Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Mirosław Kokoszkiewicz: Zdrajcy w panice się „legendują”

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-03-07

Każdy wrogi agent wprowadzony w struktury, którym ma szkodzić lub pomagać w ich likwidacji musi jak to się potocznie mówi, zostać zalegendowany. W praktyce wygląda to tak, że on udaje, iż jego poglądy są identyczne, a nawet bardziej radykalne niż poglądy tych, których ma zadanie zniszczyć. Po smoleńskim zamachu wielu takich agentów i członków rosyjskiego lobby w Polsce uznało, że historia niejako dobiegła końca i nie ma co już aż tak bardzo się kryć ze swoimi sympatiami.

Nie ma sensu rozważać czy powodowała nimi służbowa lojalność zdrajcy własnego narodu wobec swojego zagranicznego mocodawcy, czy zwykły strach przed słowiańskim Hitlerem rezydującym na Kremlu. Faktem jednak jest, że mamy dzisiaj jak na dłoni wszystkich tych, dla których Putin po „Smoleńsku” stał się politykiem szczerym, uczciwym, wiarygodnym, odpowiedzialnym, w pełni obliczalnym i godnym zaufania, czyli takim, któremu bez żadnych zastrzeżeń można oddać smoleńskie śledztwo.

Zauważmy, że inwazja Rosji na Ukrainę spowodowała panikę wśród wielbicieli Putina w Polsce. Przyjrzyjmy się teraz tym, którzy dzisiaj najgłośniej tokują w mediach o rosyjskim zagrożeniu i kto najdonośniej krzyczy, że Putin to osoba niebezpieczna, nieobliczalna i niewiarygodna.

To są dokładnie te same zakłamane gęby, które po 10 kwietnia wzywały do palenia świeczek czerwonoarmiejcom w dowód wdzięczności za okazaną nam pomoc. To jest ten sam prezydent, który odznaczał rosyjskich strażaków gaszących na Siewiernym pożar, którego nie było i przypinający medale rosyjskim lekarzom, którzy bezcześcili zwłoki poległych. To jest ten sam prezydent, który odznaczał przedstawicieli rosyjskich służb mundurowych, które okradały zwłoki ofiar.

Dzisiaj przestrzegają przed Putinem ci sami faryzeusze, którzy bywali u niego na prywatnej daczy w Soczi, jak Leszek Miller, Adam Michnik czy Andrzej Rozenek. Dzisiaj przed Putinem ostrzega Palikot, którego partyjni koledzy biegali do rosyjskiej ambasady skarżąc się na polski przeżarty nacjonalizmem i rasizmem naród. Ten sam Palikot, który wzywał do likwidacji polskiej armii, która z uwagi na zapewnione nam po wszech czasy bezpieczeństwo nie jest już do niczego potrzebna.

Zwróćmy uwagę na dzisiejszą postawę Tuska, który z tym samym Putinem kilka lat wcześniej uknuł dyplomatyczną intrygę skierowaną przeciwko prezydentowi własnego państwa i twierdził po smoleńskiej tragedii, że nie ma powodu by Putinowi nie wierzyć.

Zauważmy jak w mediach zaroiło się od różnych Ciosków i Dukaczewskich, którzy dziś przekonują, jakim to Rosja i Putin są zagrożeniem.

Obecna sytuacja i tocząca się na naszych oczach historia tak ich przeraziła, że jeden przez drugiego, na wyścigi legendują się na nowo, jako zatroskani o losy Polski patrioci.

Nie dajmy się na to nabrać. Oto po raz drugi od 10 kwietnia zdrajców mamy podanych niczym na tacy. Oni dzisiaj są nadzy, tylko czy Polacy to widzą?

Tekst ukazał się w Warszawskiej Gazecie warszawska

Dla Wirtualnej Polonii autor:

Mirosław Kokoszkiewicz

Komentarzy 28 to “Mirosław Kokoszkiewicz: Zdrajcy w panice się „legendują””

 1. Irzi said

  Nieprawda.PO,PIS i SLD są partiami jednakowo antyrosyjskimi.Popierają Izrael i Niemcy w całej rozciągłości.Angela Merkel też jest antyrosyjska.Zbudźcie się ze snu:Zachód nas Słowian ma za robocze bydło.Tylko Rosja może nas zbawić.

 2. ruski agent said

  Proszę Pana, ja bym się aż tak daleko nie zapędzał. Rosji wcale nie zależy, by stać się wybawieniem Polski i Polaków. Rosja ma wystarczająco własnych kłopotów. Zresztą, Rosja ma nasz interes tam, gdzie reszta świata, może tylko nie tak głęboko, jako że dusza narodu podobna nieco do naszej, w przeciwieństwie do prusaka, czy anglosasa, albo jeszcze drastyczniej chazara.
  Antyrosyjskość tzw. polskich władz i demagogiczna propagacja antyrosyjskich histeryj ma cel widoczny jak na dłoni. Rząd reprezentuje interesy bynajmniej nie Polski ani Polaków, ale oficjalnie vrukselki, a rzeczywiście właścicieli tego świata z siedzibą dyrekcji za Oceanem.
  Zachód ma nas nie za robocze bydło, ale za biomasę do utylizacji.

 3. Joe said

  Szczekanie na Putina jest smieszne…Tylko wspolpraca,handel i dobrosasiedztwo (bez lizania d…py)….moga byc przyszloscia dwoch starych Narodow…Polakow i Rosjan….Tylko tym sposobem oba Narody moga pozbyc sie bolszewickiego badziewia ktore tyle zla zasialo przez ostatnie 100 lat.

 4. Art said

  Teraz czekam jeszcze na Maruchę lub jego klakierów,który da odpór p. Kokoszkiewiczowi za atakowanie naszych braci słowian.A te parę milionów polskich patriotów zakatowanych przez wschodnie dzikie azjatyckie bydło i ich rodziny nie mają znaczenia.Bo to było dawno.

 5. Sceptyk said

  Sceptyk Jestem wrazliwy na improwizowania jezyka polskiego. Uwazam to za lekcewazenie czytajacego a take naklania do wapliwosci pochodzenia autora .
  „Legenduje” jest straszne I trudno wywnioskowac kto to wprowadzil

 6. KlakierMaruchy said

  #1
  Próżne nawoływania do rozsądku i tłumaczenia. Nic tego nie wyjdzie. Rusofobia jest wysysana z mlekiem…i podsycana przez polsko-języczne me®dia.
  Autor tego gniota jest sztandarowym przykładem.

  Cytat: „faryzeusze, którzy bywali u niego na prywatnej daczy w Soczi, jak Leszek Miller, Adam Michnik czy Andrzej Rozenek. Dzisiaj przed Putinem ostrzega Palikot”. Koniec cytatu.

  To są dalej autorytety na które się trzeba powoływać by uwiarygodnic swoje racje!!! Czy można upaść niżej?

  Na „niezależna.pl” rusofoby szaleją. To następna szmata, tylko nie wiadomo niezależna od czego? Chyba od rozumu. Pokazują fotki manewrów i lecące rakiety. Durnie są zachwyceni, bo nie mogą sobie wyobrazić że rosyjskie rakiety też będą lecieć na ich łby jak przyjdzie co do czego. JarKacz z pewnością, jak wygra wybory, poprowadzi szwadrony kawalerii na Moskwę.

  To dla regionu polskiego bardzo źle się skończy, ale o to wrogom chodzi. Polactfo ma pretensje do Putina o wszystko: że nie zrobił dekomunizacji, nie wybrał im dobrego rzadu, nie powiedział wyraźnie na Swiatowym forum, kto dokonał zbrodni w Katyniu (bo tego Rosjanie nie zrobili) i że nie dba o ich interesy choć np. chciał się dogadac w sprawie rury. Nie wyszło, bo „rząd” nire chciał i przekonywał że to jest uzależnienie od Rosji. Dlatego teraz będą „niezależnie” kupować gaz od Merkel.
  Co mają „oświdczenia” USOPAŁ w/s Ukrainy? Co ma ten pucz banksterów wspólnego z nami?
  To wszytko jest w sumie ciężko chore.

 7. Analityk said

  @Irzi

  Ta zdradziecka Antypolska swołocz już nie wie komu się podlizywać i pod czyją ochronę się udać aby nie mieć uciętego łba za to co zrobili Narodowi Polskiemu i kogo zdradzili. Wystarczy prześledzic historię a wszystko będzie jasne.

  Oni utworzyli sobie za cel swojego życia pogoń za pieniądzem i łatwym życiem na cudzy koszt. Nigdy nie mili Boga w sercu i gardzili ludźmi a pycha ich rozpierała. Nigdy nie działali dla wspólnego dobra a wyłącznie dla własnego.

  Potworzyli różne partie komunistyczne/lewackie i stanęli na ich czele. Kreowali kłamliwą propagandę aby ogłupiać maluczkich nieświadomych, że są używani do wrogich im celów. Już przed IIWS wystepowali przeciw interesom Polski i Polaków a po 1939 jawnie w żydowskimi bolszewikami i hitlerwskimi mischling’ami rozpoczęli eksterminację Narodu Polskiego. Po zdradzie jałtańskiej inspirowanej przez żydostwo zgromadzone wokół Roosvelta, Churchila i Stalina dokonali zdrady Polski i wjechali na ruskich czołgach instalując w Polsce zbrodniczy komunizm/socjalizm, gdzie mordowano i wywożono na Syberię najlepszych Polskich Patriotów – zołnierzy niezłomnych – i wszystkich, którzy w ich oczach mogliby byc zagrożeniem dla budowy komunizmu/socjalizmu. Stłumiono w zbrodniczy sposób powstanie w Poznaniu w 1956 roku, a później dwa na Wybrzeżu i w Radomiu oraz Ursusie – łatwo znależć to na Internecie. W walce o pieniądze, których im zawsze było mało stłamsili Solidarność z 1980 w 1981 – wypędzając znów z Polski najlepszych, najaktywniejszych Polskich Patriotów – i stanęli na czele Solidarność-BIS agenta Bolka. Później chlejąc wódę w Magdalence podzielili się majątkiem Polaków wypracowanych przez Naród Polski w głodzie i chłodzie od 1945 roku. Dokonali powtórnej zdrady nie tylko Polaków ale i swoich panów z Kremla, którym postanowili już więcej nie służyć. Od tamtego czasu postanowili służyć lewackiej Brukseli, UE – wyrosłej z koncernów nazistowskich Niemiec jak Farben
  http://www.polishclub.org/2011/11/18/korzenie-unii-europejskiej-prezentacja-dr-rath-o-kartelach-chemiczno-farmaceutyczn0-naftowych/ , lichwiarskich żydowskich banków i koncernów, etc.
  W następnym etapie rozpoczęto niszczenie wszystkiego co polskie w Polsce. Wyprzedawano za grosze firmy, likwidowano, a ich majatek wywożono zagranicę do żydostwa i lewactwa. Polakom zafundowano najtragiczniejsze bezrobocie od 1945 roku – gdyż do lat 80-tych XX w. roku był obowiązek pracy a pracy było dosyć dla każdego za pensję, za którą można było prowadzić skromne życie. Teraz Polska jest krajem kolonialnym jak najbiedniejsze kraje Afryki – mówił o tym prof.Witold Kieżun.

  Dlatego obecnie zdradziecka Antypolska swołocz tak krzyczy o Putynie i tak przed nim ostrzega. Wie, że jakby on wkroczył na Ukrainę lub do Polski to dla tych zdrajców nie będzie litości, a prawi ludzie w jej obronie nie kiwną nawet palcem, gdyż w mentalności prawych ludzi – czy to Polaków czy Rosjan – za zdradę kula w łeb lub wywózka na Sybir na 150 lat wraz z przepadkiem mienia.
  Putin zrobiłby wspaniale, gdyby Polskę zwrócił Polskim Patriotom, a tę dzicz chazarską i zdemoralizowane złodziejskie lewactwo wytrzebił z korzeniami. To ostatnie pozostanie w sferze życzeń tak długo jak Polacy dają się ogłupiać chzarskim, żydobolszewickim mediom i sami nic robią z tymi zbrodniarzami Nrodu Polskiego – co moim zdaniem jest mentalnością tchórzliwego niewolnika a z pewnościa nie chrześcijanina.

 8. Kapsel said

  JAN PAWEŁ II WOBEC PRAWOSŁAWIA

  Mikołaj Foks

  Niemal trzydzieści lat temu Jan Paweł II razem z patriarchą Konstantynopola Dimitriosem I ogłosił rozpoczęcie dialogu doktrynalnego między Kościołami prawosławnym i katolickim. Był to początek niełatwej, choć niepozbawionej optymizmu drogi prostowania powstałych przez wieki zaszłości. Pierwszych dziesięć lat dialogu to czas wytężonych, mozolnych rozmów wokół wzajemnego rozumienia pojęć „Kościół – sakrament – Eucharystia”. W papieskich przemówieniach z tego okresu możemy dostrzec pełne zainteresowania i modlitwy zaangażowanie, głęboką nadzieję, „że nastąpi dzień, w którym wreszcie będziemy mogli razem sprawować Eucharystię” i „radość” z wyznaczenia terminów kolejnych spotkań.

  Gdyby nie przemiany polityczne w Europie Środkowo-Wschodniej na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, papieski udział w dialogu niezmiennie charakteryzowałby się nie narzucającym się zaangażowaniem. Ale kryzys okazał się nieunikniony. Zmiany polityczne zaowocowały sporem o znaczenie i rolę Kościołów unickich, który zdominował kolejne lata wspólnych relacji.

  Widząc kryzys w dialogu, Papież odczytał go jako wezwanie do działania. To właśnie na początku lat dziewięćdziesiątych, odwiedzając Polskę, wypowiedział słowa, wokół których później rozgorzała dyskusja teologiczna: „dziś widzimy jaśniej i lepiej rozumiemy, że nasze Kościoły są Kościołami siostrzanymi. Powiedzenie: Kościoły-Siostrzane

  Mimo wołania Jana Pawła II, kryzys się pogłębiał. Katolicy mieszkający na terenie byłego ZSSR ponownie zostają oskarżeni o prozelityzm. W roku 1994 dialog zawieszono. Ale już w roku następnym Papież ogłasza encyklikę o działalności ekumenicznej, „Ut unum sint”, w której, postuluje rzecz rewolucyjną: przedyskutowanie rozumienia prymatu Biskupa Rzymu. Dotyka tym samym najistotniejszej rozbieżności między katolikami i prawosławnymi.

  Papieskie wołanie o jedność nie pozostaje bez echa. Utrzymujący bardzo dobre relacje z Janem Pawłem II patriarcha rumuński Teoktyst zaprasza Papieża do swojego kraju. Rok 1999 staje się przełomowy, po raz pierwszy Papież odwiedza kraj w większości prawosławny. Nie z własnej inicjatywy, nie żeby odwiedzać katolików, ale na zaproszenie, żeby spotkać Braci w wierze. Słowa, które zostały wypowiedziane w Rumunii są pełne entuzjazmu: „Niech dialog będzie sposobem leczenia otwartych jeszcze ran i przezwyciężania istniejących nadal trudności! (…) Czyż nie nadszedł już czas, aby zdecydowanie powrócić do dialogu teologicznego, wspomaganego modlitwą i dobrą wolą wszystkich wiernych, prawosławnych i katolików? (…) przywróćmy widzialną jedność Kościołowi”.

  Dialog zostaje wznowiony w jubileuszowym roku 2000, ale tylko teoretycznie. Papież do końca swojego pontyfikatu, jakby widząc przede wszystkim grzechy synów Kościoła katolickiego, przeprasza za wyrządzone prawosławnym krzywdy i oddaje świętości, które niegdyś były w ich posiadaniu. W roku 2004 ikona Matki Boskiej Kazańskiej zostaje zwrócona Patriarchatowi Moskiewskiemu, a relikwie świętych Jana Chryzostoma i Grzegorza z Nazjanzu wracają do Ekumenicznego Patriarchatu Konstantynopola. Kilka miesięcy po śmierci Jana Pawła II dialog został wznowiony i mimo trudności trwa do dziś.

  Dlaczego Jan Paweł II tak bardzo walczył o szukanie dróg jedności z prawosławiem? Moim zdaniem był przekonany, że każdy kościół prawosławny, czy to rosyjski czy grecki czy rumuński jest tak samo częścią Kościoła powszechnego, jak kościoły katolickie w Brazylii, Kanadzie czy Polsce. I mimo ziemskich podziałów, a może ze względu na nie, On jako następca świętego Piotra jest za przywrócenie tej jedności szczególnie odpowiedzialny.

  Autor studiował teologię katolicką i prawosławną, dziennikarz Radia Plus Józef, kanału religijnego Religia.tv i Polskiego Radia.

  http://www.centrumjp2.pl/archiwum/wspolpraca-z-tygodnikiem-idziemy/papiez-wobec-prawoslawia/

 9. Prometeusz said

  Kto chce widzieć to widzi, widział wcześniej i będzie widział jutro Panie Kokoszkiewicz.
  Problem polega na tym, że zaprzaństwo nie posiada moralności, tchórzom już dawno wmówiono, że czarne to białe i na odwrót, zaś „pożyteczni idioci” oddali swoje mózgownice w depozyt manipulatorom, czyniąc to z wygody, głupoty i źle pojętego konformizmu.

  Świat jest tak urządzony, że demokratyczna większość głupszych szkodzi demokratycznej mniejszości mądrzejszych.

  Tak było jest i chyba pozostanie, niestety…

 10. Analityk said

  @Wojtek

  Pan zadał pytanie naiwne pytanie kto sadzał na stanowiska w powojennej Polsce żydobolszewię, która mordowała Polaków. Sugerował pan w ten sposób, że to robili Rosjanie.

  Odpowiedź prawdziwa brzmi: to ich kolesie rządzący bolszewicką Rosją po bolszewickiej rewolucji w Rosji. To oni wyłącznie byli wówczas na najwyższych stanowiskach w Rosji.

  Wystarczy wpisać w google „pierwszy komisariat w 1918” – w cudzysłowie – aby zobaczyć całe kierownictwo na zdjeciu – wszyscy Żydzi – siedzą od lewej: Uritsky, Trotsky, Snoviev, Swerdlov, Kaganovich.
  Tej prawdy nie da się zakrzyczeć, że to nieprawda ani wdeptać ją w ziemię a zdjęcia zniszczyć jako „fałszywki”.
  Tacy z nich to byli Rosjanie jak z Michnika, Kwaśniewskiego, Baumana, Hartmana, etc. Polacy.

 11. Kapsel said

  Co prawda to tylko porzekadło ale ?????

 12. KlakierMaruchy i Zdrowego Rozsądku. said

  Przyjemnie jest poczytać pana wpisy Panie Analityk. Nie wiem do ilu polskich czytaczy to dotrze.
  Największą zmorą żydostwa jest perspektywa pojednania Słowian.
  PO sprzedawała i dalej sprzedaje za bezcen co sie da, ale kaczor ich przebil kompletnie. Sprzedał całą Polske hurtem, jak leci.
  Jeśli znów wybiorą PiS to będą mieć ciąg dalszy nieszczęść.

 13. Bogdan Dziumaalnej said

  Jest rzeczywistość której nie da się zmienić .
  Niemniej zawsze można ja ubrać w takie szatki aby okradziony nie tylko był nędzarzem, ale uwierzył że tylko dzięki sobie znalazł się w takim położeniu.Klasycznymi „świeżymi bułeczkami ” są rewolucje arabskie które mają zapewnić rolę hegemona regionu narodowo – socjalistycznemu Izraelowi.Co się stało? Rozbicie władzy centralnej zrobiło z państw arabskich teren całkowicie zależny od metropolii .Mapa tych zależności w 80% JEST ZGODNA z tymi z lat 30 XX wieku !Te pozostałe 20% to Rosja i Izrael.
  Powróćmy na nasze podwórko.
  Jeśli ten podział który jest obecnie aktualny, a który nazywa się kryzys Ukraiński, był autentyczny to pierwszą rzeczą którą musiała by się wydarzyć, była by rewizja roli TU-zka w tym zdarzeniu. Bo jeśli kanclerz Niemiec i wszyscy pozostali gracze mają rozgrywać Rosję to muszą wiedzieć jedno: czy ich „harcownicy” pracują dla nich !
  TU-zek i ska w kontekście Smoleńska i jego zależności od cara Putina, jest wówczas do kasacji !
  Jeśli kryzys ukraiński jest „opierzeniem” większej całości to zastosowano stara jak świat zasadę że główni gracze biorą pulę ,a naganiac

 14. Bogdan Dziumaalnej said

  CD. DO 13
  a naganiacze zostają szulerami.
  Zapylenie spowodowane „wybuchem” wulkanu opada, „zimne” ofiary spoczywają w glebie, a ciepłe żrą się w kolejce do rzeźni między sobą .

 15. aga said

  ad. Analityk

  Oni utworzyli sobie za cel swojego życia pogoń za pieniądzem i łatwym życiem na cudzy koszt. Nigdy nie mili Boga w sercu i gardzili ludźmi a pycha ich rozpierała. Nigdy nie działali dla wspólnego dobra a wyłącznie dla własnego. –
  panie Analityk chyba mówi pan również o tzw. elytach Rosji czyli oliagrachach z Putinem na czele?

  „Putin zrobiłby wspaniale, gdyby Polskę zwrócił Polskim Patriotom, a tę dzicz chazarską i zdemoralizowane złodziejskie lewactwo wytrzebił z korzeniami.”

  – nie myślalam,że pan jest naiwnym marzycielem;)

  Czy nie zapomina pan jakiego niemieckiego wersalskiego bękarta wspomniał Putin całkiem przecież niedawno na obchodach wybuchu IIw..s. na Westerplatte?

  Czy nie zapomina pan czasem kogo całkiem nie tak dawno dekorował jednym z najwyższych odznaczeń Rosji Putin? Czy przypadkiem nie jednego z największych zdrajców Polski, który wraz ze swoim kolesiem Kiszczakiem byli głownymi architektami zdrady magdalenkowo- okrągłostołowej?

  Nikt nie zaprzecza decyzyjnej i kluczowej roli żydów w rewolucji bolszewickiej ,no może zaprzecza sam Putin, który podnosi chwalebnie rolę Rosjan w tejże a także Związku radzieckiego w dziejach Rosji 🙂
  ale niech pan przestanie manipulowac ,bo Polacy ,którzy jeszcze pamiętaja armię czerwona żyją a inni czytali chociażby „Lenina ” Ossendowskiego czy Józefa Mackiewicza!
  Nie byłoby zwycięstwa rewolucji gdyby nie szerokie poparcie milinowego ludu, panie analityk.
  Nawet jeśli Putin ma rację w sprawie Ukrainy, to nie zmieni faktu ,że to nie jest i nie będzie przyjaciel ani sojusznik Polski ,dopóki się nie stanie człowiekiem prawdy.

 16. aga said

  Czytając takich Klakierów… poważnie się zastanawiam czy Cenckiewicz i inni historycy nie zaniżyli cyfry 60.0000 agentów i agentow wpływu , których pozostawili Rosjanie wychodząc z Polski…

 17. aga said

  ad.Kapsel

  Jan Paweł II tak bardzo walczył o szukanie dróg jedności z prawosławiem?

  Jan Paweł Wielki szukał ale go nie znalazł ,bo na przeszkodzie stał Putin i całkowicie podporządkowana mu Cerkiew kgbisty Cyryla…

 18. aga said

  ad.6

  Cytat: “faryzeusze, którzy bywali u niego na prywatnej daczy w Soczi, jak Leszek Miller, Adam Michnik czy Andrzej Rozenek. Dzisiaj przed Putinem ostrzega Palikot”. Koniec cytatu.

  To są dalej autorytety na które się trzeba powoływać by uwiarygodnic swoje racje!!! Czy można upaść niżej?”-

  to są wlasnie anty- autorytety ,które nie tylko bywają ale są sponsorowane przez dobrego słowiańskiego wujaszka Putina.. chi chi
  .zupełnie jak dzieci kwiaty i hippisi z jednej striony a zbrodnicze czerwone brygady z drugiej przez jego duchowego protoplastę Breżniewa…
  A ciekawe kim są ci ukryci jeszcze odpowiednicy czerwonych brygad pośród tej postsowieckiej agentury i ich latorośli?

  czy ktos słyszał ostatnio o brawurowej karierze w ostatnich dniach synalka Dukaczewskiego?

 19. Lubomir said

  Między uczniami diabła, Putina i Merkel…Zniszczenie projektu szkolno-bojowej ‚Irydy’, likwidacja Śląskiego i Pomorskiego Okręgu Wojskowego, śmierć polskich pilotów pod Mirosławcem i śmierć m.in. dowództwa Wojska Polskiego pod Smoleńskiem, to bardziej dzieło ‚Hitlera w spódnicy’ Merkel et Consortes, niż dwóch pozostałych. Likwidacja Polski, Polaków i polskości trwa. Sto ‚uczciwych twarzy’, ubranych przez zleceniodawców politycznych morderstw, nie zmienia tego faktu. Medialne uśmiechy doklejane przez psychopatów, nie zapowiadają niestety radosnych dni i lat. Nie zapowiada ich także coraz głośniej śpiewana i grana niemiecka ‚Oda do radości’. Bo przecież tej brunatnej orkiestrze towarzyszy rugowanie z polskiej świadomości i polskiej edukacji – proroczej i ponadczasowej ‚Ody do młodości’ i wszystkich ponadczasowych arcydzieł Mickiewicza, zawsze skutecznie ‚rzeżbiących’ polskie serce, polską duszę i polski umysł. Duchowa mapa Polski zawsze obejmuje swoim zasięgiem Litwę.

 20. aga said

  „W swej istocie wojna nie toczy się o trupy, lecz o prawdę historyczną, własną godność i poszanowanie.

  Polska jest krajem katolików i nikt nie musi pouczać nas, a już w żadnym wypadku Rosjanie, co do zachowania się w obliczu śmierci; jak obchodziły się ze swymi ofiarami komunistyczne władze w naszym kraju z nadania Moskwy – dość wspomnieć potajemne grzebanie wymordowanych, polskich patriotów, którzy nie mają mogił i których miejsc pochówku szuka się do dziś,…)

  Prezydentowi Putinowi nie chodzi bynajmniej o obronę czci i godności rosyjskiego żołnierza. W dziejach Rosji żołnierz był de facto od zawsze „mięsem armatnim”, postkomuniście Putinowi, niegdyś agentowi KGB z zamiłowania i wyboru chodzi obecnie o coś więcej: o obronę systemu, śladów dawnej wielkości ZSRS, którego upadek określił jako „największą katastrofę w dziejach Rosji” i uporczywie dąży do odbudowania dawnej strefy wpływów Moskwy.

  Dzięki tej właśnie „największej katastrofie w dziejach Rosji” wiele narodów może dziś znów czuć się gospodarzami we własnym domu. „Kurica nie ptica, Polsza nie zagranica…”, mawiali o Polsce sowieccy przywódcy podziwiani przez Putina. Widać w percepcji prezydenta nasz kraj wciąż znajduje się w strefie wpływów Rosji, bo jak inaczej wytłumaczyć samowolę w organizowaniu pikiet pod pomnikiem gen. Czerniachowskiego przez Rosjan, bez złożenia podań w lokalnych urzędach o wydanie zezwolenia na organizowanie manifestacji, czy wysyłanie bez uzgodnienia do Polski rosyjskich „restauratorów” do odnowienia monumentu…?!…”

  http://wpolityce.pl/dzienniki/korespondencje-piotra-cywinskiego/74455-piotr-cywinski-dla-wpolityce-kurica-nie-ptica-w-percepcji-putina-polska-wciaz-znajduje-sie-w-strefie-wplywow-rosji

  Nie oczekuję, że pojmą to betonowe głowy agentury post-esbeckiej ani ich latorośle , które zawsze bardziej niz Polskę kochałi Moskwę.

  Polacy módlcie się o nowego rosyjskiego Jelcyna, bo na nawrócenie Putina szans nie widzę….Szkoda ,że wtedy kiedy Jelycyn przywiózł nam akta katyńskie na polskim stolcu mielismy takiego tępaka i buraka wykreowanego przez jaruzelo- kiszczaków..

 21. aga said

  Pozornie nie na temat:

  http://niezlomni.com/?p=11688

 22. aga said

  ad.21
  Smutne ale chyba znamienne ,ze to zdjęcie oczywiście z obcięta postacią ojca rodziny, przedrukowywał H. Pająk, stopsyjonizmowi,marucha, itp…

 23. aga said

  Prawdziwy ojciec-założyciel Polski Ludowej. Często zapominamy o odpowiedzialnym za Katyń, proces 16 czy katownie w całej Polsce, mordy na Niezłomnych…Sierow Iwan –
  z krwi i kości Rosjanin ,panie Analityk.

  Zapomniał pan równiez o delegacji rabinów u lenina , który przyjął ich chłodno i zlekceważył żądanie aby Lenin wyrzucił wszystkich żydów z partii komunist.
  Pierwszy zamach na żydowskich rewolucjonistów był wykonany na zlecenie rabinów.

  Dzisiaj kontrowersje Polacy – żydzi wykorzystuja różne ekskomusze , ubeckie szumowiny, które nie załapały się do okrągłego mebla , ba kiedys ważni w strukturach Partii Pachołów Rosji, nagle zostały strącone z czerwonej szachownicy jak niepotrzebne pionki. A komuniści maja to do siebie ,że w zależności od koninktury czy też partyjnej dyrektywy,raz żydów nienawidzą , innym razem kochają.

  Klasycznym przykładem jest jaruzelski ,który dzisiaj ich ,kocha a kiedys przecież odżydzał armię.

  Prości, sfrustrowani brakiem pracy Polacy dają się podpuszczać i nakręcać przez te esbeckie prowokacje.Do tego stopnia,że niektorzy z nich, aby nie wyrzec się wiary, zapisują się nawet do V Kolumny KK czyli sekty trydenckie 😉
  Zresztą ,pan jak się swoim zwyczajem przyjrzy głównym kapłanom -orędownikom tej sekty, to zauważy jakie rysy tam przeważają…

  Polacy katolicy nigdy nie byli i nie będą rasistami. To komuniści i naziści nimi byli.

  Dla Polaka katolika takie listy żydów sa niegodne nauczania Prymasa Tysiąclecia, który nigdy o żadnych żydach nie pisał ani nie mówił anie jego duchowego syna -Wielkiego i Swiętego Papieża- Polaka.
  Wrogiem nie jest ten czy tamten naród. To jest droga donikąd.Chyba,że do kompromitacji.
  Sprzeczność jest ale Polak kontra ateista i komunista, antyklerykał, antypapieski mason,panie analityk.
  Proszę nie tworzyć niezgodnych z nauczaniem KK podziałów.
  Bo doprawdy nie widzę miarodajnych dowodów ,że Palikot czy Miller , itd.są żydami, natomiast napewno są wrogami Polski i Polaków.

 24. aga said

  Benedyktowi XVI międzynarodówka komunistyczna tez nie przepuściła.
  A kto takie fotomontaże przedrukowuje w Polsce?

  https://www.google.pl/search?q=satanistyczne+znaki+benedykta+XVI&client=firefox-a&hs=w30&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&hl=pl&tbm=isch&imgil=qpMSym6qbkm5uM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn2.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcQFvlIgK0sV-Iqp61Oi-SxHquk3ZmFsay4AW944OW0RH_IvKHzt%253B340%253B439%253BoRkahKYoB-4bWM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.globalnaswiadomosc.com%25252Fsatanizm.htm&source=iu&usg=__HAzgbvJuciEtEc7_WeCylq5GdHs%3D&sa=X&ei=X0QbU7_IDOiN7AaNqIDQAQ&ved=0CDAQ9QEwAg&biw=1024&bih=601#facrc=_&imgdii=_&imgrc=qpMSym6qbkm5uM%253A%3BoRkahKYoB-4bWM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.globalnaswiadomosc.com%252Fpope_ratzinger_handsign2.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.globalnaswiadomosc.com%252Fsatanizm.htm%3B340%3B439

 25. aga said

  Żaden z krajów dawnego bloku wschodniego nie może dzisiaj nawet wspomnieć o nadreprezentacji żydów w partiach komunistycznych nie tylko dlatego,że jest blokada w Brukseli ale dlatego ,że jest blokada w Moskwie!
  To jest najkrótsza droga do uwiarygodnienie się Putina. A dlaczego tego nie zrobił, skoro jest podobno taki niezależny?

 26. Marek said

  Putin jaki jest każdy widzi i tylko ktoś skrajnie bezmyślny mógł sądzić, że inaczej
  zachowa się wobec tego co się dzieje na Ukrainie. Czy wobec tego Polacy będący
  pod okupacją okrągłostołowców mają się szykować na wojnę z Putinem w imię
  interesów żydowskich bankierów budujących NWO ? Czy mają słuchać tych
  wszystkich przefarbowanych Polaków z PiSu, PełO, SLD czy Palikociarnii ?
  Czy żydzi którzy praktycznie za bezcen wykupili polski majątek i przejęli kontrolę
  nad państwem polskim zapewnią pokój nad Wisłą, czy będą bardziej dążyć
  do skonfliktowania żyjących tu ludzi z sąsiadami tak by znów zaczęli się zabijać ?
  Czy trudno przewidzieć jak zachowają się Niemcy, Francja i inni „sojusznicy”
  łącznie z tymi z USraela i Israela, gdyby car Putin się bardziej rozpędził ?
  Przecież tj. za Krym tak za Warszawę nikt nie będzie chciał umierać i iść na wojnę
  atomową z Putinem. To całe NATO to jest tyle samo warte co sojusze zawarte
  przed II-gą WŚ, a UE to gwóźdź do trumny po państwie polskim.

 27. Analityk said

  @Aga #15

  Napisałem: „Oni utworzyli sobie za cel swojego życia pogoń za pieniądzem…” mając na myśli żydobolszewię. To chyba oczywiste, że Żydzi są z tego powodu znienawidzeni na całym świecie, gdyż ciągle manipulują pieniądzem, podpłacając i demoralizują ludzi. Robią to wszędzie namawiając ludzi do grzechu i „wybierają kasztany z ogniska cudzymi rękami” ale z korzyścia wyłącznie dla siebie. To co zrobili w Polsce przez ostatnie 25 lat w Polsce przy pomocy wszelkiej lewackiej swołoczy jest zbrodnią przeciw Narodowi Polskiemu, która MUSI być osądzona i najsurowiej ukarana, a wszyscy winni zapaści ekonomicznej Polski i wszelkiego rabunku wygnani z Polski i ukarani przepadkiem mienia w całości lub karą śmierci.

  Co się tyczy Putina to jestem realistą. Pamiętam doskonale jego wypowiedzi o wersalskim bękarcie i kogo dekorował.
  Moje dywagacje nt. by zwrócił Polskę Polakom były sobie ot tak – pewną odskocznią.

  Ja nie manipuluję tu niczym. Jedno jest pewne, że Polskę przekształcili Żydzi i lewactwo w kolonię, gdzie ludzie są niemiłosiernie eksploatowani a Tusek ze swoją bandą w kneSejmie uchwalił nienormowany czas pracy dla ludzi co oznacza, że mają zjawiać się w pracy jak pies na gwizdnięcie i pracować kiedy właściciel/złodziej im rozkaże.

  Trzeba tez pamiętać kto jest zbrodniarzem i kto manipuluje narodem. Są to kneSejm, zbrodniczy rząd, system nie-sprawiedliwości i media działające na ich rozkaz.

  Napisała pani „Nie byłoby zwycięstwa rewolucji gdyby nie szerokie poparcie milionowego ludu”, a to poparcie kreują właśnie wyżej wymienieni. Ludzi ogłupionych należy otrzeźwić i pokazać im prawdę. Oni często nie potrafią, są leniwi, chodzą na skróty a później płaczą nad swoim nieszczęściem. Oni są tym mieczem, który strąca mocarzy z tronów a WINNYM jest ZAWSZE ten, kto trzyma ten miecz – kto kontroluje ich świadomość i trzyma w ryzach ich zachowania mówiąc co mają robić.

 28. Analityk said

  PS. Putin jest pamiętliwy i GDYBY (?) wkroczył do Polski to ci co go zdradzili będą „wisieć”. Dlatego tak oni trzęsą tyłkami ze strachu. Oni też trzęsa już ze strachu przed Polakami, bo jakby się w Polsce zakotłowało – np. na wskutek wojny domowej na Ukrainie – to dla nich również nie będzie bezpiecznego kąta i Naród Polski ich rozliczy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: