Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Dyplom Sikorskiego wart 10 funtów

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2012-09-19

Dyplom Sikorskiego wart 10 funtów - niezalezna.pl

Kiedyś był problem ze studiami Aleksandra Kwaśniewskiego. Teraz bohaterem podobnej historii jest Radosław Sikorski, który chwali się dyplomami Oxfordu – Bachelor i Master of Arts. Ale ten drugi tytuł to honorowy dyplom, który można… kupić za dziesięć funtów – donosi TVP Info.

Na większości uniwersytetów w Anglii tytuł Master of Arts odpowiada polskiemu magistrowi. Oxford ma jednak inne zasady – tam tytuł ten to tylko dyplom pamiątkowy, który studenci mogą kupić za dziesięć funtów – pisze portal TVP Info, który skontaktował się z uczelnią.

– Otrzymanie dyplomu Master of Arts nie jest równoważne z ukończeniem studiów wyższego stopnia – wyjaśnia rzeczniczka Uniwersytetu Oksfordzkiego Clare Woodcock. – Każdy posiadacz dyplomu Bachelor od Arts może wystąpić o Master of Arts w siedem lat po immatrykulacji. Za wydanie dyplomu uczelnia pobiera niewielką opłatę w wysokości 10 funtów. Master of Arts jest elementem dziedzictwa uczelni i nawiązuje do czasów, gdy studia trwały właśnie siedem lat.

Z Sikorskiego kpią politycy opozycji. Według posła SLD Tadeusza Iwińskiego trochę przypomina to sprawę Aleksandra Kwaśniewskiego, który podawał, że ma wyższe wykształcenie, a w rzeczywistości nie ukończył studiów.

– Wychodzi na to, że z jego wykształceniem jest podobnie jak z polityką zagraniczną: wszystko na pokaz – krótko podsumowuje Zbigniew Girzyński.

(Niezalezna)

 

Komentarzy 5 to “Dyplom Sikorskiego wart 10 funtów”

 1. Śmierć Netanyahu zapobiegnie III wojnie światowej
  PDF | Drukuj | Email

  Wczoraj Alex Jones przeprowadził jeden z najbardziej szokujących wywiadów – ze Stevem Pieczenikiem, amerykańskim „agentem nr 1″. Informacje przekazane przez Pieczenika były adresowane raczej do służb specjalnych różnych krajów niż do przeciętnego słuchacza. To zresztą potwierdził sam Alex Jones, gdyż przekaz Pieczenika był aż nadto wyraźny.

  Nigdy by nie doszło do takiej rozmowy gdyby sytuacja nie była naprawdę groźna. Pieczenik wykorzystał najbardziej popularny program alternatywnych mediów – Alexa Jonesa, którego nie tylko miliony ludzi na całym świecie, ale także wszystkie wywiady.

  We wstępie Alex Jones potwierdził obawy, że przygotowywana jest wielka ofensywa na Iran. W cieśninie Ormuz zgromadziły się siły militarne 25 krajów, pod przywództwem Brytyjczyków, wyraźnie przygotowane na wsparcie Izraela w ataku na Iran. Informacja o tej potężnej armadzie jest ukrywana przez kryminalne media, gdyż w tej „koalicji” nie biorą udziału Amerykanie. Steve Pieczenik zaznaczył, że bieżące wydarzenia, wraz z zamordowaniem amerykańskiego ambasadora w Libii, są ciągiem dalszym operacji rozpoczętej 11 lat temu zamachem na WTC.

  Zamach, który był operacją fałszywej flagi Mossadu i CIA spowodował konfrontację pomiędzy służbami specjalnymi syjonistów i amerykańską armią. Generałowie z gen. Petraeausem na czele próbują wycofać się z Bliskiego Wschodu, podczas gdy syjoniści chcą doprowadzić do wielkiego konfliktu międzynarodowego, który się przekształci w III wojnę światową. Izrael, przez swoje macki w USA w postaci żydów diaspory i lobby syjonistyczne wywiera ciągłe naciski na prezydenta Obamę i przywódców militarnych, by rozpoczęli kampanię militarną przeciwko Iranowi. Ale zarówno Obama, jak i generałowie Dempsey i Petraeus, zdecydowanie się przeciwstawiają tej agresji.

  Przyjęto taką pozycję, mimo, że Izrael od ponad 20 lat jest gwarantem interesów amerykańskich na Bliskim Wschodzie. Generałowie i prezydent zdają sobie jednak sprawę, że po raz pierwszy od powstania Izraela w 1948 roku, siły przeciwko niemu się skonsolidowały – Hezbollah, agenturę Iranu z Hamasem, Bractwem Muzułmańskim oraz Al Kaidą.

  Pieczenik ostro występuje przeciwko premierowi Izraela, zaznaczając na wstępie, że to właśnie służby specjalne tego państwa maczały palce w zamachu na WTC, 9/11. Przypomniał, że zaraz po zamachu FBI złapało ponad 134 izraelskich szpiegów, którzy byli powiązani z pakistańskim ISI oraz wywiadem Arabii Saudyjskiej. Osama bin Laden, któremu się przypisuje autorstwo zamachu, został zabity ponad 10 lat temu – już wtedy Pieczenik mówił o tym w audycji Alexa Jonesa.

  Na scenie za plecami Mitta Romney, pojawiają się znów niebezpieczni neokonserwatywni politycy powiązani z zamachem 9/11, tacy jak Paul Wolfovitz, Eliot Abrams, Richard Pearle (Ciemny Książę) czy Michael Chertoff, który przez swoją „Chertoff Group” konsoliduje byłych i obecnych agentów CIA. Sam Romney jest ignorantem, jeśli chodzi o geopolitykę, nie potrafi nawet porządnie pisać. Zespół doradczy Romneya – ludzie tacy jak Zelich, Hills czy Murdoch, przekonali go do tego, że głównym wrogiem USA w chwili obecnej jest Rosja, co nie jest prawdą.

  Wojna toczy się pomiędzy prowojennymi żydowskimi neokonserwatystami wraz z Izraelem, a drugą stroną sił wywiadu, kierowaną przez generała Petraeusa oraz Departamentem Stanu, którzy próbują zachować za wszelką cenę pokój. Ci pierwsi dysponują swoimi agentami na Bliskim Wschodzie, którzy np. w przypadku Libii, dokonali aktu zabójstwa amerykańskiego ambasadora. Zabójstwo Christophera Stevensa jest niezwykle istotne, gdyż jako ekspert o specjalności arabisty, znający doskonale kulturę arabską, był w stanie się z nimi dogadać i przez to zachować pokój w regionie. Nie był on więc na rękę siłom dążącym do wojny z Iranem – Izraelowi i neokonserwatystom.

  Pieczeniak przyznał się, że jest żydem, ale z linii ofiar Holocaustu, podczas gdy Netanyahu nie. Wszystko co premier Izraela mówi do Amerykanów jest wg. Pieczenika kłamstwem, jak np. to, że Izrael był ocaleniem dla żydów – wręcz przeciwnie, Ben Gurion nie chciał przyjąć żydów węgierskich by ich ocalić przed zagładą twierdząc, że woli 400 krów niż jednego żyda z diaspory. Takie zachowanie nie było wyjątkiem, co gorzej, w 1933 roku, za pieniądze przyjęto 36,000 żydów niemieckich – odbyło się to pod kontrolą Heydricha, który sam był żydem. Netanyahu nawet nie wspomni o 165,000 żydów, którzy byli w armii Hitlera. Holocaust jest przede wszystkim używany przez Izrael jako narzędzie polityczne.

  Z Izraelem ściśle jest powiązana Arabia Saudyjska rządzona nielegalnie przez rody Faisal i Saud, które zostały tam umieszczone przez Anglików. Koran został tak przekręcony przez tzw. wahabizm by stać się narzędziem do tworzenia podziałów i waśni. Wcześniej Koran krzewił jedynie pokój i miłość i nie było w nim nic drażniącego dla innych religii.

  Te trzy siły – żydowscy neokonserwatyści w USA, rządy Izraela i Arabii Saudyjskiej, tworzą koalicję, która obecnie występuje przeciwko Prezydentowi USA, który mimo swoich wszystkich wad i kłamstw, jest doskonale zorientowany w działaniach agentur, jako że sam jest synem i wnukiem agentów CIA.

  Zabójstwo ambasadora USA, które miało na celu rozszerzenie konfliktu na Bliskim Wschodzie, odwróci się przeciwko Izraelowi. Oznacza ono początek Armagedonu dla Izraela, każda próba podbicia Iranu, skończy się dla niego tragedią. Pieczenik przypomina, że wbrew temu co się mówi, Izrael przegrał wszystkie wojny jakie wzniecił. Ostrzega, że tym razem nikt Izraelowi nie pomoże i tysiące izraelskich żołnierzy polegną.

  W USA syjoniści i agenci Mossadu, sponsorowani przez pieniądze z Arabii Saudyjskiej, próbują obniżyć wartość dyplomacji i możliwość porozumienia pomiędzy USA i krajami arabskimi, poprzez usunięcie arabistów, by nie dopuścić do sytuacji gdy jak za Cartera, w Camp David, podpisano by traktat pokojowy. Pieczenik uważa, że Carter był najlepszym prezydentem, podczas swojej kadencji zwolnił 4 tysiące agentów CIA, bowiem zdawał sobie sprawę, że to oni stanowią główne zagrożenie dla pokoju. Clinton z kolei, będąc prezydentem, na skutek presji ze strony syjonistów pousuwał wszystkich arabistów, natomiast jego żona paradoksalnie doskonale wykonuje swoje zadanie.

  Pieczenik przewiduje, że atak na Iran może nastąpić na początku października – już w święto Yom Kippur, chyba że byli agenci Mossadu i Szin Betu go usuną. Pieczenik dodał „oni dobrze wiedzą co mam na myśli”.

  Tak więc 16 września, 2012 roku, w audycji Alexa Jonesa, agent nr 1 wywiadu amerykańskiego nawoływał otwarcie do zamordowania prezydenta Izraela. Inną alternatywą jest III wojna światowa.

  Alex Jones przyznał, że jest zaskoczony wypowiedzią Steve Pieczenika, która jednak tłumaczy wiele z tego co się obecnie dzieje, jak np. frontalny atak mediów na obecnego Prezydenta. W świetle przedstawionych przez Pieczenika faktów, Romney nie jest żadną alternatywą dla Obamy, co gorzej, przez swoją niekompetencję i zależność od neokonserwatystów, może doprowadzić do tragedii takiej jak wojna światowa. Z Romneyem jako prezydentem, neokonserwatyści będą próbowali też zdestabilizować Rosję lub stworzyć z niej nowego wroga, który uwiarygodnił by nowy wyścig zbrojeń.

  Pieczenik twierdzi, że armia w USA jest obecnie podzielona. Doświadczeni generałowie chcą wycofania się z Bliskiego Wschodu by skupić się na ważniejszej w tej chwili sprawie jaką jest wojna w sferze informacyjnej i cybernetycznej, głównie z krajami Wschodniej Azji. Obecność wojsk USA wcale nie pomaga Izraelowi, który jest obecnie zupełnie innym krajem od tego w 1848 roku. Pieczenik przypomniał zbrodnie ludobójstwa jakie były dziełem żydów na terenie przejętej Palestyny – zarówno w stosunku do Palestyńczyków, jak i sefardyjskich żydów. Alex Jones przypomniał jak to napromieniowywano śmiertelnie silnymi promieniami rentgenowskimi tysięcy sefardyjskich dzieci w celu rzekomego zapobiegania zapaleniu opon mózgowych. Syjoniści wykorzystali żydów głównie z diaspory – rosyjskich, polskich i sefardyjskich jako broń propagandy i manipulacji opinią publiczną. W podobny sposób Arabia Saudyjska wykorzystuje tzw. salafitów jako np. zbirów z Al Kaidy.

  Oba te kraje – Izrael i Arabia Saudyjska są jedna w stanie rozkładu i dlatego też próbują zmusić USA do powrotu na Bliski Wschód. Generałowie mówią jednak, że nie będą tego robić po to tylko by zabezpieczać te kraje. Pieczenik obawia się więc, że nastąpią ataki fałszywej flagi. Takim zamachem było zamordowanie ambasadora amerykańskiego w Libii. Pentagon wie kto go dokonał, zamieszki były zbyt daleko od ambasady, by mogli tego dokonać demonstrujący. Zorganizował to Netanyahu z pomocą Arabii Saudyjskiej. Ten układ ciągnie się aż do zamachu na WTC, a nawet do zwolnienia przez Cartera 4 tysięcy agentów CIA, którzy przenieśli się do Mossadu i pakistańskiego ISI, by nielegalnie odtworzyć struktury agencyjne. Byli to głównie żydzi, tacy jak Denis Ross, czy Martin Indyk – agent służb australijskich, który w jeden dzień stał się ambasadorem USA w Izraelu.

  Pod koniec rozmowy Alex Jones przypomniał najważniejszy problem, z którym się być może już niedługo zetkniemy. Koalicja 25 krajów pod dowództwem Brytyjczyków czeka na sygnał do ataku na Iran. Jeśli to nastąpi, to Iran dokona zmasowanego ataku na cele amerykańskie na Bliskim Wschodzie, grupy Al Kaidy zaczną też atakować amerykańskie bazy, to może spowodować, że w USA nastąpi atak na Arabów, gdyż ludzie tak naprawdę nie mają pojęcia co się naprawdę dzieje.

  Pieczenik podsumował to jeszcze bardziej dobitnie: „Tak jak Hitler stworzył pierwszy Holocaust dla żydów, tak Netanyahu będzie odpowiedzialny za drugi Holocaust, w XXI wieku. Będzie on Hitlerem XXI wieku dla żydów. W ten Nowy Rok, przypomnę, że Netanyahu jest powiązany z 911, jest częścią konspiracji i propagandy agitacyjnej, stoi za zabójstwami, a teraz agituje do wojny. Jak się ta wojna rozpocznie to będzie pogrom, jakiego nie widzieliśmy od Hitlera. Netanyahu jest nowym Hitlerem”.

  Na podstawie: Shocking 9/11 Mossad Connection Revealed!

 2. precz z komuna said

  Wspolczesny „Herrenvolk” nie musi studiowac. Posiada „naturalna genialnosc,” ktora przede wszytkim upowaznia go do zajmowania eksponowanych stanowisk. Tak samo jak pani prezydent Warszawy, ktora byla kandydatem na prezydenta, prezesem banku, i Bog wie czym.
  [Ta kobieta po prostu wszystko moze, bez specjalnego przygotowania.]
  Kwazi-magister byl tak „wszechstronny,” ze nawet zatanczyl DiscoPolo. Po co takiemu „marnowac” czas na uczelni? Przeciez studia
  moga tylko zaszkodzic, chocby na przykladzie Komuchruskiego, ktorego
  wrodzone „zdolnosci krasomowcze” sa przeciez w stanie przycmic „niedociagniecia ortograficzne” nabyte w czasie niepotrzebnych wykladow.
  Kiedys w „antypolskim zoo” ukazala sie postac Lwa W., ktory stwierdzil,
  ze „jak zagranica sie partaczy, mozna zwalic na tlumaczy.” Problem
  polega na tym, ze w/w „geniusze” oraz ich POplecznicy swiadomie partacza
  wszedzie i niszcza wizerunek Polski, gdzie sie da.
  Zdradek S. byl kiedys najmlodszym ministrem obrony narodowej, chociaz
  niewiadomo o ktory narod chodzilo. Wczesniej byl dzienikarzem. Tez
  „wszytko potrafi.”
  Niestety, cale zastepy takich wlasnie wyksztalconych inaczej cwaniaczkow doprowadzaja resztki POlski do kompletnej ruiny.

 3. hooo said

  DAC MI LINE DAC MI KIJA.

 4. Jacek said

  Tzn, ze ten „dyplom” nie jest bezwartosciowy. Jego wartosc odpowiada wartosci papieru, kosztow administracyjnych i wysylki. Czy to jest rownowartosc funta klakow, pewnie nie.

  Nie zapominajmy jednak, ze min. R. Sikorski byl rowniez ministrem w rzadzie pisu. Nie ma to jak „odpowiednia” polityka kadrowa, o krysztalowych kryteriach wartosci.

 5. @ + @ = @@ said

  Akurat też pomyślałem o tym, że dyplom Radka wart jest funt kłaków. Tak to jest jak naszym krajem rządzą parweniusze. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że właśnie nasz Radek-Niedoradek daje się zakwalifikować do grona parweniuszy. Nawet widzę, że słoma z butów mu wystaje. Wot, eto taki łuczszij Nikodem Dyzma z Oksfordu

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: