Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Jedziemy do Auschwitz

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-01-11

Świtoń, Tokarski, Polczyk, Ruraż-Lipiński, Rozmarynowski, Sniegula, Sendecki i inni w obronie krzyża, przeciwki haraczowi, w obronie prawdy historycznej i polskiego terytorium.


Reklamy

Komentarzy 20 to “Jedziemy do Auschwitz”

 1. eugeniuszsendecki said

  Bardzo ważne – żeby się ciepło ubrać, bo to styczeń będzie.
  No i zabrać ze sobą kamery i aparaty fotograficzne.

 2. Neofita said

  Gotowi sa was zgazowac, wiec achtung!

 3. TezPolonus said

  Weźcie Panowie pod uwagę, że będą tam na Was już czekać uzbrojeni agenci Mossadu, którzy Was skują i rzucą na ziemię, a i wszelki sprzęt fotograficzny zabiorą. Oni nie znoszą prawdy, która nie jest dla nich wygodna.
  Wszakże „polski sejm” już uchwalił odpowiednia ustawę, która zezwala na takie działania.
  Mimo wszystko powodzenia.

  Odwołuję sie do tego co napisał Łupaszka w komentarzu 12 na:
  https://wirtualnapolonia.com/2014/01/10/obce-sluzby-na-polskich-ulicach-przeglosowane/
  (…)
  Okupacyjny żydowski reżim żartobliwie nazywany „polskim rządem” zrobił nam nie lada niespodziankę przed obradowaniem izraelskiego Knesetu w Polsce (26.01.2014 r.). W dniu dzisiejszym została przegłosowana ustawa, która zezwala na udział obcych służb w tłumieniu ewentualnych protestów w Polsce. To kolejny cios w pozostałości po polskiej suwerenności, którą pogrzebał Traktat Lizboński (doskonale pamiętamy kto go podpisał z uśmiechem na ustach i pamiętać będziemy).
  (…)

 4. Victoria said

  Mycke do, a komorke z kieszeni, gdyby trzeba bylo czujnosc moskow uspic…
  Mam nadzieje, ze mlodzi z calego kraju przylacza sie, i zrobia co trzeba, by w swiat poszla informacja o sprawcach wojen i mordercach
  naszego Narodu. Skoro sie pchaja, latwiej bedzie zilustrowac kawalek wspolczesnej historii.

  Nazwiska, zaslugi, itd.

 5. Analityk said

  Właśnie godzine temu Ariel Sharon umarł będąc 8 lat w śpiączce. Pogrzeb będzie 13 stycznia.
  Może odwołają ten przyjazd Knesetu do Auschwitz.

 6. Guła said

  ad2 „Gotowi sa was zgazowac, wiec achtung!” i po co ta kpina?

  To najszczersza prawda, Neofito.

  Ja myślę, że iskra która „zapali cały Świat” znów wyjdzie z POlski. A zacznie się od konfliktu służb rodzimych (jakby w twarz im ktoś wiadomy napluł) z przyjezdnymi służbami. To może być skoszarowana antifa, a już na pewno siły porządkowe zachodnich sąsiadów robiących za siły porządkowe, cwaniaka tz. traktatu lizbońskiego,

 7. Neofita said

  Do Gułaga

  Czy ja moówiłem kpiną?

 8. Łupaszka said

  Cadyk z czerskiej będzie miał okazję podnieść lament. Przedsiębiorstwo Holokaust pędzi całą parą. http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/przedsiebiorstwo-holocaust/

 9. Lubomir said

  A może by tak na miejscu jednej z największych niemieckich każni Polaków, organizować cyklicznie zloty gwiażdziste polskich organizacji wojskowych i paramilitarnych?. Przecież nie musimy mieć na to ani zgody Berlina, ani zgody niemieckich konfidentów. Hitlerowcom i różnojęzycznym posthitlerowcom należy przypominać historię niemieckich zbrodni. Byłaby to również okazja do konsolidacji polskich organizacji patriotycznych.

 10. Guła said

  To tak na wszelki wypadek Neofito.
  Nie zakarbujesz , Asan, tej nieuprzejmości?

 11. aga said

  Do Lelowa przyjechali chasydzi, do Oświęcimia przyjadą syjoniści.Ciekawe czy jawnie siły połączą,bo znienawidzeni przez syjonistow sa w Izraelu jedynie żydzi mesjańscy…
  ?A „nasi” politycy jak za sanacji sprowadzają ich i przymilają się . bo chodzi wiadomo o co. Pewien świadek historii z ’68 opowiada jak wyjeżdżający żydzi odgrażali :”jeszcze będziecie nas błagać na kolanach abyśmy wrócili” co chyba się dzieje na załączonym obrazku:

  http://sk.gloria.tv/?media=554334

 12. aga said

 13. aga said

  Warto przypomnieć sylwetkę księdza ,który odprawił Mszę Sw. na Żwirowisku:
  Ks. Adolf Chojnacki – człowiek legenda

  http://www.fotosik.pl/u/regiewicz/zdjecie/1/album/85769

  7 września 1998 – przed Żwirowiskiem w Oświęcimiu, ks. Adolf Chojnacki odprawił Mszę św. dla około 100 osób. W swoim kazaniu ks. Chojnacki odwołał się do Mszy św., odprawionej na Żwirowisku przez Bractwo św. Piusa X. Powiedział, że niedzielna msza odbywa się przed Żwirowiskiem, gdyż ziemia, na której stoi papieski krzyż, została w ubiegłym tygodniu sprofanowana przez schizmatyków. …

  Historia mało znana

  Czułem się zawsze Polakiem
  Tadeusz J. Regiewicz
  Aug 9, 2004

  Wspomnienie o ks. Adolfie Chojnackim

  Upływający czas coraz bardziej zaciera nam przeszłość. W natłoku bieżących problemów, przy dość wybiórczym jej dokumentowaniu przeszłości idą niestety w zapomnienie ważne wydarzenia, ludzie, chwile szlachetnych zmagań, przykłady ludzkiej odwagi, solidarności i poświęcenia. Szkoda. Niestety tak się jakoś dzieje, że pisana przez ludzi historia selekcjonuje stronniczo sprawy i postacie, dając przepustkę dla przyszłości tylko wybranym. I tak powstaje obraz wydarzeń, poprawny politycznie lecz zubożały, pozbawiony często tego co najistotniejsze, odbiegający znacznie od prawdy o czasach, które opisuje.

  Z taką dość smutną refleksją wracałem kilka lat temu ze spotkania z księdzem Adolfem Chojnackim, który ku mojej radości zgodził się na to spotkanie i rozmowę. Inni nie mieli tego szczęścia. Rozmawialiśmy kilka godzin, ale dopiero pod koniec spotkania pojawiły się tematy, które chciałoby się więcej powspominać. Nie było niestety już okazji, nie licząc paru krótkich spotkań, kilku zamienionych zdań, serdecznych uścisków dłoni.

  W 2001 roku ks. Adolf Chojnacki odszedł. Został pochowany na cmentarzu w swym ukochanym Juszczynie. Został po nim ten wywiad, trochę zdjęć i wielka pamięć w sercach setek ludzi, dla których, szczególnie w najcięższych czasach stanu wojennego, był niezawodną podporą i przyjacielem. To co robiłem – zwierzył się wówczas mój rozmówca – gromadziło zawsze wielu ludzi serdecznych, oddanych sprawie. To dawało mi siłę, a sylwetkę człowieka stwarza przecież rzeczywistość, z którą się mierzy. Ja byłem w permanentnej opozycji do systemu komunistycznego od 1945-go roku. Czasy PRL-u zawsze oceniałem jako kontynuację okupacji, zamienioną jedną na drugą.

  Zapytany o to, czy zmienił by coś ze swego życia, powiedział: „czułem się zawsze Polakiem. Jako Polak i równocześnie polski ksiądz uważałem, że powinienem robić to co robiłem. Narażałem się niejednokrotnie, ale czyniłem to z obowiązku kapłańskiego i dlatego, że jestem Polakiem. Życia nie zmarnowałem, nie przegrałem, a gdyby przyszło mi go powtórzyć, nic bym nie wykreślił z tego co było. Szedłbym tą samą drogą, którą szedłem, chociaż nie wiem przecież co mnie jeszcze czeka”.
  Ksiądz Adolf Chojnacki robił na mnie wrażenie osoby delikatnej i nieśmiałej. Mieszkał bardzo skromnie w Domu Księży im. Jana Pawła II w Makowie Podhalańskim. Poprosił o to Kardynała po powrocie z Ukrainy, chciał dać miejsce młodszym. Uzgodnił z Kardynałem, że w każdej chwili podejmie obowiązki spowiednika w jakiejś parafii.

  W okresie nagonki na obecność krzyża na terenie Żwirowiska w Oświęcimiu, poproszono go, aby raz jeszcze pomógł i objął funkcję kapelana Przymierza na rzecz obrony Krzyża Papieskiego na Żwirowisku w Oświęcimiu. To – jak stwierdził – trudna misja, ale dla mnie bardzo cenna. Uważał, że powinien tam być.

  W dniu 28.05. 2004 r. w Sądzie Rejonowym w Krakowie , XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego zarejestrowane zostało ogólnopolskie „Stowarzyszenie Patriotyczne im. Księdza Adolfa Chojnackiego” – zwane w skrócie SPACH z siedzibą w Krakowie

  .

 14. maniek said

  …….EWENEMENT NA SKALE SWIATOWĄ!!!!!…27.01.14 – obrady knassejmu rzydowskiego z Izraela w Polsce – W OŚWIĘCIMIU!…przyjedz w tym dniu do OŚWIĘCIMIA- Twoja obecność sie liczy!!…wystarczy biało czerwony szalik lub kokarda – opaska…itp .Im będzie NAS wiecej tym lepiej!…Pamietaj od Ciebie zależy Twoja przyszłość!…pasozydy mają nagrabione na całym świecie – teraz chcą osiedlić sie w Polsce – wypieprzająć Polaków za granice!…RUSZ DUPE – DZIAŁAJ!!

  http://niezaleznemediapodlasia.pl/czy-obrady-knesetu-w-auschwitz-to-przygotowania-do-przeprowadzki-na-stale-nad-wisle/#comment-1754

  Robią nas w konia: TUSK: Polska będzie w gronie 20 najbogatszych….40-stego maja – jak ten volksdeutch 5 grupy wraz zPOISPSLSLD+pedały paligłupa bedzie przy korycie!!….

  …bunt w jew-sodomie…

 15. Analityk said

  Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi

  http://ewidentnyoszust.blogspot.ca/2013/07/gigantyczny-protest-amerykanskich-zydow.html

 16. Barnaba said

  Ale oni jeszcze bardziej chca nas zgnoic.Postanowili sobie obrady zrobic na NASZYM KROLEWSKIM WAWELU ! A rzadzacy zdrajcy ich zaprosili.

 17. Alina said

  Niech Mossad i kneset pamiętają, ze dla ostatniego dzikiego lokatora Wawelu pomieszkiwanie w polskim królewskim miejscu skończyło się tragicznie. Hans Frank zawisł na szubienicy w rok po wyprowadzce.
  Tymczasem wszyscy, którzy mogą i wybierają się bronić Polski przed obcą agresją, mogą zaopatrzyć się w broń biologiczno-ekologiczną ogólnie dostępną, najlepiej mocno niekoszerną, którą mogą polać dojścia do obozów, do Wawelu, powodując ogólny smród. Ten niekoszerny smród będzie się świetnie komponował ze śmierdzącą polityką tego rządu kopaczy, śmierdzących tchórzy, którzy nie potrafią powiedzieć, że Polacy nie życzą sobie obrad ani izraelskiego ani żadnego innego obcego parlamentu na swoich ziemiach.

 18. eugeniuszsendecki said

  No nie, Pani Alino. Ja bardzo proszę nie eskalować napięcia i nie proponować rozlewania śmierdzących substancji. Jest to nielegalne. Radzę postępować następująco – poruszać się w grupach licznych, ale mniejszych niż 15 osób. Mieć ze sobą Krzyże. Modlić się, śpiewać pieśni patriotyczne i religijne. Wszystko filmować. Rozmawiać oczywiście, pozdrawiać się, przedstawiać sobie nawzajem, pytać kto i skąd? Wszystko filmować i umieszczać na YouTube.

 19. Alina said

  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/104916,27-stycznia-zgromadzenie-narodowe-rzeszy-zydowskiej-w-krakowie

 20. Alina said

  ad 18
  Sukces akcji będzie można ogłosić tylko wówczas, gdy nie dojdzie do planowanych bezczelnie obrad obcego parlamentu, bez względu na nację.
  Z protestującymi będzie jak z Marszem Niepodległości – pokażą swoich prowokatorów, jakąś zadymę, która jest już precyzyjnie zaplanowana, żeby puścić w świat materiały o antysemityźmie Polaków. Kamery precyzyjnie „ominą” protestujących z krzyżami, albo jak się nie da – znowu zrobią z nich moherów i oszołomów.
  Jeśli dojdzie do obrad knesetu, będzie to FAKT DOKONANY, bardzo źle wróżący na przyszłość.
  Kto wie, czy te obrady nie są przewidziane w takim samym celu jak zamach na księcia Ferdynanda w 1914 roku.
  Kneset musi się też liczyć z pewnym niebezpieczeństwem, dokładnie takim jak w Smoleńsku, kiedy niechciany gość koniecznie chciał odwiedzić groby w Katyniu, na terenach we władaniu Putina. Od tego czasu każdy w Polsce ma mniej lub bardziej uświadomione poczucie, że władza cara Putina jakby sięgnęła dużo dalej na zachód (z panem Komorowskim w Pałacu Namiestnikowskim).
  Czekam kiedy dziennikarze wezmą Donka i Bronka na spytki jak to jest, że obce wojska są wpuszczane do Polski w pełnym uzbrojeniu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: