Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Akt Woli Narodu Polskiego

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2012-10-24

We własnym interesie
I bez strzelania.

Petycja do Narodu Polskiego

Tylko wola całego narodu może w jednym akcie zlikwidować wszelkie wymuszone zobowiązania i przejąć kontrolę w kraju. Ustrój, który buduje na Woli Narodu nazywa się Demokracją Bezpośrednią.

Popieram, jako Obywatel Polski w bezpośrednim akcie Woli Narodu Polskiego „volonté générale” wystąpienie z Unii Europejskiej, NATO i od wszelkich zobowiązań i regulacji prawnych, politycznych, bankowych, notarialnych po 14 października 1988 roku (za wyjątkiem Polsko-Niemieckiego traktatu granicznego z 14 listopada 1990 roku między Rzeczpospolitą Polską i Republiką Federalną Niemiec, dotyczącego uznania granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej). Popieram podporządkowanie sądownictwa, władzy ustawodawczej i wykonawczej Woli Narodu Polskiego.

Z aktem Woli Narodu, jeżeli zostanie on podpisany przez większość uprawnionych do głosowania, czyli przez przynajmniej 15 milionów głosów Obywateli Polskich, wykupy bogactw naturalnych, ziemi, gospodarki, przemysłu, banków, ubezpieczeń, kultury, lecznictwa, po 14 października 1988 roku, staną się nieważne.

Sprzedaż wyżej wymienionych dóbr polskich nastąpiła nielegalnie począwszy od roku 1988 – od początków rządu Mieczysława Rakowskiego. Narzucone Polsce rządy zdrajców, podszywających się pod polskich patriotów, sprzedawały dobra należące do Narodu Polskiego bez prawdziwej legitymacji prawnej do wyprzedaży i bez ważnej autoryzacji przez Naród Polski na podstawie oszustw politycznych, a następniewyborczych.

Stan zerowy Polski, umożliwi Narodowi Polskiemu zbudowanie od podstaw Ustroju Demokracji Bezpośredniej opartego na władzy Obywateli Polskich i tylko Polskich w większościowych głosowaniach suwerenów w referendach miejscowych, lokalnych lub ogólnokrajowych przy pomocy bezpiecznych, szybkich i wygodnych narzędzi sieci internetowych i intranetowych.

Popieram i zgadzam się z przesłaniem mojego podpisu pod tym aktem do organów Unii Europejskiej.

Wersja rozszerzona w PDF

Uwagi organizacyjne.

Akt Woli Narodu Polskiego jest aktem końcowym wystąpienia z Unii Europejskiej.

Pomost do nowego brzegu Polskiej Demokracji Bezpośredniej mogą zbudować tylko suwereni z odwagą cywilną. Proszę występować jawnie, podając w komentarzu na stronie  petycjeonline.com adresy e-mailowe, własny adres pocztowy i ewentualnie bezpośredni numer telefonu.

Adres pocztowy posłuży jednoznacznej weryfikacji suwerena Woli Narodu. Będzie też łatwiej w przyszłości podejmować dalsze akcje i organizację Ustroju Demokracji Bezpośredniej w Polsce, gdy adresy kontaktowe będą stać do dyspozycji wszystkich podpisanych.

Specyfika strony petycjeonline.com uniemożliwia mi nieodpłatny wgląd w potwierdzone adresy e-mailowe. One są uwidoczniane, ale dla właścicieli strony petycjeonline.com lub za pieniądze.

Proszę, więc dla naszego wspólnego użytku własne adresy wpisywać do komentarzy lub wysyłać na adres e-mailowy organizatora Woli Narodu Polskiego.

kpuzyna@gmail.com z zaznaczeniem tematu e-maila: „Akt Woli Narodu Polskiego”.

Krzysztof Puzyna

Hütten 118, 20355 Hamburg, Niemcy

Tel. 004940-342797

puzyna@yaiva.de

Krzysztof Puzyna    Skontaktuj się z autorem petycji

Reklamy

Komentarzy 5 to “Akt Woli Narodu Polskiego”

 1. Mirek said

  Panie Krzysztofie, juz od dluzszego czasu chodzilo mi po glowie ,zeby w jakis sposob upublicznic ostrzezenie dla nabywajacych w sposob zlodziejski polski majatek,ze po dojsciu do wladzy Polakow, wszystkie umowy kupna sprzedazy beda anulowane , a majatek powroci do prawowitego wlasciciela jakim jest Narod Polski . Popieram jak najbardziej panska inicjatywe, , jednak mam zastrzezenia co do ujawniania adresow zamieszkania ,,,,, to jest wystawianie sie na odstrzal w okupowanym kraju jakim jest Polska .Dzialajmy , ale racjonalnie , organizujmy sie w sposob madry w konspiracji , jak to zrobili ci , ktorzy przejeli Polske . Nierozsadne , zbyt emocjonalne postepowanie stwarza zagrozenie wystepowania zjawiska „seryjnego samobojcy”.

 2. Ryszard said

  jest to pewna koncepcja odbudowy swerennego państwa Polskiego,popieram

 3. Bolek said

  Obawiam się, że „demokratyczna większość” w Polsce to chciwe gamonie, które za parę gadżetów sprzedadzą
  nie tylko ojczyznę ale i własną matkę. Szczególnie to młode pokolenie wychowane na tzw. „światowców”
  z czego najbardziej cieszą się żydy w ogóle nie kuma w jakim żyje świecie. Owszem apelować trzeba,
  uświadamiać trzeba ale taka petycja niewiele zdziała. Władze okupacyjne nie dopuszczą do tego by Polską
  rządzili Polacy, bo to dla nich oznacza najzwyczajniej zagładę. Na to zresztą pracowali przez długie lata
  niszczą naród polski. Poza tym naród został podzielony na skudlonych beneficjentów obecnego stanu
  i spauperyzowaną resztę. W dodatku codziennie jest bombardowany medialnie propagandą, która skutecznie
  zagłusza wszystkie głosy rozsądku. Myślę, że tylko kolejna wojna światowa, która nadchodzi wielkim krokami
  może spowodować ponowne odrodzenie państwa polskiego.

 4. ….mam zastrzezenia co do ujawniania adresow zamieszkania
  Panie Mirku
  Proszę po prostu zobaczyć jak ludzie się podpisują. Podają pełne adresy, podają adresy tylko na mój adres e-mailowy, podają w petycji z zastrzeżeniem by były niewidoczne. Jak są one niewidoczne to są też dla mnie niewidoczne. Przesyłając komunikat dla podpisanych pod aktem, program petycjeonline.com automatycznie wysyła je na wszystkich uczestników, którzy podpisali i podali swój adres e-mailowy. Ja wtedy mogę wykorzystać takie adresy tylko do wysyłania komunikatów do wszystkich.
  Podpisanie tego Aktu nie jest żadnym przestępstwem. Robienie na konspiracje, co chce pan przeprowadzać zamach czy co?
  Tu chodzi o pana część Polski, straszenie ludzi jest polską chorobą. Nie bójcie się! Ludzie myślą, że są TACY ważni.
  Jest to polska megalomania. Ważni to my wszyscy być możemy, ale tylko w masie, jako suwereni.

  Z prośbą o pomoc w rozpowszechnianiu
  adresu http://www.petycjeonline.com/akt
  Pozdrawiam
  Krzysztof Puzyna

 5. j said

  Ad.3-Bolek
  Moze nie jest tak zle ze wszystkimi mlodymi Polakami „swiatowcami”?
  Co daj Boze.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: