Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Jak życ????????

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-02-01

Krótkie odpowiedzi Płemieła: 

Na.temat

Komentarzy 6 to “Jak życ????????”

 1. Polka said

  Podaje dwie strony jak panstwo Herszt Tuska dziala http://www.monitor-polski.pl drugil http://www.naszeblogi.pl

 2. Polka said

  Gdansk Sad uwzglednil wniosek Pana Krzysztofa Wyszkowskiego wobec zdrajcy Bolka http://www.solodarni2010.pl

 3. Polka said

  hohlik http://www.solidarni2010.pl

 4. Analityk said

  Cytat
  (…)
  20 marca Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia będzie rozpatrywał zażalenie złożone przez Jarosława Kaczyńskiego i Martę Kaczyńską na umorzenie śledztwa ws. nieprawidłowości w przygotowywaniu wizyt w Katyniu 7 i 10 kwietnia 2010 r.
  Zażalenie złożone przez Jarosława Kaczyńskiego i Martę Kaczyńską dotyczyło decyzji warszawskiej prokuratury okręgowej o umorzeniu śledztwa ws. organizacji lotów do Smoleńska

  Prokuratura tłumaczyła, że nie ma nikogo, kto mógłby jej decyzję zaskarżyć, bo nikt w tej sprawie nie ma statusu pokrzywdzonego.

  (…)

  Całość na:
  http://solidarni2010.pl/12234-zazalenie-jkaczynskiego-uprawnione—smolensk-ponownie-na-wokandzie.html

  Co to za bezczelni ignorani ci z tej „prokuratury”. Ale co z Wami kochani rodacy ci Antypolacy pogrywają. Robia co chcą pewni swojej bezkarności.
  Takie decyzje powinny być karane z urzędu najwyższymi karami.
  Tę całą prokuraturę warszawską należy batogami pogonić na Sybir.

 5. Klon Zeusa said

  Ważne!!!! rozpowszechniać!!!! To co wczoraj wymyślił Donek przekracza WSZYSTKO inne! Tusk chce nam zafundować ROZBIÓR POLSKI!!!! Tusk oddaje Polskę EUROPIE! To co wczoraj wymyślił Tusk przekracza WSZYSTKO co do tej pory miało miejsce. Zaproszenie obcych wojsk do Polski w razie protestów i manifestacji. KonDonek zaprasza obce wojska do Polski. Teraz wiem dlaczego uruchomili Grodzką. To kamuflaż do pacyfikacji naszego kraju, ustawy która powstała 18. stycznia 2013, czyli teraz. Bardzo ważna ustawa zezwalająca na wejście obcych służb do naszego kraju w razie masowych protestów ludności. Tak się dranie zabezpieczają, gdyż ich strach przed nami jest coraz większy, a władzy nie myślą dobrowolnie oddać. Już ICH ochrona i służby wewnętrzne IM nie wystarczają. Bardzo ważne ustawa, czytajcie i rozsyłajcie dalej! Ta ustawa to przy innych, nawet emerytalnej to SZOK dla Polaków. http://sejmometr.pl/sejm_druki/2202449 , http://www.savetubevideo.com/?v=4k9_7I5PgeM , Polacy muszą wiedzieć, co dla nich szykują żydoszwabskie i żydokomusze pachołki, zdrajcy, rodzimi renegaci. Na protesty na wiosnę będzie już za późno! Planowany jest mord na polskich patriotach. OBUDŹCIE SIĘ POLACY!

 6. Lubomir said

  Już Franek Kuczera vel Franz Kutschera przekonał się, że z warszawiakami nie ma sensu zadzierać. To ludzie nieugięci, ambitni i waleczni. Żadne chamskie epitety nie powstrzymają ich od działań, gdy chodzi o ojczyznę.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: