Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

KL – Tęcza?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-04-13

Dzisiaj szkielet „tęczy” został ogrodzony metalowym płotem. Na Placu Zbawiciele patrole prywatnej armii najemników Platformy zwanej „policją” kursują 24/7. Niedługo wyglądać to będzie jak na obrazku poniżej. Oczywiście koszta całego zamieszania opłacane są z publicznych pieniędzy.

KL.tecza.

Tytuł Redakcja Wirtualnej Polonii  To nie jest pozytywny facet

Komentarzy 14 do “KL – Tęcza?”

 1. Cheniek said

  Boscheeee…, to faktycznie wygląda jak Aszwic. Ja siem nie zgadzam, ja siem nie zgadzam! Aresztowac Bufetowąąą i architekta głownego Warszawki!

 2. Lach said

  ty sze nie zgadzaj ale to tak sze skonczy, pręczej, później
  historia sze powtasza.
  jak tylko ustawa będzie o mgle to i o tęcza. No nie?

 3. Dziadzius said

  Nareszcie ktoś, czy z pomsłu czy z przypadku, znalazł wyjście z trudnego problemu stworzonego przez Uniję :”seksualnej swobody” == otóż jak skończą budawać tą ochronę dla kolorowej tęczy [ tak jak na rysunku] to wsadzić wszystkich zboczeńców tam żeby w atmosferze kolorowej tęczy swobodnie praktykowali swoje blazeństwo i nie przeszkadzali zdrowym ludziom w zdrowym życiu.

 4. Victoria said

  Posadzilabym na tej teczy rostowskiego, sikorskiego, palikota, kalisza, millera i wieluu innych z przypadlosciami. Niechby Polacy mieli na nich oko 24 godz. na dobe.
  Jedyne co mogliby jeszcze spieprzyc to te umilowana tecze.

 5. Może być też nazwa CYRK NOWEJ LEWICY,w którym mają występić bohaterowie wyszczególnieni przez „Victorię”.Oczywiście nie można zapomnieć i o parlamentarzystach klubu specjalnego,który mogą tworzyć : Biedroń,Jarocka,Senyszyn i t.d,Przewodniczyć może marszałek Nowicka.
  To uzupełniające narzędzie dla strategii katolików :
  . https://www.youtube.com/watch?v=XVcxFVf_HJU

 6. tumry said

  Jak widać władze Warszawy, a przypuszczam, że nie tylko, niczego nie chcą pojąć i nadal wydatkują społeczne pieniądze na projekt, który jest permanentnie usuwany z przestrzeni społecznej. Oznacza to, że chodzi tu o coś więcej, niż się oficjalnie mówi.

 7. Reblogged this on Jaja rosomaka.

 8. @ + @ = @@ said

  Hanna Gronkiewicz Waltz kategorycznie dążyła do ustawienia na Placu Zbawiciela stelażu symbolizującego połówkę Jej Wargi Sromowej, a delikatnie mówiąc Vaginy Bufetowej.

  Młodzież zdrowo myśląca nie chciała tej instalacji z racji jej nieobyczajności.

  Policja była jednak innego zdania i tę młodzież brutalnie przepędziła.

  Po przepędzeniu młodzieży pracownicy Urzędu Stołecznego natychmiast przystąpili do rekonstrukcji Vaginy Bufetowej.

  Metalowa instalacja Półwargi Sromowej Hanny Gronkiewicz-Waltz zostanie ubukiecona plastikowymi kolorowymi imitacjami kwiatów.

  Szkaradło to zostanie uroczyście pokazane Warszawiakom 1 maja 2014 r.

  Bufetowa Hanna Gronkiewicz-Waltz cieszy się, że mieszkańcy miasta będą mogli codziennie jadąc do pracy i wracając z pracy podziwiać Jej ukwieconą Półwaginę, wszak jest to symbol Jej prezydencji.

  Może i dobrze się stało, że ta metalowa konstrukcja Półwargi Sromowej Hanny Gronkiewicz-Waltz będzie codziennie symbolizować chamstwo i próżność obecnej Prezydentki m.st. Warszawy.

  Symbol ukwieconej Półwargi Sromowej Bufetowej jak najbardziej kojarzy się ze sromotą Jej polityki.

  A w darze za jej prezydenturę Hanna Gronkiewicz Waltz powinna otrzymać jeden szkaradny plastikowy kwiat spośród tych, które będą wtykane w metalową imitację Jej Półwargi Sromowej. Tak na pamiątkę!

  A to szkaradło i tak wkrótce będzie usunięte.

  PS.
  Dziwi Warszawiaków bierna zgoda arcykapłanów kurii Warszawskiej na lokalizację takiego szkaradła.

  Ukwiecona Półwagina Hanny Gronkiewicz-Waltz znowu będzie sterczeć przed Kościołem Najświętszego Zbawiciela w Warszawie irytując katolików.

  Warto przypomnieć, że kilka lat temu “nieznani sprawcy” dokonali zbezczeszczenia metalowej figury ukrzyżowanego Jezusa obcinając jej ręce…

  PS 2.
  Już wkrótce środowiska homosexchuliganów znowu podpalą tę Półwargę Sromową Bufetowej „winę” zrzucając na katolików, a firma, która wykonywała tę instalację znowu zainkasuje 100 tys. złotych albo i więcej, bo “interes” musi kwitnąć.

  PS. 3
  Ciekawe co Adam MIckiewicz, gdyby żył, powiedziałby do ludzi, którzy samozwańczo okrzyknęli Go patronem ich “fundacji” ?

 9. zozo said

  wiekszosc warszawiakow nie chce pedalskiej teczy na Placu Zbawiciela-tak donosi ruch narodowy-cos tu nie gra-wiekszosc chyba chce bufetowej i tej konstrukcji-warszawiacy wybrali-dwa razy zydowke na prezydenta stolicy-w referendum tez sie za nia opowiedzieli-wiec chyba trzeba zaczac od siebie moi rodacy-dokonywac wlasnych wyborow-decyzji-a nie medialnych-dbac o tradycje,histoie,wiare,przodkow,gdzie jest kosciol w tym tzw panstwie wyznaniowym ze oficjalnie nie upomni bufetowej,dialogi,dialogi,dialogi a nam w twarz pluja

 10. zozo said

  muzeum zydow polskich tez wystawili bez mojej zgody za panstwowe pieniadze…

 11. Dziadzius said

  @9 – A czy to naprawdę co Warszawiacy zrobili że wybrali Panią z tęczowej waginy na burmistrza – czy może wyniki elekcji byly przesłane z Jerozolimy albo Brak-soli??

 12. zozo said

  to tym bardziej Dziadzus Kosciol w Polsce powinien stanac murem za Ruchem Narodowym-

 13. Jako głównodowodzący mazowieckiego regimentu kiboli zapowiadam krucjatę przeciwko tęczom wszystkich kolorów, czarno-białych też.

 14. @ + @ = @@ said

  # 9

  Piszesz, że „wiekszosc warszawiakow nie chce pedalskiej teczy na Placu Zbawiciela-tak donosi ruch narodowy-cos tu nie gra – większość chyba chce bufetowej i tej konstrukcji Warszawiacy wybrali dwa razy zydowke na prezydenta stolicy -w referendum też sie za nią opowiedzieli”.

  To nie jest prawdziwe, ale taką narrację zapodano ludziom. Powiem tylko, że w referendum uczestniczących 93-95% powiedziało jej NIE! Zabrakło 1,5-2% wyborców do kworum… A dlaczego zabrakło? Bo liczono wyniki na ruskich serwerach, bo pracownicy urzędu stołecznego i jednostek mu podporządkowanych mieli zakaz uczestnictwa w referendum pod rygorem utraty pracy, bo urząd stołeczny Warszawy nie zadbał o rzetelne powiadomienia, gdzie można glosować. To są najistotniejsze powody, dla których zabrakło tych dwóch brakujących procent.

  Zakładając, że przy wyższej frekwencji bufetowa by przeszła, to musiałaby zaistnieć sytuacja, że ci co by poszli, a nie poszli, glosowaliby tylko na bufetową. Aby bufetowa przeszła, to frekwencja musiałaby sięgnąć progu 53%, co jest niemożliwe.

  Wszelkie utrudnianie przez bufetową prawidłowości zorganizowania referendum powinno zakończyć sie sprawą w sądzie z oskarżenia publicznego.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: