Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Joannie Senyszyn ciężka choroba atakuje mózg

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-07-23

Joanna Senyszyn to dziś nie ta sama osoba. Sama przyznaje, że ma problemy z nadwagą. Słabość do słynnych belgijskich czekoladek? Nic z tych rzeczy! Podczas eskapady po Afryce europosłankę ukąsiła egzotyczna mucha i zaraziła gorączką zachodniego Nilu, a to choroba śmiertelna. – Miałam 10 proc. szans na przeżycie – opowiada Senyszyn „Faktowi” swą dramatyczną historię.

Ta służbowa podróż mogła zakończyć się tragicznie. Joanna Senyszyn w czasie zwiedzania Afryki miała strasznego pecha. – Niewinne ukąszenie muchy mogło zakończyć się nawet śmiercią – zdradza Joanna Senyszyn. Owad zaraził ją bowiem gorączką zachodniego Nilu. A ta choroba daje tylko 10 proc. szans na przeżycie, atakuje bowiem mózg.

Stan europosłanki SLD się pogarszał, a brukselscy lekarze byli bezradni. – Dopiero w Polsce dostałam dobrą pomoc – przyznaje Joanna Senyszyn.

Mocne środki farmakologiczne miały jednak silne objawy uboczne. – Przez leki bardzo spuchłam – mówi polityk SLD. Teraz Joanna Senyszyn czuje się już dużo lepiej i stara się powoli wrócić do dawnej figury.

Joanna Senyszyn ciężko chora
PAP, Za onet.pl

____________________________________________________________________________________________________—-

Blokada na granicy z Białorusią

x-news Na polsko-białoruskiej granicy położono maty dezynfekcyjne i wprowadzono kontrolę żywności w obronie przed afrykańskim pomorem świń. W czerwcu choroba ta pojawiła się na Białorusi. Wystąpienie pomoru świń w Polsce zablokowałoby eksport wieprzowiny i żywych zwierząt do Unii Europejskiej. (żg)

http://wiadomosci.onet.pl/wideo/blokada-na-granicy-z-bialorusia,133576,w.html

Reklamy

Komentarzy 14 to “Joannie Senyszyn ciężka choroba atakuje mózg”

 1. Janusz said

  To też przywlekła?

 2. @ + @ = @@ said

  A co tam Senyszyn w Afryce służbowo robiła? Piramidy zwiedzała, czy kajakiem po Nilu pływała ?

 3. lucek said

  Bog dal jej jeszcze jedna szanse … Czy potrafi ja wykorzystac ?
  Jerzy Urban tez byl ” cudownie ” uratowany … )))
  Kroluj nam Chryste !!!

 4. Zenek said

  Pewnie chciała murzynów nawrócić na komunizm.

 5. Victoria said

  Swietnych mamy lekarzy w Polsce dla pracownikow Europarlamentu.
  A muchy zza Nilu zdalnie sterowane…
  Pamietacie, jak pilota Millera ciagano po sadach za uratowanie zboja?
  Miller dostal szanse i przejety swoim poslannictwem do dzisiaj „pracuje” dla wypranych. Taka to byla szansa.

 6. w zdrowej młodej demokracji donosiciel musi być said

  Samuel Pereira – zamiast śpiewać, śpiewająco zakablował.

  http://ewidentnyoszust.blogspot.ca/2013/07/samuel-pereira-zamiast-spiewac.html

 7. keram said

  Tylko muchy szkoda , pewnie zdechła po takim kontakcie…

 8. aga said

  Człekoształtna istota „honoru” zwany Jaruzelski kazał zabić pilota – IPN nie ma wątpliowści

  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=9151&Itemid=56

 9. aga said

  Do kolekcji :nierozliczona komuna i jej „bohaterowie”.
  Towarzysz G. Korczyński

  http://www.fronda.pl/a/towarzysze-mordercy-grzegorz-korczynski,29610.html

 10. ~moher bez beretu napisał said

  ~moher bez beretu :
  ………………………………………………………………….
  Panie premierze i kolesie!!! Za to co Wy zrobiliście Polsce i Polakom, po następnych wyborach pójdziecie na kuroniówkę.

  OSZUKANY WYBORCO TUSKA PRZECZYTAJ Z UWAGĄ !!!

  Wmówili wam, że to PiS chce zrobić państwo policyjne. Straszyli was Kaczorami, Ziobrą i ABW – wszystko po to, żeby dorwać się do władzy i samemu zrobić to czym was straszyli.
  PO, to okradanie państwa i Polaków ! Tusk i PO, to nieustanne dążenie do ograniczenia wolności obywateli, inwigilacja, kłamstwo oraz nakładanie na Polaków coraz to nowych podatków, innych danin i ich podwyższanie. Teraz chcą kontrolować Polaków ,media i internet, chcą pełnej cenzury aby nikt im nie mieszał w ich prywacie i korycie, które sami sobie przyznali. Panuje w Polsce całkowity brak odpowiedzialności decydentów za rządzenie krajem, i całkowita bezkarność za ich poczynania w parlamencie, za złodziejstwo, korupcje, przewały w armii, autostradach, budownictwie, sprzedaży majątku narodowego i gruntów, w instytucjach pomocy społecznej i innych złodziejskich praktykach. Przecież Tusk i ludzie z PO, mieli być najlepsi, mieli się na wszystkim znać, okazuje się jednak, że ministrowie w rządzie Tuska są niekompetentni z partyjnego nadania, bez dostatecznej i podstawowej wiedzy na temat resortu którym kierują.
  Pamiętacie ofensywy ustawowe zapowiadane przez Tuska w ciągu ostatnich ponad czterech lat ? Co rok zapowiadał ofensywy: wiosenną, letnią,jesienną, zimową, nawet hucznie i w blasku fleszy przenosił swoją kancelarię do sejmu, by osobiście niby nadzorować owe ofensywy – niestety zawsze kończyło się na zapowiedziach.
  Tusk, to notoryczny kłamca , jego zapowiedzi i obietnice nie są warte funta kłaków !
  Tusk i PO, od pięciu lat opowiada Polakom bajki. Zamiast obiecywanych pakietów ustaw usprawniających gospodarkę i reformujących finanse państwa, od kilku lat mamy medialną szopkę ( np. Inwestor z Kataru który pojawił się przed wyborami i znikł po wyborach ) , propagandę i zapowiedzi zapowiadające kolejne zapowiedzi oraz ofensywy legislacyjne, których nie ma.
  Ustawy uchwalone przez PO, są to w większości buble krytykowane przez wybitnych ekonomistów , konstytucjonalistów i ekspertów. Tusk jest żałosny, dziwię się tylko dlaczego PO-lacy jeszcze mu ufają ?
  Nie dajcie się nadal ogłupiać.
  PO straszy PISem, ale wystarczy przemyśleć te 2 lata rządów PIS – czy było coś nie tak ? Na pewno nie, tylko przestępcy i skorumpowani POlitycy więcej się bali, a nie zwykły obywatel. Niestety PO rozszerzyła propagandowo ten strach na wszystkich Polaków i nadal , to robi i to dość skutecznie.Jednak ten, kto potrafi myśleć wie,że nie było i nie ma się czego bać.
  PiS nawet z Kaczyńskim będzie lepszy od PO z Tuskiem. Kaczyński już rządził i to dobrze, nie przeszkadzał przedsiębiorcom , nie uchwalał bubli ustawowych, tylko media i POwska propaganda zrobili z niego durnia i nieomal zbrodniarza. Kaczyński ma swoje miusy, ale jego działania nie są kierowane przeciw zwykłym obywatelom, tylko jest to walka polityczna i chęć rozliczenia tego co szkodzi, szkodziło i nadal pozostaje bezkarne.
  Jedną z metod utrzymania przez Tuska i PO władzy jest podsycanie w Polakach strachu przed powrotem do władzy PISu.
  Tusk i PO, wciskają Polakom bzdury, że niby państwo PiSu, to było państwo policyjne. Prawda jest taka, że oprócz pijaru i propagandy Tusk i PO, nic nie potrafią, wręcz szkodzą !
  Ciężko nas los doświadczył chwilowo rozum nam odbierając. I nie chodzi tu o głupotę rodaków głosujących na PO i p. Tuska, ale o akceptację jego kłamstw.

 11. Ryvan said

  @ 10
  Wart Pac Palaca.
  A gdzie u Pana obiektywizm? Stwierdzenie „…..Kaczyński ma swoje miusy…” to bardzo malo i mgliscie.
  „..jego działania nie są kierowane przeciw zwykłym obywatelom….” – zgadzam sie z tym stwierdzeniem bo rzeczywiscie kierowane byly przeciw panstwu jako calosci.
  Roznice polegaja na posiadaniu innych sponsorow.

 12. Janusz said

  ad 10. Pełna zgoda, tylko dręczy mnie pytanie: skoro PO jest jaka jest, to dlaczego PiS tak usilnie zabiegał o POPiS? Jestem wyborcą PiSu ale w tle widzę tylko koryto.

 13. — Caly miot jest od jednej matki . Na wejscie do koryta z poza tego miotu , maciora nie pozwoli .

 14. Zenek said

  Żadne „partyjniactwo” Polski nie uratuje. Mogą to zrobić jedynie odważni ludzie, o nastawieniu pro-Polskim. Pisowszczycy zapamiętajcie, że PiS jest partią pookrągłostołową, jej jelity siedziały zaproszone przez generała-sowieckiego-patriotę przy zdradzieckim i masońskim Round Table. Zlikwidowano niby to komunizm na Wschodzie, żeby GO wypromować w nowym wydaniu, tak zwanego liberalizmu. Stoją za tym Odwieczni Zbrodniarze Klasy Światowej, próbujący stworzyć Nowy Porządek Świata, z angielska New Word Order, oczywiście po moim i Waszych trupach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: