Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Kompot w Polsce jest nielegalny

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-01-24

kompotRolnicy protestowali w Szczecinie pod hasłem „Nielegalna tradycyjna polska żywność”. Protest był skierowany przeciwko prawodawstwu, które zabrania przetwarzania owoców, warzyw, mleka, mięsa, które sami wyprodukowali.

Edyta Jarszewska-Nowak, przewodnicząca Zachodniopomorskiego Oddziały Stowarzyszenia Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi Ekoland, podkreśliła, że rolnicy z małych gospodarstw wiejskich mają coraz więcej problemów: – Kompot w tej chwili jest produktem nielegalnym. Tak samo sok. Co z tego, że mamy sady, które rodzą owoce, skoro nie możemy ich wprowadzić do obrotu. Żeby to robić musielibyśmy przestać być rolnikami i zostać przedsiębiorcami, wybudować przetwórnie, takie, które będą spełniały wszystkie wymogi sanitarne, jak wielkie zakłady przemysłu spożywczego – stwierdziła.

Rolnicy napisali list do premiera Donalda Tuska, w którym domagają się dostosowania przepisów sanitarnych do skali produkcji tak, aby były one korzystne dla małych i średnich gospodarstw rodzinnych. Chcą także, by zalegalizowano bezpośrednią sprzedaż przez rolników zarówno nieprzetworzonych, jak i przetworzonych produktów żywnościowych.

Źródło: IAR

HK

Komentarzy 16 do “Kompot w Polsce jest nielegalny”

 1. przemądrzałe bydlę said

  [quote] Rolnicy protestowali w Szczecinie pod hasłem “Nielegalna tradycyjna polska żywność”. Protest był skierowany przeciwko prawodawstwu, które zabrania przetwarzania owoców, warzyw, mleka, mięsa, które sami wyprodukowali. [/quote]

  Zakaz tradycyjnej żywności to jeszcze nic. Dopiero będzie, jak Unia Europejska wprowadzi politykę zakazu posiadania więcej, niż jednego dziecka, jak w Chinach. To nie żart. Globaliści planują wprowadzić światową „politykę jednego dziecka”.

 2. Abdank said

  POLACY nie martwmy sie na zapas.Bedziemy zmuszenii robic sami zywnosc.Niech sie tak stanie ..TAK MIY DOPOMOZ BOG I SWIETY KRZYZ.AMEN

 3. Kronikarz said

  ; – /

 4. Lubomir said

  W Polsce penetrowanej przez niemieckich agentów roi się od śledzi Bismarck {jeden z największych polakożerców w dziejach świata}, od kiełbasek berlinek i frankfurterków, oraz od bawarskich golonek i pasztetów. Germanizacja objęła nawet znakomitą polską kuchnię. Kuchnię sięgającą tradycjami Wielkiej Polski, Polski Piastowskiej i Polski Jagiellońskiej.

 5. Szczaw said

  Ale szczaw jest legalny w/g jewrounii więc o co chodzi? Toć wszystkim jest coraz lepiej.

 6. Alina said

  A cóż w tym dziwnego?!
  Kompot jest nielegalny od lat 80-tych XX wieku, bo jakieś barany zdelegalizowały konopie, jedną z najcenniejszych roślin uprawnych na świecie. Inne kompoty muszą być zdelegalizowane przez analogie. Bo czego można się spodziewać po rządach Tuska? Po rządach unijnych zboków? Jedyna metoda, to przenieść się do innego realu, a zboków zostawić z ich gazetami, telewizjami i Biedroniami kopulującymi z Klatami i Grodzkimi, za pieniądze pana Zdrojewskiego.pod bacznym okiem Urbana i Rozenka, którzy to barwnie i bez pruderii opiszą, tylko po to, żeby sqrwić kolejne pokolenia polskich chłopaków. Trzeba chronić chłopaków przed zbokami, zboków zaś odciąć od naszych pieniędzy.

 7. NC said

  RE 1: Ale tylko dla gojów.

 8. Re: Artykul
  Nic nie robic. I czekac, az „jewRopejski kolchoz” wraz z „kneSejmem” ustala dlugosc (mam na mysli uslugodawczo-produkcyjna) zycia kazdego polskiego „goja” wlacznie z szybkoscia pozbawienia praw do jakiegokolwiek jego (jej) dobytku (inwentaryzycyjnego, tj., potomstwa jako przedmiotu handlowej nieruchomosci)…

  ======================
  jasiek z Toronto

 9. Terea said

  Do szubrawca Tuska szkoda pisac ,to klamca .Tego dyktatora jak najszybciej pogonic ,Polacy musza wziasc sprawy w swoje rece innaczej sprzeda wszystko teraz bierze sie za lasy.Wykonczyl stocznie ,huty .Do czego sie wezmie wszystko upada i sprzedaje kolezkom .

 10. Analityk said

  Z antypolskimi zdrajcami i szubrawcami na „szafot”!!!

 11. Ryvan said

  No cóż, większość tego chciała. Po pierwszych pomyłkach (wynikających z niewiedzy), ta większość wybrała sobie tego, który podpisał podległość a następnie wybrała doskonałego wykonawcę antypolskich instrukcji. Ta większość jeszcze do niedawna nie odczuła dokonań wykonawcy i wybrała go ponownnie na następną kadencję. Taka społeczność zasługuje na bycie niewolnikiem bo zaniedbuje podstawowy obowiązek – obowiązek poczucia przynależności narodowej i jej pielęgnowania. Małość jednostek, których wzrok sięga czubka nosa czyni tę społeczność bezwartościową. Ci w Powstaniu Warszawskim sięgnęli po broń po przegranej wojnie.
  Teraz wojny nie było, było włażenie mętów po garbach baranów – które po dzień dzisiejszy nie rozumieją do czego dopuścili i jak wrogom ich głupota pomagała.
  Po dzień dzisiejszy zbaraniała społeczność nie zrozumiała, że podstawowym tematem wszelkich dyskusji powinien być temat budowania własnej partii Partii Polaków i obwarowań zabezpieczających przed oszustwem i zdradą.
  Te partykularne interesy i interesiki, koneksje, cwaniactwo, znajommości i nadzieja na koło ratunkowe
  w tym ginącym kraju – właśnie go gubi.

 12. Marek said

  Cały problem w tym, że to naród polski poniósł podczas II-giej WŚ największe
  straty ( wojny wywołanej dzięki żydowskim bankierom ) i dziś polską elitę
  zastąpiła kwakwarakwa i jedynie mądry „Pan Telewizor”. Przez ten ostatni okres
  „Jedynie słusznej demonkracji” wychowano młode pokolenie Polaków
  na homoglobalikusów, czyli takich bezmyślnych dzikusów, a resztę zaślepiono
  hipermarketami pełnymi gadżetów. W dalszym ciągu niewielu rozumie swoje
  dramatyczne położenie. Odpowiedzialność za to ponoszą głównie żydzi,
  którzy od dawnych czasów upodobali sobie Polskę jako swoją ojczyznę
  i dziś mają nad Wisłą pełną kontrolę. Polityka, finanse, media, biznes, sądownictwo
  nazywane ironicznie wymiarem sprawiedliwości, show-biznes zapewniający
  ogłupiającą rozrywajkę, edukacja młodych tubylczych niewolników, to wszystko
  jest pod kontrolą żydów i temu nikt nie może zaprzeczyć. A że przy tym swoje
  lody kręci nad Wisłą paru zaprzańców i nasi „przyjaciele” ze wschodu i z zachodu,
  którzy jak hieny rzuciły się do rozszarpywania kawałków padliny, to jest naturalne
  w przyrodzie. Gdy pada duży zwierz, to na ucztę wszyscy się zlatują.

 13. Lubomir said

  Rodak Karola Marksa, czyli niejeden towarzysz partyjny z PO {wg genealogii}, z pewnością nie zatroszczy się o przyszłość Polski, Polaków i polskości. Jako ziomal Tante Angela będzie budował wielkość gmin niemieckich a nie potęgę Rzeczypospolitej Polskiej. Żyd niemiecki skąd by nie pochodził, zawsze zadba o interesy niemieckie a nie o polskie. Dla niego nie istnieje Zgorzelec, ale wyłącznie Goerlitz. To powinni rozumieć także Żydzi – polscy patrioci. Ći Żydzi, którzy wciąż czują się braćmi Polaków, a nie jakimiś abstrakcyjnymi globalistami, osobami ‚wyznania handlowego’ czy kandydatami…na Niemców.

 14. Zenek said

  Będą Polakom obrzydzać życie dotąd, dopóki w kraju pozostanie tylu autochtonów, ilu sobie parchy z Kominternu i Kapinternu, zgromadzeni w różnych tajnych towarzystwach wzajemnej adoracji – zaplanowały… Resztę chcą przepędzić, jak to robią – na oczach zidiociałego, tak zwanego cywilizowanego świata – choćby z Palestyńczykami. Ludzi niczego nie nauczyły zmajstrowane przez nich rewolucje: we Francji, Rosji, Hiszpanii, USA (tak, w USA przede wszystkim), etc., oraz wszelakie wojny, toczone na Świecie przez tych diabelskich „magnatów” przeciwko ludzkości, od co najmniej 300 lat.

 15. Analityk said

  Jeszcze trochę a nie będzie można kupić nigdzie produktów, z których bedzie można cokolwiek ugotować samemu w domu np. kompotczy jakikolwiek posiłek. Wszelkie posiłki bedą sprzedawane w paczkach w sklepach jako gotowe obiady, kolacje, etc. dalej nic nieróbciei czekajcie aż to samo lepsze przyjdzie do was – drodzy rodacy w Polsce. Oni oczywiście ustalą wam cenę abyście dożyli tyko do tych 67 lat „aktywności zawodowej”.

 16. Lubomir said

  Kompot z owoców może uchodzić w Polsce za nielegalny, ale za to za sprawą różnych ludozwierzów i kryminalistów, marihuana może stać się legalna. Polska tonie już w potopie mocnych alkoholi. Antypolscy sabotażyści jeszcze pewnie solidarnie zechcą dać Polakom szanse zaćpania się na śmierć.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: