Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Prezydent Wrocławia wygwizdany 1 marca ”Gdzie jest Bauman?”

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-03-04

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz został wygwizdany podczas obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Przypomnijmy, że Dutkiewicz fetował na uniwersytecie majora NKWD Zygmunta Baumana. Podczas uroczystości padły okrzyki „hańba” i „gdzie jest Bauman?”

Bauman na maturze


W.K./WirtualnaPolonia

Komentarze 3 to “Prezydent Wrocławia wygwizdany 1 marca ”Gdzie jest Bauman?””

 1. @ + @ = @@ said

  To że prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz został wygwizdany podczas obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych to mały pikuś.

  Bardziej mnie przeraża świadomość, że znowu to truchło otrzyma przeważającą większość w kolejnych wyborach prezydenckich na stołek wrocławski. Pozostaje tylko pytanie: czyimi głosami? Ich głosy świadczą o ogromnej skali zdemoralizowania społeczeństwa Wrocławia.

 2. adsenior said

  Eskimos wspomina młodzieńcze rozrywki, zamiast do rzutków, wybierali żywe cele, by oglądać agonię!

 3. BOJKOTOWAĆ i zwalczac żydo-niemiecką "Gazeta Wrocławska" !!! said

  Środki masowego przekazu, zwane skrótowo mediami, stanowią dziś NAJWAŻNIEJSZY czynnik sterowania społeczeństwem. SŁUŻĄC władzy, wspomagają jej godne i NIEGODNE działania oraz rozpowszechniają i UTRWALAJĄ światopogląd uznany przez nią za JEDYNIE słuszny czyli często FAŁSZYWY.

  Było to szczególnie widoczne w Związku Sowieckim, w Niemczech Hitlera, a teraz w LUDOBUJCZYM Waszynktonie/New Yorku opanowanym przez bandycko-złodzejsko mafie żydo-masońską i żydowskie CIA. Dlatego obejmujące rządy partie polityczne czynią wszystko, aby NIEŻYCZLIWE im wydawnictwa prasowe i książkowe ZLIKWIDOWAĆ bądź obsadzić “swoimi ludźmi”.

  Żydo-mafijna KLIKA takiego R.Dudkiewicza będące przy władzy od 2001 roku – 13 lat ! czyni wszystko, by wprowadzić na wpływowe pozycje osobników w dziennikach które czyta MOTŁOCH we Wrocławiu, na których może polegać ze względu na korzyści materialne albo uzależnienia, czasem na wspólne poglądy. Obecnie w jeszcze większym stopniu dotyczy to telewizji i radia – te środki masowej komunikacji wywierają najsilniejszy wpływ i nimi trzeba zawładnąć.

  We Wrocławiu i wogóle w całej Polsce zoorganizowali się, skrzykneli się polscy obywatele ale NIE polskiej nardowości BARDZO WSPIERANI z ZAGRANICY, zwałszcza z niemiec, Brukseli oraz przez ŻYDOWSKĄ międzynarodówke. Taka jest sytucja i TENDECJA w całej III RP.

  Ci skrzyknieci przedstawiciele MNIEJSZOŚCI narodowych zamieszkałych w Polsce RZĄDZĄ w Polsce mając do POMOCY dwa ośrodki ideologiczno-polityczne:

  1. Własny – liberalno-laicyzujący opłacany przez UE i miedzynarodówke żydo-masońską z New Yorku/Waszynktonu
  2. Żyd-stalinowski post-komunistyczny, opłacany z NAKRADZIONYCH dóbr, które przywłaszczyli sobie „resortowe bahory” czyli synalkowie lub cury żyd-stalinowców co się BEZKARNIE „uwłaszczyli” na byłym państwowym majątku.

  Te dwa ośrodki ZMIERZAJĄ w podobnym kierunku: KURCZOWEGO trzymania władzy przez przedstawicieli MNIEJSZOŚCI narodowych z jednoczesna WALKĄ z wartościami NARODOWO-POLSKIMI i patriotycznymi,religijnością, a także PROPAGOWANIA globalizmu, kontynuującego KOMUNISTYCZNO-brukselski-nowo-jorski „internacjonalizm” stawiajacy żydostwo/niemców lub zagraniczniaków na pozycje rządzących oraz wykreowania ich jako NAJBOGATSZEJ KASTY we Wrocławiu i całej Polsce.

  Od tego czasu tytuł prasowy „Gazeta Robotnicza” z PRL-u została sptrzedana w 1995 roku żydo-niemieckiemu koncernowi prasowemu Neue Passauer Presse, którego spółką córką jest Polskapresse sp.z o.o., ZMIENIAJĄC nazwe gazety na „GAZETA WROCŁAWSKA”, uzyskała nowy kształt optyczny, a jej zadaniem jest ZWALCZANIE Polskosci we Wrocławiu oraz całym wojewódzctwie. Ten nowy tytuł zatrudnił lewactwo i kosmopolitów wywodzacy się z kregów ANTY-polskich. Żydo-niemiecki wydawca zbudował na potrzeby „Gazety Wrocławskiej” nowoczesną drukarnię offsetową w podwrocławskich Bielanach.

  NASTEPNIE żydo-niemicka spółka Neue Passauer Presse współdziałajac z kosmopolitycznymi urzednikami miasta Wrocławia w Ratuszu dowodzonym przez R.Dudkiewicza, którzy OSACZYLI gospodarczo dwie konkurencyjne bardzo poczytne gazety w wojewódzctwie Wrocławskim czyli „Słowa Polskiego” i „Wieczoru Wrocławia” , które PRZEJOŁ i ZLIKWIDOWAŁA klika żydo-niemiecka ANTY-polska grasujaca we Wrocławiu.

  Ta akcja wrogów polskosci we Wrocławiu SPOWODOWAŁO, że MONOPOL medialny KSZTAŁTUJACY opinie WSZYSTICH obywateli zamieszkałych we Wrocławiu i całym wojewódzctwie od 2004 mają ŻYDZI, NIEMCY oraz PRZEDSTWAICIELE innych MNIEJSZOŚCI mieszkający we Wrocławiu, UDAJĄCY „polaków” bo mają polskie obywatelstwo, ale oni NIE NAWIDZĄ instytucji Polskości – usiłują ją ZLIKWIDOWAĆ !

  Takim to sposobem to POLSKO-JĘZYCZNE medium „Gazeta Wrocławska” ma MONOPOL medialny, posiad możliwośc KOŁOWANIA politycznego lokalnych tubylców we Wrocławiu aby stali się LEMINGAMI, tak aby głosowali w wolnych wyborach na NIE uczciwe GANGI jak PO lub inne ugrupowania mafijne, tak aby taki mafiozo jak R.Dudkiewicz + jego żydo-niemiecka klika do nieskonczonosci trzęsła Wrocławiem za pomocą czysto ANTY-polskej TUBY propagandowej globalistów żydo-niemieckich zajadle zwalczających polskośc we Wrocławiu oraz całej okolicy.

  Aby jeszcze bardziej zamulac umysły i OSZUKIWAĆ POLSKĄ WIĘKSZOŚĆ zamieszkałą we Wrocławiu ta ANTY-polska „Gazeta Wrocławska” OBŁUDNIE dodała słowo „Polska” przed swoją nazwą nazywając FAŁSZYWIE „Polska Gazeta Wrocławska” co jest 100% OSZUSTWEM, gdzyż ona NIE MA nic wspólnego z polskością, jest ANTY-polską oczywistą TUBĄ propagandową pedalstawa z Brukseli/Berlina/New Yorku, rzecznikiem wszelkiej maści OLIGARCHÓW i złodzeji, oszustów, tubą propagnadową żydo-stalinowskich lewaków jak Bogdan Zdrojewski, a nawet rzecznikiem rewizjonistycznych „ziomkostw niemieckich” ZWALCZAJACYCH polskśc na ZIEMIACH PISTOWSKICH.

  Praktycznie teraz NIE MA na całym Górnym i Dolnym Ślasku ani jednego polskiego dziennika-medium prasowego działającego w INTERESIE polskim, gdyż wszystkie tytuły są opanowane przez ZAGRANICZNE koncerny, które MANIPULUJA politycznie etnicznych Polaków jak tylko chcą, formuja umysły etnicznych Polaków jak PLASTELINĘ pchajac ich na pozycje BITYCH „palestenczyów” lub takich OKRADZIONYCH z ziemi takich „indian” w Ameryce Północnej.

  To te zagraniczne KOLONIALNE koncerny prasowe GRASUJACE w III RP, wyrzeźbiły takich najgrszych głupawych LEMINGÓW dających się tak łatwo wykożystywac ekonomicznie w całej tej gównianej gangstersko-mafijnej III RP degeneratów SERWALISTÓW sprzedwaczyków jak tuska/kora oraz ten ANTY-polski „sejm” który stał sie zbiegowiskiem ZBOCZEŃCÓW.

  Rynek prasowy w obecnej III RP jest identyczny jak kiedyś krajach skolonizowanych w Afryce, że wszystkie NAJWAZNIEJSZE tytuły prasowe są własnością państw kolonialnych, którzy też wychowują „kolonialne elity” oraz kształtują umysły tubylców, aby zgadzali sie z ich WYZYSKIEM, byli posłusznymi WASALAMI globalistów zagranicznych a nawet drobnych OLOGARCHÓW jak to było i dalej jest w UE czy na zdziczałej nacjonalistycznej Ukrainie.

  Prasa kolonialna jak np. „Polska Gazeta Wrocławska” … „polska” … SIĆ! … NIGDY NIE będzie działac w interesie etnicznych tubylców zamieszkałych we Wrocławiu czy Śląsku czyli etnicznych Polaków, dlatego teraz ZWALCZA ZAJADLE uroczystości zwiazane z czczeniem „Żołnierzy Wyklętych”.

  Obecna ANTY-Polska „Polska Gazeta Wrocławska” razem z całym nowym zoorganizowanym koncernem medialnym tzw. „Polska Time” totalnie ZWALCZAJA Narodowe Organizacje w Polsce i obawia się że Ruch Narodowy polskiej młodzieży urośnie w siłę, który PRZEGNA z Polski taki żydo-niemeiecki KOLONIALNY koncern prasowo-propagandowy „PolskaTimes” z jej żydo-niemiecką „matką” koncernu kolonialnego „Verlagsgruppe Passau GmbH” ograbiającym Polaków z pieniędzy w Polsce i działającym na SZKODĘ Polaków w Polsce.

  Podaje do wiadomości że żydo-niemicki koncern „Verlagsgruppe Passau GmbH” (Polska Time) wykupił w przeszłosci od żydo-postkomunistów PZPR/SLD/PO/PiS , którzy gardzili i gardza Polakami i RAZEM pragną utrzymać Polskę na poziomie kraju WASALNEGO, wyzyskiwc ekonomicżnir polskich obywateli czemu służą, następujące przez nich WYKUPIONE tytuły prasowe :

  1. Polska Dziennik Bałtycki – Gdańsk,
  2. Polska Dziennik Łódzki – Łódź,
  3. Polska Dziennik Zachodni – Katowice,
  4. Polska Kurier Lubelski – Lublin
  5. Polska Gazeta Krakowska – Kraków,
  6. Polska Głos Wielkopolski – Poznań,
  7. Polska Gazeta Wrocławska – Wrocław.

  Obecna ANTY-polska władza „warszawki” na czele z gangsterską przestepcza „platforma obywatelska” oraz banda postkomunistów SLD, PSL czy żydo-sojalistów PiS z komuchami Leszkiem Millerem, Tuskiem, Kczynskim, Pawlakiem Januszem Piechocińskim na czele w lutym 2009 PODJELI DECYZJĘ o likwidacji POLSKICH lokalnych MIEDIALNYCH NIEZALEŻNYCH wydawnictw prasowych „prywatyzujac” je czyli SPRZEDAJĄC je żydom, niemcom i innym zagraniczniakom.

  Kiedy naczelny redaktor NIBY „polak” jest opłacany przez Niemców, Żydów czyli jest na pensji MUSI realizowa ZAMÓWIENIA swoich ZAGRANICZNYCH kierowników i NIE MA prawa patrze co jest w INTERESIE polskich obywateli czy ZGODNE z Polską Racją Stanu.
  Taki PAJAC płacony przez zagraniczniaków e III RP z całą mocą występował za całkowitą niczym nie skrępowaną WOLNOSCIĄ dla ZAGRANICZNEGO kapitału, za najszerszym otwarciem granic dla BEZCŁOWEGO importu, będzie OŚMIESZAŁ orza ZWALCZAŁ nurty niepodległościowe Polaków walczacych o SWOJE interesy w III RP.
  Media i gazety ZAGRANICZNE grasujace w III RP ZAJADLE ZWALCZAJĄ gazety znajdujące się jeszcze w rękach polskich, zwalczają „Zołnierzy Wykletych” .

  „Gazeta Wrocławska” i cały zagraniczny ANTY-polski medialny kompleks „Polska Time” ZWALCZAJĄ tych, którzy mówią o przerażającej korupcji w polskiej gospodarce, są przeciw lustracji.
  Albo, jak czynią polsko-jezyczne gazety wychodzące na Śląsku, należące do Passauer Neue Presse „Polska Times” a w tym ta PRZEKLETA ANTY-polska „Gazeta Wrocławska” która ośmiesza prawa Polski do własnosci Ziem Pistowskich !

  NIESTETY ale GŁÓWNE źródła przepływów informacyjnych, które powinny być źródłami procesów wiążących nasz POLSKI system społeczno-gospodarczy w jeden sprawny mechanizm pracujący na pomyślność Narodu Polskiego, znajdują się obecnie poza granicami kraju. Oznacza to, że i źródła rzeczywistej władzy nad Polską też się tam znajdują.

  BOJKOTOWAĆ i zwalcza na WSZYSKIE możliwe sposoby takie ANTY-polskie MEDIA grasujace w Polsce jak:

  Gazeta Wrocławska – Wrocław.
  Gazeta Wyborcza
  Dziennik Bałtycki – Gdańsk,
  Dziennik Łódzki – Łódź,
  Dziennik Zachodni – Katowice,
  Kurier Lubelski – Lublin
  Gazeta Krakowska – Kraków,
  Głos Wielkopolski – Poznań,

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: