Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Ludobójstwo czy hobby ojca posła Sycza

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-07-13

1943-45 Masacre Poles on Volhinia (Ukraine) – 250 000 Poles died

cialo kobiety przerznietej pila

Miron Sycz

wolyn1

Miron Sycz

wolyn2

Miron Sycz

wolyn3

Miron Sycz

wolyn5

Miron Sycz

wolyn4

Miron Sycz

wolyn6
Miron Sycz

wolyn7

Miron Sycz

wolyn8
Miron Sycz

wolyn9

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz

Miron Sycz


Miron Sycz

Komentarzy 13 to “Ludobójstwo czy hobby ojca posła Sycza”

 1. Janusz said

  Ten sycz powinien być wy…dolony z Polski w bydlecym wagonie.

 2. Nie chcę takiego posła w Sejmie. Wywalić go na zbity pysk. ZRÓBCIE Z NIM COŚ………NA BOGA ! LUDZIE POLITYKI !

 3. Analityk said

  @Elżbieta Kotkiewicz

  Ci ”ludzie polityki” z PO/SLD/RPP/PSL to tacy sami dewianci karmiący się obrazami okrucieństwa z mordowania Polaków – z tego co robili ich rodzice lub w czym jako nastolatkowie uczestniczyli.

  Tylko Polacy podczas wyborów mogą ich wywalić z Sejmu glosując na prawych POLSKICH PATRIOTÓW. Innej drogi nie ma. Jeśli jednak się obrażą – nie wiadomo na kogo – i nie pójdą do głosowania to ci dewianci znów się wybiorą i będą dalej kontynuować swoją zbrodniczą politykę względem Narodu Polskiego.

  To nie do wiary, że ludzi są tacy GŁUPI i wierzą, że skrzyżowanie konia z osłem to jest koń. Polacy dali sobie wcisnąć tę „prawdę” i uwierzyli, że jeśli jedno z rodziców jest Polakiem to ich potomek jest Polakiem. Czyli pół-murzyn pół Polak to – Polak, pół Żyd pół Polak to – Polak, pół Arab pół Polak to – Polak, etc. a najlepiej jak jeszcze jest wrogiem polskiej tradycji, historii i polskiej racji stanu.

  Polakiem jest ten kto jest jest bezwzględnie wierny Naszemu Polskiemu Narodowi, którego rodzice są Polakami, ludźmi o białej skórze i oboje pochodzą z kręgu kultury łacińskiej, szanują religię chrześcijańską, tradycję i historię Polski, są jej wierni.
  Polska jest domem ojczystym dla POLAKÓW i mniejszości narodowych bezwzględnie wiernym Narodowi Polskiemu.

  Wszyscy wrogowie Nas Polaków wynocha z Sejmu, z instytucji Państwa Polskiego a zwłaszcza z obecnego systemu niesprawiedliwości w Polsce(!) – j jak powiedział Cejrowski – wszyscy WON, a ja bym ich jeszcze pozbawił majątku w całości jako zdrajców i rabusiów. Nikt z nich ani ich pomiotu do czwartego pokonenia nie może pracować w żadnej instytucji Państwa Polskiego.

 4. bees 222 said

  Takich posłow w Sejmie RP jest dużo. Top nie tylko ten jeden. Są w Platformie , są w Pis’ie. Są u Palikota.
  Dziwicie się treści uchwały Sejmu i Senatu ?
  Ukrywanie zbrodni na Narodzie Polskim trwa nieprzerwanie od 1944 roku. I jakoś wydaje się dziwne że niby Rządzący się zmieniają a wspólników zbrodni jest tak dużo.
  Co robi Tusk i Diaspora (której ponoć nie ma).
  Co robił L. Kaczyński ?. Co robił KUL ? . Sprawa Juszczenki jako neobanderowca.
  Co zarządzil teraz Jarosław Kaczyński? – wstrzymanie się od głosu podczas głosowania w Sejmie ?

 5. Panie Analityku!
  Przeciez Polacy nie wybieraja poslow, tylko partie. Dopoty nie zostana wprowadzone jednoosobowe okregi wyborcze, dopoki
  Polacy beda glosowac na partie. Nalezy Pan do aktywnych uzytkownikow wyrazenia swych opinii na Wirtualnej Polonii, a uzywa
  Pan blednych okreslen. Polacy wybiora, jezeli system elekcyjny zmieni sie. Jezeli takiego warunku nie wprowadza sie, to kazda
  dyskusja w sprawie wyborow zamazuje kazde pojecie wyborow. Sczegolnie Polacy w Polsce powinni byc na to wrazliwi, bo spodziewaja sie nadchodzacych wyborow.

 6. Dziadzius said

  Te zdjęcia i te opisy powinny być wydrukowane i opisane w KAŻDEJ POLSKIEJ gazecie na całym świecie . Czas już oczyścić rozum i serce i oczy z tej plewy kłamstw jakie wszystkie poprzedznie zaborcze rządy PRL-u i obecne karmili i karmią lud POLSKI.
  Niech Poranek ŚWIADOMOŚCI oświetli brutalną i nie ludzką krzywdę dokonaną na nszym narodzie przez ukraincow .
  Niech ukraincy w Kanadzie i USA nie chodzą z dumą ale niech pochylą swoje kłamliwe łby za męczeńskie i bestialskie czyny ich ziomków na ukrainie i może nawet jeszcze obecnych sąsiadów na emigracji.
  Zabić przeciwnika to kula w łeb a nie zdźieranie skóry.
  W porównaniu do ukrainców to niemcy byli prawdziwymi dzentelmenami ale obaj są bandyci..

 7. costerin said

  Reblogged this on costerin.

 8. antyruski said

  PO-Partia Oprawców ,tatuś w UPA lub dziadziuś w wermachcie

 9. Janusz said

  ad 3. Kiedyś występował w Polsce czarnoskóry piłkarz Olisadebe, któremu Kwach nadał polskie obywatelstwo i mówił o nim: nasz rodak. Nie wiadomo, co dzieje sie z naszym „rodakiem”.

 10. Analityk said

  Cytat z http://blogmedia24.pl/node/64161
  (…)
  Nic dziwnego – w tym czasie politykę PiS w stosunku do Ukrainy kształtowali tacy ludzie jak Paweł Kowal, którego poglądy na UPA są łudzące podobne do tych prezentowanych przez Związek Ukraińców w Polsce i postbanderowskie siły we Lwowie, Michał „Misiek” Kamiński czy honorowana teraz przez Bronisława Komorowskiego Bogumiła Berdychowska.
  Sekundował im poseł Marek Kuchciński (jeszcze w PiS).

  Ich partnerem był poseł PO, Ukrainiec MIRON SYCZ, zaufany człowiek Donalda Tuska (jak bardzo zaufany można było zobaczyć w telewizjach, gdy brylował w otoczeniu kandydatki PO na prezydenta Elbląga, posłanki Gelert) a dziś przewodniczący sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych.

  To o nim poseł Golba z Solidarnej Polski powiedział tak:
  „Pochodzę z miejscowości Wiązownica, która w kwietniu 1945 roku została spalona przez bandę UPA, oddział „Mścicieli”. Spalona została cała wieś, w tym dom moich rodziców. Na tej sali jest poseł, którego ojciec działał w tej bandzie” .***
  Ojciec posła PO, Ołeksandr Sycz, członek Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów został skazany w 1947 roku przez polski sąd na karę śmierci za działalność w UPA. Później kara została złagodzona na 15 lat pozbawienia wolności.
  (…)

 11. @ + @ = @@ said

  Po twarzy Sycza widać do czego ten typ jest zdolny… i ten uśmiech, i ten wąsik i ten „Twój GŁOS dla regionu”! Tusk i Palikot poszukują faszystów, a tu takiego mają jak na dłoni! Ale jak wiemy, dla Platformy taka rzeź jak ta ukazana na przykładach nie jest LUDOBÓJSTWEM. Tak syczą jej posłanki i posłowie…

 12. TAKAKO said

  NA POHYBEL SYCZU!

 13. M.Geier said

  Na Boga Polacy!Ludzie glosujacy czyscie rozum postradali?Jak mozna potomkow mordercow wybierac do wladz.Dzieki Bogu,ze ja,nie bralam udzialu w tych haniebnych wyborach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: