Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Donaldinho

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-02-01

gwiazdafootbolu

POmocnik

Nowy Rok, czas na podsumowania. Podobno internauci ogłosili konkurs na najlepszego piłkarza roku 2012. Wyniki konkursu zaskoczyły znawców piłki nożnej, a nawet prezesa PZPN Zbigniewa B.! Wszyscy myśleli, że będzie to Leo Messi lub Cristiano Ronaldo. Tymczasem zwyciężył niejaki Donaldinho (czyt. Donald „Dinio”, a po polsku: „Donald” z dynią!), który okiwał 39 milionów zawodników. Czym wprowadził w podziw nawet Brazylijczyków. Zwycięzca Donaldinho otrzyma w nagrodę złote kolce, paszport rosyjski i bilet na wycieczkę do Władywostoku. A tam już zostanie… czego mu wszyscy życzą, wpisany do Księgi rekordów Guinnessa.

Andrzej Rosiewicz, NDz

Fot. dynia/WirtualnaPolonia
"Donalda" znaja wszyscy

Komentarzy 8 to “Donaldinho”

 1. @ + @ = @@ said

  Mało śmieszne, bo żyjąc w tym kraju wcale nie czuje się przez Tuska okiwanym, bo na niego nie głosowałem, bo wiedziałem, że to niepoważny koleś. Okiwani przez niego zostali wszyscy ci, którzy chowali babciom dowody osobiste, jak też i ci, którzy poddali się podszeptom propagandy. Nie wiedzieli bowiem, że Donald Tusk jest jak guma balonowa marki Donald: po żuciu, użyciu, zużyciu trzeba ją koniecznie wypluć do kosza. Nie wolno jej rzucać na ulicę, bo jak się przyklei do podeszwy, to od razu jest kłopot.

 2. gosc said

  „Praktiker” – popatrzcie co pokazuje Maciej Gajwer.
  http://gazetka.praktiker.pl/

 3. @ + @ = @@ said

  # 2
  Gościu, tą reklamą właśnie przekonałeś mnie by w Praktikerze nic nie kupować. Idź więc stąd i głosuj na twego Tuska, a będziesz mieć nadal taki syf społeczny, jaki masz. Pa! Pa!

 4. Joe said

  Przepiekana fotka….z zapytanie do wszystkich …czy ten z pewnoscia utalentowany „pilkarz’ ma zamiar uderzyc pilke penisem.brzuszkiem czy nosem…bo napewno nie noga.

 5. polendwic said

  z daleka mijajKalisz

 6. Lubomir said

  Trampkarze biorący pieniądze za polityków gospodarczych biegają po zielonej murawie a starszy brat z Berlina myśli jak tu m.in. polskie Detroit – Tychy przerobić na Tichau i jak tu Auto Fiat Poland zastąpić Volkswagenem Werke. Jak dotąd, krok po kroku, starszy brat realizuje swoje antypolskie cele w Polsce. A przecież Włosi zamiast np rozpoczynać produkcję Iveco w niestabilnym Meksyku, mogliby produkować samochody ciężarowe z Grupy Fiata – w Polsce. Wcale kooperantem Polaków nie musiał zostawać niemiecki MAN. Współpraca z Niemcami zbyt często nabiera cech kolaboracji.

 7. Klon Zeusa said

  PKB Polski spada, ale wydatki na utrzymanie samej Kancelarii Sejmu rosną. W roku 2010 –359 milionów 846 tys. W roku 2011 –377 milionów 455 tys. W roku 2012 –412 milionów 41 tys. Mają z czego rozdawać po 50 tys nagród. 70% stanowisk kierowniczych przy budowach dróg i autostrad było zajmowane tylko przez członków PO. Ukradziono ponad 60mld euro. w tym ukradli 30 miliardów euro przy budowie dróg i nikt nawet grzywny nie dostał czy stanął przed sądem, bo ponoć krótki termin przedawnienia(sic!!!), pozostaną bezkarni!!!!, a lemingi się cieszą, że zarabiają 1500 zł lub mniej na rękę(większość na śmieciówkach nie dających ni renty w razie czego, ni emerytur na koniec) i całują Tuska po rękach ! Paranoja i totalne odmóżdżenie!! ! Teraz rząd upadnie nie dlatego, że taka będzie wola narodu, tylko dlatego, że już więcej nie będzie czego kraść, bo blokada na pieniądze z Brukseli. Może ta żydówka Bieńkowska i Nowak irackim „dłutem” rzeźbiony(stąd ta wstrętna morda o kształcie stopy Yeti) odblokuje sobie ten swój ograniczony o dwu zwojach jak u kury móżdżek i nie opowiada głupot o wznowieniu funduszy unijnych !! Toczone są tam dwa śledztwa o niesamowitej skali przestępstw tuskowej BANDY, przy budowie dróg i defraudacji unijnych funduszy!!! Oficjalnie UNIA o rządzie Tuska wypowiada się jako o przestępcach !!!

 8. Klon Zeusa said

  A kto miał korzyści materialne z dotacji UE na szkolenie pielęgniarek, które nie odbyły praktyk, a ktoś podpisał się pod nimi????? Które oddziałowe i naczelne brały udział w tym procederze z zachodniopomorskiego?????? Wiecie ile poszło na premię dla szabrowników z NFZ???? Odpowiadam, prawie dwa miliony!!!!! Kolejna ciekawa informacja. PO-wcy to za mało powiedzieć: „głupie”. Podejrzewam zaburzenia psychiczne skoro łudzili się, że UE przymknie oko na ich przekręty. Doszedł okrojony budżet to sprawdzają wydany każdy cent. I masz babo placek. Jak w takiej sytuacji POradzą sobie nieboraki?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: