Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Tusk: dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2012-03-22

Dla pań­stwa naj­tań­sza jest ro­dzi­na bez dzie­ci – takie słowa pod­czas spo­tka­nia PO z PSL po­świę­co­ne­go re­for­mie eme­ry­tal­nej miał wy­po­wie­dzieć pre­mier Do­nald Tusk. O całym zda­rze­niu in­for­mu­je ser­wis wprost.pl.

– Rze­czy­wi­ście tak było. Nie ukry­wam, że by­li­śmy bar­dzo zdzi­wie­ni tą wy­po­wie­dzią pre­mie­ra – zdra­dza jeden z uczest­ni­ków spo­tka­nia. – We­dług mnie to był żart, sar­kazm. Przy­naj­mniej tak to od­czy­ta­łam – do­da­je inny uczest­nik roz­mów.

PAP

Reklamy

Komentarzy 11 to “Tusk: dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci”

 1. Robert Majka , Solidarność Walcząca Przemyśl said

  Cyt: Tusk: dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci …

  Kiedy Polacy zacznął wreszcie myśleć i wyciągać logiczne wnioski.
  Słowa pana premiera Donalda Tuska (PO) , tylko potwierdzają ,że żyjemy w ustroju magdalenkowym.
  Przerażające jest to, że ludzie w większości dla wygodnictwa akceptują udają, że ustrój w Polsce po 1988
  to jedyna słuszna alternatywa.

  Przypominam ważne fakty historyczne

  Stanisław Michalkiewicz analizuje przygotowania
  do „okrągłego stołu”

  UROCZE ROZMOWY NA ZAWRAT
  – ROK 1988

  VIDEO

  Syndrom Okrągłego Stołu Cz. 1
  VIDEO

  Syndrom Okrągłego Stołu Cz. 2
  VIDEO

  Mafia przy Okrągłym Stole – Dr hab. prof. Mirosław Piotrowski o największych aferach.
  VIDEO

  A na polskiej scenie politycznej nie przerwanie „królują” politycy wywodzący się z Komitetu Obywatelskiego przy Lechu Wałesie TW ” BOLEK ” , dzisiejsza Platforma Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość wzajemnie udają, że bardzo są zainteresowani silnym państwem polskim. Powyższy cytat , wyraźnie pokazuje w jakim idziemy kierunku.

  Robert Majka , Solidarność Walcząca Przemyśl, 22 marca 2012r g.20.23
  Kawaler KRZYŻA Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski,
  Nr 452-2009-17 nadany 9 grudnia 2009 przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.
  Radny Rady Miasta Przemyśla (2002 – 2006)

 2. Robert Majka , Solidarność Walcząca Przemyśl said

  Szanowni Państwo

  Są takie momenty historyczne, które warunkują sytuację polityczną i wynikające z tego określone konsekwencje polityczne i gospodarcze.
  I właśnie Polska zbudowana po Roku 1988 ma takie, a nie inne „oblicze”. Zamiast silnego państwa polskiego, mamy państwo bylejakie.
  Polska magdalenkowa, to nie mój wymysł, nie moja fantazja, ale rzeczywistość w której żyjemy od Roku 1988.
  Problem w tym, że mało kto nazywa rzeczy po imieniu. To, że znaczna większość społeczeństwa podświadomie zdaje sobie sprawę gdzie jest przyczyna. Nie zmienia to faktu, że ta sama większość akceptuje filozofię poprawności politycznej. Dlaczego?
  Bo boi się, aby nie zostać wyalienowanym politycznie, boi się marginalizacji w swoim środowisku za jasne artykułowanie swoich poglądów , swoich myśli.
  Choć mamy AD 2012 , nadal jest to wysoka cena, którą płaci się zawsze, gdy pozostaje się wiermym zasadom i wartościom nie w teorii, a w praktyce. Można mówić wiele, ale nie słowa są ważne, ale czyny. I w tym miejscu właśnie , zawsze przychodzi moment próby, jacy jesteśmy, kim jesteśmy?
  Jeśli pozostajemy wierni wartościom, pozostajemy wierni zasadom możemy się spoodziewać, że najbliżsi, przyjaciele, koledzy czy koleżanki pozostawią Nas samotnikami.Oczywiście są i oddani , wierni przyjaciele, ale można ich policzyć na palcach jednej ręki. Tak już jest i świata nie zmienimy. Nie jeden kolega (koleżanka) przyjaciel , przyaciółka, w sytuacjach próby wartości pokaże kółko na czole temu, kto ma odwagę wyrażać swój niepokój i sprzeciw przeciwko obowiązującemu kłamstwu i obłudzie.
  By później Ci Nasi bliscy, znajomi , sami są zadziwieni, oburzeni, że żyjemy w absurdalnej , cynicznej rzeczywistości …
  Jak wiadomo jest powszechne przekonanie w społeczeństwie ,że …
  ” Wszystko samo się i tak zmieni „, najlepiej to później odpowiednio się podłączyć do „przodującej ” siły rządzącej … po co się narażać.
  Dowód. Popatrzmy. Jak postępowało wielu ” bohaterów” po Roku 1988 w Polsce. Kto dzisiaj jest na polskiej scenie politycznej?
  Ta poprawność obowiązuje nadal … czy się to komuś podoba czy nie podoba.
  Wiem to z własnego doświadczenia życiowego, nie z opowiadań.
  W tym miejscu pragnę mocno podkreślić ważną kwestię.
  To czego bardzo pragnęli panowie generał policji politycznej MSW PRL Czesław Kiszczak i Lech Wałęsa TW „BOLEK” , to rozbicia jedności i poczucia wzajemnej Solidarności wśród Polaków. Pragnęli zniszczenia Solidarności nie tylko jako związku zawodowego ( pierwszej Solidarnoiści ) ale zniszczenia zjednoczonego , spójnego i silnego Narodu polskiego. Podzielonym , rozbitym Narodem łatwiej się rządzi, efekty od 1988 widzimi każdego dnia w Polsce. Oczywiście jeśli chcemy to zobaczyć.
  Ten klimat „poróżnień” w wielu środowiskach świadomie jest podtrzymywany i realizowany. A kto na tym dobrze wychodzi? Sami sobie Państwo odpowiedzcie.
  Choć ten problem dotyczy nie tylko państwa polskiego. Cyniczni „bohaterowie” politykę traktują jako poletko do uprawy wedle zasady ” Dziel i rządź (łac. Divide et impera ) ” – stara i praktyczna zasada rządzenia polegająca na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów na podbitych terenach i występowaniu jako rozjemca zwaśnionych stron.

  Pozdrawiam serdecznie

  To wszystko.

  Moje motto: Nie ma skutku bez przyczyny.

  Robert Majka , Solidarność Walcząca Przemyśl, 20 marca 2012r g.20.27
  Kawaler KRZYŻA Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski,
  Nr 452-2009-17 nadany 9 grudnia 2009 przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.
  Radny Rady Miasta Przemyśla (2002 – 2006)

  http://www.sw.org.pl
  http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt7234.html?postdays=0&postorder=asc&start=0
  http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=2988
  http://tygodnik.onet.pl/35,0,14472,pierwsza_magdalenka,artykul.html
  http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=5131
  http://www.polityczni.pl/oblicza_stanu_wojennego,audio,51,4505.html
  http://home.comcast.net/~bakierowski/

 3. Robert Majka , Solidarność Walcząca Przemyśl said

  Źródło inf:
  http://www.fakt.pl/Tajemnicza-lista-smierci-krazy-w-polskim-internecie-Kto-na-niej-jest-,artykuly,148470,1.html

  Zginęli bo poznali prawdę jak powstawała III RP

  Tajemnicze zgony, niewyjaśnione wypadki, zagadkowe samobójstwa – oto jeden z najpopularniejszych tekstów na serwisie http://www.wykop.pl To lista mniej lub bardziej tajemniczych śmierci polskich żołnierzy, urzędników, polityków, dziennikarzy, naukowców i innych osób publicznych. Większość z nich usiłowała rozwikłać afery, które uważane są za największe przekręty w historii III RP

  •Jarosław Ziętara – dziennikarz śledczy, badał afery gospodarcze, wytropił aferę w PKS Śrem. Zamordowany 1 września 1992. Dopuszczono się na szczeblu kierownictwa MSW i UOP zacierania śladów prowadzących do służb specjalnych.
  •Janusz Zaporowski – dyrektor Biura Informacyjnego Kancelarii Sejmu – zmarł 07.10.1991.
  W przeciągu kilku miesięcy od wypadku zmarł zarówno kierowca Lancii, jak i policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce wypadku.
  •Michał Falzmann – kontroler NIK-u, badający sprawę FOZZ – umiera „na serce” 18.07.1991 r.
  •Walerian Pańko – Prezes NIK i szef Felzmanna – ginie wkrótce po nim w tajemniczym wypadku samochodowym 7.10.1991 r
  Z jego sejfu zniknęły ważne dokumenty w sprawie FOZZ. Śledztwo wykazało że samochód rozpadł się w wyniku wybuchu bomby umieszczonej pod autem. Jednak trzej policjanci, którzy jako pierwsi byli na miejscu wypadku, utonęli kilka miesięcy później podczas weekendowego wypoczynku (wszyscy trzej świetnie pływali). Oficjalnie podano że śmierć Pańki była wynikiem nieszczęśliwego wypadku.
  Jego kierowca został… skazany na więzienie i wkrótce… również zmarł.
  •W 1991r. roku został zastrzelony Andrzej Struglik – były oficer kontrwywiadu wojskowego PRL, który pracował w firmie handlującej bronią. Struglik chciał się zwolnić, gdy kazano mu nielegalnie sprzedawać broń do innych krajów.
  •Piotr Jaroszewicz – premier PRL – zamordowany 01.09.1992 r, wraz z żoną.
  •Jacek Sz.- oskarżony w sprawie FOZZ – umarł w 1993r.
  •W 1997 roku w tajemniczym wypadku zginął były poseł Tadeusz Kowalczyk, który dużo wiedział o związkach polityków i mafii.
  •Marek Papała – Komendant Główny Policji – zamordowany 25.06.1998 r.
  •Ireneusz Sekuła – poseł na Sejm – samobójstwo, 3-krotnie strzelił sobie w brzuch 29.04.2000 r.
  •Jacek Dębski – polityk, były minister sportu – zamordowany 12.04.2001 r.
  •W 2001 roku zamordowany został Stanisław Faltynowski – kelner z hotelu, w którym spotykali się członkowie mafii paliwowej z prokuratorami, politykami i oficerami służb. Oficjalnie jego śmierć uznano za samobójstwo.
  •w lutym 2002 roku, zamordowany został Zdzisław Majka – drugi kluczowy świadek w sprawie mafii paliwowej. Jego zgon również uznano za samobójstwo, a syna który zabiegał o sekcję zwłok i rzetelne śledztwo, wsadzono na 3 miesiące do aresztu.
  •Marek Karp – był założycielem Ośrodka Studiów Wschodnich, który zajmował się analizami sytuacji politycznej i ekonomicznej w krajach byłego bloku sowieckiego.
  „Oni za mną chodzą, śledzą mnie nawet tutaj, w szpitalu, ja stąd nie wyjdę żywy, za dużo wiem o wszystkim” ? mówił do swojego przyjaciela Stanisława Nowakowskiego Marek Karp na kilka dni przed śmiercią.
  Dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich leczył się z urazów po wypadku samochodowym, który wydarzył się 28 sierpnia 2004r. w pobliżu Białej Podlaskiej. Trafił do szpitala, gdzie według oficjalnej wersji „zmarł z powodu powikłań powypadkowych”. Prokuratura sprawę umorzyła, lecz prawdziwych okoliczności wypadku nie zostały wyjaśnione do dziś.Przed śmiercią badał sprawę przejmowania polskiego sektora energetycznego przez rosyjskie spółki kontrolowane przez KGB i GRU. Podobno była to zaplanowana i zrealizowana w najdrobniejszych szczegółach egzekucja, dokonana dla zabezpieczenia paliwowych i energetycznych interesów rosyjskich służb specjalnych.
  •Daniel Podrzycki – kandydat na prezydenta w 2005r. Zmarł podczas kampanii wyborczej w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku drogowym. W latach 90. współpracował z gen. Tadeuszem Wileckim i Andrzejem Lepperem, W 1997 wraz z Andrzejem Lepperem, Wł. Bojarskim i W. Michałowskim podpisał zawiadomienie do prokuratury w związku z nadużyciami podczas podpisywania kontraktu na budowę Rurociągu Jamalskiego.
  •Podpułkownik Barbara P. – popełniła samobójstwo 19.01.2009 r, powiesiła się w swoim domku letniskowym korzystając z nieobecności męża.
  W delegaturze spekuluje się, że przyczyną mógł być mobbing ze strony szefostwa ABW.
  Samobójstwo Barbary P. nie jest pierwszą taką tragedią związaną z ABW. W kwietniu 2008 r. w Garwolinie powiesił się sędzia, któremu ABW przeszukało biuro, podejrzewając go o korupcję.
  •Chorąży Stefan Zielonka – szyfrant w kancelarii premiera, lat. Zielonka dysponował wiedzą o tajnikach łączności w NATO oraz miał dostęp do najściślejszych danych, m.in. wiadomości nadawanych z placówek zagranicznych do centrali.
  Zaginął 13 kwietnia 2009, Wywiad nie przekazał informacji o zaginięciu Zielonki ani do prokuratury wojskowej, ani do żandarmerii, o zaginięciu powiadomiono po 2 dniach. Utopiony, zwłoki znaleziono 27 kwietnia 2010 przy brzegu Wisły. Zgniło niemal doszczętnie wszystko, ale wyciągi z banków pozostały nienaruszone,bo znajdowały się w wodoszczelnej teczce, żeby policjantom ułatwić identyfikację (?). Przyczyny śmierci Stefana Zielonki nie zostały ustalone, a prokuratura nie potwierdziła, że żołnierz popełnił samobójstwo.
  •Prof.Stefan Grocholewski – ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach cz. skrzynek z CASY. „Zmarł” 31.03.2010r.
  •p Mieczysław Cieślar, „zginął w wypadku samochodowym” dokładnie 18.04.2010 r, miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A.Plicha.
  •Grzegorz Michniewicz – Dyr.Gen.Kancelarii Premiera Tuska, a wcześniej czł. Rady Nadzorczej PKN Orlen, zaufana osoba Donalda Tuska i Tomasza Arabskiego. Natychmiast po śmierci Michniewicza znikła z internetu większość wiadomości i artykułów związanych z osobą samobójcy. Chyba musiał odkryć coś wyjątkowo przerażającego.
  Powiesił się 23 grudnia 2010 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił samolot TU-154, który potem rozsypał się w drobny mak na Siewiernym.
  Pan Michniewicz powiesił się, choć jeszcze tego dnia cieszył się z rychłego spotkania z rodziną w Boże Narodzenie.
  To był 23 grudnia, tuż przed Wigilią. Czy czas Świąt Bożego Narodzenia to okres podatny na samobójstwa?
  W śledztwie nie sprawdzono bilingów rozmów Michniewicza. Lekarz dokonujący sekcji zwłok nie określił nawet godziny zgonu Michniewicza, zaś prokuratura nie odtworzyła przebiegu ostatnich godzin z życia rzekomego samobójcy. Prokurator uznał, że nie doszło do ingerencji osób trzecich, a śledztwo szybko zakończono.
  •Krzysztof Knyż – operator Faktów, pracował z W. Baterem (tym, który pierwszego dnia podał poprawną godzinę katastrofy Tu-154, co media odkryły po 10 dniach). Zmarł w Moskwie na sepsę 2 czerwca 2010r.Śmierć całkiem przemilczana.
  •Prof.Marek Dulinicz – szef grupy archeologicznej – zginął 6 czerwca 2010 w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.
  •Dariusz Ratajczak – dr historii, autor tematów niebezpiecznych, zbioru esejów historyczno-politycznych skazany za kłamstwo oświęcimskie. 11 czerwca 2010 znaleziono jego zwłoki w zaparkowanym samochodzie pod Centrum Handlowym Karolinka w Opolu, w którym mogły przeleżeć wg śledczych kilka dni, sekcja zwłok wykazała, że zmarł w wyniku zatrucia alkoholem.
  •Eugeniusz Wróbel – wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem, poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101.
  Pocięty piłą mechaniczną 16.10.2010 r przez swego syna, który zdołał zabić i pociąć swego ojca, usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko.
  Złego stanu swego „chorego psychicznie” syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą.
  •Dr Ryszard Kuciński – prawnik A.Leppera – „zmarł” w maju 2011 r.
  •Wiesław Podgórski – był doradcą A.Leppera, gdy ten by ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.
  •12 czerwca 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.
  •Róża Żarska – adwokatka Leppera – „zmarła w lipcu 2011 r. w Moskwie.
  •Andrzej Lepper – szef Samoobrony, poseł, wicemarszałek, wicepremier i minister rolnictwa w rządzie Marcinkiewicza i J.Kaczyńskiego. Znaleziony martwy w biurze Samoobrony 5 sierpnia 2011r.
  Od 1-go dnia, zanim zrobiono sekcję zwłok przyjęto wersję samobójstwa przez powieszenie bez udziału osób trzecich.
  A.Lepper – Twardziel, bokser i trybun ludowy, mający dziwnym trafem dostęp do szczegółowych informacji, kto, z kim, gdzie i o której godzinie robił mętne interesy (wypowiedzi Leppera z trybuny sejmowej w 2001 roku, podczas posiedzenia, na którym debatowano nad odwołaniem go z funkcji wicemarszałka sejmu: sypie tam konkretnymi nazwiskami, można to obejrzeć na You Tube).

  Jeszcze dzień wcześniej Andrzej Lepper snuł plany na przyszłość, żywił nadzieje, iż jego syn wyjdzie z poważnej choroby, a już następnego dnia skorzystał z paska od spodni i powiesił się, przy czym w godzinę później przedstawiciel prokuratury stwierdził, że to było samobójstwo.
  Nawet odrobina nadziei podnosi cierpliwość i wytrwałość rodziców, czasami do poziomu zupełnie wcześniej niewyobrażalnego. Tym bardziej w sytuacji poprawy stanu dziecka!
  Stan psychiczny rodziców chorych dzieci jest ewidentnie sprzeczny z sugestią mediów i „świadków” typu Tymochowicz.

  •Dariusz Szpineta – zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach.
  Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, wskazując, że lot Tu-154M był lotem wojskowym. To kolejny człowiek, który podważał rządowo- FSB-owską wersję wydarzeń. Nic nie wskazywało na jakiekolwiek samobójcze zamiary, czy choćby zły nastrój. Ciekawe, czy SMS-y były też wysyłane…

  http://www.sadistic.pl/tajemnicza-smierc-vt107210.htm

  Źródło inf:
  http://www.fakt.pl/Tajemnicza-lista-smierci-krazy-w-polskim-internecie-Kto-na-niej-jest-,artykuly,148470,1.html

  Moje motto: Nie ma skutku bez przyczyny.

  Robert Majka , Solidarność Walcząca Przemyśl, 22 marzec 2012r g.20.36
  Kawaler KRZYŻA Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski,
  Nr 452-2009-17 nadany 9 grudnia 2009 przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.
  Radny Rady Miasta Przemyśla (2002 – 2006)

  http://www.sw.org.pl
  http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt7234.html?postdays=0&postorder=asc&start=0
  http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=2988
  http://tygodnik.onet.pl/35,0,14472,pierwsza_magdalenka,artykul.html
  http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=5131
  http://www.polityczni.pl/oblicza_stanu_wojennego,audio,51,4505.html
  http://home.comcast.net/~bakierowski/

 4. plk said

  Stop nehitlerowskiej dywersji ideologicznej!

  Agresja demograficzna a Plan Himmlera

  http://kotwicki.blogspot.com/2012/03/niemiecka-polityka-demograficzna.html

 5. Kinga said

  http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2012/03/joan-veon-when-central-banks-rule-world.html

 6. ADAM said

  Panie Premierze Tusk. Jak sama nazwa wskazuje rodzina to jest słowo związane
  z rodzeniem i nie może być rodziny bez dzieci. Bez dzieci to jest para – para małżeńska,
  ale nie rodzina.
  Został Pan Premierem, a nie nauczono Pana kto to jest rodzina.
  No ale Pana Prezydenta też nie nauczono ortografii.
  Dlatego tak mamy jak mamy.

 7. jasiek z toronto said

  Re: artykul:

  A dla konkretnie jakiego „panstwa” rodzina bez dzieci jest najtansza?
  Dla „panstwa” komorowskich? Dla „panstwa” kwasniewskich?” Czy dla „panstwa” millerow???

  Czasami az „krew mnie zalewa” jak czytam takie talmudyczne pamplety powtarzane przez zydowskie marionetki z „kneSejmu”…
  =============================
  jasiek z toronto

 8. Na razie w ramach machlojek emerytalnych ze strony ministra finansow padla nastepujaca „propozycja nie do odrzucenia”:
  ————————————–
  ” Tabelka bardzo mi się podoba, bo dokładnie pokazuje zasadniczy powód, dlaczego tak ważne jest przeprowadzenie tej reformy. Sam fakt podwyższenia wieku o dwa lata daje nawet najmniej zarabiającej osobie aż 200 zł więcej przez całą resztę jej emerytury – powiedział minister.”
  ————————————–
  Machlojka zawiera kilka pulapek:

  1/ te 200 zl korzysci z dluzszej o dwa lata emerytury inflacja (czytaj: rzad) zezre w ciagu mniej niz roku,

  2/ podwyzki cen w tempie obecnym zabiora w tym samym okresie trzy razy tyle.

  3/ dla emeryrtow osiagajacych wiek 67 lat wprowadzi sie obowiazkowe szczepienia griatryczne – przy pomocy przeterminowanych szczepionek swinskiej grypy.

  4/ wypracowany z dodatkowych lat pracy fundusz nie wystarczy nawet na przekazywanie wyslanym na „emigracje dofinansowywana przez pozostajacych w kraju Polakow” na pokrycie podwyzek wyjechanym.

  5/ no i aspekt niewyliczalny ale pewny – rzad ktoremu juz brakuje stoczni innych zakladow przemyslowych do przefrymarczenia – przefrymarczy korzysci z pozniejszych emerytur.

  plus jeszcze wiele pulapek z jakimi Polacy od 20 pomagdalenkowych lat maja do czynienia…

  Miroslaw Krupinski

  Aha – naprawy i utrzymanie sfuszerowanego „krowiego placka” (najnowszy polski stadion) pochlonie nie tylko zasoby emerytalne ale i srodki na ochrone przeciwpowodziowa i naprawe sfuszerowanych autostrad.

  MK

 9. Jacek said

  No coz nie bylo pospolitego ruszenia w odpowiedzi na „polskosc to nienormalnosc” itd. Nie oponowal epsikopat, a jak episkopat nie oponowal ( mozna powiedziec, ze wrecz przeciwnie, jak to opisal p. Michalkiewicz w „Pasterze wyprzedaja trzode”) to dlaczego mial oponowac „przecietny Kowalski” przepojony wraz z episkopatem „duchem ekmenizmu” religijnego, moralnego, narodowego i politycznego.

  Ekumenistom „rzadzacym” Polska to Polacy „sie nie oplacaja”. Ekumenisci jedza nasz chleb ale na powidelka sa doplacani przez tych, dla ktorych Polakow „ma nie byc”, poza sprzataczami i q-rwami. A bez powidelek jak widac zyc nie moga.

  Jaka jest reakcja na rozgrywajaca sie tragedie naszego narodu tych „przywodcow dochowych”, oni (niektorzy ) zastanawiaja sie wlasnie czy tusk „idzie na wojne z kosciolem”, tzn z kim?

 10. Wiesław P. said

  „Saisonstaat” – państwo bez Polskich dzieci – Spełnienie odwiecznych planów Niemiec Szokująca wypowiedź Donalda Tuska! Radio Maryja, 2012-03-23 Dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci – słowa te miał wypowiedzieć 19 marca premier Donald Tusk, podczas spotkania PO-PSL w sprawie podwyższenia wielu emerytalnego.
  dr Cezary Mech były wiceminister finansów zwrócił uwagę, że „skutki braku polityki prorodzinnej będą dla naszego kraju opłakane. „Jeżeli nie będzie inwestowali w przyszłość naszego narodu – jaką są dzieci – to działania te odwrócą się przeciwko nam” – dodaje Cezary Mech.
  Odsłuchaj: http://www.radjomaryja.pl/artykuly.php?id=1143072

 11. Nastepny fundusz emerytalny dojrzewa do rozkradzenia:
  ————————————
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wielki-powrot-emerytur-do-ZUS,wid,14359148,wiadomosc.html
  ————————————
  rzad ma coraz mniej skrupulow.
  MK

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: