rzymsko-katolickiej, a raczej szczegolnie tam), Polacy zostali w duzej czesci sami wyprani z rozumienia tego prawa i wielu (na walsna zgube) reaguje wrogo jezeli im o tym przypomniec.

  Nie ulega watpliwosci, ze ci ludzie to nie sa obywatele polscy w zadnym merytorycznym znaceniu tego slowa, a wprost przeciwnie i w pelnym talmudycznym „poczuciu slusznosci” beda realizowali w Polsce wobec Polakow te same cele i tymi samymi metodami co wobec Palestynczykow w Palestynie.

  Dlatego tak ich wscieka ten film, poniewaz w wywiadach z betarowcami watek „polskiego antysemityzmu” praktycznie nie wystapil. Betarowcy bowiem, wychowani w Polsce i do pewnego stopnia przez Polske, byli juz na swoj spsob uczciwi. Pojechali budowac swoje panstwo do Palestyny, do ktorej uwazali,ze mieli historyczne prawo. I zdawali sobie sprawe,ze to ta „antysemicka” Polska umozliwila im realizacje tych planow. Na te uczciwosc nie stac juz panelistow, nie jada do izraela, gdzie, jezeli gdziekolwiek, jest ich miejsce. Stad ich pro-zydowska i pro-israelska gadanina jest pozbawiona rzeczywistej tresci. Pozostaje tylko talmudzyczna degrengolada moralna.

 30. Wiesław P. said

  PLEMIĘ ŻMIJOWE – nie jesteście Żydami*, lecz dziećmi diabła* – //nauka żydowska powinna zapanować na całym świecie; największy nasz wróg, chrześcijaństwo – rozkłada się, trafione w głowę//

  Wycinek z książki z 1920 roku. „PROGRAM ODZYSKANIA POLSKI ZRĄK ZABORCY : ŻYDÓW W POLSCE I IZRAELA.(…)”.(jakże aktualne w dzisiejszej rzeczywistości!!!)
  //
  W roku 1859 zostało to już wypowiedziane jasno i wyraźnie na cmentarzu w Pradze przy mogile wielkiego mędrca syjońskiego, rabina Symeona-ben-Juhudy, wobec zgromadonych tam z całego świata naj-wpływowszych rabinów i mędrców syjońskich, kierujących losami żydostwa, przez znakomitego mędrca syjońskiego rabina Reichhoma. Rabin Reichhom powiedział wówczas, co następuje: „Bracia! nasi Ojcowie zawarli związek, wymagający od wszystkich wybrańców pokolenia Izraelskiego, aby się zbierali przynajmniej raz w każdym stuleciu przy mogile wielkiego mi-
  a Kaiady, świętego Rabbi Symeona-ben-Jehuda, którego nauka nadaje wybranym potęgę na ziemi i wtadzę nad wszystkimi rodzajami izraelskiego potomstwa. Tysiące lat ciągnie się walka narodu Izraela o wszechwładzę, która była obiecaną Abrahamowi, a która wydartą mu została przez Krzyż. Nasi uczeni przez całe setki lat z niezrażającą ich niczym wytrwałością prowadzą święty bój; lud nasz stopniowo podnosi się z upadku. Potęga jego zmaga się i rozszerza. Do nas należy ten bóg ziemski, który z taką niechęcią i smutkiem ulał nam Aaron na puszczy… ów złoty cielec, któremu się teraz wszyscy kłaniają i którego wszyscy ubóstwają. Gdy raz więc złoto ziemskie stanie się wyłącznie naszą własnością, władza przejdzie w nasze ręce, a wtedy spełni się owa obietnica zapowiedziana Abrahamowi… Zło to! to wszechwładz-two na ziemi; ono jest siłą i rozkoszą i wynagrodzeniem; tym wszystkim, czego się człowiek lęka, a czego pragnie! Oto jest tajemnica kabały… oto najgłębsza nauka o duchu*, który rządzi światem… oto jest cała przyszłość. Osiemnaście wieków należy do wrogów naszych, lecz następne będą już należały do nas!
  Po dziesiąty raz schodzą się na tym cmentarzu ci, którzy w czasie tysiącletniej walki ludu Izraela z Krzyżem, w każdej nowej generacji wtajemniczeni bywają w ten związek skryty, mający na celu naradzanie się nad sposobami, dającymi możność korzystania z błędów wrogów naszych. Każdym razem nowy Sanhedryn zapowiedział coraz gwałtowniejszą walkę z tymiż wrogami, ale w żadnym stuleciu nie przyszliśmy do takiej potęgi, do tak świetnego powodzenia, jak w obecnych czasach. Możemy więc słusznie pochlebiać sobie, że to, do czego dążymy jest już bardziej bliskim, a przyszłość nasza jest zapewniona… Minęły bowiem na szczęście owe czarne i smutne chwile, w jakich żydzi byli prześladowani. Postęp cywilizacji w narodach chrześcijańskich jest dla nas najlepszą tarczą obronną i nie przeszkadza w niczym dążeniom naszym. Rozpatrzmy się tylko i rozbierzmy uważnie środki materialne, jakim pokolenie żydowskie władać może, i tak: w Paryżu, Londynie, Wiedniu, Hamburgu, Neapolu, Rzymie, Amsterdamie, u wszystkich Rotszyldów i w wielu innych większych miastach, a zatem w całej Europie, żydzi są posiadaczami kilku miliardów franków, a przy tym w każdej mniejszej miejscowości są także żydzi, którzy trzymają w swym ręku całkowity obrót monety krążącej, a ożywiającej przemysł, handel i rolnictwo tejże miejscowości oraz przyległych okolic. Dzisiaj królowie i książęta panujący są zadłużeni po uszy na utrzymanie ogromnych armii wojska.Giełda reguluje te długi; jeżeli więc zapanujemy na giełdzie, zbliżymy się znacznie do władzy w państwie. Potrzeba zatem ułatwić pożyczki dla rządów, abyśmy coraz bardziej i więcej trzymali ich w naszych rękach. Za kapitały, dawane przez nas, trzeba o ile możności, brać w zastaw koleje żelazne, administracje podatków, lasy, fabryki i wszelkie dominia. Ziemiowładztwo pozostanie zawsze żelaznym, długowiecznym majątkiem każdego kraju. Stąd wypada, iż potrzeba o ile możności nabywać posiadłości ziemskie, a im bardziej potrafimy wpłynąć na podział większych majątków, tym łatwiej dostają się one do rąk naszych. Pod pretekstem ulg dla klas ubogich, potrzeba cały ciężar podatków rządowych i gminnych zwalić na posiadaczy ziemi, a skoro tylko będziemy jej właścicielami, cała praca robotników chrześcijańskich dostarczy nam dochodów nadzwyczaj korzystnych. Praca jest niewolniczą sługą spekulacji, eksploatacja zaś jej i z tego pochodzące wpływy, są sługami rozumu… a któż może zaprzeczyć żydom, że nie posiadają rozumu, przebiegłości i chytrości? Lud nasz jest ambitny, chciwy, skłonny do niepohamowanej pychy i miłujący rozkosze. Gdzie światło, tam cień; nie bez racji nasz Bog nadal swemu wybranemu ludowi zywotnosc węża, chytrość lisa, sokoli rzut oka, pamięć psa, pracowitość mrówki, stowarzyszanie się i solidarność – dobra. Byliśmy w niewoli babilońskiej, a staliśmy się potęgą. Świątynia nasza upadla, a tysiące innych świątyń podźwignęliśmy, że dziś służą dla nas. Tysiąc ośemset lat byliśmy w niewoli, ale dzisiaj przerośliśmy czołem wszystkie te ludy, które nami pogardzały. Powiadają że mnóstwo żydów przystępuje do chrztu. To wcale nie szkodzi. Ochrzczeni posłużą nam właśnie i będą dla nas stopniami, po jakich wejdziemy na drogi nowo-odkryte, obecnie jeszcze nam nieznane; albowiem neofici trzymają się zawsze nas i mimo chrztu, ich ciała, duch i umysł zostają prawie zawsze żydowskimi. Nadejdzie czas – za sto lat najpóźniej – że nie żydzi będą przechodzić na wiarę chrześcijańską, lecz w skutku połączeń fizycznych, chrześcijanie będą strali się zostać żydami, ale wówczas Izrael z pogardą ich odepchnie. Naturalnym dla żydów wrogiem jest Kościół chrześcijański, powinniśmy zatem ze wszystkich sił naszych wszczepiać weń wolnomyślność, sceptyzm, niewiarę, schyzmę a podniecać wszelkie kłótnie i swary między rozmaiymi sektami chrześciań-skimi. W logicznym porządku rzeczy, zacznijmy od księży, głośmy przeciwko nim otwartą wojnę, otaczajc ich podejrzeniami i drwinkami, śledząc pilnie i wyjawiając skandal prywatnego ich życia. Powinniśmy starać się pozyskać wpływ na młodzież. Pretekst postępu cywilizacji, pociąga za sobą równouprawnienie wszystkich religii, a zatem wystarczy najzupełniej do wykreślenia nauki religii z programu chrześcjańskich szkół. Żydzi zaś potrafią otrzymać katedry nauczycielskie we wszystkich tychże chrześcijańskich szkołach i zakładach wychowania. Wypłynie stąd, że religijne wykszatłcenie pozostać musi w zakresie domo­wego wychowania; a ponieważ na to nie starczy dość czasu w n ajwiększej części familii chrześcijańskich, rzecz naturalna, że duch religijny stopniowo upadać będzie, aż do zupełnego zatracenia. Wywłaszczenie Kościoła z posiadłości ziemskich sprawi to, iz w krótkim bardzo czasie posiadłości te, jako należące do rządów, przejdą w nasze ręce za pożyczki, jakich tymże rządom czynić nie przestaniemy, a wszystkie te okoliczności wyjdą na naszą korzyść i potęgę, do której dążymy.
  Wszelki handel połączony ze spekulacją i wypływającymi z nich korzyściami, nie powinien wychodzić z rąk naszych, boć przecież – że tak powiem – jest wrodzonym prawem żydów. Najpierw powinniśmy zawładnąć handlem spirytusu, masła, ziarna i sierści, a wtedy będziemy posiadali w naszych rękach rolnictwo i całe gospodarstwo wiejskie. My potrafimy dostarczyć zawsze ziarna dla wszystkich, lecz jeżeliby powstały jakieś nie-ukontentowania między ludem, wypływające z drożyzny i z niej pochodzącej nędzy – z łatwością możemy zwalić winę na rządy i wzniecić jakieś zamieszanie, bo każda rewolucja, oraz każde wstrząśnienie, przysparza nam kapitału i zbliża do wytkniętego tego celu. Wszelkie posady rządowe muszą nam być dostępnymi, a skoro tylko je otrzymamy, przebiegłość i pochlebstwa żydowskich faktorów i rozmaitych klas i postaci dopomogą nam dojść tam, gdzie są prawdziwe wpływy i prawdziwa potęga. Rozumie się samo przez się, że mowa jest o takich posadach tylko, które przyniosą ze sobą zaszczyty, władzę przywileje i z tego wszystkiego wypływające zyski, albowiem te posady, których udziałem jest wiedza i praca a mierne wynagrodzenie, mogą zostawać przy chrześcjańskich. Prawnictwo jest dla nas bardo ważną rzeczą. Adwokatura to wielki krok naprzód, bo fach ten, prowadzący do najwyższych szczebli godności, najwięcej idzie w parze z chytrością i krętactwm jakie są w nas i od dzieciństwa wpajane i uważane za zalety, a które tak potężnie mogą dopomóc nam wznieść się do władzy i do wywierania wpływu na stosunki naszych naturalnych, a śmiertelnych nieprzyjaciół… Chrześcijan. I czemużby żydzi nie mogli być ministrami oświaty publicznej, kiedy tyle razy byli już ministrami skarbu? – Żydzi muszą rówrież stanąć wszędzie jako prawodawcy, aby znieść prawa Goi, iów (niewiernych grzeszników), wymierzone przeciw dzieciom Izraela. My zaś z naszej strony, zostańmy wiernymi na prawom, przekazanym nam przez ojców naszych, to jest: chowaniu w sercach naszych nieprzebłaganej nienawiści do ludów i nieprzyjaciół Izraela… z resztą już nie potrzebujemy praw do obrony naszej, bo ta-z tzw. postępem cywilizacji zostały prawie wszędzie w Eu-! już nam nadane. W obecnej chwili powinniśmy się starać ?nabycie takich jeszcze praw, które wyłącznie mogą być korzyli dla naszego ludu, jak np.\ łagodne prawo o bankructwie, ilone w celu humanitarnym, stałoby się w naszym ręku bo-kopalnią złota, aniżeli niegdyś owe nieprzebrane kopalnie Kalifornii. Żydzi powinni stanąć na czele wszystkich towarzystw spekulacyjnych, nie narażając się jednakże na żadne niebezpieczeń-m, które by mogło powstać z naużycia praw krajowych, jakie zez swą przebiegłość powinni zręcznie omijać i dlatego powinni się oddawać takim tylko naukom, które idą w parze z chytrością i przebiegłością im wrodzonymi, a które z tego powodu są nich łatwiejszymi. Najporęczniejszym jest dla żydów kierować się na doktorów prawa i medycyny, kompozytorów muzyki i autorów w najrozmaitszych przedmiotach ekonomicznych, a to z przyczyny, że wszystkie te powołania i zajęcia nierozłączne są ze spekulacją. Co do sztuk pięknych nasi wynajdą rozmaite sposoby na dobre przyjęcie debiutanta i chociażby ten był zwykłą marnością, potrafią otoczyć go pewnym kadzidłem pochlebstw zachęty. W naukach znowu medycyna i ekonomia polityczna należą do naszego plemienia. Doktor medycyny dopuszczony bywa do najskrytszych tajemnic familijnych… w jego rękach jest życie naszych wrogów. O doktorach prawa, już wspomnianym było… W ekonomii zaś politycznej bardzo łatwo jest zamącić głowę, że białe jest czarnym, a czarne bywa białym. Pownnismy popierać starania chrześcijan o zastąpieniu aktu ślubnego, odbywanego w kościele, prostym kontraktem przed urzędnkiem cywilnym, bo wówczas ujrzeć będzie można żony i ich córy zdążające do naszego obozu, gdzie złoto przyciągać je będzie. Jeżeli ztoto jest pierwszą potęgą tego świata, to niezawodnie drugą jest prasa, lecz cóż ona może znaczyć bez współudziału pierwszej? Wszystkie zatem wyżej przytoczone zasady, rady i myśli wówczas dopiero się zrealizują, gdy prasa będzie nam podwładną. Nasi więc powinni i muszą objąć kierownictwo prasy codziennej w każdym kraju. Jesteśmy chytrzy i zręczni i władamy groszem, potrzeba zatem za pomocą wielkich dzienników politycznych kształcić i kierować opinią publiczną, według naszych wyłącznie interesów: krytykować dzieła i scenę i uzyskać wpływ na publiczność, czyli na proletariat. Takimi drogmi postępując krok za kroczkiem, odeprzemy chrześcijan od wszelkiego wpływu i podyktujemy całemu światu to wszystko, w co ma wierzyć, co szanować, czym pogardzać co przeklinać.Powtórzymy żałobny płacz Izraela i skargę na ucisk, który tak długo nas dławił!… Wtedy pojedynczo występować będą nasi nieprzyjaciele, atakując dążności nasze; lecz masy głupie i ciemne będą po naszej stronie. My zaś, dzierżąc prasę w naszych dłoniach, będziemy mogli zamieniać prawość w nieprawość; bezcześć podnieść do prawdziwej czci, będziemy mogli wstrząsnąć nietykalną dotąd instytucją rodziny, rozbić jej członków na oddzielne cząstki… będziemy mogli wykorzenić to wszystko, w co doychczas wrogowie nasi wierzyli… będziemy mogli zrujnować kredyt, podburzać drażniące namiętności, wydać wszelkiemu i wszystkim wojnę otwartą, narzucić sławę lub pogrążyć w otchłań bezcześci kogo i co tylko chcemy! Wszystko to, niechaj wyrytym zostanie w pamięci Izraelity!…Potęga nasza rozwinie się w olbrzymie drzewo, którego konarami będą: szczęście, bogactwo, potęga i rozkosz używania. Każdy więc Izraelita powinien nieść pomoc drugim. Skoro tylko jeden kroczy naprzód, niechaj ciągnie innych za sobą, a jeżeli mu się noga poślizgnie, niechaj wszyscy biegną mu na pomoc. Jeżeli, któryś z naszych jest podciągnięty przez sąd chrze­ścijański za przekroczenia praw kraju w którym zamieszkuje, inni .ydzi powinni mu dopomagać, lecz tylko w takim razie, jeżeli się praktycznym wcielaniem go w życie i która by równocześnie opiekowała się żydami na całym świecie, udzielając im potrzeb­nych rad, pomocy i wskazówek, jak postępować mają. Tak więc powstał w Paryżu w 1860 roku, a więc rok po zjeździe praskim „Wszechświatowy Związek Żydowski” (Alliance Israelite Univerale), założony przez Adolfa Cremieux’ego. Że „Wszechświatowemu Związkowi Żydowskiemu”, „nieznani przełożeni” poruczyli zadanie praktycznego wcielania w życie programu podboju świata przez żydów, świadczy o tym najlepiej manifest jaki Adolf Cremieux ogłosił przy założeniu tegoż „Związku”. W manifeście tym czytamy: Wszyscy żydzi za jednego i każdy za wszystkich: nauka żydowska powinna zapanować na całym świecie; największy nasz wróg, chrześcijaństwo – rozkłada się, trafione w głowę; naszą narodowością jest religia ojców naszych i nie uznajemy innej, nasza sprawa jest wielka i święta, jej pomyślne zakończenie jest zapewnione, sieć pajęcza, którą Izrael zarzucił na całą kulę świata powiększa się i rozszerza z dniem każdym, a proroctwo naszych ksiąg świętych nareszcie się spełnia, bliski jest czas, w którym Jeruzalem stanie się domem modlitwy wszystkich narodów i ludów, tam flaga jedynego Boga żydowskiego powiewać będzie i zatknięta zostanie na najdalszych krańcach świata, umiejmy wykorzystać nadarzające się sposobności, nasza potęga jest ogromna, uczmy się używać jej ku chwale zwycięstwa naszej sprawy.Czego mamy się obawiać? Niedalekim jest dzień, w którym wszystkie bogactwa, wszystkie skarby ziemi będą w rękach dzieci Izraela”
  *Prawdziwi Żydzi to ‚czciciele /Jahwe/’ zhebr. Jehudim. Jak jednak mówi sam „wielki rabin” Reichhom://Zło to! to wszechwładz-two na ziemi; ono jest siłą i rozkoszą i wynagrodzeniem;(…)Oto jest tajemnica kabały… oto najgłębsza nauka o duchu, który rządzi światem… oto jest cała przyszłość.//A więc syjoniści to nie Żydzi lecz czcziciele Baala! Złotego cielca! Dzieci diabła, słudzy szatana – księcia i ducha TEGO świata.
  Polecam jeszcze, co warto przeczytać i obejrzeć: Antysemityzm http://www.kki.pl/piojar/polemiki/antysemityzm/antysemityzm5.html i wiele innych artykułów pod tym samym linkiem, które otworzą wam oczy na dzisiejszą rzeczywistość, a poniższy film warty obejrzenia i skopiowania póki nie zniknie: Synagogue of Satan Jewish Ritual Murder MASSONERIA talmud kabbalah 13_24 http://www.savetubevideo.com/?v=exAT0XX88Sk&feature=related
  TAK WIĘC WYPEŁNIA SIĘ WSZYSTKO NA NASZYCH OCZACH.
  Jedyny ratunek: BÓG HONOR OJCZYZNA i CHRYSTUS KRÓL

 31. UWAGA! Żydzi zamieszkali w Polsce zoorganizują obchody Święta Odzyskania Niepodległości Polski w 2012 roku ! said

  Ad. # 21 pan Wiesław P. & Ad. # 22 pan Zb.Ziemiański

  Też zgadzam się w 100% ze Pana stwierdzeniem:

  „Teraz wiem, mam 100% pewność, choć pisałem o tym parę lat temu, że niezalezna.pl, NE, etc są po to by kanalizować niezadowolenie Polaków, jakie jest jego natężenie, wiedzieć co myślą i wiedzą oraz mieć ich pod kontrolą.”

  Skonsolidowani Żydzi z polskim obywatelstwem zamieszkali w obecnej Polsce oraz bardzo aktywni politycznie przedstawiciele innych mniejszości narodowych zamieszkałych w Polsce dzieki wsparciu finansowemu niemców, wsparciu operacyjnemu przez zagraniczne służby specjalne grasujące w Polsce, wsparciu politycznemu przez międzynarodówkę żydoską, wsparciu skrzyknietych przedstawicieli MNIEJSZOŚCI etnicznych zamieszkałych w Polsce, ŻYDZI przejeli nieomal w 100% piedestały centralnej władzy w Warszawie oraz najwiekszych aglomeracjach miejskich jak w Pozaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie itd.

  To właśnie ta żydo-władza skonsolidowana przy tzw. „Okrągłym stole” w 1989 roku nakreśliła plany, a potem ROZGONIŁA zalążki samorganizacji WIĘKSZOŚCI zamieszkałej w Polsce czyli etnicznych Polaków, a tych najbardziej KRNĄBRNYCH etnicznych Polaków wygnała z Polski na zagraniczną banicję. W organizowaniu tej banicji też bardzo aktywnie uczestniczył TW Bolek, T.Mazowiecki, Gremek, Tusk, Kuroń, Kiszczak, Tusk, Kwaśniewski … itd.

  Temat wyganiania z Polski krnąbrnych etnicznych Polaków jest do dzisiaj tematem TABU i ta zbrodnia na Polakach nie jest do tej pory rozliczna.

  Żydowski Talmud czyli zbiór zasad, czyli spis „etyk” postepowania żyda wyraźnie ZABRANIA się asymilować z ludnością etniczną i tym sposobem żydostwo ma bronić swojej tożsamości żydowskiej życia na obczyźnie wśród gojów, pasozytując na wiekszości tubylców.

  Dlatego właśnie Żydzi gdzie kolwiek zamieszkali poza Izraelem, a w tym też w Polsce kierujac sie zasadami Talmudu i dzięki wsparciu zewnętrznemu międzynarodówki zydoskiej zoorganizowali właśnie, ALE dla SIEBIE tą III RP (tak jak SŁUSZNIE przedstawia ten obrazek w prawym górnym rogu tej witryny internetowej !) wskutek BIERNOŚCI większości zamieszkałej w Polsce.

  Bardzo AKTYWNI politycznie przestawiciele mniejszości etnicznych zamieszkałych w Kraju pastawili sobie za cel WYGNANIA z Polski krnabnych etnicznych Polaków broniacych swoich narodowych interesów, a ci co pozostali w Polsce są atentycznie prześladowani przez MNIEJSZOŚĆ żydoską.

  To właśnie ta władza anty-polskich renegatów – żydów + innych bardzo aktywnych osobników z MNIEJSZOŚCI etnicznych jak Tusk, Kwaśniewski czy TW Bolek czyli „polaków państwowców” z polskim obywatelstwem oficjalnie deklarujacych NIE-polską nardowość, ustanawiali „nowe prawa” DYSKRYMINUJACE wiekszość zamieszkałą w Polsce tzn. etnicznych Polaków pozostałych w Kraju.

  Teraz tacy właśnie żydzi „PAŃSTWOWCY polacy” – jak żydoski szowinista Piotr Kadlicik prezes Gmin Żydowskich w Polsce, czy Dawid Wildstein – szef Forum Żydów Polskich i jednocześnie szef Działu Reportażu „Gazety Polskiej Codziennej”(SIĆ!) czy też taki żydoski nacjonalista Piotr Paziński gardzący etnicznymi Polakomi, redaktor naczelny SUBSYDIOWANEGO przez nas polskich podatników miesięcznika żydowskiego Midrasz pod koniec listopada 2011 roku oświadczyli że to ONI będą GŁÓWNYMI organizatorami obchodów Święta Odzyskania Niepodległości Polski w 2012 roku, gdyż wg. nich „inni Polacy” nie potrafią takiego świeta zoorganizować !

  Oni tak bardzo czują się pewnie w Polsce, tak się ROZWYDŻYLI w dyskryminowaniu etnicznych Polaków że oficjalnie twierdzą, że tak te GŁOWNE obchody Święta Odzyskania Niepodległości Polski w 2012 roku zoorganizują w Warszwaie, że w tych obchodach NIE będą uczestniczyć polskie narodowe organizacje jak „Młodzierz Wrzechpolska”, ONR i inne „nacjonalistyczne polskie” organizcje.

  Grzegorz Wierzchołowski radaktor naczelny, żydówka Dorota Kania – zastępca tej żydoskiej witryny interenetowej „niezalezna.pl” czy też mutacja drukowana tej witryny na czele z żydem Tomaszem Sakiewiczem redaktorem naczelnym i jego zastepca żydówka Katarzyna Gójska-Hejke „Gazaty Polskej Codziennej” WSPIERAJĄ z pełną mocą tą żydoską inicjatywę, że to ŻYDOSKIE organizacje działające w III RP przejmą inicjatywę w 2012 roku i to ONI będą GŁÓWNYMI organizatorami obchodów Święta Odzyskania Niepodległości Polski w 2012 !!!

  Ta tzw. “Gazeta Polska” która redagują i prowadzą żydzi z polskim obywatelstwem zrobili wywiad 16 listopada 2011 roku w swojej interenetowej TV z żydem Dawidem Wildsteinem – szefem organizacji Forum Żydów Polskich, który właśnie otwarcie mówi o tej inicjatywie i wyeliminowaniu „faszystów” jak Młodzierz Wszechpolska, ONR oraz innych „polskich nacjonalistów”.

  Posłuchajcie i obejżyjcie NOWĄ wschodzaca żydoską „gwiazdę”(SIĆ!) polityki „polskiej” – nacjonalisty-szowinisty żydoskiego Dawida Wildsteina jakie on ustali priorytety „polskiej” polityki:

  http://vod.gazetapolska.pl/697-rozmowa-niezalezna-dawid-wildstein

  Wedłóg opinii żyda szowinisty Dawida Wildsteina z obywatelstem polskim, tacy „nacjonaliści polscy” jak Młodzież Wszechpolska czy ONR nie powinny otrzymać zgody na organziowanie jakich kolwiek uroczystośći świąt państwowych w Polsce z różnych powodów.

  Dawid Wildstein stwierdza, że żydzi zamieszkali w Polsce już powołali „Ogólnopolski Komitet obchodów świeta Odzyskania Niepodległosci Polski w 2012 roku” i zoorganizuja Polakom obchody świeta Odzyskania Niepodległosci Polski, ale w tym obchodach nie bedzie nacjonalistów „Młodzierzy Wszechpolskiej” i nie będzie ONR.

  To jest BULWERSUJĄCE jak się rozuchwalili się żydoscy lewaccy NACJONALIŚCI na czele z tym szowinistą Dawidem Wildsteinem szefem wydziału reportaży „Gazety Polskiej” (polskiej … SIĆ!) którzy
  zoorganizowali ZAKŁUCANIE Marszu Niepodległosci w dnia 11 listopada 2011 przez żydów z organizacji „Kolorowa Niepodległa” Kazimiery Szczuki aktywistki „Kroniki Politycznej” i Żydowskej Ogólnopolskej Organizacji Młodzieżowej, Centrum Fundacji Schorra, Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita” czy pederastów, którzy wspólnie sprowadzili „żydo-niemiecką” rasistwską ANTIFA do Warszawy na 11 listopada 2011 roku jest to bardzo znane ich ANTY-polskie systematyczne działanie.

  Nikt natomiast na Polonii światowej czy w samej III RP nie wie że faktyczna DECYZJA czy Polacy mogą obchodzić to swoje KONSTYTUCYJNE święto państwowe Odzyskania Niepodległosci Polski we własnym kraju lub ewentualnie w JAKI sposób moga i KTO może i NIE może organizować taka decyzja w III RP zapada w ESTABŁYSZMENCIE ŻYDOSKIM zamieszkałym w obecnej Polsce !!!

  Tak też było 2 listopada 2011 roku. Na dziwnej ale AROGANCKIEJ naradzie żydoskiej mniejszości zamieszkałej w Polsce, którza się zebrali, aby przedyskutować tą sprawę oraz podjąć DECYZJE w tej sprawie!

  Oto ogłoszenie o zebraniu w Warszawie TYLKO dla żydów zamieszkałych w Polsce w sprawie ich decyzji jak będą wygladały obchody świeta Odzyskania Niepodległosci Polski w 2011 roku:

  Źródło:

  http://www.jewish.org.pl/index.php/pl/co-gdzie-kiedy-mainmenu-58/4501-11-xi-i-czy-nie.html

  Kopia:

  „ … Żydowska Ogólnopolska Organizacja Młodzieżowa serdecznie zaprasza wszystkich członków naszej społeczności na dyskusję panelową dotyczącą udziału społeczności żydowskiej w blokadzie „Marszu Niepodległości”, która organizowana jest przez „Porozumienie 11 listopada”. Spotkanie odbędzie się 2 listopada 2011 o 19:30 w Centrum im. Mojżesza Schorra na Twardej 6. W dyskusji wezmą udział:
  Paula Sawicka – prezeska stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita”
  Stefan Cieśla – członek zarządu stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita”,
  Krzysztof Izdebski – przedstawiciel „Porozumienia 11 listopada”,
  Piotr Kadlcik – przewodniczący Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie,
  Piotr Paziński- redaktor naczelny „Midrasza”,
  Dawid Wildstein – Forum Żydów Polskich.
  Monika Krawczyk – Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego (a faktycznie super-agresywna szefowa wszystkich żydów Zonistów zamieszkałych w Polsce)
  Kazimiera Szczuka – Klub “Krytyka Polityczna” (to ta, która pariodowała Magde Buczek z Radia Maryj oraz szefowa anty-polskiej „Kolorowjej Niepodległej – Dymać Orła Białego” )

  Organizatorzy pragną serdecznie podziękowac pani Grażynie Pawlak oraz Centrum imienia Mojżesza Shorra. Dyskusja odbędzie się pod patronatem Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie. Spotkanie współorganizuje warszawski Moishe House …”

  Po tym zebraniu Żydowska Ogólnopolska Organizacja Młodzieżowa wydała nastepujace oświadczenie prasowe:

  Źródło:

  http://www.jewish.org.pl/index.php/pl/wiadomopci-mainmenu-57/4507-co-robi-11-listopada.html

  Kopia:

  CO ROBIĆ z 11 listopada ?

  „ ….W środę w warszawskim Centrum Fundacji Schorra, odbyła się dyskusja na temat uczestnictwa organizacji żydowskich w Porozumieniu 11 listopada, czyli kontrmanifestacji wobec organizowanego przez polskie środowiska narodowe Marszu Niepodległości. Organizatorzy debaty, Żydowska Ogólnopolska Organizacja Młodzieżowa, postanowili w tym roku zawiesić swoje uczestnictwo w blokadzie, głównie w powodu radykalnych propalestyńskich i antyizraelskich organizacji biorących udział w proteście oraz brakiem reakcji organizatorów ubiegłorocznej blokady na jawnie ksenofobiczne transparenty i hasła wznoszone przez organizacje zrzeszone w Porozumieniu..

  Chodzi m.in. o Kampanię Solidarności z Palestyną, która jak sama o sobie pisze, jest „częścią globalnego ruchu przeciwko izraelskiej okupacji ziem palestyńskich, funkcjonującemu na nich systemie apartheidu oraz pozbawieniu uchodźców palestyńskich prawa do powrotu”.

  W dyskusji zorganizowanej przez ZOOM i Centrum Schorra głos zabrali przedstawiciele warszawskiej Gminy (Piotr Kadlcik i Krzysztof Izdebski), Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita” (Paula Sawicka, Stefan Cieśla), Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego (Monika Krawczyk) i inni paneliści: Piotr Paziński, Kazimiera Szczuka czy Dawid Wildstein.

  Głosy i opinie, jak łatwo się domyślić, był podzielone. Większość jednak była zgodna, że Żydzi powinni czynnie brać udział w świętowaniu Święta Niepodległości, jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej. Zeszłoroczny udział środowisk żydowskich w „Porozumieniu 11 listopada” był wyrazem sprzeciwu wobec przemarszu przez Warszawę w czasie tego święta, znanych z antysemickich poglądów i wypowiedzi, narodowców z Młodzieży Wszechpolskiej i ONR.

  Jednak z tezą części uczestników drugiej strony barykady, że istnieją dwa antysyjonizmy: dobry i zły (dobry to antysyjonizm lewicowy, zły – prawicowy, bo pierwszy jest szlachetny a drugi antysemicki) większość zebranych na debacie w Centrum Schorra nie mogła się zgodzić.

  Biorąc jednak pod uwagę problem z uczestnikami marszu zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie, warszawska Gmina postanowiła nie opowiadać się po żadnej z nich, nie chcąc w ten sposób legitymizować antysemickich postaw żadnej z organizacji uczestniczących w marszu, a sposób udziału w świętowaniu niepodległości pozostawić indywidualnemu osądowi i sumieniu każdego z członków społeczności.

  Warto też zauważyć, że przed podobnym dylematem stanęły inne organizacje uczestniczące w zeszłorocznej blokadzie Marszu Niepodległości, m.in. ‘Otwarta Rzeczpospolita’ ….”

 32. TezPolonus said

  Wysłuchałem tego wywiadu z Dawidem Wildsteinem
  http://vod.gazetapolska.pl/697-rozmowa-niezalezna-dawid-wildstein
  w którym odkrył się on jako przeciwnik Polaków i powiedzial co myśli a mianowicie:

  – tacy „nacjonaliści polscy” jak Młodzież Wszechpolska czy ONR nie powinny otrzymać zgody na organziowanie jakich kolwiek uroczystośći świąt państwowych w Polsce z różnych powodów,
  -dla niego Marsz Niepodległości to było zbiegowisko!
  -a przeciwko nasłanej na polskich patriotów przez lewactwo, bolszewię ANTIFĘ – terrorystyczną organizację lewacką z Niemiec – zorganizowali się HULIGANI (sic!)

 33. Jacek said

  ad Tez Polonus

  Hucpa „patriotyzmu” „gazety polskiej” et consortes, nie moze byc bardziej jawna. Nalezy wyciagnac z tego wnioski. Nie mozna pozwolic na to aby „gazeta polska” stala sie drugim, tym razem „prawicowym”, g-nem wybiorczym. A wlasnie, jak widac z jej wzmozonej aktywnosci, „gazeta polska’ zaczela byc powaznie dofinansowywana. Nalezy ja bojkotowac i zwalczac w kazdy mozliwy sposob, a kazdy temat w niej promowany traktowac jako element antypolskiej dywersji. Razem z „gazeta polska” idzie pis.

  Nalezy ze wszech miar poprzec inicjatywe LPR:

  Zjazd Katolickiej Polski: ataki i akty wsparcia
  Napisał(a) Krzysztof Zagozda

  http://aspektpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5141&Itemid=1

 34. Zb. Ziemiański said

  „Razem z „gazeta polska” idzie pis.”

  PiS korzysta z poparcia GP, ale jak widać z wypowiedzi Jacka powinien przestać, bo to zaczyna się zamieniać w tzw. „niedzwiedzią przysługę”.

  Nie popieram opinii, że PiS idzie ramię w ramię z GP, bo tak to niestety zabrzmiało.

  Na pewnym etapie Gazeta Polska drukowała Waldemara Łysiaka i St. Michalkiewicza, lecz Ci dwaj Panowie szybko zorientowali się w jakim towarzystwie przyszło im współdziałać i się odpowiednio wcześnie wypisali.
  Zważyć należy, że mamy do czynienia z bystrymi umysłami i nie przykładajmy jednakowej miary do wszystkich.
  Dla uwiarygodnienia swojej misji zapraszają nawet najpoczciwszych Polaków np. ks. St. Małkowski, ks. Td.Isakowicz-Zaleski i w związku z tym Ci co przyjęli zaproszenie będą też przez Pana Jacka ekskomunikowani?.

  Czy okoliczności powołania przez Jezusa z Nazaretu na swojego ucznia Mateusza-Lewiego coś mówi?.

 35. Zb. Ziemiański said

  poprawka do wpisu 34
  powinno być „coś mówią?”

 36. Jacek said

  ad Zb Ziemianski

  zwiazki „gp” z pisem siegaja gleboko. Vide sprawa abp Wielgusa.

  Strategia jest oczywista, po „wyeliminowniu” LPR w ramach „koalicji”, nalezy zdelegalizowac, a przynajmniej pozbawic widocznosci Mlodziez Wszechpolska.

  Na bojowca ideologicznego wystawiony jest tu Wildstein Dawid, co swiadczy o przystapienu do ostatecznej rozgrywki (bez oslonek); a sprawa Smolenska stanowi punkt zaczepienia o srodowiska patriotyczne i srodek do ich poroznienia.

  W zeszlym roku juz mielismy probki konkurencji wobec Marszu Niepodleglosci. W tym roku nastapi proba (poparta przez obecne „wladze”) „zastapienia” Marszu Niepodleglosci „marszem polakow” z „gp” na czele z Wildsteinem.

  Natomiast „gp” bedzie pracowala nad odebraniem rynku „Naszemu dziennikowi”, Radio Maryja i Telewizji Trwam. Tak powoli Polacy maja byc wypchnieci z obecnosci medialnej.

  Nie ma sie co ludzic. Odrodzenie politycznej reprezantacji Polakow jest najwyzsza koniecznoscia. To, ze pis takiej reprezentacji nie stanowi a jedynie ja blokuje bylo wiadomo od dluzszego czasu (przynajmniej od „traktatu lizbonskiego”).

  Nie ma sie wiecej co ludzic rowniez co do tego, ze objecie wladzy przez pis przypominaloby kontrrewolucje Orbana na Wegrzech.

 37. Lubomir said

  Obywatele muszą kontrolować władzę. Wówczas nie utrzyma się na stołku żaden kameleon-szkodnik, grający po aktorsku rolę Polaka. Ani wnuczek hitlerowca, ani wnuczek dziadka z NkWD, ani wnuczek dziadka z Abwehry, ani wnuczek dziadka z GRU.

 38. Guła said

  GP subsydiuje rząd. A rząd to PO i PSL popierane przez LPR a już jawnie przez Romana Giertycha.

 39. Zb. Ziemiański said

  PiS niczego nie blokuje!, to po pierwsze
  Opisana przez Pana diagnoza dotycząca polityki GP wobec Marszu Niepodległości(którą podzielam), pozostaje w głęboko wątpliwym związku z PiS-em, by nie powiedzieć żadnym, to po drugie.
  Wreszcie próba przypisywania GP działań szkodzących mediom Td. Rydzyka jest słuszna o tyle, o ile zachowamy rozsądne proporcje, gdyż to jest szkodziciel poboczny, mniej istotny od szkodzicieli głównych, których wyszczególniłem w moim dzisiejszym komentarzu:https://wirtualnapolonia.com/2012/01/19/dworak-nie-lubi-katolikow/#comment-59944, to po trzecie.
  Pomiędzy tym co Pan pisał i było związane z pozytywną agitacją na rzecz PiS-u przed ostatnimi wyboracmi parlamentarnymi a tym co Pan na powrót pisze, jest znaczny rozdźwięk.

  Serdecznie pozdrawiam
  Zb.Ziemiański

 40. Zb. Ziemiański said

  suplement do wpisu 39
  W uzupełnienie dodam, że nie podzielam Pańskiej opinii dotyczącej Wielgusa.
  Wyczerpujacą opinie przedstawiłem tu na WP wiele miesięcy wcześniej.

 41. Guła said

  Mniejszości narodowej zrobiło się za ciasno, ale nie znaczy to że powinni przejmować inicjatywę w nie do końca ich sprawie, jawnie.
  Sami przecież twierdzą że ich nie ma, a jeżeli już są to tylu ich jest, co kot napłakał.

  Byłem przeciwny afiszowaniu się ONR w trakcie Marszu Niepodległości ponieważ „jeżeli wyciąga się klingę to musi polać się krew” – takie są zasady miecza. A tak mniejszość zdobyła argumenty w niezbyt korzystnym dla narodowców czasie. No i proszę, bez nich ani ani. Znaczy bez mniejszości.

  Podobnie zachowywał się LPR w koalicji z PiS. Dzisiaj jest oczywiste że nie były to przypadkowe, narwane, niekontrolowane działania.
  Być może prezydent wszystkich nas, apolityczny tak jak obiecał, zabroni jakichkolwiek marszów zezwalając na okazjonalne zgromadzenia tam gdzie cyrk już tradycyjnie ustawia swoje tabory i rozbija cyrkowy namiot.

  Być może w drodze wyjątku, potwierdzającą regułę, Żydzi dostaną zezwolenie na marsz „białej gęsi” jak to miało miejsce za II RP (co prawda wówczas nielegalny). Okazałoby się wówczas że może ich maszerować nieporównanie więcej niż Polaków w marszu Niepodległości.

  Nieprawdą też jest że zajęli atrakcyjne stanowiska w większych aglomeracjach. Ponieważ zajęli wszystkie możliwe stanowiska w każdym jednym urzędzie na terenie Kraju.

  No i ratyfikacja.
  Kaktus wyrósł by mi na dłoni gdyby LPR będąc na miejscu PiS nie ratyfikował i nie głosował za lizbonką.

 42. Zb. Ziemiański said

  A ja z kolei postawię wszystkie swoje perły przeciw żołędziom dla obrony tezy, że winni rozbicia koalicji rządzacej pod premierostwem JK byli Andrzejek Lepper pospołu z Romkiem Giertychem.

  Jestem tego tak pewien jak pewni jesteśmy cyklu dnia i nocy.

 43. Zb. Ziemiański said

  Panie Jacku!
  Gdyby Romeczek Giertych otrzymał ofertę intratnego stanowiska w rządzie Tuska, zaiste powiadam Panu – nie odmówiłby lecz przyjąłby ze szczerą ochotą.
  Przypominam znamienne zdarzenie , którego byłem żywym świadkiem, jak skądinąd znany nam szef Fundacji Batorego onego czasu w głownych mediach, z dużą werwą reklamował RG jako znakomitego kandydata do odgrywania znaczącej roli na Polskiej scenie politycznej.
  Czy te fakty mają dla Pana jakieś znaczenie?.
  Życzę takiego sukcesu Romeczkowi, gdyż zżera mnie ciekawość na ewentualny Pański komentarz.

 44. Guła said

  No i najzabawniejsza a zarazem dramatyczna sprawa emblematów Orła Białego na koszulkach narodowej drużyny piłkarskiej.

  Okazało się ze to nie jest takie oczywiste jaki emblemat umieszczony na koszulkach drużyny narodowej powinien informować co to za komanda.
  Orzeł Biały ili menora ili pół menory i pół Orła czy Po prostu tus(z)ka białej gęsi.

  Kto to taki ma aż takie wątpliwości? I od czego jest to zależne. Bo co będzie umieszczone na tych nieszczęsnych koszulkach to jeszcze nie wiadomo.

 45. Guła said

  Kiedy Palikot bajeruje o jaraniu w sejmie skrętów, zajmując czas i miejsce w masmediach polskojęzycznych i wypełniając nudę oczekiwania posłom w parlamencie. Tusk objeżdża ościenne kraje i informuje tambylców że Polska już narychtowała swoja Konstytucję i że un w imieniu Polaków przyjmuje euro.
  Duce taki.
  Bogaty facet. Z domu?

 46. Guła said

  Jak jemu wytłumaczyć że i tak jego nie wpuszczą do tego właściwego gabinetu. I że zrobił już swoje i powinien pomyśleć o sobie.

 47. Jacek said

  ad Zb. Ziemianski

  „Pomiędzy tym co Pan pisał i było związane z pozytywną agitacją na rzecz PiS-u przed ostatnimi wyboracmi parlamentarnymi a tym co Pan na powrót pisze, jest znaczny rozdźwięk.”

  Prosze laskawie przeczytac te moje wpisy, w ktorych przekonywalem do glosowania na pis. Zawsze zaznaczalem, ze jest to poparcie taktyczne i podparte sprawa Smolenska.

  W tej chwili sytuacja sie zmienila. Pis wybory przegral, glownie dlatego,ze p. prezes operowal w ideowo przyjetym przez siebie od zarania formacie systemu dwupartyjnego, pis i po, raz my raz oni, na wzor usraela. To tylko gleboko potwierdzilo moje negatywne oceny pisu. Obszernie je uzsadnialem wczesniej i nie widze niczego co mogloby te uzasadnienia podwazyc. Pis to nie Fidesz p. prezes to nie Orban. A nasladowanie usraela oznacza, ze mamy zyc judeopolonii.

  Co do sprawy abp Wielgusa, to nalezy odroznic slabosc osoby (jak np. jego wywiad dla g-na wybiorczego) od celu i spsobu rozgrwyki o stanowisko jakie mial zajmowac.

  ad Gula

  trudna sytuacja polityczna LPR, poniewaz jest partia to trzonie katolickim, wynika ze sprzecznosci doktryny politycznej LPRu z linia polityczna realizowana przez Kurie Rzymska od pontyfikatu Jana XXIII. W pierwszym rzedzie w sprawie potepienia komunizmu, a w drugim w sprawie unii europejskiej. Obie te sprawy, i szereg innych, oczywiscie wynikaja z „dialogu” Kurii Rzymskiej z judaizmem. Dlatego np., co jest pozornym paradoksem, sytuacja Fideszu na Wegrzech jest politycznie znacznie latwiejsza, ze wzgledu na slabe wplywy Kurii Rzymskiej na spoleczenstwo w tym kraju, niz sytuacja LPR i generalnie srodowisk narodowo-katolickich w Polsce, gdzie wplywy Kurii Rzymskiej i jej nominatow na spoleczenstwo sa silne (dlatego „zaakceptowalismy w duchu milosci i przebaczenia” „gruba linie” a nastepnie w duchu „milosci” „wejscie do junii jewropejskiej”, podczas gdy Wegrzy konstytucyjnie potepili bolszewie, czego pod wplywem Kurii Rzymskiej nie uczynil SWII, rowniez najprawdopodobniej dlatego R. Giertych polecial na „przeprosiny” do Jedwabnego).

  Nie dziwie sie temu, ze w zaistnialej sytuacji LPR widzi PSL jako jedyna partie parlamentarna, na ktora LPR moze posrednio lub bezposrednio miec jakis wplyw. A. ze wzgledu na wiejski elektorat PSL B. ze wzgledu na jej status koalicjanta zagrozonego wyrotowaniem. Jest to oczywiscie rowniez gra o elektorat PSL, a wiec wplywy na wsi.

  Nie idealizuje LPR ani Romana Giertycha, jednak po odcieciu LPR od Radio Maryja i TV Trwam, a udostepnieniu tych podium pisowi, publicznie dostepne informacje na temat dzialan i motywow LPR zostaly praktycznie zredukowane do zera. Trzeba to wziac pod uwage oceniajac i Romana Giertycha i LPR.

  Przypomne jeszcze raz: gdy publicznie demonstrowano haslo „Giertych do wora, wor do jeziora” nie slychac bylo zdecydowanego stanowiska pisu w sprawie „poziomu dyskursu politycznego” w Polsce. A to byly sprawy karalne. Nie mowiac o bezposrednim nawiazywaniu tego hasla do losu stp ks Popieluszki.

  Warto przeczytac:

  Najwyższy czas na NIE dla terroru politycznej poprawności!

  http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/

  Serdecznie obu Panow pozdrawiam.

 48. Guła said

  Panie Jacku.
  Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, nie jak zaczyna tylko jak kończy. Że powtórzę słowa tow L. Millera.
  Po drugie i po jasną cholerę, drażnią naród rusofilją, no po co? Rany jeszcze nie zabliźnione, bliscy nieodszukani, a oni prą … Wołodia na Westerplatte skazał im co są bękarty, a i tak nic to nie zmieniło.
  I niezmiernie istotne, czystka jaką dokonał w ramach partii po wyborach RG wyjaśniała wszystko.

  Nie da się nic już poukładać.

 49. Zb. Ziemiański said

  Panie Jacku jest mi niezmiernie przykro, ale mija się Pan z prawdą .

  Ja pamiętam Pańskie wpisy i nijak się one mają do tego, co był Pan uprzejmy teraz napisać.

  Oboje wiedzieliśmy, że wszystkie znaki na niebie i ziemii kazały przypuszczać, że PiS wybory przegra, między innymi z powodu faszerstw.
  Jakoś wówczas nie przytaczał Pan dzisiejszej opinii, przpisującej JK wolę utrzymania w Polsce dwupartyjności politycznej PO-PiS.
  To jest niespójne, bo gdyby tak było, to agitował by Pan przeciw PiS-owi.
  Wobec powyższego posługiwanie się argumentem cyt.”ze jest to poparcie taktyczne i podparte sprawa Smolenska.”, jest nielogiczne.

  Ja jak mam do kogoś mocno ograniczone zaufanie w ważnej sprawie, to w każdej innej też.

  Nie można być „trochę uczciwym” albo „trochę w ciąży”.

  Serdecznie pozdrawiam

 50. Jacek said

  ad Zb. Ziemiański

  „Panie Jacku jest mi niezmiernie przykro, ale mija się Pan z prawdą .

  Ja pamiętam Pańskie wpisy i nijak się one mają do tego, co był Pan uprzejmy teraz napisać.”

  Jeszcze raz powtorze nie ma Pan racji i mozna to sprawdzic

  Mam liste „watpliwosci” wobec pisu i kwestia „ustanawianie systemu dwupartyjnego” jest na niej od dawna.

  Listy tej uzywalem rowniez aby przekonac, dla Pana moze to jest zrodlem dysonansu w odbieraniu moich wpisow powyzej, niechetnych pisowi do glosowania na pis. Robile to aby rozumieli, ze podzielam ich objekcje, ale jednak uwazam, ze nalezy na pis glosowac. Czynilem to wytrwale bo obawialem sie nastepnych „osiagniec” „rzadu tuseka” oraz uwazalem, ze bez wzgledu na cokolwiek innego, aby Polacy zachowali jakis kregoslup moralny, sprawa Smolenska nie moze ujsc plazem. Dlatego nalezalo taktycznie, na co wyraznie zwracalem uwage, poprzec pis.

  We wszelkiej pracy uzywa sie tych narzedzi jakie sie ma. Dla odbudowy Polski w tym momencie jedynym aktywnym narzedziem mogl byc pis.

  Tak sieny dysonans z jakim Pan odbiera moje obecne wypowiedzi na ten temat wynika prawdopodobnie stad, ze dla mnie te racje dla popierania pisu przestaly obowiazywac ( i daje temu pelny wyraz) wobec zagrozenia obecnosci publicznej w Polsce ugrupowan narodowo-chrzesciajanskich, wlasnie tych odpowiedzialnych za organizacje Marszu Niepodleglosci. Aby w pelni unaocznic te sytuacje: p. prezes mogl wziac w nim udzial. Dlaczego nie? chodzi mianowicie o „antysemityzm” ruchu narodowego. Poniewaz ruch narodowy wywodzi swoje myslenie o sprawach polskich od Dmowskiego: „jestem Polakiem, wiec mam obowiazki polskie”.

  O ile dobrze pamietam, niezbyt dawno temu z entuzjazmem odebral Pan moje wyrazne przypomnienie, ze to Polacy sa gospodarzami w Polsce i ze jako gospodarze maja pelne prawo a nawet obowiazek wyrzucic panoszacych sie w ich domu gosci.

  Takie stwierdzenia sa nie do przyjecia dla p. przezesa. Nie wiem czy Pan to dostrzega, ale dla mnie jest to oczywiste. I dlatego zajmuje stanowisko jakie zajmuje.

  Co do przegranej pisu w wyborach, oszustwa wyborcze to jedna sprawa, ale to platforma wyborcza, wypowiedzi itp swiadcza o stanowisku politycznym. I o te platforme mi chodzi. Jest to platforma „jewropejska z odchyleniem nacjonalistycznym” (o czym tez juz pisalem jakis czas temu) cos „na ksztalt” „nacjonalistycznego odchylenia Gomulki”. Tow Wieslaw mial to grozne odchylenie. Chodizlo o to, ze narod w tym odchyleniu byl nie ten co trzeba, za co go inni towarzysze przymkneli, a potem wyciagneli z szafy, aby zaslonic sie „boheterm narodowym”. On im z wdziecznosci nieco skopal tylki w 1968, wiec trzeba go bylo wyrzucic w 1970 roku.

  Po oskarza i nie moze scierpiec u p. prezesa jego „odchylenia narodowego” (to jest nieuczciwa ich zdaniem i dotykajaca b. niebezpiecznych dla miedzynarodowki tematow taktyka),
  ale gdy naprawde chce mu dokuczyc to mu przypomina, ze przeciez razem z nimi jest jewropejczykiem. Wiec za co ich ktytykuje?

  Trzeba dobrze pamietac mechnizmy i propagande przysilen „wladzy ludowej” w prlu aby te dialektyke zrozumiec. To byly gwaltowne i bezkompromisowe przesilenia, ale miedzy towarzyszami. Z nich wyrosl kor a z koru okragly stol, a z okraglego stolu w obecnie po-pis.

 51. Jacek said

  PS

  Serdecznie pozdrawiam

 52. Jacek said

  Ad Gula # 41

  nie podzielam Panskiej logiki odnosnie Marszu Niepodleglosci, wg niej lepiej wcale nie robic takiego marszu bo „prezydet” moze zakazac. Jest to tylko uwiarygandnianie „prezydeta”, bo nie musi sie nawet deklarowac zakazami, a niepisany zakaz i tak dziala.

  To samo z „miedzynarodowka narodu wybranego” im mniej „prowokacji” tym bardziej sa na nie czuli , a jak juz nie da sie inaczej to sami „potrzebuja robic za antysemitow”. Bo „walka z antysemityzmem” czyli rabanie gojow, nie moze ustac na moment (jak inaczej moga przezyc?).

  Co do mozliwej postawy LPR wobec podpisania „traktatu lizbonskiego” to p. prezes byl innego zdania, wolal nie ryzykowac i rozpisal wybory.

  Serdecznie pozdrawiam

 53. Guła said

  Zaczyna pan mataczyć panie Jacku. To sowiecki styl na który mam uczulenie.

  Też pozdrawiam.

 54. Jacek said

  ad Gula #53

  Mataczenie? Trudno pisac jasniej. Moze Pan uszczegolni?

  A co do sowieckiego stylu?

  Niech ci co czytaja ocenia.

  Nie mam zadnej checi Pana po sowiecku ganic, poganiac, oskarzac itp. . Wprost perzeciwnie.

  Cenie to, ze mozemy jeszcze w miare swobodnie tu dyskutowac, Pan i ja i inni Rodacy. Jezeli to co tu napisalem odebral Pan jako zbyt wobec Pana obcesowe (przy okazji, obcesowosc to byl styl Pilsudskiego) to zapewniam,ze nie mialem zadnego tego rodzaju zamiaru.

  Napisalem jedynie co rzeczywiscie sadze w poruszonych kwestiach. Czy moge sie mylic w ocenie p. prezesa? Jest to mozliwe, ale uwazam ,ze dla Polakow zacznie wiekszym ryzykiem jest sytuacja, w ktorej sie nie myle. Dlatego ostrzegam.

  Ja moglbym teraz napisac, ze rowniez jestem na pewne stwierdzenia wyczulony.

  Ale chyba nie o to chodzi.

  Wzajemnie pozdrawiam

 55. Guła said

  Np „nie podzielam Panskiej logiki odnosnie Marszu Niepodleglosci, wg niej lepiej wcale nie robic takiego marszu bo „prezydet” moze zakazac.”

  Gdzie jak tak napisałem? Albo z jakiego mojego stwierdzenia taki wniosek wynika?

  Wstyd było patrzeć na te bojowe znaki i transparenty ONR którymi niczym kundelek ogonem pomiatała Kazia Szczuka i jej ferajna.
  Raz w lewo, raz w prawo, a w sumie tam, gdzie Kazia chciała, a nie tam gdzie zaplanowano.

 56. Guła said

  Może bez związku i być może bez sensu, ale podaję; biegałem już od 1968 r. Biegałem w 70 r. W 76 chapnęli mnie na kilka miesięcy do rezerwy na budowy wojskowe, bo kadrę zawodową jakby wymiotło. Ale rok 80 zaliczyłem cały.

  Za każdym razem było tak samo. Początkiem protestów, zamieszek, była jadnaka droga narodu domagającego się swoich praw i droga mniejszości która dążyła do przejęcia władzy i ubezwłasnowolnienia prawowitych właścicieli tej ziemi.

  A dopiero w roku 80 intelekt stricte polski pokierował tak tymi ruchami społecznymi że było to jednoznaczne zwycięstwo Narodu Polskiego.

  Jak było dalej wiadomo. WRONa, PRON – co by ich pokręciło, solidarność dwa i w końcu PO.

  Tak sobie posumowałem.

 57. Jacek said

  Ad Gula # 55

  Piszac:

  „nie podzielam Panskiej logiki odnosnie Marszu Niepodleglosci, wg niej lepiej wcale nie robic takiego marszu bo „prezydet” moze zakazac.”

  odnioslem sie do Panskiego stwierdzenia (z #41):

  „Byłem przeciwny afiszowaniu się ONR w trakcie Marszu Niepodległości ponieważ „jeżeli wyciąga się klingę to musi polać się krew” – takie są zasady miecza. A tak mniejszość zdobyła argumenty w niezbyt korzystnym dla narodowców czasie. No i proszę, bez nich ani ani. Znaczy bez mniejszości.” …

  „Być może prezydent wszystkich nas, apolityczny tak jak obiecał, zabroni jakichkolwiek marszów zezwalając na okazjonalne zgromadzenia tam gdzie cyrk już tradycyjnie ustawia swoje tabory i rozbija cyrkowy namiot.

  Być może w drodze wyjątku, potwierdzającą regułę, Żydzi dostaną zezwolenie na marsz „białej gęsi” jak to miało miejsce za II RP (co prawda wówczas nielegalny). Okazałoby się wówczas że może ich maszerować nieporównanie więcej niż Polaków w marszu Niepodległości.”

  Nie sadza, ze ktos nam podaruje lepsze czasy. Jezeli bedziemy na nie czekali to doczekamy sie tylko gorszych.

  Jezeli chodzi o ONR to symbol miecza jest symbolem wladzy Narodu Polskiego, ktory ma prawo sie bronic i ma prawo karac. Najwyzszy czas aby te prawa przypomniec. Nasz klopot polega na tym, ze Polacy zostali wytresowani do myslenia, ze posiadanie takiej wladzy jest „grzechem”. Natomiast gdy banda talmudycznych przybledow z pomoca polskich renegatow sprawuje taka wladze na nimi to maja to uwazac za blogoslawienstwo.

  Zasadnicza zmiana w mentalnosci Polakow jaka musi nastapic to ta, ze musza przestac rozumiec swoje prawa jako prawa „do domagania sie”. Musza zaczac rozumiec swoje prawa jako prawa, ktore maja i sa suwerenami w ich egzekwowaniu.

  Doceniam Panskie podsumowanie doswiadczen zyciowych. Sa bardzo podobne do moich. Chociaz ja nie „biegalem” w 1970 ze wzgledu na sytuacje osobista. Natomiast „biegalem” za Gierka. Moja konkluzja z tych doswiadczen jest jednak nieco inna od Panskiej. Uwazam, ze zarowno 1968, jak 1970 i 1980 to byly prowokacje dla rozegrania interesow „towarzyszy miedzynarodowych”. Roznica w 1980/81 polegala na tym ,ze ze wzgledu na dlugotrwalosc wydarzen „towarzysze” zaczeli tracic kontrole na rzecz pierwiastkow narodowych polskich i to ich zmusilo do wojny. To „kor” mial byc „przywodcza sila” no i jest.

  Moze jeszcze jedna uwaga. Nie nalezy utozsamiac ruchu narodowego z rusofilstwem, czy tez z rosyjska agentura.

  Jezeli chodzi o postepowanie R. Giertycha, to odnosze wrazenie, ze zbyt wielu rzeczy nie wiemy. Prosze pamietac, ze juz po wypadnieciu Samoobrony poparl najpierw Kaczynskiego (nawet wg wynurzen samego Kaczynskiego), dopiero potem zmienil zdanie. Sadzac po dalszym rozwoju wypadkow mogl uczynic to dlatego, ze dowiedzial sie iz jest nastepnym przeznaczonym przez prezesa do „odstrzalu” to znaczy kompromitacji za wszelka cene. I to mogl portaktowac osoboscie.

  Bardzo serdecznie Pana pozdrawiam.

 58. Jacek said

  Ad Zb. Ziemianski #49

  aby ktos czytajacy te dyskusje nie zostal wprowadzony w blad odnosnie sugerowanej „zmiany” przeze mnie pogladow co do pisu przytaczam jako przyklad moje wypowiedzi z jednej tylko dyskusji:

  https://wirtualnapolonia.com/2011/09/30/katastrofa-smolenska-10-dowodow-na-zamach/

  „Jacek powiedział/a
  2011-09-30 @ 16:37
  Ad Zenon
  Sznowny Panie, „katastrofa” smolenska to nie jest sprawa „honorowa” ale kryminalna. I dotyczy obywateli polskich znanych z imienia i nazwiska, i tu mec Rogalski (nie jest on ‘tuba” ale wystepuje jako przedstwiciel prawny, czyli wykonuje swoj zawod) czy pis nie wnosi nic nowego. Bo jakie sa fakty kazdy widzi.
  Nie ma tu co sobie geby Polska i Polakami wycierac (w jakim celu?), bo np oficjalne wojskowe sledztwo w sprawie „katastrofy smolenskiej” ciagle trwa. Natomiast jak sie skonczyly sledztwa w sprawie zabojstwa J F Kennedy’go i 9/11 w usraelu wszyscy wiedza.
  A jezeli chodzi o szacunek do Polakow i Polski to bedzie on istnial wtedy gdy bedzie wiadomo, ze w Polsce kryminalisci predzej czy pozniej zostana osadzeni i skazani wspolmiernie z „zaslugami”. Wtedy chec wyciagania raczki po to co polskie i opluwania Polakow wielu gwaltownie odejdzie i poza naszymi granicami (takim np grossom) i wewnatrz tych granic (takim np michnikom).
  Taki final sprawy „katastrofy smolenskiej” przywroci rowniez w duzym stopniu do pionu cala warstwe polityczno-kryminalna w Polsce. Bo bedac renegatem czy degeneratem nie mozna bedzie liczyc bezwzglednie w Polsce na bezkarnosc. Bedzie wiadomo, ze narod nie tylko bedzie domagal sie rozliczenia i ale bedzie rowniez umial tak czy inaczej je przeprowadzic. Bedzie to dotyczylo rowniez pisu. Sprawy zaczna byc mocno watpliwe i wielu nie bedzie juz mialo ochoty probowac, a reszta poczuje sie mocno osamotniona. I o to chodzi. Kto sie tego boi ten bedzie argumentowal przeciw rozliczeniu Smolenska.
  To walsnie z tego powodu, aby otworzyc szanse rozliczenia Smolenska w Polsce, trzeba glosowac na pis. Nie ma takie glosowanie nic wspolnego z „miloscia” do pisu czy J. Kaczynskiego, czy do sp. L. Kaczynskiego, ale jest wyrazem oczywistej kalkulacji politycznej w ineteresie Polakow i Polski.
  Jest to byc moze ostatnia szansa ratowania Polski bez wyjscia na ulice.

  

  Aama powiedział/a

  2011-09-30 @ 17:20
  re Jacek
  „To walsnie z tego powodu, aby otworzyc szanse rozliczenia Smolenska w Polsce, trzeba glosowac na pis. Nie ma takie glosowanie nic wspolnego z „miloscia” do pisu czy J.

  Kaczynskiego, czy do sp. L. Kaczynskiego, ale jest wyrazem oczywistej kalkulacji politycznej w ineteresie Polakow i Polski. ”
  Chyba zapomniales dlaczego PiS stracil wladze. No to tu jest przypomnienie, a calosc na http://orka.sejm.gov.pl/Druki5ka.nsf/0/4F1131A2E1FE39EFC1257340003C8D92/$file/2074.pdf
  Dlaczego teraz mialo by byc inaczej?

  Jacek powiedział/a
  2011-09-30 @ 22:07
  ad Aama
  nie nie zapomnialem. Pamietam o tym byc moze lepiej niz wielu innych.
  Tym niemniej jest to OBECNIE jedyna szansa i przypieczetowana krwia. Rowniez na skonczenie pisu jezeli sie znowu nie sprawdzi. Nawet najzagorzalsi „milosnicy” Jaroslawa i sp Lecha straca wtedy pare i bedzie otwarcie do organizacji rzeczywistej Partii Narodowej
  Na mrginesie: nie jestesmy na ty..

  

  Jacek powiedział/a

  2011-10-01 @ 12:08
  ad 19 uzupelnienie
  moja odpowiedz do Aama nie jest odpowiedzia na zamieszczona tam prymitywna po-agitke, prymitywna bo nie zawierajaca odniesienia do konkretnych faktow i ich merytorycznej oceny.
  Istnieja konkretne fakty polityczne istotnie dezawujace pis takie jak zaniechanie sledztwa w sprawie Jedwabnego, sposob ‘zalatwienia” sprawy Eureko, powiazania z „fundacja Batorego”, podpisanie „traktatu lizbonskiego”, zaniechanie lustracji i caly szereg innych, ktorych jednak oczywiscie agitatorzy po krytykowac nie beda bo po jako agent likwidacji Polski takich faktow podnosic nie moze.
  Natomiast moja odpowiedz jest skierowana do tych, ktorzy oceniaja pis negatywnie z tych samych powodow co ja, tzn w odniesieniu do jego dzialan na rzecz dobra Narodu i Panstwa Polskiego. Uzasadniajac decyzje glosowania na pis w nadchodzacych wyborach nie odrzucam tych bardzo powaznych zarzutow wzgledem pisu. Stwierdzam tylko, ze wysokie prawdipodobienstwo jakiegos rozliczenia sprawy smolenskiej przez pis oraz odsuniecie jawnie antypolskiego po od wladzy jest wystarczajacym uzasadnieniem glosowania na pis. Zaniechanie takiego postepowania bedzie rowne przyzwoleniu na otwarcie antypolska i destruktywna dla Narodu i Panstwa dzialalnosc po.”

  Pan Zb. Ziemanski bral udzial w tej dyskusji (wypowiedzi # 23 i 24).

  To do p. Ziemianskiego nalezy, zanim mnie obwinia, i to z uporem, sprawdzic czy sie nie myli.

 59. Zb. Ziemiański said

  Panie Jacku
  Nie obwiniam, tylko przedstawiam swój pogląd dotyczący postrzegania pragmatyzmu politycznego i związaną z tym wiarygodność poszczególnych polityków.

  Wyłuszczył Pan swoje racje tak jak je rozumie, a ja ich nie podzielam i to tyle w sprawie.

  Życzyłbym sobie i Polsce takich adwerszarzy jak Pan, to wtedy moglibyśmy w szczęśliwej Polsce rozprawiać np. o tym, kiedy pojawią się pierwsze przebiśniegi, albo pogaworzyć o innych przyjemnych sercu i Bogu sprawach.

  W wielu ważnych kwestiach mówimy jednym głosem, a w innych się różnimy, co nie przeszkadza mi postrzegać Pana in plus.

  Serdecznie pozdrawiam

 60. Guła said

  „Wstyd było patrzeć na te bojowe znaki i transparenty ONR którymi niczym kundelek ogonem pomiatała Kazia Szczuka i jej ferajna.
  Raz w lewo, raz w prawo, a w sumie tam, gdzie Kazia chciała, a nie tam gdzie zaplanowano”

 61. Guła said

  ACTA PODPISANE: CO DALEJ

  Więcej
  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/acta-podpisane-co-dalej-anonymous-ostrzega-spodziewajcie-sie-relacja-na-zywo_224058.html

  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/niesiolowski-acta-jest-bardzo-dobre-popieram-i-bede-glosowal-za-acta_224068.html

 62. Jacek said

  ad Zb Ziemianski

  „Wyłuszczył Pan swoje racje tak jak je rozumie, a ja ich nie podzielam i to tyle w sprawie.”

  tu nie chodzi o Panskie poglady ale o to co Pan pisal o moich . Napisal Pan:

  „Pomiędzy tym co Pan pisał i było związane z pozytywną agitacją na rzecz PiS-u przed ostatnimi wyboracmi parlamentarnymi a tym co Pan na powrót pisze, jest znaczny rozdźwięk.”

  i potem mimo, ze zwrocilem Panu uwage,ze to nie jest prawda

  „Panie Jacku jest mi niezmiernie przykro, ale mija się Pan z prawdą .

  Ja pamiętam Pańskie wpisy i nijak się one mają do tego, co był Pan uprzejmy teraz napisać.”

  zarzucajac mnie, ze mijam sie z prawda. Tymczasem to Pan sie mijal z prawda, i nie zadaje Pan sobie trudu aby sie przyznac do pomylki wobec oczywistych faktow.

  Tym mnie Pan zaskoczyl.

 63. Jacek said

  Ad Gula #60

  „Wstyd było patrzeć na te bojowe znaki i transparenty ONR którymi niczym kundelek ogonem pomiatała Kazia Szczuka i jej ferajna.
  Raz w lewo, raz w prawo, a w sumie tam, gdzie Kazia chciała, a nie tam gdzie zaplanowano”

  Prosze popatrzec na Wegrow:

  Wyglada na to,ze Wegrzy wiedza kto to sa szczuki. Najwyzszy czas abysmy i my w masie sie tego nauczyli. Trzba sie uczyc z flagi ONR, jak wyzej napisalem.

  Niech Pan nie traci ducha. To przeciez my, a nie Wegrzy, spiewamy: Jeszcze Polska nie zginela!

 64. Zb. Ziemiański said

  Panie Jacku!
  Odnoszę wrażenie, że zbytnio skupia się Pan na własnych wypowiedziach z jednoczesnym brakiem staranności właściwego odczytywania cudzych, stąd problem.
  Ja nie zamierzam w tym uczestniczyć, bo oczekuję od czytającego moje komentarze – rzetelności.

 65. Guła said

  „Sadzac po dalszym rozwoju wypadkow mogl uczynic to dlatego, ze dowiedzial sie iz jest nastepnym przeznaczonym przez prezesa do „odstrzalu” to znaczy kompromitacji za wszelka cene. I to mogl portaktowac osoboscie.”

  E tam, to właśnie z powodu zmiany frontu przez LPR, PiS zmuszony został do rozpisania nowych wyborów. Powód zdecydowana mniejszość w parlamencie.

  Czy ta wersja panu odpowiada panie Jacku?

 66. Guła said

  Oczywiście nie odpowiada. A co z Ligą Polską? Pamięta pan?

 67. Guła said

  # 63

  O panie Jacku to już 21 styczeń 2012 r. Węgrzy popierają własny rząd!

  A w Kraju? Trzy miesiące nazad, wiali przed Kazią.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: