Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szczuka: Jednoetniczność Polski jest czymś dziwacznym

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-02-03

Komentarzy 20 to “Szczuka: Jednoetniczność Polski jest czymś dziwacznym”

 1. Abdank said

  KTO TO JEST to straszne co ona mowi.

 2. Alina said

  Ta idiotka jest faktycznie czymś dziwacznym w Polsce. Szkoda, że swojej dzikiej niespożytej energii (Antifa, Lis, aborcja, prawa homosiów i boków, obrona Polańskiego) nie wykorzystuje do wprowadzenia gender w ojczyźnie swoich przodków – Izraelu, gdzie kobiety nie mają prawa modlić się pod Ściana płaczu razem z mężczyznami. Ona wykłada gender na Uniwersytecie Warszawskim, czyli sprowadza tę uczelnie na zupełne dno.

  Skąd się wzięli w Polsce ludzie, którym wadzi nasza jednoetniczność?

  Wzięło się to stąd: http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5084&Itemid=129
  Dziś tę leninowską linię kontynuują w sejmie SLD i Twój Ruch Palikota, wspomagani przez oddział żeński Kongres Kobiet z Warakomska, Szczuką, Środziną i innymi Żydówkami, albo UB-eczkami w I,II, albo III pokoleniu.
  Jesteśmy świadkami wzrastającej dominacji środowisk zboczeńców, obcych polskiej kulturze, ludzi związanych ze sobą swoimi zboczeniami i mafijnymi interesami. Ludźmi, którzy dla zaspokojenia swoich chuci i interesów są gotowi zrobić wszystko od zdrady do zbrodni.
  Jeśli już teraz normalni ludzie nie podejmą fizycznej walki o przetrwanie, grozi nam Polakom zagłada. Będzie to oznaczać jednocześnie zagładę najważniejszej europejskiej substancji genetycznej, najczystszego genetycznego banku białej rasy.

 3. Alina said

  Ciekawe co ta durna baba sądzi o swojej enicznej „wieloetniczności” i skansenie w Izraelu?

 4. Jacek said

  Szczuka jest w Polsce nie czyms dziwacznym ale do gruntu wynaturzonym. Jest typowa probka talmudyzmu. To wlasnie ze szczukami synagoga rzymskokatolicka brata sie w czasie „dni judaizmu”. Jasne jest wiec dokad ta synagoga chce Polakow zaprowadzic. Ze sa wyjatki? Sa, tylko to sa raczej niedobitki. Jak wiadomo wyjatki potwierdzaja regule. A regula jaka jest kazdy widzi.

 5. Lubomir said

  Takie niedorobione kobiety typu Sztuka czy Środa, to chyba efekt ich wewnętrznych defektów i wynaturzeń. Niech stworzą Ligę Babochłopów na czele z prezesem/prezeską towarzyszem Bęgowskim, Anną Grodzką vel Grodzkim i niech wykupią bilet w jedną stronę do Tajlandii, tam gdzie wyprodukowali zmodyfikowanego towarzysza Bęgowskiego i niech tam zostaną. Tajlandia ma bardzo silny ‚przemysł prostytucyjny’, może ich upodobania przydadzą się komuś. Na polskim rynku pracy takie ‚talenty’ są całkowicie nieprzydatne. Wręcz budzą wstręt, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

 6. zozo said

  i m potrzebny jest ginekolog-endokrynolog plus psychiatra-i tyle w temacie…

 7. marian44 said

  To są chore i przegniłe do szpiku kości kobiety.
  Czemu się kamuflują, czemu nie mówią wprost, że Polska musi być wieloetniczna, bo ma się znaleźć u nas miejsce dla Żydów, pomimo „szalejącego antysemityzmu”.
  Czekam na Kongres Mężczyzn !

 8. Lubomir said

  Patologia odbija się od Polski, jak morskie fale od falochronu. Ani rewolucjoniści z Bliskiego czy Dalszego Wschodu, ani rewolucjoniści z Bliskiego Zachodu, nie są w stanie zburzyć moralnego porządku Polski. Niech sami tarzają się w swoich fekaliach. My szykujemy się do wielkiego święta Polaków, do kanonizacji JPII.

 9. Victoria said

  „Edukacja tego jeszcze nie zalatwila”- cytuje ostatnie zdanie szkodnika Narodu, trujacego jadem nienawisci do mieszkancow polskiej ziemi.
  Ot, jak sie zalatwia, czyli wykancza Polakow.

  Mysle, ze intronizacja Jezusa Chrystusa to najwazniejsze zadanie dla Nas dzisiaj.

 10. Victoria said

  A ta mapka Polski odgryziona sprynie, z ickowata przebiegloscia w tle, to zydowski Polin? Jakze chytrze komponuje sie wypowiedz szczu…ra z obrazem! Nic nie dzieje sie przypadkiem w naszym kraju.

 11. aga said

  A ojciec porządny człowiek ś.p. S. Szczuka obrońca w procesach radomskich ,że też taka córkę wyrodną miał:

 12. basia said

  Plugawe chłopo-babsko.Wynocha z mojej Ojczyzny,jak się POLSKA nie podoba.

 13. hmmm… Pani Szczuko inaczej ten kraj nie nazywałby się Polska 🙂 … To nie jest coś dziwnego tylko normalna rzeczywistość… Więc jeżeli przeszkadza Pani ta jednorodność to proponuję emigrację do krajów mniej jednorodnych… Dziś nikt nikogo na łańcuchu nie trzyma i można swobodnie realizować swoje nawet najgłupsze marzenia. Jeżeli natomiast uważa Pani że to Polacy powinni się nagiąć do tych „marzeń” to jest Pani albo idiotką, albo bardzo nietolerancyjnym wobec polskości fanatykiem

 14. Antek said

  Wynocha z Polski wariatki

 15. Lubomir said

  Pożyteczna wariatka Szczuka i jej podobna banda pożytecznych idiotów, potrzebna jest zarówno masonom, jak i niemieckiej agenturze. Skutecznie odwraca uwagę od sabotażu uprawianego przez masonerię i agentów.

 16. Alina said

  ad 11
  Po filmie „Złamana szpada” można dojść do wniosku, że Kazia niekoniecznie jest dzieckiem pana Szczuki. Być może tatusiem był kto inny, bo nie jest możliwy aż taki odjazd mentalności dziecka od rodzica. Trudno znaleźć dziecko, które z taką pogardą mówi o rodzicu. No może w Niemczech, albo Izraelu, kiedy jedno z rodziców jest Polakiem, uznanym przez te „wyższe rasy”, czyli rasistów za coś gorszego.
  Ciekawe, czy pozostałe 4 siostry też mają takie problemy z własną osobowością i połączeniem kultury matczynej z ojcowską?

 17. Alina said

  Dziwi jej stwierdzenie o dziwacznej jednoetniczności. Przecież ona wychowywała się w rodzinie dwuetnicznej!!!!
  Jest wyjątkowo nieudanym efektem tej dwuetniczności. Może ma pretensje do rodziców, głownie ojca, że nie był bardziej wieloetniczny i nie ożenił się jeszcze z murzynką, Chinką i Palestynką?

 18. aga said

  Lewactwo , nawet jak się nawróci szczerze ( Antoni Zambrowski ?) lub pozornie (Michnik) nie żywi takich uczuć nienawiści do swoich żydokomunistycznych ojców jak te ochrzczone i wychowane w idei narodowej i patriotycznej a pod jakimś tajemniczym wpływem skorumpowane,wyrodne i zdradliwe;

  Z nienawiścią do swojego wspaniałego ojca ,przebiła Kazię z tych wyrodnych córek chyba tylko Staniszkisowa…

 19. Szanowni Państwo said

  Zabiją ją, jeśli nic nie zrobimy…
  poniedziałek, 03 lutego 2014 19:46 Álvaro Zulueta
  Szanowni Państwo,

  Ona jest naszą Siostrą, jest Chrześcijanką i została skazana na śmierć ze względu na swoją wiarę.

  Asia Bibi może jeszcze zostać uwolniona: albo ocaleje, albo zostanie przez nich zamordowana… W dużej mierze zależy to od nas (od Państwa i ode mnie).

  Czy mogą Państwo wspomóc naszą misję poprzez małą darowiznę w wysokości 10 zł, aby umożliwić ratowanie życia Asii Bibi?

  https://donate.citizengo.org/pl/ (Prosimy upewnić się, że wybrali Państwo odpowiednią walutę.)

  Potrzebujemy Państwa pomocy po to, aby nasz głos został usłyszany na całym świecie i aby cały świat naciskał na pakistańskie Władze z żądaniem uwolnienia tej matki skazanej na śmierć za (fałszywe) oskarżenie o bluźnierstwo przeciwko Mahometowi.

  Niech każdy wyobrazi sobie, że Asia Bibi to jego matka, żona, siostra albo córka… Spróbujmy sobie wyobrazić, jak byśmy się czuli, gdyby została ona „zapomniana” przez tych, którzy twierdzą, że są za wolnością, przez tych, którzy są (wygodnie) daleko od horroru jej więzienia, jej cierpienia, jej egzekucji, która może nastąpić w każdym momencie.

  Nie zapomnieliśmy o niej ani nie zapomnimy. Aby zmniejszyć chociaż część jej cierpienia, Luis, reprezentując CitizenGO, wraz z delegacją organizacji HazteOir i MasLibres polecą do Pakistanu w najbliższych dniach. Przekażą Asii i jej Rodzinie tysiące kartek, listów, wiadomości e-mail ze wsparciem dla niej, które zebraliśmy z całego świata.

  Nie zapomnieliśmy… dlatego, zwracam się do Pani/Pana jako człowiek przekonany do wolności. Proszę Panią/Pana o pomoc w ocaleniu życia Asii Bibi i tak wielu innych Chrześcijan prześladowanych za wiarę. Proszę o rozważenie małej darowizny w kwocie, którą uzna Pani/Pan za stosowną.

  Bardzo dziękuję za wspieranie Asii i za umożliwianie CitizenGO działania.

  Z wyrazami szacunku,

  Álvaro Zulueta z Zespołem CitizenGO

  P. S. Proszę pamiętać, że podróż do Pakistanu już niedługo. Potrzebujemy Państwa pomocy tak szybko, jak to jest możliwe. Mogą Państwo złożyć darowiznę klikając link https://donate.citizengo.org/pl/, czy poprzez PayPal, co może być dla Państwa wygodniejszym rozwiązaniem (tymczasowo nie mamy możliwości odebrania darowizny przekazanej przelewem bankowym – przepraszamy za to utrudnienie!).

  Proszę, aby przesłali Państwo niniejszą wiadomość do przyjaciół i znajomych.

  Walczmy o wolność dla Asii Bibi!

  To nasz obowiązek. Nie możemy zostawić Asii Bibi i zgodzić się na to, aby została zamordowana.

  http://www.usopal.pl/publicystyka/2939-zabij-j-jeli-nic-nie-zrobimy

 20. Alina said

  Zastanawia mnie awersja Kazi Szczuki do genealogii ojca ( o ile to biologiczny ojciec).
  Z filmu „Złamana szpada” nie wynika z jakiej rodziny była matka Kazi. Czy była to dziewczyna z Nalewek? Czy to jakaś żydowska księżniczka, jeśli takie występują, czy może córka rabina? Nie wiadomo z jakiego powodu polskość i szlacheckie pochodzenie ze strony ojca tak Kazię uwierają? Co było między rodzicami, że powstał taki potwór jak Kazia?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: