Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Jak zabijali mieszkańców Odessy w budynku związków zawodowych – detale… +18

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-05-07

Już jest jasne, że w budynku związków zawodowych w Odessie było zabitytych więcej niż 42 ludzi. Prowokatorzy zaciągnęli ludzi do budynku, gdzie można było ich zabijać bezkarnie, z przyjemnością (!) i bez świadków. Pożaru wewnątrz budynku nie było – była imitacja pożaru, żeby na pożar zrzucić masowe zniszczenie (ludobójstwo) obywateli Ukrainy.

!!!BARDZO DRASTYCZNE!!! 

Wersja posta w angielskim języku – http://ersieesist.livejournal.com/813.htmlBmpRfPSCYAEOLMN
Najpierw podpalenie namiotów na placu i organizacja znaczącego na tle widoku budynku na placu odkrytego płomienia. Ludzi zaganiają pod ochronę masywnych drzwi budynku związków zawodowych. U stronników federalizacji na placu nie było wcześniej przygotowanych butelek z mieszanką zapalającą. Skąd zatem pojawił się pożar wewnątrz budynku?
1399107468_1786633855
Ludzie, którzy skryli się za drzwiami na pierwszym piętrze byli atakowani przez bojówkarzy Prawego Sektora, którzy znaleźli się tam długo przed początkiem egzekucji. Na pierwszym piętrze ludzie spłonęli do kości. Najpierw przy jednym wyjściu…

0_8e26a_ffcee15_XL
…potem przy wszystkich trzech (wyjściach).

144295_original
…strażacy przybyli, kiedy już spłonęły nawet masywne drzwi wejściowe.

144114_original
W solidnym pięciopiętrowym budynku z sufitami ok. 3 metrów odkryty ogień był jeszcze tylko w jednym gabinecie.

138801_original
Kto mógł przedostać się na dach budynku administracyjnego federalnego znaczenia? Na pewno ci, którzy wcześniej dostali klucze do zamków zamykających stalowe kraty wiodące na dach.

13880a
Tych bojówkarzy trzeba znaleźć. Oni mogliby opowiedzieć wiele interesującego o tym, kiedy zaczął się wcielać plan masowego zniszczenia mieszkańców Odessy i jak oni wcześniej przygotowywali zapasy mieszanki zapalającej w budynku związków zawodowych. Na fotografii poniżej klauny z masówki przedstawiają zwolenników federalizacji (Ukrainy). Typowa hollywoodzka (USA/Izrael) operacja „fałszywej flagi”.

45798_1000 (1)
Całkiem spalone ciała (trupy) na pierwszym piętrze przy drzwiach wejściowych.

131
Skąd opalone ogniem trupy okazały się wyżej pierwszego piętra – tam, gdzie nie było odkrytego ognia?

102
To samo zdjęcie z innej perpektywy:
– drewniany panel na grzejnikach, drewniane poręcze na schodach i arkusz płyty wiórowej nie spłonęły
– niebieski owal – barykada z biurek, krzeseł i szafek. Ona nawet nie tknięta ogniem, chociaż my widzimy spalone ciała obok
– skąd barykada? Ona była zbudowana przez bojówkarzy PS (Prawy Sektor), żeby zablokować drogę ratunku na wyższe piętra

133
– kobiece ciało (trup) ciągnięto po podłodze z miejsca realnej śmierci. Kto i dlaczego?

133a
– mężczyzna zabity wystrzałem w głowę. Rana na wskroś – pod głową naciekło.

104a
Już zwróciliście uwagę, że u ofiar spłonęły głowy i barki (ramiona)? Odzież od piersi i niżej nie tknięta ogniem? Ludzi polewali z góry mieszanką zapalającą i podpalali. Czy mogły się zachować przeciwsłoneczne okulary na twarzy, kiedy człowiek próbuje strząsnąć z głowy napalm?  Od tego spalały się dłonie i nadgarstki do kości.

Na tym, jak i wcześniejszych zdjęciach, dziwne „białe rozbielenie” na podłodze. To proszek gaśniczy. Użyli go pacyfikatorzy, po tym, jak ludzie ginęli… żeby samodzielnie nie spłonąć czy ucierpieć od zatrucia tlenkiem węgla.

103 (2)
Młodzieniec i dziewczyna. Oni nie spłonęli i nie udusili się dymem – brak oznak otwartego ognia na parkiecie (on w wieku 50 lat i powinien wybuchnąć jak słoma) dymu i sadzy na ścianach. Ich zabili innym sposobem. Najprawdopodobniej dwójce złamali szyje – profesjonaliści mieli rozrywkę.

68cf1421dc2
Barykady były i na piętrach. Krew na parkiecie, spalona głowa.
Całkiem możliwe, że pacyfikatorzy pozamieniali wierzchnią odzież z zabitymi. Znany sposób – prosty i efektywny.

101
Kobieta przy szybie windy bez odzieży niżej pasa. Najprawdopodobniej ją zgwałcili, a potem oblali głowę mieszanką podpalającą i podpalili.

106

106a
Zabici wystrzałem w głowę.

121
Wszystko to ten sam obraz – spalone głowy, dłonie i ramiona, nienaruszona przez ogień niższa część ciała.

192

Zabity wystrzałem w głowę.

172
Najstraszniejszy obrazek. Najprawdopodobniej ciężarna pracownica budynku. Są takie, które sprzątają gabinety, podlewają kwiaty w dni, kiedy przedsiębiorstwa nie pracują. Ją zadusili kablem. Ona próbowała się bronić – na podłodze strącony kwiatek (roślina)…

145631_original
…zabójca.

139
Radość „patriotom Ukrainy” – oni sami wskazują ofiarę, zabójcę i miejsce przestępstwa. Przyszła matka Odessa-mama zabita. Zabita i Ukraina.

Świadectwo naocznego świadka –

92eea3cb6013

p.s. Zabitych może do 300. Większą część, szczególnie dzieci i kobiety, zarąbywano toporami i zabijano kijami w piwnicy – http://vlad-dolohov.livejournal.com/ 876486.html

Pożar ugaszono, milicja decyduje co robić z „trofeami” –
93bec301eb0e

valya_11May 5th, 20:52

 

Komentarze 22 do “Jak zabijali mieszkańców Odessy w budynku związków zawodowych – detale… +18”

 1. @ + @ = @@ said

  Trybunał w Hadze tego „wydarzenia” rozpatrywać nie będzie. Szef „(zde)Praw(owan)ego Sek(a)tora” nie bedzie zasiadać na ławie oskarżonych o ludobójstwo, bo z góry wiadomo, że „winni są Rosjanie”. Aj Waj!

 2. Jacek said

  To kumple „partii rzadzacych” w Polsce tak sie po-pis-uja. czy mamy sie dziwic (znowu?). Teraz wlasnie np. p. Jarek powinien stanac z tymi zdjeciami w tle i wolac „chwala ukrainie”.

  Od „sledztwa” w Jedwabnem Polacy powinni wiediziec z kim maja do czynienia i jaki los jest im gotowany. Wlasnie odbywa sie rekrutacja do Przemysla. Czy „waldze miejskie” Przemysla juz znalazly odpowiedni budynek?

 3. Cheniek said

  POwstrzymac Prawy Sektor (PiS) w antypolskiej zawierusze.

 4. @ + @ = @@ said

  # 3 Cheniek, masz rację, tylko jak to zrobić? Już nie tylko w rządzie, ale i na ulicy zwykłe matoły „solidaryzują się” z ukraińskimi „nieszczęśnikami” plując na „rucholi” i żaden argument zagrożenia dla Polski płynącego ze strony „zde-PRAW-owane-GO SE-ka-TORA” do nich nie trafia. Głupota naszego plebsu ulicy (nawet tego oświeconego) wychowywanego przez manipulatory (a jest jego absolutna większość) sięga zenitu…

 5. Polscy politycy oszaleli said

  Za pare lat, jak juz banderowcy sie u nas na dobre zainstaluja – taki sam los jak tych ludzi zamordowanych w Odessie, bedzie czekal takze mieszkancow Sanoka i Przemysla.
  Boze chron Polske przed Ukraincami!

 6. goral said

  pokazac do kaczynskiemu chwala jarkowi.za sluzebna postawe za judaszowe srebrniki

 7. Dziadzius said

  Widać dokładnie że to było zrobione przez wykwalifikowanych morderców wytrenowanych na zabijaniu Polaków! Teraz widzicie istotę sumienia ukrainy. Fałszywa flaga czy nie to szydło z worka wyłazi. Kiedy Polska zwruci sie do Trybunalu w Hadze – NIGDY

 8. LM said

  Gdzie są oficjalne protesty w Polsce przeciw masakrze w Odessie ze strony Polityków?Portale od lewicy do prawicy czy też prywatne strony internetowe informują ale ze strony władzy w Polsce nie ma protestów.Przecież to była zorganizowana masakra i określony scenariusz.

 9. tad said

  Czy w odessie zamiast lisci zawisna czekisci?

 10. Rzeszowszczyzna KOSOWEM ukrainców ! said

  UWAGA!

  Ukarińscy naziści wyhodowani na doktrynach banderowskich zamieszkali w Przemyslu organizują ODERWANIE miasta Przemyśla oraz całe ziemi Rzeszowskiej od III RP w celu przyłączenia POLSKIEGO Przemyśla do tzw. „ukrainy”.

  Już wkrótce ukraincy z polskim obywatelstwem masowo osiedlający się w Przemyslu zamieszkali tak potraktują tam zamieszkałych Polaków jak ludobójczo mordowali Ruskich w RUSKIEJ Oddesie.

  NIE, NIE, NIE wolno dopuśc pod jakim kolwiek POZOREM, aby się tak masowo osiedlała banderowska NAZISTOWSKA DZICZ ukraińska w Przemyślu czy gdzie kolwiek na polskim Podkarpaciu.

  Związek Ukrainców w Polsce, a faktycznie V ukraińska kolumna w III RP organizuje ANTY-polską krwawą REBELIĘ ukraińską aby ODERWAĆ całe podkarpacie III RP i przyłączyć miasto Przemyśl do „ukrainy” po wymordowaniu Polaków w Przemyśli identycznie jak na Wołyniu!

  Sprawą organizowania oderwania ziemi przemyskiej od Polski przez grasujących rozwydrzonych ukrainców w III BRP powinna się zając z urzędu Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW)!

  Agresywny Związek Ukraińców w Polsce wspierany przez ANTY-polski przestępczy gang „platforma obywatelska” mają przygotowany plan oraz jego realizują w celu oderwania całej ziemi rzeszowskiej od Polski i przyłączenia tamtego terenu do sztucznej tzw. „ukrainy”.

  Związek Ukraińców w Polsce tego w ogóle nie ukrywa, że mają taki plan zaatakowania Polaków i pisze o tym otwarcie na swoich kartach internetowych.

  Ukraincy stworzyli network oraz się organizują w celu dokonania ZAMACHU na instytucje Państwa Polskiego. W każdej chwili należy już oczekiwać otwartego bandyckiego napadu Związku Ukraińców w Polsce który ma swoje formacje morderców nazistów banderowców „Prawego Sektora” działającego w III RP.

  Reprezentantem banderowców z okręgu Elbląskiego w Sejmie III RP jest ukrainiec z polskim obywatelstwem Miron Sycz synalek UPA-wca teraz w anty-polskim przestępczym gangu „platforma obywatelska”.

  Oni najprawdopodobniej szykują się w Polsce do podobnej ludobójczego ataku na Polaków na ziemi przemyskiej tak jak to zrobili na Wołyniu, a taki Tusk z gangiem PO czy Kaczyński z jego żydowskim PiS to ludobójstwo na Polakach będą wspierać. Tusk, Kaczyński czy Komorowski otwarcie popierają wszelkie agresje obcych przeciw etnicznym Polakom w Polsce, działają na szkodę Polonii obojętnie gdzie by ona nie była.

  Bandziory ukraincy wyhodowani na rasistowskiej ideologii Bandery i to w III RP otwarcie działają na szkodę interesów instytucji Państwa Polskiego w Polsce czując się w tym bezkarni, gdyż faktycznie polskiej władzy w III RP już nie ma.

  Banderowiec Jarosław Sidor, kierujący przemyskim oddziałem Związku Ukraińców w Polsce otwarcie wypisują BREDNIE na swoich kartach internetowych, że JAKOBY ziemia Przemyska to ojczyzna jego „dziadów ukrainców”:

  „(…) Jesteśmy natomiast zwolennikami powrotu Ukraińców z województw zachodnich i północnych na tereny południowo-wschodniej Polski, czyli na swoje ziemie etniczne, ziemie ojców i dziadów.
  Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że nie będzie to proste, gdyż obecnie sama chęć powrotu nie wystarczy. By wrócić na ojcowiznę, trzeba mieć i środki na to, i pracę na miejscu – dodaje nasz rozmówca.
  Obecnie plany powrotu mniejszości ukraińskiej z północnej i zachodniej części naszego kraju na tereny południowo-wschodnie, a zwłaszcza do Przemyśla i w jego okolice, przygotowuje Związek Ukraińców w Polsce …”

  Banderowcy zamieszkali w Przemyślu zapewniają, że nie chodzi im tylko o sam powrót w sensie fizycznym, ale też, a może przede wszystkim, o odnowę duchową i wzrost świadomości narodowej Ukraińców, głównie młodego pokolenia oraz aneksję ziemi całej ziemi Rzeszowskiej.

  Władze banderowskie Związku Ukraińców w Polsce to autentyczna V Kolumna Banderowska w Polsce, to nie fikcja faktyczne lecz faktyczna anty-polska banda której plany są jasne i dlatego Związk Ukraińców w Polsce MUSI byc ZDELEGALIZOWANY, gdyż banderowcy ukraincy grasujacy w III RP grożą masakrą Polaków w Polsce jakie to masakry pogromy oni organizują masowo ludobujstwa Ruskich jak w Oddesie i innych wielu miastach.

  Piotr Tyma prezes Związku Ukraińców – Spadkobierca ukraińskich morderców z UPA i OUN bezczelnie KŁAMIE, że NIE było ludobójstwa Polaków na Wołyniu:

 11. Lubomir said

  Należałoby także, a właściwie – przede wszystkim, zdelegalizować kluby mniejszości niemieckiej w Polsce. To dopiero Piąta Kolumna. To dopiero rozsadnik nienawiści i rozbijania Polski na skłócone ze sobą regiony-landy. W Polsce niemal cała prasa polskojęzyczna jest kontrolowana przez kapitał niemiecki. Ta prasa potrafi siać intrygi i sterować umysłami Polaków. Kiedy chce potrafi inspirować niezadowolenie mniejszości ukraińskiej i m.in. litewskiej. Prasa autentycznie polska znajduje się pod ciągłym monitoringiem i ostrzałem rodaków Goebbelsa i Marksa.

 12. Ukraincy RZĄDZĄ na Rzeszowszczyźnie said

  NIESTETY, ale polscy obywatele lemingi w III RP nie zdaja sobie sprawy z bardzo POWAŻNEGO NIEBESPIECZŃSTWA, że na Podkarpaciu Polski, nieomal w całym województwie Rzeszowskim obecnie RZĄDZĄ polscy obywatele, ale UKRAIŃSKIEJ NARODOWOŚCI potomkowie MORDERCÓW UPA-wców banderowców ukraińskich !

  I tak:
  Wojewodą województwa Podkarpackiego została wyznaczona w 2010r przez żydo-niemca Tuska, polska obywatelka UKRAIŃSKIEJ narodowości banderówka Małgorzata Chomycz-Śmigielska, która UKRAINIZUJE oraz ZWALCZA polskość na rzeszowszczyźnie do dzisiaj.
  To ona inspiruje i zatwierdza do stawianie pomników UPA-com i banderowcom, którzy bezlitośnie mordowali Polaków siekając ich siekierami !

  Komendantem Wojewódzkim Policji w Rzeszowie i na całe województwo Podkarpackie jest nadinspektor też UKRAINIEC – Zdzisław Stopczyk.

  Prezydentem Miasta Przemyśla jest też UKRAINIEC z polskim obywatelstwem Robert Choma – synalek banderowca.

  14 stycznia 2014 komendant wojewódzkiej policji ODWOŁAŁ ze stanowiska komendanta policji w Sanoku, Mirosław Pawełko, który jest POLSKIEJ narodowości, a na jego miejsce powołał UKRAIŃCA – Grzegorza Matyniaka – synalka post-banderowca.

  W Sanoku STAROSTĄ okręgu sanockiego jest post-banderowiec UKRAINIEC Sebastiana Niżnika.

  Obecnie, na całym Podkarpaciu nieomal wszystkie tam centralne urzędy administracji państwowej są OBSKOCZONE przez post-banderowskie karaluchy z polskim obywatelstwem ale NACJONALISTÓW UKRAIŃSKIEJ narodowości.

  Ci UKRAINCY nacjonaliści w tych POLSKICH urzędach usuwają POLAKÓW z urzędów polskiej państwowej administracji, a na ich miejsce zatrudniają UKARINCÓW !!!

  To oni zorganizowali taki kryminalny proceder, że od lutego 2014r do dzisiaj leczyło się na koszt POLSKIEGO PODATNIKA ponad 450 bandytów ukraińców NAZISTÓW rebeliantów z “Prawego Sektora” , pogrobowców UPA-ców, którzy ponieśli obrażenia wskutek przez nich wznieconego BANDYTYZMU na Majdanie w Kijowie w lutym 2014r.

  https://wirtualnapolonia.com/2014/05/06/ukraincy-chca-zasiedlac-przemysl/

 13. ANTY-polskie media w III RP. said

  @ 11 Lubomir

  DOMAGAJMY się NATYCHMIASTOWEGO rozliczenia z działalności i ZLIKWIDOWANIA działalności PROPAGANDOWO-OSZUKAŃCZEJ zwalczającej polski interes gospodarczy / FINASOWY w Polsce przez niemiecko-żydowski koncern OŚMIORNICY tzw. „Grupa Polskapresse” która jest częścią Verlagsgruppe Passau.

  Ta anty-polska niemiecka grupy medialna GRASUJACE w Polsce z pełnym CYNICZNYM wyrachowaniem SZKODZI interesowi polskich obywateli oraz zwalcza instytucje Państwa polskiego !

  Ten koncern INDAGUJE oraz jest pośrednikiem w WYMUSZANIU na polskich urzędnikach państwowej administracji publicznej do budowania ZBĘDNYCH, kompletnie NIE potrzebnych inwestycji w Polsce, kupywania w Niemczech sprzętu i wyposażenia do tych obiektów przez III RP na KREDYT w niemieckich bankach oraz „centralnych bankach” UE.

  Ten ŻYDO-NIEMIECKI koncern kontroluje wielką część rynku codziennych dzienników POLSKO-JĘZYCZNYCH w naszym Kraju.
  Wydaje 10 dzienników regionalnych, a w tym też w tym 8 połączonych wspólną marką: “Polska” a są to:

  1 – Dziennik Bałtycki
  2 – Dziennik Łódzki
  3 – Dziennik Zachodni
  4 – Gazeta Krakowska
  5 – Gazeta Wrocławska
  6 – Głos Wielkopolski
  7 – Kurier Lubelski
  8 – Express Ilustrowany

  Za każdym razem, gdy się umieszcza jakąś OBIEKTYWNĄ opinie na wydaniu internetowym obojętnie w którym z tych powyższych NIEMIECKICH polsko-języcznych dzienników, nie zgadzając się za autorem tekstu, NATYCHMIAST moja opinia jest CENZUROWANA to znaczy oczywiście USUWANA !!!

  Wszystkie te powyższe POLSKO-JĘZYCZNE ANTY-polskie dzienniki zawsze przed wyborami do Sejmu lub Senatu indagują do głosowania na polskich obywateli, ale z mniejszości narodowych zamieszkałych w Polsce, którzy są NIECHETNI instytucji Państwa Polskiego oraz ZAJADLE zwalczają etnicznych Polaków !

  Ponadto ten koncern prasowy CELOWO działa na SZKODĘ w następujący sposób:

  1. Wznieca bardzo poważne KONFLIKTY społeczne,
  2. Wznieca INTRYGI polityczne pomiędzy politykami publikując oszukańcze teksty
  4. Celowo SKŁUCA oraz ZABIJA klina pomiędzy Polakami zamieszkałymi w Kraju, a Polakami wygnanymi z Polski za granice na banicje zarobkową oraz Polonią światową w poczegulanych krajach.
  5. Sieje NIHILUIZM w polskim społeczeństwe INSYNUJAC, że Polacy jako ludzie są NIC NIE warci oraz pariaszami świata,
  6. ZAKŁAMUJE historie Polski orz ja celowo przeinacza,
  7. Szydzi z polskich Królów i Bohaterów Narodowych
  7. Wyśmiewa się z polskiej kultury
  8. Szydzi z polskości jako ciągłości Państwa Polskiego.
  9. Indaguje do rozbicia Państwa Polskiego w celu podporzadkowania tych rozbitych terytorów wobec sąsiadujących państw.
  10. Indaguje do separatyzmu regionalnego w Polsce
  11. Wznieca konflikty pomiędzy mniejszościami narodowymi zamieszkałymi na terytorium Polski.
  12. Indaguje do popełniana przestępstw kryminalnych opisując w szczegółach inne dając instrukcje jak te przestępstwa popełniać.
  13. Zachęca do wyrzekania się polskości
  14. Zachęca do deptania Polskiej Konstytucji oraz deptania Kodeksu Karnego.
  15. Wyśmiewa i szydzi z różnych religii oraz wyznań zarejestrowanych w Polsce.
  16. Zachęca do działania na szkodę polskiej gospodarki oraz polskich finansów
  17. Zachęca do korupcji polskich urzędników państwowych
  18. Zachęca do serwalizmu polskich urzędników wobec obcych państw po przez chwalenie takich sytuacji.
  19. Zachęca polskich obywateli i urzędy państwowe do życia na kredyt
  20. Inspiruje do sodomy igomory moralnej w III RP
  21. Seksualizuje dzieci w Polsce

  Ponadto ta NIE polska propagandowa OŚMORNICA wydają w Polsce jeszcze 90 tygodników lokalnych oraz bezpłatną gazetę miejską “Nasze Miasto”.
  Średnia dzienna sprzedaż wszystkich dzienników to prawie 320 tys. egzemplarzy !

  Ponadto okopali się Polsce ROZCZĄC sobie prawo na MONOPOL wydawania wydawnictw o programach telewizyjnych pod nazwami:

  1. Tele Magazyn
  2. Super Tele
  3. TV Pilot

  Zajmuje się również wydawaniem magazynów:

  1. Moto Express
  2. Autogiełda Wielkopolska
  4. Jarmark
  5. Motojarmark

  Ponadto OŚMIORNICA publikuje bezpłatny dziennik “Echo Miasta” ukazujący się dwa razy w tygodniu w SIEDMIU miastach Polski reklamując szczególnie wyroby NIEMIECKIE i nie produkowane w Polsce.

  Ta NIEMIECKA OŚMORNICA tzw. „Grupa Polskapresse” która jest częścią Verlagsgruppe Passau, niemieckiej grupy grasująca w Polsce ZAWŁASZCZYŁA sobie 100 proc. udziałów w spółce Polski Dom Medialny, wydawcy “Dziennika Polskiego”.

  Ta ANTY-polska OŚMIORNICA NIEMIECKA „Polskapresse” jest współwłaścicielem serwisu ogłoszeniowych:

  1. Gratka.pl
  2. Alegratka.pl,
  3. Motofakty.pl
  4. NaszeMiasto.pl. – miejskiego portalu informacyjnego w 8 miastach wojewódzkich w Polsce.

  Prezesem tej NIEMIECKIEJ OŚMORNICY „Polskapresse” jest Dorota Stanek, z wykształcenia ekonomistka i zawodowy sportowiec (była kapitanem pierwszoligowej drużyny w Niemczech). Pracowała w niemieckiej firmie motoryzacyjnej BMW. Obecnie dowodzi dużą częścią polskiej prasy. W 2013 r. znalazła się na liście “Home&Market” jako jedna z “50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce” która PARALIŻUJE Panstwo Polskie działając na SZKODE polskich obywateli.

  Środki masowego przekazu, zwane skrótowo mediami, stanowią dziś najważniejszy czynnik STEROWANIA społeczeństwem. Służąc przez te media WYBRANEJ władzy, wspomagają jej godne i niegodne działania oraz rozpowszechniają i utrwalają ŚWIATOPOGLAD uznany przez NICH za JEDYNIE słuszny, który działa w INTERESIE NIEMIEC ze strata dla polskich obywateli.

  Rynek prasowy w obecnej III RP jest identyczny jak kiedyś krajach skolonizowanych w Afryce, że wszystkie NAJWAZNIEJSZE tytuły prasowe są własnością państw kolonialnych, który też wychowuje „kolonialne elity” oraz kształtują umysły tubylców aby byli posłusznymi WASALAMI globalistów zagranicznych.

  Praktycznie teraz NIE MA w całej Wielkopolsce, na Śląsku i Pomorzu ANI jednego polskiego dziennika prasowego, działającego w interesie polskim, gdyż wszystkie tytuły są OPANOWANE przez ZAGRANICZNE koncerny, które MANIPULUJA politycznie jak tylko chcą polskim obywatelem, formują umysły etnicznych Polaków jak PLASTELINĘ !

  Inny sposób działania ZAGRANICZNYCH koncernów prasowych w Polsce i zdobywania przez nie nowych rynków jest prosty. Polega na tym, że tworzy się polskojęzyczną MUTACJĘ zachodniego tytułu, nowy tytuł lub KUPUJE STARY, by następnie poprzez olbrzymią kampanię reklamową i dumpingową cenę zdobywać czytelników, a gdy konkurencja, czyli pismo krajowe, padnie, podnosi się cenę i zostaje się MONOPOLISTĄ.

  Kiedy NACZELNY jakiegoś POLSKO-JĘZYCZNEGO dziennika wydawanego w III RP dostaje parę tysięcy Euro pensji od NIEMIECKEGO koncernu grasującego w Polsce, to taki „naczelny” przestaje zwracać uwagę, czy to, co proponuje jego gazeta, jest DOBRE dla kraju tubylców czyli polskich obywateli, zgodne z polską racją stanu.

  Będzie z całą mocą występował za całkowitą niczym nie skrępowaną „wolnością” dla ZAGRANICZNEGO obcego kapitału, wyprowadzania 100% zysków z Polski, NIE płacenia podatków w Polsce.
  Taki naczelny gazety POLSKOJĘZYCZNEJ w III RP zawsze występuje za najszerszym WYKOŻYSTANIEM polskiego zaplecza na rzecz NIEMCÓW i będzie OŚMIESZAŁ , NISZCZYŁ nurty niepodległościowe w gazetach znajdujących się jeszcze w rękach polskich, będzie zwalczał PRO-POLSKIE partie polityczne, będzie WALCZYŁ z tymi, którzy mówią o przerażającej korupcji w polskiej gospodarce lub SERWALIŹMIE elit politycznych w Polsce na rzecz interesów zagranicznych, będzie przeciw lustracji lub PRZECIW zwalczaniu ZŁODZEJSTWA oraz wspierał ZADŁUŻANIE Polski w niemieckich bankach lub UE lub z New Yorku …

  Albo, jak czynią gazety wychodzące na Śląsku lub Pomorzu należące do Passauer Neue Presse lub innych NIEMIECKICH będzie OŚMIESZAĆ prawa Polski do tych ziem wspierając ROZCZENIOWCÓW z Niemiec !!!.

  Polski system informacyjny i medialne ośrodki w obecnej III RP przestały panować nad sytuacją bo zostały ZAWŁASZCZONE przez OŚMORNICE kapitału ZAGRANICZNEGO, usiłującego zmusic, aby Polacy PRACOWALI na OBCYCH jak w kraju KOLONIALNYM w XIX wieku w Afryce, a wiadomo, że dobrze skoordynowane działania informacyjne mogą obecnie służyć nowym formom uzależnienia, podboju Polski „bez dobywania miecza”.

  NIESTETY, ale „polska władza” przekupnych SERWALISTÓW w III RP „warszawki” jako POPYCHADŁA zagranicznego kapitału zwłaszcza ta w ostatniej dekadzie doprowadziła do takiej sytuacji, że główne źródła przepływów informacyjnych w Polsce, które powinny być źródłami procesów wiążących nasz system społeczno-gospodarczy w jeden sprawny mechanizm pracujący na POMYLŚNOŚĆ polskich obywateli, znajdują się obecnie POZA granicami kraju.

  Oznacza to, że i źródła rzeczywistej władzy nad Polską też się TAM znajdują ZA GRANICĄ, co działa z oczywistą SZKODĄ dla polskich obywateli obojętnie gdzie oni mieszkają !!!

 14. Hanss said

  Nie Rosjanie to hasbara syjonistyczna jest winna temu wszystkiemu (Swiatowy Sanchedryn).I glupota Goiow sprawia ze tak jest.

 15. z monitorapolskiego said

  Wysłuchajcie, powiedział wszystko co było do powiedzenia o polskim nie-rządzie…

 16. @ + @ = @@ said

  # 13
  warto wiedzieć, że niemiecki kapitał posiada tez własne gazety na Ukrainie i na Litwie. Forpocztą był norweski koncern prasowy ORKLA, który swego czasu był właścicielem m. in. lwowskiego dziennika „Wysoki Zamok” i chyba tytułu dziennika w Połtawie oraz gazety codziennej w Kownie.

  Poszukując teraz informacji w powyższej sprawie otworzyłem stronę Polskapresse i podaję bieżącą, jeszcze ciepłą, aktualność:

  Żródełko: http://www.polskapresse.pl/biuro_prasowe/1477.html

  Tytuł publikacji: Grupa Polskapresse uhonorowana flagą przez Prezydenta RP 05.05.2014

  „2 maja br. Dorota Stanek, prezes zarządu Grupy Polskapresse odebrała w imieniu wydawnictwa, z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, flagę narodową.

  Flaga została przyznana za promowanie nowoczesnego patriotyzmu w mediach Grupy Polskapresse. Tego dnia w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się również uroczystość podsumowująca akcję bezpłatnej gazety i serwisu Nasze Miasto „Patriotycznie Zakręceni”, której honorowym patronem był Prezydent RP Bronisław Komorowski.

  Ideą akcji „Patriotycznie Zakręceni” było pokazanie nowoczesnego patriotyzmu poprzez dbanie o swoje najbliższe otoczenie i zaangażowanie w działania lokalnej społeczności. W ramach akcji odbył się plebiscyt na wybór „Patriotycznie Zakręconych” czyli lokalnych działaczy, społeczników i mieszkańców, którzy bezinteresownie działają na rzecz społeczności i promocji regionów. Projektowi towarzyszył również plebiscyt na wybór „Inicjatywy Społecznej” oraz konkurs na „Pozytywki” – memy pokazujące w pozytywny sposób najbliższe otoczenie czytelników i internautów. Do wszystkich plebiscytów zgłoszono w sumie 890 kandydatów, na których oddano ponad 1,3 mln. głosów. A na temat akcji „Patriotycznie Zakręceni” ukazało się ponad 600 publikacji prasowych i internetowych.

  Akcję promowała zewnętrzna kampania reklamowa pod hasłem „Patriotyzm nas inspiruje” wykorzystująca nośniki wielkoformatowe, spoty w sieciach kin Cinema City i Multikino oraz spoty radiowe w RMF FM, grupie Eurozet i rozgłośniach lokalnych. Logo akcji oraz kreacje kampanii zaprojektował Tomasz Bocheński, dyrektor kreatywny Grupy Polskapresse. Za zaplanowanie kampanii i zakup mediów odpowiedzialny jest dział marketingu wydawnictwa.”

  Czy wyczuwają Państwo zalatujący smród z tej hipokryzji? Może ich zgłosić do plebiscytu na „Prawego Polaka”?

 17. nadolski said

  Chciałbym nieśmiało dorzucić,że oryginał zdjęcia obcietejgłowy nievpochodzi z Odessy a ze strony http://pustulenta.wordpress.com/2008/03/06/113/. co za dużo to niezdrowo

 18. z sieci said

  Banderowscy politycy z Ukrainy na konferencji w centrum Warszawy

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fbanderowscy-politycy-z-ukrainy-na-debacie-w-centrum-warszawy#

 19. Roman said

  Makabra…!

 20. Rzeszowiak said

  Pamiętam jak zaraz po majdanie widziałem w Rzeszowie dość dziwnych ukraińców, wojskowe bluzy , zarośnięci, jakby wyrwani prosto z Majdanu, wtedy chyba ich pogranicznicy otworzyli granicę i puszczali wszystkich do Polski. Ciekawe czy nasz rząd ich przypadkiem jakoś nie szkoli… Bo to że za nasze podatki ich leczą w rządowych szpitalach to wiadomo, to kolejny skandal.

 21. Prometeusz said

  @17
  Strona się specjalizuje w przedstawianiu makabrycznych zdjęć, więc raczej byłbym skłonny stwierdzić, że jest odwrotnie, porównywałem tło i kolorystykę zdjęcia z obciętą głową do innych zdjęć masakry odesskiej i według mnie zachodzi znacząca zgodność.

 22. szewczyk said

  tego się nie da skomentować bez emocji ,ale nasuwa się jedno ;bestialski sposób mordowania mają banderowcy we krwi i nieważne ile by lat nie minęło od mordów na Polakach ,to widać ,że sadyzm odziedziczyli po przodkach swoich !!! kiedy politycy nasi w końcu posłuchają głosu swego narodu ,kiedy przestaną nas karmić kłamstwami ?! dlaczego uparcie myślą ,że jesteśmy durniami i niczego nie widzimy i nie rozumiemy ?! chcemy rzetelnych informacji ,ponoć u nas demokracja !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: