Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Artur Żukow

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-03-04

osiagniecia

Komentarzy 10 to “Artur Żukow”

 1. Cheniek said

  Prezydent Obama potwierdził gwarancje USA dla Polaków. Żaden rosyjski czołg nie wjedzie do Chicago!

 2. Cheniek said

  Obama wie co mówi. W żaden rosyjski czołg czy wóz pancerny nie pokona wysokiego krawężnika.

  Wot technika!

 3. Należy sobie jasno powiedzieć, że UE wsadziła Ukrainę na minę i zdradziła ją w czasie prawdziwej próby… Teraz siedzą z podkulonym ogonem kiedy Putin mści się za „euromajdan” obnażając przy okazji całą obłudę „zachodnich wartości”…. Każdy polityk „zachodu” ma na rękach krzywdę Ukraińców. Polscy „mężykowie stanu” też. Na domiar złego Polska oberwie gospodarczo jako pierwsza i jak mniemam jedyna za paradowanie na euromajdanie i „przewodnictwo” hucpie. Nasi „sojusznicy” wyraźnie dali do zrozumienia że się dystansują od Ukrainy i nie będą Putina karać sankcjami. Dogadują się jednocześnie za plecami Polski w sprawie wieprzowiny i tylko jeden Bóg wie w jakich jeszcze kwestiach… Brawo POPIS i reszta socjalbandy! Znowu wpieprzyliście nas w bagno. Pora oderwać was wszystkich od żłoba… Precz z komuną i durniami.
  http://odyssynlaertesa.wordpress.com/2014/03/03/obama-zlozyl-deklaracje-bezpieczenstwa-dla-polski-tymczasem-rosja-dostaje-po-kieszeni-a-europa-wschodnia-rykoszetem/

 4. Reblogged this on Odys Syn Laertesa and commented:
  Należy sobie jasno powiedzieć, że UE wsadziła Ukrainę na minę i zdradziła ją w czasie prawdziwej próby… Teraz siedzą z podkulonym ogonem kiedy Putin mści się za „euromajdan” obnażając przy okazji całą obłudę „zachodnich wartości”…. Każdy polityk „zachodu” ma na rękach krzywdę Ukraińców. Polscy „mężykowie stanu” też. Na domiar złego Polska oberwie gospodarczo jako pierwsza i jak mniemam jedyna za paradowanie na euromajdanie i „przewodnictwo” hucpie. Nasi „sojusznicy” wyraźnie dali do zrozumienia że się dystansują od Ukrainy i nie będą Putina karać sankcjami. Dogadują się jednocześnie za plecami Polski w sprawie wieprzowiny i tylko jeden Bóg wie w jakich jeszcze kwestiach… Brawo POPIS i reszta socjalbandy! Znowu wpieprzyliście nas w bagno. Pora oderwać was wszystkich od żłoba… Precz z komuną i durniami.
  http://odyssynlaertesa.wordpress.com/2014/03/03/obama-zlozyl-deklaracje-bezpieczenstwa-dla-polski-tymczasem-rosja-dostaje-po-kieszeni-a-europa-wschodnia-rykoszetem/

 5. tumry said

  Specjaliści od nie umierania za Gdańsk znów swoje. Trzeba im dostarczyć gilotynę, wtedy po tysiącu przecięć, poczują się znów mocni i wyruszą na wschód. Problem tylko czy znajdą nowego Napoleona.

 6. Marek said

  Te „nasze jelity” upiekły na majdanie dwie pieczenie. Jedna to dokopali Ukraińcom,
  co skończy się rozbiorem ich państwa, a druga dołożyli Polakom, bo każde takie
  embargo najbardziej ich dotknie. Niemcy i inni zrekompensują swoim hodowcom
  i przetwórcom straty ale w Polakom tego robić nie wolno.

 7. onecik said

  ~Dezi :
  Oświadczam panu panie Tusk i panu panie Sikorski, gdyby doszło ze strony Rosji do napaści na Polskę, to ja pierwszy przechodzę na stronę Rosjan, moich braci Słowian, a pan Panie Tusk niech wystawia na barykady swoją rodzinkę i broni swoich dolarów, byc może panski syn tak samo sprawdzi się w wojsku jak w Amber Gold. Pan Panie Sikorski, to zapewne uciekłby pan do swojej prawdziwej ojczyzny wraz z żoną. Zapamiętajcie sobie, Ja Polak nie będę ginąć za wasze majątki, a może pod butem Rosji, a nie pod waszym będę mieć tańsze paliwo i godniejsze życie niż mam teraz…..!

 8. Antoni Kosiba said

  Panie Arturze, tu Pan przedobrzył! Rosja nie potrzebuje ŻADNEGO pretekstu, aby nakładać embargo na towary z Polski. Żadnego! Cokolwiek Polska by robiła. Z drugiej strony, czy eksport jest możliwy tylko do Rosji, czy nie ma na świecie innych krajów? Polska NAJlepiej wychodziła na eksporcie zboża do Holandii, Anglii i Hiszpanii (to był nasz złoty wiek!). Skoro Nowa Zelandia eksportuje produkty żywnościowe do kraju tak odległego geograficznie i kulturowo jak Japonia (pisałem – m. in. – o tym kilkanaście lat temu w cyklu „Niech oni się zajmą gospodarką”), to Polska nie może eksportować np. do Ekwadoru albo na Cejlon? Handel z Rosją to NAJGORSZY, NAJBARDZIEJ NIEPEWNY niepewny biznes! (no, a z trzeciej strony Rosja POWINNA NIE POTRZEBOWAĆ importu produktów żywnościowych z Polski ani z innych krajów o podobnym jak Rosja klimacie, bo jest w stanie być SAMOWYSTARCZALNA – co innego np. polskie kakao, ale to (ku wielkiej radości polskich plantatorów) Polska eksportuje do „bezcennego Izraela” (który ma tak ciepło u siebie, że stać go na własne plantacje); zresztą Polska eksportuje kakao LEKKOMYŚLNIE, bo zabraknie go u nas, ku nieutulonemu żalowi polskich dzieci… Podobnie jak EKSPORT żywności DO ROSJI grozi NIEDOBORAMI jej W POLSCE (jak np. ziemniaków w 1990 roku).

 9. Antoni Kosiba said

  Poprzedni wpis to nie czcze przechwałki – mam na myśli dwa niżej wymienione teksty (zwłaszcza drugi z nich): „Kapitalizm na niby” – odcinek 4 cyklu – zob.: „Gazeta” (Toronto) nr 237 z 7-9 grudnia 2001 r., str. 23; przedruk w: „Opcja na Prawo” (Wrocław) nr 2(14) z lutego 2003 r., str. 43-45; także: ; „Kapitalizm na serio” – odcinek 5 cyklu – zob.: „Gazeta” (Toronto) nr 247 z 21-26 grudnia 2001 r., str. 23; przedruk w: „Opcja na Prawo” (Wrocław) nr 5(17) z maja 2003 r., str. 52-54; zob.: ). 7 spośród wszystkich 8 odcinków cyklu można znaleźć tu: .

 10. Antoni Kosiba said

  Niefortunnie wpisałem adresy sieciowe, dlatego ich powyżej nie widać, oto one:
  http://opcjanaprawo.pl/index.php/2010/item/3345-kapitalizm-na-niby,
  http://opcjanaprawo.pl/index.php/wiat-sp-925919395/item/3255-kapitalizm-na-serio,
  http://opcjanaprawo.pl/index.php/wiat-sp-925919395/itemlist/user/416-antonikosiba.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: