Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Gdybym był okupantem…

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2012-12-20

Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę „za chlebem” na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez „odwróconą hipotekę” przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło! Ślepy jestes?!

Pseudonim: cobra

Reklamy

Komentarzy 17 to “Gdybym był okupantem…”

 1. tomasz said

  Tak sie dzieje od pieciu lat oto dran Tusk niemiecki faryzeus sprowadzil Polske do upodlenia

 2. Lubomir said

  To mamy okupację bez okupanta!. Tylko czy np niemiecki agent, to nie okupant?. To nie bezpośredni namiestnik okupanta?. Ile wody w Odrze, Nysie Łużyckiej, Wiśle i Bugu musi upłynąć byśmy zrozumieli proste i realne fakty?. Rzeczywistości nie zastąpi się serialowymi faktami. Rzeczywistość wcześniej czy później postawi nas pod ścianą śmierci.

 3. Janusz said

  Gdy widzę częstego gościa w telewizji Szewaha Wajssa, zastanawiam się, dlaczego on o nas tak się troszczy?

 4. Jacek said

  Ulotka tej tresci powinna byc naklejena i rozrzucana wszedzie gdzie sa Polacy.

 5. Jacek said

  PS

  ” Bezrobotni Polacy znikają bez śladu
  Aktualizacja: 2012-12-20 9:48 pm

  Tylko w tym roku zaginęło ponad 17 tys. osób. To zjawisko zaczyna przybierać zupełnie nowy kształt. Coraz częściej bez śladu znikają ludzie młodzi i wykształceni, wkraczający w dorosłe życie. Powodem podjęcia decyzji o zerwaniu więzi z rodziną i wyjeździe w nieznane jest brak pracy oraz rosnące wymagania rynku i oczekiwania rodziny, którym nie potrafią sprostać – alarmuje “Rzeczpospolita”.
  Z policyjnych statystyk wynika, że co roku liczba zaginionychrośnie. W tym roku – do połowy grudnia – zaginęło 17,4 tys. osób, czyli o blisko 2 tys. więcej niż w ubiegłym roku. Niepokojące jest to, że niemal w każdej kategorii wiekowej zaginięć było wyraźnie więcej.

  – Obok stałych przyczyn zaginięć takich jak zawody miłosne, depresje czy uzależnienia ostatnio pojawiła się nowa kategoria. Coraz częściej zgłaszane są nam przypadki zaginięć młodych ludzi, często w trakcie studiów lub absolwentów, którzy nie radzą sobie w życiu, mają problemy finansowe albo nie mogą znaleźć pracy – mówi „Rz” Zuzanna Ziajko, dyrektor Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Fundacji Itaka.

  Bilans zaginionych powiększają młodzi, którzy wyjechali do pracy za granicę, a rodzina straciła z nimi kontakt. Ile ich jest – nie wiadomo, policja nie prowadzi takich wydzielonych statystyk. Itaka przyznaje, że tych zgłoszeń przybywa.

  kop, Rzeczpospolita”

  za Bibula

 6. politycznie niepoprawny said

  @1 – to się dzieje nie od pięciu, lecz od 23 lat. Tyle, że od 5 lat krzywą demontażu Państwa Polskiego można opisać równaniem ciągu geometrycznego liczb naturalnych

 7. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 8. Analityk said

  Należałoby dodać jeszcze do treści tego co napisał COBRA w swojej wypowiedzi, że jako okupant dawałbym jak najwyższe wynagradzenia i nagrody ludziom z mojego plemienia aby żyło się im jak najlepiej i aby populacja ich rosła oraz podpłacal wszelkich degeneratów aby tępili we wszelki możliwy sposób okupowany naród.
  Innymi słowy traktowałbym naród tubylczy jak chwasty w ogrodzie przeznaczone do wytępienia a ludzi z własnego narodu jak najcenniejsze drzewa i krzewy rodzące najlepsze owoce.

  Naprawdę kto tego wszystkiego ZŁA skierowanego przeciwko Polakom – nie mylić z obywatelami Polski – nie widzi to nieprawdopodobnie durny jest !!

 9. Prześmiewca zapomniał dołożyć do swojej układanki ważnej twarzy pełzającego rozbioru Polski, czytaj tutaj- http://www.bibula.com/?p=65448

 10. Ten wpis swiadczy ze coraz bardziej w ludziach zaczyna dojrzewac swiadomosc , ich bronia jest wiedza
  oraz powsciagliwosc wobec panoszacej sie obludy w mediach .
  Ten tred bandyci ….. nie beda mogli zatrzymac , mysle ze to jest najlepszy komentarz jaki czytalem .

 11. Polak said

  O jednym z okupantów.
  Dla wywalczenia okupacyjnego tworu parapaństwowego na BW musieli oddawać życie, poświęcać olbrzymie środki etc
  Na niszczeniu Polski zrobili monstrualny geszeft.
  Nieruchomości przejęte w wyniku wyrzucenia rdzennych mieszkańców mają po dziś dzień w świetle prawa międzynarodowego nieuregulowany
  status prawny.
  To co przejęli w Polsce w wyniku różnorakich rewizji, dla których pretekstem były długofalowe skutki wojny – to jest już ich własnością i nikt tego
  nie podważa. Kiedy wprowadzą podatek katastralny – większość Polaków nie będzie stać na jego zapłacenie. Spadną ceny, mnożyć się będą licytacje, przetargi i inne geszefty. I znowu to co zagarną będzie bezspornie ich.
  Już dziś bardzo mało z nich zajmuje się ciężką, słabo płatną pracą. Większość z nich albo robi geszefty o jakich gdzie indziej nie mogli by nawet pomarzyć albo też umiejscowiona jest w punktach newralgicznych.
  Niewolników mają ilu chcą. Ci niewolnicy pracują ciężko, często bardzo starając się aby pracy nie stracić. Na BW rdzenni mieszkańcy ziem okupowanych nie są aż tak dobrymi wyrobnikami. Co gorsza są niepewni bo co i rusz przychodzi im do głowy aby podłożyć bombę bądź wręcz samemu się wysadzić.
  Za zbrodnie na BW świat ocenia ich jednoznacznie. Okupowana Polska jest ich najwierniejszym sojusznikiem. Liczba kolaborantów, pożytecznych
  idiotów czy zwykłych lemingów przewyższa znacznie liczbę okupantów (nawet gdyby liczyć także tych „nieczystych” rasowo).

 12. Polak said

  Co jeszcze trzeba żeby lemingi zauważyły , że coś jest nie tak ?! Rozkradli majątek narodowy wart ok 600 MLD; zadłużyli tak, ze nie ma szans na spłatę; zmusili do pracy do smierci a nie do emerytury, nakręcili spiralę antypolonizmu, skłócili Polaków, zdegenerowali młode pokolenie, przejęli media, obsadzili niemal wszystkie kluczowe stanowiska – albo swoimi albo zdrajcami, zgotowali leminżerii los prostytutek dla okupantów (męskich i damskich) !! A może jak zabiora im stołki spod dooopy (kataster) to obudzą się z letargu ?

 13. Polak said

  http://www.rohama.org/en/mobile/7085
  KTO jest dla Polski większym zagrożeniem – islamiści czy lobby niszczące Polskę na różne sposoby i to nie od wczoraj ?
  W Palestynie Zydzi i rdzenni mieszkańcy żyli zgodnie od stuleci. Kiedy rozpoczęło się masowe osadnictwo syjonistów rozpoczęły się konflikty. Nie tylko z miejscowymi ale także z Brytyjczykami (m.in atak stricte terrorystyczny w wykonaniu gangu Sterna – rozwalenie hotelu przy pomocy bomby – kilkadziesiąt ofiar smiertelnych).
  Dziś Żydzi pouczają nas nt tolerancji wobec mniejszości a nawet wręcz oceniają. O kuriozalnych „oskarżeniach” o niemieckie zbrodnie nie warto byłoby wspominac gdyby nie to
  iż wykorzystali swe wpływy zeby urobic nam opinie zdziczałych bandytów.
  W tym pomogły wypowiedzi naczelnego rabina oraz premierów Izraela.
  Były ambasador Izraela w W-wie został szefem jednej z organizacji wymuszającej mega-haracze pod pretekstem wojny – tym razem kosztem kraju najbardziej poszkodowanego -Polski. A sam Izrael dokonał nawet swego czasu wyceny swych nezrealizowanych jeszcze „roszczeń”. Do tego zachowanie izraelskich „wycieczek”.
  Doprawdy dziwi mnie iż dosyc toporne zagranie typu – dobry i zły policjant kogokolwiek jeszcze przekonuje. W roli „dobrego” wystepuje Izrael a w roli złego – potomkowie KPP
  oraz lobby Żydów z USA. Czy naprawdę ktokolwiek jest tak naiwny iz w konflikcie z powyższymi Izrael poza taktycznymi zagrywkami stanie na powaznie po stronie Polski ?
  Przypomne tylko iz Szlomo Morela chronili az do same smierci a wiadome lobby w Polsce doprowadziło do tego iz do samej smierci pobierał emeryture wielokrotnie przywyższającą emerytury jego ofiar …

  50 mld w nieruchomościach dla gminy, więcej dla prywatnych, absolutny rekord świata
  w nakładach na promocje ich kultury w przeliczeniu a jednego członka tej społeczności
  no i te geszefty – istna Ziemia Obiecana.
  Co najważniejsze nie trzeba tak jak w okupowanej Palestynie robić wszystkiego –
  – łącznie z wywiezieniem śmieci – istny EDEN – stanowisk do obsadzenie znacznie więcej
  niż „wybrańców”.
  Podstawy do budowy własnego państwa jakby nieco solidniejsze niż w początkach syjonistycznej kolonizacji Palestyny.
  A lemingi śpią mocnym snem hipnotycznym …

  3 tysiące miliardów (3 biliony) długu (źródło „Puls Biznesu” z początku
  lipca br) ,zniszczony niemal do cna 9 potencjał świata ,totalna zapaśc
  demograficzna , totalna degrengolada – całkowity zanik instyntktu juz nie
  tylko narodowego ale wręcz samozachowawczego.
  PO położyła gospodarkę -zasłania sie gorszą koniunkturą -lemingi wielbia
  PO , nawet na Ziemiach Zachodnich gdzie juz wyrzucają Polaków z domów
  głosują na PO .
  Kultura -jeden z filarów narody zawłaszczana przez Zydów i pedałów .
  BIEDNA Polska bije absolutny rekord świata w nakładach na promocje
  kultury żydowskiej w przeliczeniu na jednego członka tej społecznosci
  (muzeum żydowskie 600 ,muzeum powstania 30 )
  Polacy od 20 lat czekają na reprywatyzacje a Zydzi biora co chca -np
  kamienica w Bielsko-Białej przejeta na „podstawie” ustnej relacji
  spisanej w Izraelu ,
  kilkutysieczna gmina zydowska przejęła mienie o wartości 50 MILIARDÓW .
  Polacy sami pluja na wszystko co polskie – tak jak ich media i
  niepolskie autorytety zaprogramują (troche wykorzystują to iż za komuny
  polskie produkty często rzeczywiście były gorsze od zachodnich),
  Polacy wynajdują pochodzenie -5
  woda po kisielu byle tylko nie polskie -najlepiej zydowskie lub tworzą
  narody -śląskie,kaszubskie,mazurskie etc
  Polacy z Kazachstanu 20 lat czekają na możliwość powrotu a tacy jak
  Simon Mol dostają od państwa mieszkania i stały zasiłek (haracz).
  Niewygodni jak Ratajczak, Adwent czy kilku badaczy i dziennikarzy
  zwiazanych z zamachem w Smoleńsku zabijani sa bez pardonu .

  Na przykładzie bydła antykrzyżowego widac jak toksyczne sa wpływy
  wiadomej cywilizacji .
  Szczególna troską obdarzają młodzież . Nie tylko wylansowlai owsika –
  „róbta co chceta”
  – juz coraz to czesciej na woodstocku goszcza zydzi -mazowiecki , hołdys
  i inni –
  nie tylko szczuja naćpanych janczarów ale i sami czują się niczym ryba w
  wodzie –
  juz nie sa mniejszością – czują się tacy „równi” -nie to co oszołomy i
  mohery. Takie puszczanie oka – knajactwo to także tresura zbydlęconej
  wiekszości -szczucie na polską mniejszość – na tych oszołomów, moherów
  etc -podobnie jak w debilinych programach majewskiego czy wojewódzkiego
  -na młodziez działa to niczym kwas na metal szlachetny
  -tworzy sie nowotwór – tacy „Polacy” szczekający na tych co sie buntuja
  będa podstawa judeopolonii .
  Do tego jeszcze „prawo”- za klapsa odbieranie dzieci .
  Tworzą lub lansują mniejszości tak zeby każdy czuł sie najpierw
  członkiem mniejszosci a dopiero potem (choć lepiej dla nich żeby i to
  nie ) -Polakiem.
  Wtedy kiedy większość stanowic będa mniejszości to i oni -dominująca
  mniejszość będa w większości . Jak tak policzyć knajackie
  bydło,plugawych antyklerykałów, alkoholików,narkomanów,zboków itp – to
  już właściwie mniejszości stanowią większość.

 14. politycznie niepoprawny said

  I na dodatek – jakie mogą być skutki ustawy o GMO
  http://miziaforum.wordpress.com/2012/12/24/gmo-licencja-na-zasiew-500-spraw-juz-w-sadach-4000-w-przygotowaniu-tylko-na-opolszczyznie/

 15. henryk said

  Potrzebne nam Pospolite Ruszenie Polaków – organizujcie się Polacy-Słowianie w koła zadaniowe od zaraz !, wyłaniajcie reprezentantów dla stworzenia gminnych, powiatowych -decyzyjnych, i wyższych tylko do wspomagania i zespalania niższych, a zawsze z kwartalnymi kadencjami.

  Wiosną wybierzmy nasz narodowy Społeczny Sejm i Senat i Trybunał.

  Odwoływalny poseł działa i głosuje tylko w granicach zadań wyznaczanych przez suwerena (jego elektorat w okręgu wyborczym) w co tygodniowych referendach internetowych.

  Nigdy: dwukadencyjność i pełnienie funkcji bez lustracji rodu i rodziny.

  Każdej mniejszości parytet i po raz pierwszy we władzach miejsca dla Polaków-Słowian proporcjonalnie do liczebności w Narodzie. Przyspieszone wybory w 2013 roku niech nas nie zaskoczą,

  Nie rzucim ziemi skąd nasz ród … ale „nasi” ją sprzedadzą wraz z zasobami w ziemi, i z dorobkiem pokoleń naszych przodków na niej, i wraz z nami !
  centrum.info@wp.pl

 16. Henryk said

  Metoda podkradania nicków jak widać kwitnie na tym forum.
  Takie to już prawo Hyde Parku.
  Proszę tylko nie łączyć moich wcześniejszych wypowiedzi z 15. powyżej.

 17. Lubomir said

  Autorem obecnych polskich nieszczęść jest gmina berlińska?. Pewnie nie tylko ona, ale i m.in. mafia hamburska. Ci ‚kreatorzy polskiej’ polityki obronnej, gospodarczej, handlowej i technologicznej, infekują Polskę różnymi partiami i ruchami psychicznie chorych, związkami homoseksualnymi i innymi wynalazkami subkultury post-hitlerowskiej i niemieckiej. Z polskiej przestrzeni publicznej rugowana jest uczciwość i pracowitość, godność i honor, prawo i sprawiedliwość, odwaga i waleczność.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: