Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

ROCZNICA Zmartwychwstania Pańskiego

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-04-19

Stanisław Michalkiewicz •  Życzenia    specjalnie dla http://www.michalkiewicz.pl    19 kwietnia 2014

Ponieważ propagatorzy „judeochrześcijaństwa” lansują heretycki pogląd, jakoby Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa nie było faktem historycznym, a jedynie rodzajem halucynacji Apostołów, wywołanych pragnieniem ponownego ujrzenia Go, proponuję, byśmy odtąd nie mówili o Świętach Zmartwychwstania Pańskiego, tylko o ROCZNICY Zmartwychwstania Pańskiego – gwoli specjalnego podkreślenia historycznego charakteru tego wydarzenia. Zatem – z okazji 1981 rocznicy Zmartwychwstania Pańskiego życzę Wam wszystkim zdrowia i hartu ducha, byście bez zacietrzewienia, ale z odwagą w sercu stawiali czoła wszelkim przeciwnościom losu, a zwłaszcza – wszelkim zagrożeniom, jakie dla cywilizacji łacińskiej niesie żydokomuna.

Stanisław Michalkiewicz

http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 11 to “ROCZNICA Zmartwychwstania Pańskiego”

 1. Prometeusz said

  http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/108077,hebraizacja-chrzescijanstwa

  dodaję jako właściwy dodatek do życzeń

 2. W zrozumieniu cywilizacyjnym tej rocznicy,to nie został pogrzebany na wieki ŚWIAT POSTULATÓW ETYCZNCH.
  Dzięki temu,że WYPEŁNIŁ SIĘ CZAS OCZEKIWANIA na BOGA-CZŁOWIEKA ten świat okazał się być najważniejszy ze wszystkich stworzonych.Wartości narodowe,w tym i POLSKIE LOGOS,zostały wpisane w ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.

 3. Teolog said

  Ad 1 i 2 : te dwa komentarze to przykład antysemickiej,chamskiej,bluźnierczej i podłej faszyzacji niektórych katolików chorych z nienawisci,abyście na boskim Sądzie znaleźli usprawiedliwienie !!!!

 4. Jacek said

  Szanowny Panie Redaktorze, dziekujemu i wzajemnie zyczymy w te Rocznice wszelkich Blogoslawienstw Bozych wyjednanych nam przez Chrytusa Zmartwychstalego.

  NIetety ma Pan racje, wielu z tych, ktorzy nas dzisiaj usilluja „prowadzic w wierze” nie chce pamietac o slowach sw Pawla napisanych w perspektywie wiekow tuz po tym Wydarzeniu, a ktore Wierzacy musza czytac jako najglebsza przestroge:

  ” 14 A jeśli Chrystus nie zmartwychwstał, daremne jest nasze nauczanie, próżna jest także wasza wiara. 15 Okazuje się bowiem, żeśmy byli fałszywymi świadkami Boga, skoro umarli nie zmartwychwstają, przeciwko Bogu świadczyliśmy, że z martwych wskrzesił Chrystusa. 16 Skoro umarli nie zmartwychwstają, to i Chrystus nie zmartwychwstał. 17 A jeżeli Chrystus nie zmartwychwstał, daremna jest wasza wiara i aż dotąd pozostajecie w swoich grzechach. 18 Tak więc i ci, co pomarli w Chrystusie, poszli na zatracenie. 19 Jeżeli tylko w tym życiu w Chrystusie nadzieję pokładamy, jesteśmy bardziej od wszystkich ludzi godni politowania.”

  i tak godni politowania sa ci ktorzy ich sluchaja. Oraz:

  „Ale gdybyśmy nawet my lub Anioł z Nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty!”

 5. Lach said

  Jezus Chrystus Zmartwychwstawał
  Alleluja
  Wszystkim, Wszystkiego Dobrego w tę kolejną Rocznicę Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa

  „O krwi i wodo któraś wytrysnęła z Serca Jezusa Chrystusa jako Zdrój Miłosierdzia dla Nas – Ufam Tobie”

 6. @Teolog.
  Po liście rozwodowym opisanym przez Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM osiągnięcia żydowskiej ewolucyjnej strategii grupowej opisał w KULTURA KRYTYKI Kevin MacDonald.Jednym z elementów jak się to potwierdza jest nadużywanie pojęcia antysemityzmu.

 7. NC said

  P. Stanisław Michalkiewicz poddał myśl genialną.

 8. aga said

  ad.4
  Jacuś, nie podlizuj się ale
  jako wytrawny sedek powinienes zażądać od red. Michalkiewicza metryk urodzenia rodziców i dziadków.Bowiem twój ulubiony felietonista znajduje się na tzw. liście żydów opublikowanej przez twojego „papierza” chi chi.
  Nieładnie podwójne miary stosować.

 9. Lach said

  To twarde ch, jeżeli już to chy chy
  Bez odbioru.

 10. Lach said

  polko

 11. aga said

  ad.10
  Do mnie pijesz Guło. No w stylu swojego agenturalnego idola. Powinieneś napisać „polacziszko”.
  Tutaj historia jednego z Wielkich Polaków,którego prześladował a nawet podobno kazał zabić:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: