Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Gruzja: Mnisi brutalnie rozgonili paradę zboczęńców

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-05-19

Prawosławni chrześcijanie Tbilisi (Gruzja) pod wodzą prawosławnych mnichów i kapłanów (między innymi znanego w Gruzji ojca Wasilija Mkaławiszwili należącego do Greckiej Starostylnej Cerkwi Prawosławnej) rozegnali propagandową paradę zboczeńców i zwyrodnialców zaplanowaną na 17 maja z okazji “dnia homofobii”.

Liczba zebranych Gruzinów – przeciwników parady sięgała około 30 000 osób! Sodomici których ledwie było kilkadziesiąt osób nie mieli praktycznie żadnych szans. Choć i tak mieli szczęście, bo gdyby nie policyjne żółte autobusy, które ich natychmiast stamtąd zabrały to zapewne nie uszliby z życiem.

Proszę nie gorszyć się metodami jakie stosują Gruzini. Ten kto choć trochę zna narodową mentalność tego narodu, to ten nie będzie się temu dziwić.

Demonstranci nieśli plakaty: “Nie chcemy Sodomy i Gomory”, “Demokracja nie oznacza niemoralności”, “Stop homoseksualnej propagandzie w Gruzji”.

“Nie pozwolimy tym chorym ludziom przeprowadzać parady gejów w naszym kraju. To jest przeciwko naszym tradycjom i naszej moralności” – mówiła Żużuna Tawadze, trzymając w ręku pęk pokrzyw, gotowa ich użyć przeciwko gejom.

Ojciec Dawid, prawosławny duchowny, który jest jednym z organizatorów antygejowskiej demonstracji, powiedział, że wiec “obraża tradycję narodu”.

Gruzińskie władze dały zielone światło wiecowi, twierdząc, że wszyscy Gruzini, niezależnie od orientacji, mają prawo do wyrażania swych opinii w przestrzeni publicznej.

“Jesteśmy przeciwko propagandzie homoseksualizmu” – powiedział 21-letni student Nikolaj Kiladze. “Jeśli musimy się zgadzać na takie parady, aby zostać członkiem Unii Europejskiej i innych zachodnich organizacji oraz bloków, jestem przeciwny wstąpieniu do nich” – dodał.

W czwartek zwierzchnik gruzińskiej Cerkwi Prawosławnej patriarcha Eliasz II zaapelował do władz, aby nie zgodziły się na wiec gejów, dodając, że jest to “pogwałcenie praw większości i “obraza” dla gruzińskich tradycji.

Gruzja jest jak dotąd jedynym prawosławnym krajem, którego wierni aktywnie walczą z opłacaną przez USA misją sekty świadków Jehowy.

Zapewne przeciwstawienie się gruzińskich obywateli przeciwko wprowadzaniu do ich kraju zboczeństwa zostanie odpowiednio usankcjonowane przez takie „cywilizowane” kraje jak USrsel czy Unia Europejska.

– PP

.

.

.

http://redakcjapartyzant.wordpress.com/2013/05/17/pierwsza-w-tbilisi-gejparada-zakonczyla-sie-ucieczka-sodomitow/

Komentarzy 20 to “Gruzja: Mnisi brutalnie rozgonili paradę zboczęńców”

 1. Dziadzius said

  Daj IM Boże zdrowie za ich wiarę i za owagę i za kierowanie wiernych do wystąpienia w Twojej obronie. Pozwól i nakłoń aby i inni wierni i duszpasterze mieli taką wiarę w Słowo Boże Amen

 2. marian44 said

  Nie wiem, czemu mi ich nie żal? Może dlatego, że dzięki takim zdrowym reakcjom /które popieram/, jakie zaprezentowali Gruzini, odkryłem, że jestem homofobem. Pora zacząć sie siebie bać :-)))

 3. maki said

  gdy patrzylem na zdjecie z Gruzji to lza zakrecila sie w oku. duchowni w pierwszej linie z wiernymi. gdziez byli nasi (oprocz ks Malkowskiego) gdy atakowano i opluwano krzyz?

 4. dykanes said

  Tak powinno być w Polsce , księża przed nami a my w milionach powinniśmy niszczyć wszystko co deprawuje młodych ludzi , na pohybel zdrajcom i deprawatorom narodu .

 5. Wojna trwa na wszystkich frontach, w kwestiach ekonomicznych, ideologicznych a co najważniejsze moralnych http://odyssynlaertesa.wordpress.com/2013/05/19/miedzynarodowy-dzien-walki-z-homofobia-czyli-kto-komu-na-leb-wchodzi/

 6. Dziadzius said

  Z opisów historycznych [ tak bardzo chętnie i skrupulatnie opisywanych przez żydoamerykanskie media] kosciół katolicki ma na sobie te kajdany ma tego raka któren nie pozwala ksieżom występować w żadnym pozytywnym protescie przeciw spaczeniom seksualnym bo będą wyciągane wszystkie występki [ wszystkich księży] od czasów judasza,

 7. Janusz said

  A u nas kto miałby pogonić pedałów? Bp Pieronek z ks. Sową?

 8. JohnG said

  Zboczeńców? To już JEST homofobia, jak komuś przeszkadza czyjaś orientacja seksualna to niech sam się leczy, rozumiem że homolobby i gloryfikowanie homoseksualistów dobre nie jest, ale żeby od razu brutalnie reagować na paradę równości?

 9. ech said

  „które ich natychmiast stamtąd zabrały to zapewne nie uszliby z życiem” – miłuj i nawracaj bliźniego, a nie zabijaj. Widać, ile warta moralność co poniektórych.

 10. chibichan said

  „paradę zboczeńców i zwyrodnialców” – CZYTAM I NIE DOWIERZAM. artykuł dający od razu jednostronne, narzucone zdanie dziennikarza. bardzo bardzo nietrafne podejście.

 11. q said

  I tak trzymac Bracia!!!!!

 12. Kapitan Apteka said

  Dla homoseksualizmu tolerancja – dla agresywnego euro-pedlastwa zdecydowane NIE. Sława bracia!

 13. pasazer said

  Jak Islamiści próbują mordować ludzi nie żyjących zgodnie z ich zasadami – źle.
  Jak chrześcijanie próbują mordować ludzi nie żyjących zgodnie z ich zasadami – dobrze.

 14. ola said

  http://ZapisaniSobie.pl – dla chrześcijan szukających miłości

 15. Homoseksualizm jest chorobą, to fakt said

  Ciekawe, wspominać o Świadkach Jehowy (którzy nie są sektą notabene) w kontekście homoseksualistów.

 16. Ja said

  aż mi się wierzyć nie chce, że ktokolwiek popiera tą bandę małp na ostatnim filmiku

 17. Janek said

  Z okrzykiem „kochaj bliźniego swego jak siebie samego” rozgonili pedałów.

 18. Vita Bravo said

  Ciekawy jestem kto tak nakręca te parady zboczeńców i zwyrodnialców, bo jeśli chodzi o takich posłów jak Kalisz to są tylko pudła rezoannsowe. Gdzie jest centrala, która nadaje ton?

 19. xxx said

  Kto to som zboczęćcy?

 20. WW said

  Okropni ci prawosławni mnisi – zboczeńcy, oszuści, dewiaci seksualni i w ogóle dewiaci umysłowi. Sadyści, homofile, pedofile, ekshibicjoniści i antysemici tkwiący w żydziźmie czyli przewrotności. Cała Gruzja i pół świata to tacy sami zboczeńcy skoro śmią przeciwstawić się działaniom pawdziwych ludzi. których stworzył własnoręcznie sam Bóg w Palestynie i ktorym reszta świata ma służyc jako zwierzęta i służy zgodnie z wolą tego Boga.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: