Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Młodzież Nordycka wzywa wszystkich Polaków w Skandynawii, aby głosowali na Ruch Narodowy

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-05-20

Młodzież Nordycka wzywa wszystkich Polaków w Skandynawii, aby głosowali na Ruch Narodowy w wyborach do Europarlamentu, 25 maja 2014.

Nordisk Ungdom encourage all Poles in Scandinavia to vote on Ruch Narodowy in the European Parliament election, May 25, 2014.

do.polakow.w.scandynawii

Komentarzy 13 do “Młodzież Nordycka wzywa wszystkich Polaków w Skandynawii, aby głosowali na Ruch Narodowy”

 1. Prometeusz said

  Panie Włodku!, to na kogo głosujemy – Ruch Narodowy czy Nowa Prawica?, bo nie mogę się zdecydować.

 2. Alina said

  http://www.moto.gda.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=993:oszwabieni-przez-eurokochoz&catid=39:parking-niestrzeony&Itemid=82

 3. Wuj said

  Ja na Chrystusa Krola

 4. aga said

  Tia, spełniajmy marzenie komunisty Urbacha vel Urbana Urban: „Korwina dawajcie jak najwięcej.”
  Korwin to taki drugi pseudoprawicowy Kaczor; ma za zadanie blokowac prawą stronę a,że młodzi neobolszewiccy materialiści łykają bzdury o niskich lub zerowych podatkach,prywatnych szkołach, lasach, i szpitalach a nieskorzy są do rozumienia Dobra Wspólnego, jak to neomaterialiści-lybarały to chaos na prawej stronie będzie trwał.

 5. henski said

  Biedne Szwedole.
  Pani Le Pen też kocha Putina.

 6. Prometeusz said

  A kogo kocha Henski?, ale tak szczerze proszę, chociaż naiwny nie jestem i raczej szczerej odpowiedzi nie usłyszę, zostanę pewnie zaliczony do biednych polaczków.

 7. Bua said

  Hensk. Ile skasowałeś od putinowców za pisanie takich bzdur?

 8. said

  Głosujemy albo na KNP albo na RN – do wyboru.
  Agę tylko zapytam: skoro Korwin to taki Kaczor nr2 to dlaczego tak go cały czas postponują, nawet kiedy go pokazują? Zreszta, zawsze można zagłosować nie na Korwina ale na ludzi z KNP.
  Ukłony

 9. henski said

  Może to trudno tak od razu zrozumieć, ale jeśli używam słówka „też” w odniesieniu do pierwszego zdania, to znaczy, że panią Le Pen stawiam w tym samym rzędzie, co „biednych Szwedoli”, którzy upatrują zbawienia w Putinie. U szanownych komentatorów też widzę niezły bardak w sądach, na ten temat :). Nic mi do tego, zwróciłem tylko uwagę, że Szwedzi nie pierwszy raz w historii stawiają na silnego człowieka i nie zawsze chwałę im to przynosi. Po ostatnim takim wyczynie musieli się nieźle nagimnastykować, żeby zatrzeć złe wrażenie po współpracy z czystymi nordykami. Mimo wszystko – pozdrawiam szanownych.

 10. Aniela said

  Henski.

  Mamy nadzieję, ze pozdrawiając nas, mycką pięknie zakręciłeś nad podłogą.

 11. henski said

  Nie sądzę, żeby mycką można było zakręcać, nie wiem, nie znam się na myckach, ani na zakręcaniu. Ale jeśli ci zależy, to spokojnie mogę ci to przyznać. Znam się natomiast na słoikach. O dziwo, wystarczy odbić „dupkę” żeby z łatwością odkręcić takiego zakręconego 🙂

 12. Stefan B said

  A paszol ty pudel na GuwnoWyborcze

 13. Prometeusz said

  Pani Le Pen wygrała wybory do Europarlamentu, Henski musi chodzić struty, ale nie współczuję…,, bo mnie cieszy zwycięstwo Frontu Narodowego.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: