Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Oświadczenie 38 letniego st. kpr. rezerwy

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-03-20

Ja 38 letni, st.kpr. rezerwy uroczyście oświadczam, że w przypadku napaści Rosji na Polskę stanę jako patriota w DRUGIM szeregu do walki z najeźdźcą!
W drugim szeregu, zaraz za pierwszym w którym atak na wroga przeprowadzać będą: Kaczyński, Tusk, Kulczyk, Solorz, Macierewicz, Palikot, Miler, Korwin Mikke i reszta Sejmu.
– ich synowie, komornicy i prokuratorzy.

Gdyby ci „najwięksi patrioci” z jakichś przyczyn nie mogli się stawić na polu walki – każda informacja skierowana do mnie w sprawie mobilizacji będzie przeze mnie ignorowana!

Oświadczam, że nie mam zamiaru nadstawiać łba za: celebrytów, polityków, premierów, prezydentów, Zbawcy Jarosława, Wszechwiedzącego Macierewicza, nieomylnego Palikota i Milera. Nie mam najmniejszej ochoty ginąć za komorników, prokuratorów, urzędników państwowych, straż miejską, UOP, SBŚ, i inne instytucje reżimowe, sędziów ich limuzyny, wille, konta w banku, kochanki.
Nie zamierzam ginąć za płatne autostrady, zrujnowany system ochrony zdrowia, policjantów, fotoradary, podsłuchy. Na pewno nie zginę broniąc majątków Kulczyka, Solorza, właściciela SKOK-ów, prezesów banków. Więc już dzisiaj możecie mnie zamknąć. zwiń

~daleki 

http://wiadomosci.onet.pl/forum/tajny-plan-obrony-polski-jeden-blad-oznacza-katast,0,1112384,128697439,czytaj.html

Komentarzy 18 to “Oświadczenie 38 letniego st. kpr. rezerwy”

 1. „Oświadczenie 38 letniego st. kpr. rezerwy”…. ciekawe na kogo przez ostatnie 20 lat Pan „kpr. rezerwy” głosował w wyborach i co mu zawinił JKM… Na tego typu „oświadczenia” mam jedno określenie – „POlactwo” https://www.youtube.com/watch?v=6AW6VegQN3Y

 2. janek said

  Odys, synu, wziąłes to za bardzo serio! Ja akurat JKM lubię, szanuje i głosuje nań a nie przeszkodziło mi to w odbiorze, mam nadzieje prawidłowo.

 3. a said

  Toz to politagitka „spiocha” skierowana do mamrotow.

 4. Zawsze biorę serio coś co jest jawną niesprawiedliwością… A na serio, to nie biorę tego całego „oświadczenia” pseudorezerwisty, za którego w internecie może się podać każdy (a i choćby za samego Szacha perskiego) …janku 🙂

 5. Marek said

  Oczywiście że jest to żart ale zawierający całe morze prawdy o współczesnej, okupowanej Polsce. Niech te fiuty z WSI, ABW i innych służb razem z wymienionymi
  przez forumowego kaprala walczą z Putinem, bo to oni stoją na straży zaprowadzonej
  demokracji.

 6. Subiekt L. z "Lalki" B. Prusa dawnej Adam said

  Nie warto komentować oświadczeń jakiegoś śmiecia, który małpuje Polaka patriotę.

 7. janek said

  Odys, dzieki za 🙂
  „O to chodz”

 8. janek said

  Subiekt, Lalek, Prus, Adam…

  Jakbyś się nie przedstawił to widać i tak, ze PiS zesz jako funkcyjny.

  Założe się, że sprawujesz wysoką funkcję w mało znaczącej ukradzionej firmie przez Partie.
  Placówka ZUS?, szkoła? PGR?

  Stawiam 5 zł!

 9. z sieci said

  Dzień z życia Polaka :

  Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i… szuka pracy w niemieckiej gazecie – znowu nie ma!
  Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy a jak już jest to jedynie za 1200 zł???
  Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to tam na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna!
  Polska płaca minimalna wynosi 334 Euro, a minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vidę wyniki wyborów). A teraz jeszcze dokładamy się i dalej będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas na to stać a oni mają mityczny kryzys.
  To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE WRESZCIE OCZY!!!!
  Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to:
  – wyganiałbym młodych i mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację,
  – podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe,
  – dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym,
  – stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli,
  – likwidowałbym państwowe szkolnictwo
  – likwidowałbym państwową służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, – oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski,
  – wyśmiewałbym ich wartości i religię,
  – skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy,
  – zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony,
  – zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać,
  – likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty,
  – dopuszczałbym do sejmu złodziei, cwaniaków i degeneratów,
  – itd itd itd………

  Rozejrzyj się wokoło!!!!! ” Dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci” – Donald T. Niech każdy prawdziwy Polak wklei to choć raz pod jakimś artykułem.

 10. Lampart said

  To nie Rosja jest naszym wrogiem.Ale nasza ciemnota polityczna I biernosc I wieczna pokora .To wladza nasza Przepraszam pseudo wladza niech idzie na wojne z Rosja.Ja I moj syn Nie pojdzie walczyc z naszymi bracimi Slowianami.
  Zrozumiano.Koniec tego ..To wladza I dzisiejsza syjonistyczna demokracja ..
  JEST ZAGROZENIEM DLA NAS.ZROZUMIANO

 11. aga said

  ad.10
  – podobne gadki puszczal w eter Hitler, mimo,ze uchodzil za antysyjoniste, faktycznie jest realizatorem i zalozycielem panstwa syjonistycznego.
  .Tusze,iz wasc tak z naiwnosci a nie agenturalnosci 🙂

 12. @ + @ = @@ said

  # 10 i 11
  Lamparta trzeba zrozumieć. Rzeczywiście człowiek ma wrogów wewnętrznych najpierw w samym sobie. Jest ich krocie: lenistwo, zgnuśnienie, hedonizm, chciwość. Co do braku pokory to nie jest tak do końca. Polacy, gdyby potrafili stawiać sobie wymagania i byli konsekwentni i wobec siebie lojalni, to by dalej zaszli niż są. A dzisiaj? Dzisiaj żyjemy w niezwykle skomplikowanej sytuacji i zaczynamy nerwowo przebierać nogami. Czy Rosja jest naszym wrogiem? I nie, i tak. Jeśli chcemy mieć z Rosji wroga, to będziemy go mieć. A ja nie chcę mieć wroga zewnętrznego i dlatego stawiam na rozwagę. Nie wchodzi się do klatki z lampartem, ale jeśli już tam jesteśmy, to słomki do jego ucha raczej się nie wkłada… Trzeba mieć wyobraźnię konsekwencji własnych zachowań.

 13. aga said

  ad.12
  Rozwaga jest wrogiem naiwnosci ale jak sie czyta niektore hurra-optymistyczne bzdety n.t. rzekomego antysyjonisty Putina, to niewiadomo czy smiac sie czy plakac.
  Rozwage zatem zalecam rowniez w stosunku do postrosyjskiej agentury, ktorej niemalo przeciez zostawil w swojej bylej kolonii nasz eks Wielki Brat ze Wschodu.
  Rosja nieoczyszczona z sowietow i nierozliczona za sowieckie zbrodnie jest naszym wrogiem, /tak samo jak neobanderowska ukraina / i przede wszystkim nie jest Rosja tylko jakims postsowieckim potworkiem.

 14. @ + @ = @@ said

  # 13
  Ależ oczywiście Pani Ago, zgadzam się z Panią w zupełności! Dlatego trzeba starannie patrzeć na Rosję i szukać w niej sojuszników i bacznie uważać, by wśród tych sojuszników nie przemknął się żaden nasz wróg. Agentura sowiecka nie śpi. A Polacy własną agenturę mieli bardzo dawno i raczej okazywała się być nieskuteczną, co potwierdziła historia. No, ale jeśli ktoś po 1990 roku postawił w Polsce na wieśniaków, czyli agentów ze wsi, to się ma to, co się widzi. Polscy wieśniaccy agenci bronią interesów obcych w postępowaniu kierując się zasadą „nieważna jest płeć, ważne są uczucia”.

 15. rafał said

  ok-ale dlaczego Korwin?

 16. Jacek said

  Nie ma co skakac na kaprala (zwlaszcza rezerwy) za to, ze umiescil JKM na swojej liscie. Sam nie jestem entuzjasta JKM. Uwazam JKM za zabezpieczenie ukladu „na prawo” od pisu (ciekawe , ze mu „slupki rosna” gdy na horyznocie pojawil sie RN). Pod „lacinska” przykrywka JKM propaguje talmudyczne „teorie ekonomiczne”, ktorych zastosowane obecnie w Polsce stanowiloby ekonomiczne utrwalenie judeopolonii.

  „Dowodem” jaki JKM podaje na skutecznosc „swojej” recepty na to aby Polakom „bylo dobrze” jest relacjonowana przez JKM wypowiedz talmudysty, niejakiego Friedmana, o tym, ze gdyby ustrojowa „recepta” JKM byla zastosowana to w Polsce zapanowalby przez iles miesiecy czy rok (nie pamietam dokladnie tego stosunkowo krotkiego i nieistotnego okresu czasu) „burdel” ale potem to juz samo eldorado.

  Jednym slowem JKM to ma byc taki balcerowicz tylko na stroj innego talmudysty. Zreszta taki burdel to juz rosjanie „przerobili” za jelcyna a na ukrainie „przerabianie” takiego burdelu wlasnie „dobiega konca”.

  Czy Polacy dadza sie bez konca wodzic za nos obietnicami na eldorado od jutra, nie tylko materialne ale i „duchowe”, w obydwu wypadkach talmudyczne (saks, friedman …oraz pieronek,nycz,.. i „dni judaizmu”)?

  Prawda jest prosta. Kazdy szczery przywodca Polakow w tej chwili moze im tylko zaoferowac dziesiejsza rownowartosc tego co Churchill oferowal brytsom w inauguracyjnej mowie jako premier:

  „Nie mam nic do zaoferowania a jedynie krew, znoj, lzy i pot”

  A oto co oferowal wrogom:

  „bedziemy bronili naszej wyspy, bedziemy walczyli na plazach, na przyczolkach, na polach i na ulicach, bedziemy walczyli na wzgorzach, nigdy sie nie poddamy”

  Warto obejrzec :

  I zobaczyc jak JKM rakiem sie wycofuje z konfrontacji z talmudycznym agentem z po, gdy ten przywoluje wypowiedz p. Kobylanskiego o zaangazowaniu talmudystow na ukraine.

 17. Subiekt L. z "Lalki" B. Prusa dawnej Adam said

  Ad 8
  Niedługo skończę 100 lat i wtedy może jeszcze się „załapię” (o ile Pan Minister Finansów nie zlikwiduję) na dodatkową
  emeryturę. I wtedy będę KREZUSEM.

 18. Tak trzymać rodacy said

  Tak jest, zginąć można za ojczyznę a nie za hebrajskie polityczne prostytutki i ich koterie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: