Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Mirosław Kokoszkiewicz: Czy w Polsce powinni rządzić Polacy?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-08-16

Wieloletnie przebywanie w naszym okupowanym przez okrągłostołowców kraju, a w szczególności obcowanie z tutejszymi „autorytetami” i wiodącymi mediami wyrządziło niejednemu nadwiślańskiemu tubylcowi niepowetowane szkody odciskające się na umyśle. Słowa, które wszędzie na świecie przyjmowane byłyby jak coś oczywistego, u nas stanowią zbrodnię niesłychaną. 

Otóż wystarczy, ze taka Gazeta Wyborcza opisując jakiegoś kolejnego wytypowanego na antysemitę naszego rodaka potwierdzi jego zbrodniczość cytatem w stylu „stwierdził kiedyś, że w Polsce powinni rządzić Polacy”, a już te „antysemickie” i jednocześnie „faszystowskie” słowa ze zgrozą powielają pozostałe, wytypowane do nagonki gazety, stacje radiowe i telewizyjne.

Czy podobne larum podnosiłyby reżimowe tuby propagandowe gdyby dajmy na to ktoś powiedział, że w Niemczech powinni rządzić Niemcy, w Norwegii Norwegowie, w Rosji Rosjanie, a w Finlandii Finowie?

Czy nie pukano by się w czoło gdyby jakiś polski oszołom stwierdził publiczne, że słowa, „w Izraelu powinni rządzić Żydzi” są wyrazem zwierzęcego antypolonizmu?

Oczywiście dzisiejszy postępowy świat, ucharakteryzowany na wolny i demokratyczny, zezwala na mówienie, że każdy powinien rządzić się sam u siebie i tylko Polska nie wiedzieć czemu stanowi tu niechlubny wyjątek.

Były jednak już w naszej historii takie okresy, kiedy to podobnie jak dziś oczywiste stwierdzenie, że „w Polsce powinni rządzić Polacy” mogłoby być delikatnie mówiąc źle odbierane przez władze. Chodzi mi o czasy zaborów czy niemieckiej okupacji. Za uporczywe nadużywanie takich słów można było stracić życie, albo trafić na Sybir, Pawiak lub wylądować w koncentracyjnym obozie.

Optymiści powiedzą, że powinniśmy się cieszyć gdyż etykieta „antysemity” lub „faszysty” to żadna kara w porównaniu z tamtymi strasznymi czasami. Pesymiści zaś, do których i ja się zaliczam stwierdzą; twarda czy miękka, ale jednak okupacja.

Ktoś mało rozgarnięty zapyta, a któż to jest dzisiaj tym naszym okupantem? Odpowiedź jest prosta.

Ten, który uważa, że stwierdzenie, „w Polsce powinni rządzić Polacy” jest zagrożeniem dla jego interesów, wpływów i stanu posiadania.

Zapewniam, że za słowa „w Polsce powinni rządzić Żydzi, Niemcy lub Rosjanie” nie grozi nikomu u nas żadna kara czy wstydliwa etykietka, o czym niech świadczy świetne samopoczucie Radka Sikorskiego, który publicznie nawoływał do oddania krajów członkowskich UE Niemcom w pacht.

Zadziwiające, że „polskie elity” zupełnie nie zareagowały na słowa prezydenta Izraela, Szymona Peresa, który 10 października 2007 roku na forum ekonomicznym w Tel Awiwie powiedział:

Ekonomia Izraela rozkwita. Izraelscy biznesmeni inwestują wokół całego świata. Izrael osiągnął bezprecedensowy sukces ekonomiczny. Dziś osiągnęliśmy gospodarczą niezależność, i wykupujemy Manhattan, Węgry, Rumunię, Polskę. I jak ja to widzę, nie mamy żadnych problemów

Oto odważne i jednocześnie bezczelnie szczere słowa prawdziwego przywódcy, podczas gdy my boimy się wyartykułować choćby szeptem oczywistej oczywistości mówiącej, że Polską powinni rządzić Polacy.

Tekst opublikowany w dzisiejszej Warszawskiej Gazecie do Wirtualnej Polonii nadesłał autor,

Mirosław Kokoszkiewicz

Najnowszy numer tego ogólnopolskiego tygodnika dziś w kioskach

???????????????

Komentarzy 14 do “Mirosław Kokoszkiewicz: Czy w Polsce powinni rządzić Polacy?”

 1. W Polsce jak we wszystkich przyzwoitych demokratycznych krajach powinni rządzić "nasie" said

  Rząd przyspiesza z nowelizacją budżetu i chce zawiesić zasadę 1,95% PKB na armię

  http://300polityka.pl/news/2013/08/14/rzad-przyspiesza-z-nowelizacja-budzetu-i-chce-zawiesic-zasade-195-pkb-na-armie/

 2. Guła said

  To ten sam ichni premier – o ile dobrze pamiętam ze to on – powiedział, że zbombardują każde duże miasto Europy o ile stanie im ktoś na drodze.

  A tu proszę jedna bombka Putina w Syrii i cala potęga gotowa jest zamienić się w szkło?

  Nic tylko catharis tuz tuz.

 3. Guła said

  Armia? Świadkiem byłem mimowolnym agitacji rekrutów gdzie agitujący twierdził z wielką estymą, iż dostaną wikt i opierunek na wysokim poziomie i dach nad głową i 1500 kieszonkowego – kiedyś żołd. Ale pod warunkiem zgody na wyjazd na Bliski Wschód.

  Inni niechaj d*py nie zawracają.

 4. j said

  Ad. 2 -Guła

  Panie Gulo, jakaz to bombka Putina w Syrii? Wiadomo cos konkretnego? Oficjalnie podobno nic tam z rosyjskiego sprzetu obronnego jeszcze nie dotarlo. Niemniej jednak Izrael juz zdazyl zbombardowac syryjskie magazyny pelne jakiejs nowoczesnej broni. Wprawdzie niektorzy szemrza po internecie, ze dwa podwodne niemieckie okrety „cus” tam wzieno i roznioslo w drobny mak 🙂 naszym izraelskim sojusznikom. No, dalby Bog ale ja osobiscie nie bardzo w to wierze.
  Pozdrawiam

 5. Janusz said

  Ja mam 68 lat. Martwię się, że nie dożyję Wolnej Polski. W latach stanu wojennego i potem w 1989 roku zaangażowałem się przeciw komunie. Byłem przewodniczącym Solidarności w zakładzie pracy, Współżałożycielem i prezesem partii katolickiej w mieście wojewódzkim. Wielbicielem Bolka. Wszystko to psu na budę.

 6. Guła said

  Ad. 4 – Szanowny panie J

  To była informacja na …polskojęzycznych. Nawet dwie informacje; pierwsza o bombce Putina, druga o desancie czterech tys. komandosów irańskich w Syrii.
  Nie słyszałem natomiast nic o zbombardowanie magazynów z tajną bronią, ani żadnych innych.

  Putin ma tam od lat swoja bazę i co? Gajowy o nią dba?

  Ostatnia taka afera była z dostawą SS, chyba 33, za czasów wprowadzania zydokracji w Iraku. Rejwach podnieśli sojusznicy na Świat cały.

 7. Analityk said

  Cytat
  (…)
  … Gazeta Wyborcza opisując jakiegoś kolejnego wytypowanego na antysemitę naszego rodaka potwierdzi jego zbrodniczość cytatem w stylu „stwierdził kiedyś, że w Polsce powinni rządzić Polacy”, a już te „antysemickie” i jednocześnie „faszystowskie” słowa ze zgrozą powielają pozostałe, wytypowane do nagonki gazety, stacje radiowe i telewizyjne.
  ……
  Ten, który uważa, że stwierdzenie, „w Polsce powinni rządzić Polacy” jest zagrożeniem dla jego interesów, wpływów i stanu posiadania.
  (…)

  Jakie wnioski z tego?
  Skoro te słowa są „antysemickie” to w czyje interesy one uderzają? Przypominam, że Żydzi uważaja KAŻDEGO za antysemitę kto nie podporządkowuje się ich poleceniom i utrudnia im interesy, wpływy lub jest przeszkodą w powiększaniu stanu posiadania. Stalin kazał wszystkich narodowców – obojętnie polskich, węgierskich czy innych narodowości europejskich nazywać faszystami. Celem było zdyskredytowanie ich w oczach ludzi, którzy przezyli IIWS.

  Jak widać pomiot z GW, TVN i podobnych mediów to potomkowie żydobolszewii – zbrodniarzy nienawidzącej Naród Polski.
  Używaja tej samej terminologii do tych samych sił politycznych.
  Warto o tym pamiętać by wiedziec kto jest smiertelnym wrogiem niepodległej Polski i Polaków.

 8. Lubomir said

  Nie mam nic przeciwko takim obcym w polskim rządzie jak de facto Czech, bo z matki Czeszki – Bolesław Chrobry, jak Jogaila, Litwin, po chrzcie Władysław, Jagiełło, czy jak Węgier z Transylwanii – Istvan Bathory, nasz umiłowany Stefan Batory.

 9. Analityk said

  @Lubomir

  Polska jest wyłącznie dla Polaków i całkowicie lojalnych Narodowi Polskiemu mniejszości narodowych.
  Ciągle głoszę ten pogląd.

  Dla zdrajców, aferzystów, złodziei i likwidatorów majątku narodowego oraz wszelkich szumowin uderzających w religię, historię i tradycję Polaków nie może być miejsca w Polsce. Nie może byc miejsca w Polsce dla tych co miszczą naukę spychając naród do roli parobków

  Słynnego JFK (John Fitzgerald Kennedy) – bardzo prawego katolickiego prezydenta USA zamordowano nie tylko dlatego, że chciał zniszczyć monopol przestepców z FED ale i dlatego, że głosił prawe poglądy np:
  – jeśli ktoś proponuje Ci zły model edukacji, uznaj to za wypowiedzenie wojny,

  Posłuchajcie jego przemówienia:

  Popatrzcie także co sie dzieje w Polsce. Ilu to śmiertelnych wrogów mają Polacy na stanowiskach decyzyjnych w instytucji sktadzionego im „Państwa Polskiego”. Jak rozkrada sie majątek Polaków, na marsze narodowców i prawych Polaków nasyłane są oddziały policji i zydobolszewickich prowokatorów wywołujących zamieszki aby aresztować Polskich Patriotów i ich prześladować, pomiot morderców Polaków bryluje w mediach lżąc Polaków i kłamiąc na temat wydarzeń historycznych jak i bieżących.

  Kto ma oczy ten widzi, kto ma inteligencje ten rozumie co sie naprawdę dzieje i jak Naród Polski jest wpychany w niewolę tym razem juz na setki lat, a wręcz fizycznie likwidowany.

 10. niezalezny said

  Polska po dynastii Piastow nie miala ani jednego krola co bylby Polakiem. Jedynie pamietam Sobieskiego. Zawsze bylismy pod „obcym wplywem”. Teraz tez.
  http://www.wicipolskie.org

 11. niezalezny said

  Odp. dla Analityk:
  Zgadzam sie z tym przemowieniem JFK. Jednak trudno jest mnie zapomniec Bay of Pigs, Cuban Missle Crisis i Executive Order JFK oddajac wojskowa komende USA pod komende ONZ. Kazda administracja juz od konca drugiej wojny swiatowej prowadzi wojny np. w Koreji, Wietnamie, itd. teraz tez w Afganistanie, Iraku, Libji, itd. pod flaga ONZ i za pozwoleniem ONZ. Ciekawe ze Ameryka pomalu przekazuje swoje sily militarne pod komende ONZ. To jest tzw. NEW WORLD ORDER pod ich Miedzynarodowka.

 12. Analityk said

  @Niezależny

  Cytat – „To jest tzw. NEW WORLD ORDER pod ich Miedzynarodówka”
  Czyli czyją? Na pewno nie Amerykanów, gdyż une twórcy owej Międzynarodówki, zamachu na cara Rosji i bolszewickiej rewolucji w Rosji, a obecnie UE – juz tak im zmieniły amerykańska konstytucję, że jej twórcy z grobach sie przewracają.
  Obecnie armie nie są po to aby bronić narodu czy państwa a bronią interesy miedzynarodowych korporacji i karteli.

  Proszę zauważyc, że Kadafii w Libii nawet tak bardzo nie przeszkadzał unym – mimo organizowania zamachów czy porwań samolotów – dopóki nie zaczął działać w kierunku wprowadzenia do rozliczeń finansowych ZŁOTEGO libijskiego dolara. Chciał aby w rozliczeniach płacono złotem a nie wirtualnych – kreowanym z powietrza pieniądzem. W tym momencie wypowiedziano mu otwarcie wojnę i zabito jak innych którzy staja na drodze interesów unych.

 13. Lubomir said

  Re: Analityk. Ma Pan całkowitą rację. Jednak gdybyśmy jako naród byli bardziej otwarci na cudzoziemców, to kto wie czy wybitne, ścisłe umysły np. Ormian nie pracowałyby na rzecz polskiego przemysłu lotniczego czy na rzecz polskiej telekomunikacji satelitarnej. Ormianie w przeszłości byli w Rzeczypospolitej Polskiej siłą napędową polskiego handlu i polskiej gospodarki. Dlaczego nie miałoby być podobnie w przyszłości. Wielce pozytywną rolę odegrali w Wielkiej Polsce również Tatarzy, obecnie mocno zapomniani.

 14. „Otwarci na cudzoziemcow?” Toz Zydzi to zrobili w USA! Wzmocnili swoje lobby! Wyksztalceni Polacy powinni rozwijac Polske, a nie emigrowac byle gdzie i zmywac garnki!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: