Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Walczmy z menelstwem, czyli „elitami” III RP – Mirosław Kokoszkiewicz

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-08-29

Znany polski piłkarz, wieloletni reprezentant Polski, a dzisiaj popularny footbolowy komentator w Polsacie Sport, Wojciech Kowalczyk przejdzie do historii. Oczywiście nie mamy tu na myśli jego wspaniałej piłkarskiej kariery, bo to jest oczywiste.

Otóż Wojciech Kowalczyk, chyba nie do końca tego świadomy, opisał czym tak naprawdę jest ta cała III RP wpajana nam, jako państwo, w którym „wspaniałe, całą gębą europejskie elity” próbują ucywilizować resztę tej kibolsko-moherowej polskiej hołoty.

Polska to taki symboliczny stadion gdzie ze ściśle strzeżonych, odseparowanych od reszty społeczeństwa luksusowych lóż dla vipów podzielonych, tak jak na stadionie Legii na „Lożę Gold” i „Lożę Silver”, widowisku przypatrują się „okrągłostołowe elity”.

A jak wygląda prawda o nich?

Wojciech Kowalczyk: – Największe menelstwo na Legii spotkałem na trybunie vipowskiej. Byłem tam w zeszłym sezonie, na silverze. Jedna, wielka libacja. Mecz jest tylko dodatkiem do pijaństwa. Nim się zaczął, część była już dobrze zrobiona. Potem tylko gorzej – stoły zarzygane, jedni szczą, gdzie popadnie, inni charczą, plują. Pierwszy raz widziałem, żeby ktoś oglądał mecz plecami do boiska. Na tej trybunie to norma. Nie zgadzam się, żeby moich kolegów z Bródna, którzy chodzą na Żyletę, traktować jako gorszą kategorię niż tych, którzy najebani nie pamiętają niczego z meczu – mówi popularny „Kowal”.

Dziękujemy Panie Wojciechu. Na lepszą i tak trafiająca w punkt charakterystykę polskiej rzeczywistości nie zdobył się dotąd żaden prawicowy publicysta.

A rzecznikom prasowym środowisk zasiadających w lożach dla vipów III RP, czyli Gazecie Wyborczej, TVN-owi oraz reszcie tej salonowej bandy degeneratów życzymy dalszej „trzeźwej” i „wyważonej” krytyki „świata kiboli”, zanim społeczeństwo nie odtransportuje was na izbę wytrzeźwień, a później za kratki.

 

Źródło: http://babol.pl/kat,1025465,wid,15910425,wiadomosc.html?ticaid=611293

Mirosław Kokoszkiewicz

Więcej już jutro w najnowszym numerze tygodnika Warszawska Gazeta

???????????????

Komentarze 3 do “Walczmy z menelstwem, czyli „elitami” III RP – Mirosław Kokoszkiewicz”

  1. Jacek said

    Gratuluje p. Kowalczykowi i Panu M.K.

  2. Lubomir said

    Menele trzymają z każdym kto płaci. Teraz płaci Berlin. Meneli w końcu każdy kopnie w tyłek. Na razie menele pełnią role pożytecznych idiotów Berlina.

  3. aga said

    Tu ciekawy wykład o menelstwie (żyd =ateista Theodor Adorno ) – w sztuce:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: