Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Koniec świata. Została już prawie tylko sama władza.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-11-08

Kazdy zly uczynek byl karany i pietnowany. Nasi pradziadowie bardzo tego pilnowali. Kary roznego rodzaju odstraszaly potencjalnych zloczyncow. Na wsiach kazdy byl znany i pilnowany. Kiedy zaczely powstawac miasta z ludzi przychodzacych z roznych stron, najwiekszym zabezpieczeniem byl brak zaufania do siebie nawzajem. Instynkt samozachowawczy powodowal pilnowanie siebie i osob otaczajacych. Powstawaly rodziny i miejsca zatrudnienia. Te organizacje tez tepily kazde napotkane zlo. Stojkowi pilnowali bezpieczenstwa na ulicach i dzieki temu ludzie bali sie robic cos zlego. Czarne owce byly w mniejszosci. 

Koniec swiata

http://tinyurl.com/27xdnd
Ruch syjonistyczny jest ruchem separatyzmu Żydów od innych narodów, ich prawo do własnego państwa, do jednej wyłącznie religii – Judaizmu talmudzkiego a w szczególności czystości rasowej. Małżeństwa z innymi rasami są niedopuszczalne.
Oczywiście Polakom, czy Niemcom czy jakiemukolwiek innemu narodowi nie wolno mieć takich patriotycznych celów i goje MUSZĄ zaakceptować multikulturalizm, małżeństwa mieszane z wszelkimi możliwymi rasami z wszelkimi najdzikszymi seksualnymi dewiacjami, jako najlepszy styl życia.


Na Ziemi rzadzimy My ludzie. Kazdy narod ma jakies swoje wytyczne. Wszystko bylo dobrze, do kiedy zaden narod nie chcial nad drugim narodem dominowac. W kazdym narodzie zwalczano zlo i nie dopuszczano do jego dominacji. Wiadomym bylo, ze zlo szkodzi. Kazdy zly uczynek byl karany i pietnowany. Nasi pradziadowie bardzo tego pilnowali. Kary roznego rodzaju odstraszaly potencjalnych zloczyncow. Na wsiach kazdy byl znany i pilnowany. Kiedy zaczely powstawac miasta z ludzi przychodzacych z roznych stron, najwiekszym zabezpieczeniem byl brak zaufania do siebie nawzajem. Instynkt samozachowawczy powodowal pilnowanie siebie i osob otaczajacych. Powstawaly rodziny i miejsca zatrudnienia. Te organizacje tez tepily kazde napotkane zlo. Stojkowi pilnowali bezpieczenstwa na ulicach i dzieki temu ludzie bali sie robic cos zlego. Czarne owce byly w mniejszosci.

 

Dominacja obcych panstw nad narodami, sprawila rozprzestrzenienie sie zla. Obcemu wszystko bylo i jest wolno. Nikt sie juz dzisiaj nie moze polapac, kto nad kim dominuje i ile tego jest. Nie ma dzisiaj takiego panstwa na swiecie, nad ktorym zadne inne panstwo nie dominuje. Sa panstwa, ktore dominuja nad wieloma narodami, ale nad nimi tez zawsze ktos dominuje. Nastapilo poplatanie z pomieszaniem. Kazdy chce dominowac i chce miec cos do powiedzenia w sprawie drugiego panstwa. Na kazdy narod maja haka. Kazde panstwo w swoim rodzaju. Dzisiaj nie bedzie wygranych ani przegranych. Nastapi totalne unicestwienie, bo nic innego nie jest juz mozliwe. Nie ma juz dzisiaj kontroli zla. Zli sa wszyscy. Zlo, to choroba przeciez, ktora objela caly swiat. Nie jest mozliwe zapanowac nad ta choroba. Unicestwienie zycia na Ziemi postepuje coraz szybciej dzieki najnowaszym technologiom, ktore zafascynowaly wielu jako gadgety, a pozniej daly im niezdrowa wladze. Wladze potezna polegajaca na dawaniu zycia i usmiercaniu. Kazdy kto jest przeciwko takiej wladzy musi zginac. Zostala wiec juz prawie tylko sama wladza. Te ledwo zyjace istoty bez broni, sa tylko materialem do wyzycia sie dla wladzy.

Źródło Internet, Gośka czyli Maryla
Reklamy

Komentarze 4 to “Koniec świata. Została już prawie tylko sama władza.”

 1. …Polacy muszą odzyskać władzę nad własnym majątkiem, czyli muszą stać się PRYWATNYMI właścicielami wszelkiego dobra jakie w Polsce jest wytwarzane! A zatem jedyną możliwą alternatywą dla naszych obywateli powinno być głosowanie na wolnościowców którzy jako jedyni widzą w narodzie (a nie w państwie) suwerena wszelkiej własności…

  W takim układzie (wolności gospodarczej i prywatnej własności) tych kilkunastu postkomuszych właścicieli straci monopol na władzę, a bez niej nie będą w stanie regulować ekonomicznie żadnej własności prywatnej w Polsce. Wyrzucenie państwa z gospodarki spowoduje że stracą “ONI” swój parasol ochronny w postaci interwencjonizmu państwowego i fiskalizmu, który pilnuje aby im w Polsce konkurencja nie wyrosła…

  Kluczem do odrodzenia jest odzyskanie własności przez Polaków! Ludzi PRYWATNYCH. Niestety PIS tak wychwalany w tym artykule za “walkę z układem” jest zwolennikiem etatyzmu i centralnego zarządzania, czyli utrzymania całego aparatu państwowego (którym myślą że będą władni sterować) w którym tak naprawdę rządzi kto inny. “ONI” od dawna zinwigilowali całą państwową strukturę (od urzędów centralnych po samorządy i rady nadzorcze w “państwowych” firmach), która decyduje o wszystkim w Polsce. Tej zależności nie da się w żaden sposób kontrolować. Ją trzeba po prostu zlikwidować likwidując państwową ingerencję w gospodarkę….
  http://odyssynlaertesa.wordpress.com/2013/11/08/jak-zainstalowano-w-polsce-kapitalizm-kompradorski-i-kto-lub-co-za-tym-stoi/

 2. pascalalter said

  Motto:
  Człowiek z natury jest zły

  (Bias z Preny)
  Cytuję:
  Zlo, to choroba przeciez, ktora objela caly swiat.

  ..
  Każdy system polityczny krzewił Zło i i budował się na nim.
  (ludzie skorzej przyłączali się do krzywdzenia innych…)
  Musimy uwzględnić fakt, że znamy historię powszechną i możemy tylko potwierdzić
  tezę Biasa z Prieny, (także Blaise Pascala i wielu innych)
  Jesteśmy po prostu mądrzejsi o doświadczenie – od najmądrzejszych, którzy żyli
  przedtem…lecz nie potrafimy MYŚLEĆ ICH KATEGORIAMI.
  Można powiedzieć, że boimy się myśleć.
  ..
  Komuniści chcieli „tylko” władzy politycznej i panowania nad tłumem: zasłaniali się misją-ideologią.
  Teraz odwołano się tutaj (Pl) do najgorszych cech człowieka: chęci zysku za wszelką cenę; żądzy pieniądza i bogactwa -przez co panowania nad innymi..
  W ten sposób kupiono każdą instytucję publiczną.
  (samocenzura) – de facto prywatyzacja ogarnęła wszystko.
  Także urzędy, także kościoły-parafie.; pozostały obrzędy i ceremonie świeckie i religijne.
  Także procedury: każdego można zniszczyć: brakiem pieniędzy – i każdego można kupić
  nadmiarem pieniędzy.
  „Wszystko na sprzedaż” oto spiritus movens – niestety.

  http://pl.wikiquote.org/wiki/Bias_z_Prieny

 3. pascalalter said

  Reblogged this on Pascalalter’s Weblog and commented:
  Każdy system polityczny krzewił Zło i i budował się na nim.

 4. pascalalter said

  The Wall Street Code
  ..
  Warto obejrzeć uważniej

  Cytuję:
  Opublikowano 4 lis 2013
  A thriller about a genius algorithm builder who dared to stand up against Wall Street. Haim Bodek, aka The Algo Arms Dealer.

  From the makers of the much-praised Quants: the Alchemists of Wall Street and Money & Speed: Inside the Black Box. Now the long-awaited final episode of a trilogy in search of the winners and losers of the tech revolution on Wall Street. Could mankind lose control of this increasingly complex system?
  ..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: