Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Leszek Biernacki

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-09-27

leszek.biernacki27.9

Komentarze 3 do “Leszek Biernacki”

 1. taki jeden said

  W przemówieniu do Zgromadzenia Ogólnego ONZ prezydent Urugwaju Jose Mujica :

  > Ludzkość poświęciła starych bogów niematerialnych, a świątynia jest przejęta przez Boga – o imieniu rynek pomagierzy< kierowali się pieniędzmi różnych korporacji.

 2. Walery ątróbka said

  Prezydent USA czule rozmawia przez telefon z prezydentem Iranu 🙂

  ~KTO WIE CZY NETANJAHU Z TEGO POWODU SZLAG TRAFI :
  ze złości. A tak się starali by nie doszło do żadnych porozumień z Iranem. Izrael wie, że pokój na Bliskim Wschodzie oznacza koniec Izraela szybciej niż by im zagrażała wojna. POKOJ jest dla nich groźniejszy niż wojna, bowiem w razie wojny mają USA za sobą, zaś po ustanowieniu pokoju zniknie UZASADNIENIE dla 3 miliardów dolców, które corocznie płyną z USA dla Izraela na zbrojenia i inne cele „obronne”. Izrael bez kroplówki finasowej z USA jest skazany na powolną śmierć organizmu państwowego. Nie będą w stanie utrzymać tego potencjału zbrojnego, który zbudowali: mają 2 x więcej samolotów niż niemiecka Bundesluftwaffe (Izrael:1000 szt., Luftwaffe 450), 750 tys. żołnierzy-Izrael, Bundeswehra ma 180.000 żołnierzy, itd.
  Wyobraźmy sobie taką koncentrację potencjału militarnego w państewku o wielkości województwa dolnośląskiego, jakim jest Izrael. Do tego olbrzymi potencjał rozrodczy arabów tam zamieszkałych, coraz mniej chętnych żydów z diaspory na osiedlenie się w Izraelu i coraz więcej żydów opuszczających Izrael z powodu biedy: przypomnijmy sobie niedawne (2012 r.) demonstracje SETEK TYSIECY(!) Izraelczyków prostestujących przeciwko rosnącej BIEDZIE!
  Istnieje UZASADNIONA OBAWA, że niebawem dostaniemy porcję żydów (3 miliony) do Polski, jako do „starej ojczyzny”. Przygotowania już trwają… Kto bystro obserwuje ten widzi te liczne „festiwale kultury żydowskiej” w Polsce oraz zawiązanie się Ruchu Odrodzenia Żydów w Polsce w 2012 r.

 3. Instalator said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: