Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Premier Australii w imieniu Polonii do I, II, III i IV waaadzy w Polsce

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-09-30

kevin-ruddWszelkie antypolskie ścierwa muszą się zaadaptować lub wyjechać.  Jesteśmy zmęczeni zamartwianiem się, czy przypadkiem nie urażamy ich antypolskiego zwyrodnialstwa lub ich kultury….

Nasza kultura rozwijała się przez ponad dwa tysiące lat – w walkach, próbach i zwycięstwach – za sprawą milionów mężczyzn i kobiet, którzy szukali wolności..

Mówimy po polsku, a nie po niemiecku, w jidysz, po rosyjsku, hebraisku, ukraińsku lub innym języku.Więc jeśli chcesz być częścią naszego społeczeństwa, nauczyć się naszego języka!

Większość Polaków wierzy w Boga. Nie ma tu mowy o „chrześcijańskiej prawicy” lub jakiejkolwiek presji politycznej, to jest fakt, bo chrześcijańscy mężczyźni i kobiety, z ich zasadami chrześcijańskimi, założyli tę nację. Jest z pewnością właściwe, aby wyświetlić to na murach naszych szkół!

Bóg jest dla Ciebie obrazą? Proponuję wiec się przeprowadzić do innej części świata i tam żyć, ponieważ Bóg jest częścią naszej kultury.

Akceptujemy wasze przekonania, nie zadając pytań. Wszystko o co prosimy, to o szanowanie naszych przekonań, aby żyć w pokoju i harmonii z nami.

To jest nasz kraj, nasza ziemia i nasz styl życia, i dajemy wam możliwość korzystania z tego wszystkiego. Ale od momentu, kiedy zaczynacie narzekać, jęczeć co do naszej flagi, naszego zaangażowania, naszych przekonań chrześcijańskich, czy naszego stylu życia, gorąco zachęcamy do skorzystania z jeszcze jednej wielkiej polskiej wolności „prawa do wyjazdu „.

Jeśli nie jesteś tutaj szczęśliwy, wyjeżdżaj! Nikt ciebie ani twoich przodlów nie zmuszał, aby tu się osiedlać!

Przybyliście tu z własnej woli, to zaakceptuj nasz kraj, który zaakceptował Ciebie!

Żartowałem

To nie jest pozytywny facet

Włodek Kuliński

Wirtualna Polonia

A było to tak:

.

Były premier Australii do Muzułmanów: Jeśli wam się nie podoba, to wyjeżdżajcie!

Dodane przez: Redakcja Fronda.pl
– Jeśli wam się nie podoba w tym kraju, to wyjeżdżajcie. Muzułmanie, którzy żyją zgodnie z prawami muzułmańskiego (szariatu), zostaną wydaleni z Australii – zapowiedział ostro były premier Australii Kevin Rudd.

Były premier Australii, Kevin Rudd, wywołał burzę protestów ze strony muzułmanów, gdy powiedział, że popiera agencje wywiadowcze sprawdzające i śledzące to, co dzieje się w każdym z meczetów w kraju. Oto jedne z wypowiedzi Rudda:

„Dostosowywać się powinni imigranci, a nie Australijczycy. Zgódźcie się z tym albo stąd wyjeżdżajcie. Jestem zmęczony tym, że ten naród stale martwi się o to, jak nie obrazić przedstawicieli innej kultury lub jak ich nie ograniczyć. Po atakach terrorystycznych na Bali większość Australijczyków przeżyła falę patriotyzmu. Nasza kultura rozwijała się w przeciągu ponad dwóch stuleci walk, upadków i zwycięstw, kiedy miliony mężczyzn i kobiet szukały wolności. Mówimy po angielsku, nie po hiszpańsku, libańsku, arabsku, chińsku, rosyjsku czy po innemu. Dlatego, jeśli chcecie stać się częścią naszego społeczeństwa, nauczcie się naszego języka!.”

„Większość Australijczyków wierzy w Boga. Nie jest to jakieś chrześcijańskie, prawicowe czy polityczne stwierdzenie, a po prostu fakt, ponieważ to właśnie chrześcijanie założyli ten kraj na chrześcijańskich zasadach i jest to bardzo wyraźnie widoczne w dokumentach. I mamy oczywiście prawo pokazywać o tym ilustracje na ścianach szkół. Jeśli Bóg was urazi, to proponuję wybrać inny kraj świata na swój dom, gdyż Bóg jest częścią naszej kultury. Będziemy przyjmować waszą wiarę i nie będziemy pytać, dlaczego tak wierzycie. Prosimy jedynie, byście przyjmowali też naszą wiarę i żyli z nami w pokoju i harmonii.”

„To nasze państwo, nasza ziemia i nasz styl życia i damy wam wszelkie możliwości, by się tymi rzeczami cieszyć. Jednak dopóki nie przestaniecie narzekać i płakać z powodu naszej flagi, przysięgi, chrześcijańskiej religii albo naszego trybu życia, to bardzo polecam wam skorzystanie z jednego z bardzo ważnych australijskich praw – prawa do opuszczenia tego kraju. Jeśli wam się tu nie podoba, wyjedźcie. Nie zmuszaliśmy was, byście tu przyjeżdżali. Poprosiliście, byśmy dali wam możliwość tu mieszkać. Zatem przyjmijcie kraj, który już przyjęliście.” – powiedział były premier Australii, Kevin Rudd.

eMBe/Chrześcijanin24.pl 

Komentarzy 21 to “Premier Australii w imieniu Polonii do I, II, III i IV waaadzy w Polsce”

 1. „Chcącemu nie dzieje się krzywda” i oparte na chrześcijaństwie solidne wartości to ideowa mieszanka którą kierują się wolnościowcy… W niedawnych wyborach w Australii ludzie wybrali właśnie wolnościową partię… U nas też można na taką zagłosować.

 2. Eadge said

  Gdyby Polska miala takiego przywodce ,ach – gdyby miala ….

 3. Analityk said

  Szanowny Panie Kuliński,

  Po co ta uwaga na dole – ŻARTOWAŁEM ? Rozumiem, że obawia sie Pan trochę tych z Brukseli gdyż żyje w ZSRE tj. UE pod wodzą miłośników Mao Tse Tunga jak Barosso i innej bolszewii.

  Ja podpisuję się pod tą mową skierowaną do wszystkich wrogów Narodu Polskiego – z którego wyrosłem – do wszystkich wrogów chrześcijaństwa w Polsce, polskiej kultury i tradycji. Powiem nawet dosadniej do nich – nie umiecie tego wszystkiego uszanować więc WYNOŚCIE SIĘ z Polski, gdyż w ocenie Polaków macie przestępczą mentalność, którą próbujecie Nam narzucić, a która stoi w sprzeczności z zasadami, które My wyznajemy!

  Jerzy Maliński – Analityk

 4. DOCENT said

  „………ponieważ Bóg jest częścią naszej kultury.” ??????
  A skąd on czerpie „informacje” o Bogu? Z dokumentów państwowych, prasy, fantastyki czy może jeszcze z innych źródeł?

 5. DOCENT said

  Nie zgadniecie, więc wam podpowiem: tę część kultury (jego zdaniem) Australjczycy przejęli od Aborygenów!!!!

 6. DOCENT said

  Eadge powiedział/a
  2013-09-30 @ 21:54

  Gdyby Polska miala takiego przywodce ,ach – gdyby miala ….

  Szanowny Panie, Pan tak na serio? Znam takich, którzy na serio brali słowa Breżniewa, Gomułki, Jaruzelskiego, także Churchill’a………. Wałęsy, Tuska itp. No może jedynie na serio można by potraktować tylko jedną wypowiedź Komorowskiego, gdzie 27 paź 2010 – Prezydent Bronisław Komorowski powiedział, że nie boi się ekskomuniki ze strony Kościoła za ustawę o in vitro.
  Z Panem Bogiem

 7. Analityk said

  Były muzułmanin ostrzega przed naiwnością wobec islamu

  W/W link ku przestrodze naiwniakom i głupcom pokroju bufetowej z Warszawy budującej meczety dla wrogów chrześcijaństwa i polskości.

 8. Lubomir said

  Głupcom znudziło się chrześcijaństwo. Chcą żyć jak poganie przed narodzeniem Chrystusa. Chcą cieszyć się zwierzęcą wolnością. Czy wśród tych głupców są przebierańcy udający kapłanów?. Są, są…Tacy otaczają współczesnych pogańskich kacyków, czerpiąc z nich profity. Nierozliczani przez nikogo, łupią ile wlezie ledwo dyszących, ale wiernych do końca – rodaków. Odnowa musi przeorać świadomość i sumienia wszystkich Polakow, w szczególności tych zabierających publicznie głos w sprawach moralności. Ksiądz-oszust, utrzymujący kochankę za parafialne pieniądze, robi większe spustoszenie w Kościele, niż brygada marksistów zwalczających religię. Często ksiądz-oszust wycofuje się rakiem z parafii, nie przepraszając oszukanych, ani nie oddając im ani jednej zrabowanej im złotówki. Ksiądz-oszust nie zaproponuje utworzenia dzielnicowego domu kultury w likwidowanej szkole. On często kochance pomaga w budowie domu…To angażuje jego emocje.

 9. dziadek said

  Polski premier co powie tym ,ktorym sie Polska i Polacy w niej nie podobaja ?

 10. dziadek said

  Jeden powiedzial :
  „POLSKA TO NIENORMALNOSC”

  Pewnie inny zauwazy,ze w Polsce lepiej sie zyje NIEPOLAKOM !

  Mielismy tez prezydenta,ktory poradzil WYBIERZMY PRZYSZLOSC ,
  no i wybrali samych swoich.

  OBECNY PREZYDENT,KTORY TRZYMA SIE DOBRZE PALACU,przewidzial nawet,ze…… ,no i samolot rozbil sie pod Smolenskiem.

  Ale premierom i prezydentom wolno ale zeby minister doradzaj mieszanie krwi z obcymi i wrogimi narodami to juz chyba przedsada ,prawda ?
  No vcoz tych „krzyzowek” wyjdzie ?

  WIEC WYSZLO NAM !

 11. Janusz said

  Do tego grona dodałbym jeszcze zboczeńców seksualnych. Poważnie!

 12. dziadek said

  Ci co to zazdroszcza kaplanom kochanek obojga plci,winni wiedziec,ze Bozia i ksiedzu dala „przyrodzenie”,wiec niektorzy je uzywaja i to w rozny sposob.

  Pewnie ze celibat jest,ktory hamuje sily witalne ale po to jest grzechow odpuszczenie aby byc zbawionem ,takze blogoslawionym i swietym !

 13. DOCENT said

  Dziadek powiedział/a
  2013-10-01 @ 08:10

  „No vcoz tych “krzyzowek” wyjdzie ?”

  A jak się dwie belki krzyżuje, to wychodzi krzyż. Czy potem trudno znaleźć kogoś by na nim zawisł?

 14. dziadek said

  Jezeli juz o Australi temat ,to warto zapytac czyja to byla wlasnosc niczym okupanci tam zawitali i ziemie te przejeli ?

  Ja wiem,ze z tym przejmowaniem cudzej wlasnosci caly czas sie to dzieje i to na calym bozym swiecie, patrz co robia z Palestyna (pewnie i tak z Polska bedzie ?).
  Moze by tak w jakis sposob zatrzymac PAZERNYCH I CHCIWYCH ???

 15. dziadek said

  Po co (?) odwolywac sie do „laczenia belek”, w obecnej Polsce doszlo nawet do skrzyzowania psa bezpanskiego z wilczyca (wyczytalem w scierwo mediach,nazywa je tak informator Podlecki) i teraz naukowcy (ponoc) glowia sie nad tym co zrobic ,bo wilki sa pod ochrona a bezpanskie psy nie.
  JAK TERAZ ODROZNIAC PSY OD WILKOW ?

 16. DOCENT said

  Szanowny Dziadku, czy m.in. Kwaśniewskiego, Buzka, Komorowskiego czy Tuska wybrali nam ci z tych krzyżówek?
  Już od 31 sierp. 1980 roku krzyczałem wręcz, że to przewał, a Wałęsa to agent!!! Ilu osobom Pan to chociaż przekazał?

 17. chyba said

  mozna link do zrodla ?

 18. DOCENT said

  Jak wpiszę link, to pojawi się to co powyżej.
  Wystarczy wpisać w google „Docent o lechu walesie” i pojawi się jeszcze c. d. w dwóch częściach.
  Kolejne filmy to wpis do google:
  „Ile Tuska”
  „Docent miażdży”
  „Sprawa pomnika Reagana”
  A linki można już wówczas sciągnąć z górnej listwy tam gdzie pojawia się adres (www) zaznaczając go i klkając prawym klawiszem myszki, potem „kopiuj” i już w nowym miejscu przy migającym kursorze prawym klawiszem myszki i „wklej”.

 19. Chyba said

  dzieki, ale interesuje mnie link do zrodla nie przetlumaczonego czyli po angielsku

 20. Naprawić Polskę said

  Pan Grzegorz Braun – Komu jesteśmy winni pieniądze?

 21. z sieci said

  http://p21.neon24.pl/post/99749,sensacja

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: