Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

gold, gold, gold, gold, Amber Gold

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-02-16

gold.gold.AmberGold

pic.twittler.com/
TVN48
WSI24
To nie jest pozytywny facetW.K./Wirtualna Polonia

Komentarzy 5 do “gold, gold, gold, gold, Amber Gold”

 1. Odys syn Laertesa said

  Pana Tuska najwyraźniej dopadła gorączka olimpijskiego złota. Przypomniał sobie w cieniu skoczni narciarskiej na fali euforii po sukcesach Kamila Stocha i Justyny Kowalczyk o sportach zimowych i już dziś w blasku cudzego sukcesu chce z tego tytułu czerpać polityczną korzyść. Kuje złoto póki gorące rozdzielając na prawo i lewo nie swoje pieniądze, niepomny na efekt “Euro 2012″ i koszta jakie trzeba do dziś i w przyszłości z racji tej rozrzutności spłacać.

  „Darmowa żywność i rozrywka zawsze pomagały w zdobyciu elektoratu. Patrycjusze współzawodniczyli między sobą o to, który z nich zapewni obywatelom lepsze i bardziej imponujące widowisko. To właśnie chęć przy podobania się tłumowi doprowadziła do rozwoju igrzysk. Bogaci Rzymianie nie szczędzili monet na stworzenie ogromnych igrzysk i zabaw ku uciesze widzów….”
  http://odyssynlaertesa.wordpress.com/2014/02/16/bez-chleba-i-igrzysk-nie-daj-boze-wiec-bez-wzgledu-na-decyzje-mkol-powinny-ruszyc-inwestycje-sportowe/

 2. Victoria said

  Tylko jeden sie nie cieszy. Amber gold uber Alles.

 3. adsenior said

  Każdy walczy o złoto, zgodnie ze swoimi możliwościami, zgodnie ze swoim charakterem.

 4. Lubomir said

  Najlepiej byłoby zacząć odzyskiwać złoto Hitlera. Złoto zrabowane m.in. polskim obywatelom, zdeponowane w bankach szwajcarskich i południowo-amerykańskich. To mógłby być swoisty plan Marshalla, dla rozgrabionej i podstępnie zniszczonej polskiej gospodarki.

 5. Sarmacja said

  OBERGEFRAJTE czuwa nad wszystkim ..Zreszta ma swojych ludzi.No nie

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: