Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce: MANIFEST

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2012-08-30

.

Chcemy wrócić.

Być może nigdy nie będzie lepszego momentu, a my nie chcemy utracić naszej szansy.
Wierzymy, że nawet najbardziej nieprawdopodobne scenariusze mogą się ziścić.
Już nie Uganda, Argentyna, Syria ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna.
Interesuje nas Europa. Ziemia naszych ojców i dziadków. Na jawie i we śnie wciąż marzymy o Polsce.
Wierzymy, że potrzebuje nas ona równie mocno, co my pragniemy jej.
Skwery w Warszawie, place w Łodzi i w Krakowie wypełnią się nowymi osiedlami. Proste, drewniane konstrukcje – z ogrodzeniem i wieżą – przypomną Wam o czasach kiedy mężnie stawialiśmy czoła atakom wroga, kiedy z ofiar staliśmy się piewcami nowego porządku, sami sobie będąc władcami.

Chcemy, jak wiele dekad temu, osiedlić się na ziemi, na której nikt nas nie oczekuje. Wierząc, że pisane nam jest mieszkać tutaj, zakładać rodziny, umierać, składać do ziemi prochy bliskich.
Chcemy uleczyć Wasze i nasze traumy. Już raz na zawsze.

Nasz apel nie jest skierowany tylko do Żydów. Przyjmiemy w nasze szeregi wszystkich, dla których zabrakło miejsca w ich ojczyznach – wypędzonych, prześladowanych. W naszym ruchu nie będzie dyskryminacji. Nie będziemy grzebać w Waszych życiorysach, sprawdzać kart pobytu, weryfikować statusu uchodźców. Będziemy silni naszą słabością.

Być może nie będzie to powrót dostojny i zwycięski. Jesteśmy przepełnieniu wątpliwościami, niewiarą, wahaniem. Nie planujemy inwazji. Może będzie to raczej pochód duchów, nawiedzających Was w snach sąsiadów, których nie spodziewaliście się już nigdy ujrzeć, lub też tych, których nigdy nie dano Wam było poznać.

Będziemy głośno mówić o tych wszystkich złych rzeczach, które wydarzyły się między Nami i Wami. Zmaterializujemy długo tłumiony strach przed powrotem dawno nie widzianego znajomego, który to przez te wszystkie lata przeszedł nieprawdopodobną metamorfozę.
Nie poznajecie już nas, nie potraficie spojrzeć nam w oczy. Boicie się ofiary, która może powrócić i upomnieć się o swoje. Lecz my nie chcemy już nigdy czuć się ofiarami, a życie w ciągłym konflikcie boleśnie nas uwiera, wysysa z nas powietrze.
Czujecie podskórnie, że Wasz dawno nie widziany Inny nie zachował dobrych wspomnień z tego miejsca. Że ma Wam wiele rzeczy za złe. Ale mimo to powraca. Wzmocniony złymi doświadczeniami, pracą, nowym/starym językiem, jeszcze inną wojną.

Pragniemy skorygować karty historii, która nigdy nie toczyła się dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Przywitajcie nas z otwartymi rękami. Nie chcemy wydzierać ziemi, kawałek po kawałku, szantażując Was trybunałami i sądami. Nie chcemy skradać się pod osłoną nocy. Liczymy na to że będziemy wspólnie zarządzać miastami, uprawiać ziemię, wychowywać dzieci, że nasze osiedla nie będą dla nikogo zamknięte.

W marzeniach cofamy się do początków żydowskiego osadnictwa na Bliskim Wschodzie, ale i do czasów pionierskich farm żydowskich w przedwojennej Polsce. Ekshumujemy syjonistyczną fantasmagorię. Sięgamy też w przyszłość – wyimaginowanego świat migracji, polityczno-geograficznych przesunięć, rozpadu rzeczywistości jaką znamy. Być może to polityczny scenariusz, który wielu może napełnić przerażeniem. W wielu z Was może obudzi on jednak nadzieję na przełom i rozbicie siermiężnego jednonarodowego monolitu. Odwołujemy się, w całej surowej dosłowności, do tego co miało/mogłoby/powinno się spełnić, do scenariusza wydobytego z muzealnych archiwów, który mógłby zostać podtrzymywany przy życiu tylko jakąś formą ogólnonarodowej psychoterapii. To nasza propozycja na czasy wyczerpania wiary, kryzysu, upadku starych utopii. Optymizm wygasa. Obiecane raje zostały sprywatyzowane. Jabłka i arbuzy z kibuców nie są już tak dorodne. To czas przeszły niedoskonały. Może będzie nam łatwiej ze świadomością, że ten sen, który mniej lub bardziej skrycie podziwialiśmy, nie okazał się aż tak kolorowy? Może wdrożymy go więc po swojemu, na nowo, na własny użytek? Dla samych siebie i dla Was, z niedowierzaniem patrzących na nasz powrót.

Będziecie pytać: po co jątrzyć rany, przywoływać stare demony?

Odpowiemy Wam, że po to, by pomóc naszej wspólnej, przepisywanej nieustannie na nowo, historii. Chcemy zaprosić Was, przystąpcie do naszego Ruchu! Pragniemy przywitać nowych osadników, których obecność jest ucieleśnieniem fantazji na temat historii równoległej. Mierzymy się z jedną z wielu potencjalnych przyszłości, jakich możemy doświadczyć, porzucając swój bezpieczny, znajomy, jednowymiarowy świat.

Pozbędziemy się poczucia winy. Będziemy osadnikami, a nie okupantami.

Przybysze, oczekujemy Was!

Gospodarze, przyłączcie się do nas!

źródło: Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce – profil Facebook

Komentarzy 28 to “Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce: MANIFEST”

 1. Marek said

 2. Dziadzius said

  Dlaczego by zydzi nie chcieli wrocic do swojej Polski. Narod Polski durny i latwo manipulowany albo przez nowe ideje albo czesciej przez zaklucenia albo przekupstwo i poclebstwo. Tani robotnik zdolany ale durny– rynek bliski w rosji, niemcach, azji >Odpowiedni klimat – malo arabow- zdrowe jedzenie no coz tu nie pragnac do OBJECIA na nowo.

 3. Dziadzius said

  Popatrzuylem no to zjecie tej kobiety i ogarnal mnie strach > kobieta blondynka- ma lornetki, – ma karabim maszynowy i zapas amunicji – ma granat gluszacy i wybuchowy – jest zydowka i jest w CIAZY

 4. realista said

  Mimo wszystko, proponuję Madagaskar. – Ciepły klimat zwrotnikowy, który lubicie, leniwi tubylcy, sympatycznie lemury, blisko do Indochin (tam niedługo centrum światowego handelku) – po prostu w ogóle sam cymes.
  A w Polszy to z jednej strony Germanie, z drugiej Ruski, w Bałtyku zimna woda, antysemityzm wysysamy z mlekiem matki i do tego ten straszny Rydzyk. Brrr, nie radzę.

 5. Jacek said

  Program palestynizacji Polakow jest juz daleko zaawansowany. Ordynarna talmudyczna antypolska propagande „msz” prowadzi juz zupelnie otwarcie. W miedzyczasie „wojsko polskie” razem z bundeswera cwicza w Polsce „tlumienie lokalnych zamieszek” oczywiscie jako „antysemickich”. Co na to „glowne partie polityczne”? np „opozycyjny” i „patriotyczny” pis?

 6. Zb. Ziemiański said

  I kto nas ma uratować przed inwazją żydowskich innowierców?.

 7. Bolex said

  @3 – Chrześcijański nakaz miłości bliźniego nakazuje miłować wszystkich – nawet żydowskich innowierców. Jak sobie z tym poradzić? Na podobne pytanie zadane przez nas na lekcji religii przed laty ksiądz nie potrafił odpowiedzieć – coś tam zaczął kręcić, po czym zarządził koniec lekcji. Widocznie tego zagadnienia w seminarium nie przerabiali albo był wtedy na wagarach.
  Co wcale nie oznacza, że z tęsknotą oczekuję na żydowskich osadników emigrujących z Palestyny czy innych krajów do Polski…

 8. Wuj said

  Moze i nakazuje milowac alenie nakazuje przyjmowac, nie mam nic przeciw milosci na odleglosc

 9. Ryvan said

  Ten manifest to sen narkomana. Chcialby dusza do raju.
  Pan Bolex zapomnial o tych z Kazachstanu i naleznym im nakazie milosci w pierwszej kolejnosci. A tak na marginesie powinien Pan uzupelnic manifest wypisami z Talmudu, ktory stalby sie podstawowym prawem w tym rzadzonym „wspolnie” panstwie.

 10. nnka said

  Reblogged this on Mistyka Życia.

 11. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 12. Ębryą said

  @9 – Żydzi z Kazachstanu – ci którzy chcieli – już dawno wynieśli się do Izraela lub USA. Polacy z Kazachstanu – ci którzy chcieliby – powinni mieć ułatwienia w emigracji do Polski, ale żaden z rządów w ostatnim dwudziestoleciu nie pomógł im wydatnie. Inna sprawa, to co mieliby robić w Polsce ludzie polskiego pochodzenia, wychowani w innej mentalności, posiadający zawody mało tu przydatne i akcent dla wielu niezbyt miły dla ucha. Byliby kandydatami na bezrobotnych. Zaś staruszkowie sprowadzeni z Kazachstanu, po przeliczeniu ich radzieckich emerytur na złotówki, w pierwszym roku pomarliby z głodu. Chyba że pomogłoby im państwo, które – jak napisałem wcześniej – nic w tym zakresie nie zrobiło.
  @8 – Chrześcijańskie miłosierdzie nakazuje głodnych nakarmić, nagich odziać a bezdomnym udzielić schronienia. Czyli – przyjmować… Jak Palestyńczycy, Irańczycy i Arabowie zrobią Żydom w Ziemi Świętej drugą Zagładę, chrześcijańskie miłosierdzie nakaże ich przyjąć. Tylko dlaczego akurat w Polsce?

 13. Jacek said

  ad Bolex

  ten „dylemat” jest pozorny i swiadczy o ztalmudyzowaniu (ze sie jeszcze raz powtorze) naszego spoleczenstwa. Nakaz milosci nie zawiesza zasad prawa, tzn prawa naturalnego, ale je uzupelnia. Dlatego Kosciol Katolicki uznaje prawo do obrony wiary, czci, zycia i mienia, a wiec i ojczyzny, dlatego rowniez uznaje prawo do sprawiedliwej wojny. Milosc blizniego nie polega na zachecaniu oszusta, zlodzieja czy bandyty do jego nie tylko bezprawnych ale i bezboznych czynow przez bezkarnosc. Nakaz milosci zabrania szukania zemsty nie sprawiedliwosci. Rowniez i przebaczenie w takich wypadkach nie zawiesza sprawiedliwej kary doczesnej, jak tez nie ma zadnej mocy bez szczerego przyznania sie do winy, zalu za nia i zadoscuczynienia. Czy moze miec co do tego watpliwosci Katolik (ktory chodzi do spowiedzi)?

  Moze Pan spokojnie pojsc do tego ksiedza i poprosic go o zwrot kosztow nauki, a on pewnie moze to zrobic w stosunku do seminarium, ktore jego wyksztalcilo.

  To talmudysci domagaja sie „milosci”, w ramach ktorej maja licencje na rabunek i morderstwa bez sprzeciwu, bo „Jezus byl zydem”, lub bo „jestesmy winni przesladowan zydow”, lub bo jako katolicy (chrzescijanie) „mamy obowiazek przebaczac”. Jest to czysta hucpa, korej glowna inscenizacja dzisiaj sa tzw „dni judaizmu”. W ten sposob ustawia sie gojow, za pomoca „nauki chrystusowej” aby akceptowali wyrok talmudu wg. ktorego sa bydlem przeznaczonym do uzytku wg uznania przez „zydow”.

  To zreszta jest cala idea powyzszego manifestu.

 14. realista said

  Obiektywnie biorąc przedwojenna propozycja wyjazdu kilku milionów polskich Żydów na Madagaskar była w praktyce gestem miłości bliźniego. Ile milionów ludzkich istnień mogłoby to ocalić?
  Rozważmy wariant Madagaskaru w latach 20-tych XX w.:
  1) Żydzi wyjeżdżają z Polski i utrzymują z Polską dobre kontakty
  2) Rząd polski wpiera to osadnictwo wojskowo i administracyjnie, przez co uzyskuje przywilej założenia na Madagaskarze bazy morskiej dla polskich statków handlowych w drodze do Indii i Chin.
  3) Amerykańscy Żydzi finansują budowę kibuców, przemysłu i miast na Madagaskarze – nie widzą sensu topienia miliardów dolarów w rozwój Armii Czerwonej i KGB
  4) Wskutek 3) ZSRR więdnie i popada w ruinę – nie stanowi zagrożenia dla nikogo poza swoimi obywatelami, którzy zdesperowani przywracają carat
  5) Zachód nie hoduje sobie Hitlera, bo i po co
  6) Bliskość afrykańskich surowców, taniej siły roboczej, Zatoki Perskiej i indyjskiego złota powoduje rewolucję przemysłową na Madagaskarze, który staje się Singappurem/Hong Kongiem/Tajwanem Afryki
  7) nie wybucha II wojna światowa, bo nikt nie jest nią zainteresowany wobec zagrożenia ze strony nowego imperium – Madagaskaru
  8) następuje silny rozwój cywilizacyjny półkuli południowej – Brazylii i Argentyny, Południowej Afryki i Australii
  9) ech, rozmarzyłem sie… 😉

 15. precz z komuna said

  Traktowalem TV Trwam i Radio Maryja bardzo powaznie. Kiedy dzisiaj wlaczylem telewizor, „przywital” mnie film w katolickiej telewizji o powstaniu
  panstwa Izrael. Kiedy nastawilem katolickie radio dowiedzialem sie, ze Kosciol jest tam, gdzie znajduje sie biskup.
  Chcialbym wiedziec ile czasu poswiecaja zydowskie rozglosnie historii
  katolickich narodow oraz jaki to jest „Kosciol katolicki,” kiedy na czele diecezji
  stoi mason?
  „Starsi bracia w wierze” wykorzystuja kazda szanse, zeby podwazyc
  wiare katolicka. Ich antykatolicka propaganda osiagnela szczyt mozliwosci.
  Nawet „skandalistka” i „nawrocona na kabale” Madonna moze otwarcie
  kpic z katolikow w ich wazne swieta [pietnastego sierpnia ubieglego roku].
  Jezeli Polacy wreszcie nie przejrza na oczy i nie zaczna myslec o POLSKIM
  INTERESIE NARODOWYM, to faktycznie staniemy sie Palestyna Europy,
  gdzie Polak bedzie zyl w slumsach/kibucach, a koszerni „multikulti” panowie
  zycia i smierci narzuca kolejna wersje swojej ukochanej ateistycznej komuny.

 16. totalnyatak said

  http://totalnyatak.wordpress.com/2012/08/01/1-totalny-atak/

 17. Cern said

  Manifest? Co to za kretynski belkot?

  Car Mikolaj wydal manifest……. : -)))

  „Chcemy zaprosić Was, przystąpcie do naszego Ruchu! Pragniemy przywitać nowych osadników……..”

  Kazdy Palenstynczyk wie jakimi dobroczyncami okazali sie ci „osadnicy”.
  Mam nadzieje ze jak ich Palestynczycy wygonia to zaden osad po nich nie pozostanie.

 18. Polonus said

  @Precz Z Komuna
  “Starsi bracia w wierze” – dobrze, że w cudzysłowie, bo talmudyści to młodsi i nawet trudno ich nazwać braćmi, o wierze już nawet nie wspomnę.
  Starsi bracia w wierze, to wyznawcy Tory (Starego Testamentu), a talmud powstawał dopiero po Chrystusie i nie ma niczego wspólnego z Bogiem. Do dzisiaj jest tworzony przez rabinów, którzy już bez ogródek deklarują, że ich bogiem jest Lucyfer.
  A zatem, ani starsi, ani bracia, ani w wierze.
  Znam wielu uczciwych Żydów, a Ci wstydzą się tych talmudycznych i odżegnują się od nich zdecydowanie.

 19. Edek said

  W kraju jest co na co ludzie zasluzyli sobie – postepujaca palestynizacja.
  Polska byla od VI w. inkubatorem gudlajstwa i dalej jest. Roznica tylko w tym ze teraz oni nadzoruja inkubator.

 20. totalnyatak said

  http://totalnyatak.wordpress.com/2012/08/20/20-kobieta-jadaca-na-bestii/
  http://totalnyatak.wordpress.com/2012/08/29/wezwanie-do-przebudzenia-pl/
  http://totalnyatak.wordpress.com/2012/08/26/prof-walter-veith-26-onz-i-okultystyczne-plany/
  http://totalnyatak.wordpress.com/2012/08/11/prof-walter-veith-11-tajemnica-tajemnych-stowarzyszen/

 21. Analityk said

  Najpierw parę słów pod rozwagę.

  Voltaire – “Żydzi wykazują nieugiętą nienawiść w stosunku do innych narodów, bunt przeciwko warstwom uprzywilejowanym, zazdrość wobec wszystkich innych, którym lepiej się powodzi, uniżoność w czasach dla nich niepomyślnych oraz barbarzyńskie okrucieństwo kiedy zdobędą władze” (Essai sur le Moeurs).

  Theodor Herzl – Fundator nowoczesnego syjonizmu – napisal w swojej ksiazce “The Jewish State” w 1896
  „My Zydzi jestesmy narodem – jednym narodem. Kiedy toniemy, stajemy sie rewolucyjnym proletariatem, podporzadkowanymi rewolucyjnej partii; kiedy wzrastamy tam wzrasta rowniez nasza potworna sila sakiewki.”

  Następnie proszę wczytajcie się w ten tekst werset za wersetem.
  (…)
  1. Skwery w Warszawie, place w Łodzi i w Krakowie wypełnią się nowymi osiedlami. Proste, drewniane konstrukcje – z ogrodzeniem i wieżą – przypomną Wam o czasach kiedy mężnie stawialiśmy czoła atakom wroga, kiedy z ofiar staliśmy się piewcami nowego porządku, sami sobie będąc władcami.

  2. Przyjmiemy w nasze szeregi wszystkich, dla których zabrakło miejsca w ich ojczyznach – wypędzonych, prześladowanych. W naszym ruchu nie będzie dyskryminacji. Nie będziemy grzebać w Waszych życiorysach, sprawdzać kart pobytu, weryfikować statusu uchodźców.

  3. Będziemy głośno mówić o tych wszystkich złych rzeczach, które wydarzyły się między Nami i Wami..

  4. Nie poznajecie już nas, nie potraficie spojrzeć nam w oczy. Boicie się ofiary, która może powrócić i upomnieć się o swoje.

  5. Czujecie podskórnie, że Wasz dawno nie widziany Inny nie zachował dobrych wspomnień z tego miejsca. Że ma Wam wiele rzeczy za złe. Ale mimo to powraca.

  6. Pragniemy skorygować karty historii, która nigdy nie toczyła się dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Przywitajcie nas z otwartymi rękami. Nie chcemy wydzierać ziemi, kawałek po kawałku, szantażując Was trybunałami i sądami. Nie chcemy skradać się pod osłoną nocy. Liczymy na to że będziemy wspólnie zarządzać miastami, uprawiać ziemię, wychowywać dzieci, że nasze osiedla nie będą dla nikogo zamknięte. W marzeniach cofamy się do początków żydowskiego osadnictwa na Bliskim Wschodzie, ale i do czasów pionierskich farm żydowskich w przedwojennej Polsce. Ekshumujemy syjonistyczną fantasmagorię.

  7. To czas przeszły niedoskonały. Może będzie nam łatwiej ze świadomością, że ten sen, który mniej lub bardziej skrycie podziwialiśmy, nie okazał się aż tak kolorowy? Może wdrożymy go więc po swojemu, na nowo, na własny użytek? Dla samych siebie i dla Was, z niedowierzaniem patrzących na nasz powrót.

  8. Chcemy zaprosić Was, przystąpcie do naszego Ruchu! Pragniemy przywitać nowych osadników, których obecność jest ucieleśnieniem fantazji na temat historii równoległej. Mierzymy się z jedną z wielu potencjalnych przyszłości, jakich możemy doświadczyć, porzucając swój bezpieczny, znajomy, jednowymiarowy świat.
  Pozbędziemy się poczucia winy. Będziemy osadnikami, a nie okupantami.
  Przybysze, oczekujemy Was!
  Gospodarze, przyłączcie się do nas!
  (…)

  /=====/
  Ad.1 – znów chcą tworzyć exterytorialne enklawy – getta – aby sie izolować od reszty społeczności, którą pogardzają

  Ad.2 – propozycja dla wszelkich przybłęd z całego świata i wszelkiej narodowości aby pod sztandarem tego „ruchu” dokonać najazdu na Polskę. To szalenie niebezpieczna oferta i nie radzę tego lekceważyć.

  Ad.3 – znów to bedzie kontynuacja oskarżania Nas Polaków o antysemityzm i ich urojone krzywdy jakich od nas doznali

  Ad.4 – ponowna deklaracja kontynuacji procesu „odbierania swojego” za co już raz dostali pieniądze

  Ad.5 – znów żydowskie pretensje i oskarżenia – tym razem już jawnie

  Ad.6 – pod płaszczykiem dobroduszności chcą nam zaaplikować politykę żydowskich osiedli jak w Palestynie. Należy jednak pamietac, że Żydzi nie są zobowiązani dotrzymywać jakichkolwiek zobowiązań względem nie-żydów i nawet w momencie składanie przysięgi mogą ją w tym samym momencie w duszy unieważniać a by później się z niej nie wywiązywać (Dusza żydowska w zwierciadle Talmudu – rodz.Krzywoprzysięstwo)

  Ad.7 – to jawna oferta, że będą robić wszystko tak jak oni to chcą na własny użytek

  Ad.8 – to jawna propozycja inwazji wszystkich multi-kulti na polskie ziemie aby zrobic to internacjonalistyczny bajzel.

 22. Nercik said

  Oj żydom nie bedzie łatwo tutaj w PL, w krwi Polaków jeszcze nienawiść i antysemityzm, to sie czuje… to zakorzenione mocno Polski dla Polaków – nie generalizuje, ale statystycznie takie fakty. Polacy sami sobie złośnikami są, ale jak żyda widzą to jednoczą się z z sobą przeciewko.

 23. Prometeusz said

  Nercikowi dedykuję kilka przysłów:
  pierwsze – „jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie
  drugie – ” Dlaczego widzisz drzazgę w oku swego brata, a w swoim oku nie dostrzegasz belki?”
  trzecie – „przyganiał kocioł garnkowi”

  Żydofilom polonofobijnym też nie będzie łatwo…

  Żydzi sami sobie zdrajcami a przykładów można podać bez liku.

  Żydowski rabiniczno-syjonistyczny antypolonizm nie tylko się czuje, ale dotkliwie doznaje w wielu aspektach codziennego życia.

  Fakty są po stronie sprawiedliwych, a kto z faktami dyskutuje ten wystawia sobie metryczkę ignoranta, kabotyna ,groźnego oszołoma uprawiającego bandytyzm przeciw faktom.

  Czy Nercik mógłby wytłumaczyć dlaczego młodzież izraelska uczona jest w szkołach uprzedzeń do wszystkich nacji świata?.
  Komu i czemu taka edukacja ma służyć?.

 24. Dziadzius said

  Ja to tam sie na tym duzo nie znam ale mi sie zdaje ze Prometeusz cos plynie na poludnie do Jordanu a powinien sie zatrzymac nad Renem bo tam uczyli dzieci „uber ales” to znaczy wpajali wartosci wlasnej kupki wzgledem kupek wszystkicj innych i jezeli Prometeusz nie widzi patriotycznej wartosci no trudno ale:
  ” te orly co Ci watrobe szarpaly
  napewno takie szkoly mialy”

 25. tony said

  Jeszcze nie wszyscy wyjechali do Izraela tego ich raju, a juz chca wracac?.Nikt juz ich tu wiecej nie zaprosi.Jeden z naszych wladcow kiedys popelnil ten blad i pozwolil im na osiedlenie w naszym kraju.A chyba uczymy sie na bledach?.

 26. jarek said

  W świecie chrześcijańskim wy żydzi zawsze będziecie uważani za tych którzy doprowadziliście do ukrzyżowania Chrystusa i dlatego bywacie prześladowani. Macie swój kraj więc go budujcie rozwijajcie i świat zawsze będzie po waszej stronie jeśli ktoś będzie chciał odebrać wam ojczyznę ale jeśli chcecie manipulować światem, wpływać na innych historia niestety będzie się powtarzać i kolejny raz będą ofiary niewinnych ludzi. Będąc gościem w innej cywilizacji należy się do niej dostosować a nie narzucać własnego światopoglądu.

 27. Solger said

  Nie dacie rady tu jest Polska i My Polacy obronimy ją tak samo jak 1945 r. kiedy to wy ukrywaliście się po kątach i piwnicach Polaków

 28. inkaa77 said

  A ja proponuję aby zorganizować „Ruch zasiedlenia Palestyńczyków w Polsce” tak na wszelki wypadek gdyby żydom zachciała się tu tworzyć „strefę gazy” lub gdy objawiłby się np. następca Salomona Morela.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: