Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Czy takie państwo nie zasługuje na pogardę?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-05-21

Czy takie państwo nie zasługuje na pogardę?

Wyrok ws. zakłócenia wykładu majora-profesora Baumana przeraża. Przeraża, bowiem niemal dokładnie w 25. rocznicę „Święta Wolności”, jakim miały być wybory z czerwca 1989, po raz kolejny uświadamia czym jest III RP. Państwem, które nie zasługuje na szacunek. Chyba, że szacunek Baumana i podobnych mu stalinowców. Państwem cenionym przez morderców Żołnierzy Wyklętych. 

 

Zygmunt Bauman – przypomnijmy tym z czytelników którzy rzadziej zaglądają na prawicowe strony internetowe – był oficerem zbrodniczej organizacji mordującej Żołnierzy Wyklętych, Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Nigdy nie odciął się od swej haniebnej przeszłości. Dziś obwożony jest po polskich uniwersytetach a przypominanie jego stalinowskiej przeszłości i członkostwa w PPR okazuje się być pretekstem do zamykania ludzi w więzieniach.

 

Sam fakt, że „polskie”, niezależne ponoć uczelnie goszczą takiego typka jak major KBW, mającego na koncie odznaczenie Krzyżem Walecznych za „schwytanie wielkiej ilości” żołnierzy antykomunistycznego podziemia, zakrawa na kpinę. Ale to tłumaczyć można jeszcze wolnością nauki – wszak po latach spędzonych w armii Bauman rzeczywiście stał się cenionym uczonym, a rektorzy mają przecież prawo mieć nierówno pod sufitem i zapraszać na uczelnie kogo chcą. Ale z niezależnością uniwersytetów sprawa majora-profesora nie ma nic wspólnego! Bo jak inaczej niż podległością względem władzy nazwać prowokację policyjną zorganizowaną – z pewnością za zgodą władz uczelni – na uniwersytecie? Czyż rektor nie pomógł prezydentowi miasta ogrzać się w blasku fleszy, jako temu, który blokuje falę „faszyzmu”?

 

Sprawa Zygmunta Baumana jak w soczewce skupia wszelkie patologie dziwacznego tworu któremu na imię III RP. Oto „autorytet moralny”, którego portret stoi na biurku Michnika, po rzekomym upadku komunizmu wraca do Polski i żąda – piórem bliskich mu dziennikarzy – rozgrzeszenia bez wyznania winy. I władze naszego państwa tego rozgrzeszenia nieformalnie mu udzielają. Wykłada za uczelniach za pieniądze polskich podatników, synów i wnuków tych samych żołnierzy, których KBW ścigała po lasach i zabijała strzałami w tył głowy lub oddawała stalinowskim sędziom. Gdy ktoś wyrazi swój sprzeciw – idzie do więzienia lub płaci horrendalnie wysokie kary.

 

Czyż nie powinno być dokładnie na odwrót? Czy przy próbie powrotu do III RP w 1989 roku Bauman nie powinien zostać złapany przez policję i doprowadzony przed oblicze sprawiedliwego sądu? Czy za to co robiło KBW tacy ludzie jak Bauman nie powinni – w najlepszym dla siebie razie – odebrać publicznie srogich batów na stołecznej starówce a potem trafić na dekadę do więzienia? Czyż wreszcie hasła za które skazano wrocławskich protestujących „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę” albo „Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści” nie powinny być wypisane jako dewiza w polskich urzędach, sądach również?!

 

Prawnicy z Instytutu Ordo Iuris podkreślają, że wyrok skazujący we Wrocławiu stanowi naruszenie podstawowych praw, w tym wolności słowa i wolności zgromadzeń. Podkreślają, że nie można wykorzystywać przepisów karnych przeciwko ludziom, którzy chcą zaprezentować swoje stanowisko na forum publicznym, w formie zgromadzeń spontanicznych. Niech nie zmyli państwa fakt, iż wykład Baumana odbył się w budynku uczelni! Była to bowiem jawna polityczna impreza – hucpa zorganizowana przez czynnego polityka – prezydenta Dutkiewicza – oraz fundację współpracującą z niemiecką partią SPD. Czyż na wiecach politycznych nie można już krzyczeć? Tym bardziej, że organizowanie ich w budynku uczelni samo w sobie jest złamaniem wszelkich – jeszcze obowiązujących ponoć – zasad?

 

Sędzia Paweł Chodkowski uznał, że okrzyki na wykładzie kwalifikują się do zamknięcia ludzi za kratami. Sam przy tym – nieopatrznie – wyjaśnił, że nie chodzi o żadną wolność słowa na uniwersytecie. Chodzi o „pogardę wobec państwa”, którą mieli zaprezentować skazani.

 

Sędzia Chodkowski ma rację. Protestujący we Wrocławiu okazali pogardę wobec państwa. Państwa, którym po tym wyroku gardzić będzie jeszcze więcej jego obywateli. Państwa hołubiącego morderców i przyklaskującego bezkarności zdrajców.

 

Wielu czytelnikom PCh24.pl daleko jest do ludzi z Narodowego Odrodzenia Polski – a więc do osób organizujących protest i skazanych za słowa prawdy o Baumanie. Poglądy reprezentowane przez organizację z której większość z nich się wywodzi, są często skrajnie dalekie od naszych. Ale nie możemy nie docenić tego, że wrocławscy nacjonaliści okazali się jednym z bardzo nielicznych środowisk mających odwagę przeciwstawić się absurdowi postkomunistycznej rzeczywistości. Brawo dla nich! Trzymajcie się!

Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę!

 

 

Krystian Kratiuk

Read more: http://www.pch24.pl/czy-takie-panstwo-nie-zasluguje-na-pogarde-,23029,i.html#ixzz32MYy0FOH

Komentarzy 9 do “Czy takie państwo nie zasługuje na pogardę?”

 1. Absolwent UW. said

  Chciałbym serdecznie PODZĘKOWAĆ młodym ludziom we Wrocławiu, którzy w czerwcu 2013 zaprotestowali na Uniwersytecie Wrocławskim przeciwko występom zdemoralizowanego STALINOWSKIEGO KATA żydo-komunisty zbrodniarza NKWD Zygmunta Baumana – obecnie FAŁSZYWEJ gwiazdy pseudo-naukowej żydo-hucpy.
  Niech prostacki ALFONS r.dudkiewicz będzie przeklęty za bezczeszczenie UW, który sprowadził tą kreaturę Baumana.

  Młodzi Polacy z Wrocławia DZIEKUJĘ Wam oraz chylę głowę w Waszą stronę, za OBRONĘ godności mojego Uniwersytetu, nad którym się teraz pastwi taki politycznie poprawny ŚMIEĆ Paweł Chodkowski – udający „wymiar sprawiedliwości ” i zapamiętajmy to nazwisko!

  Sala wykładowa uniwersytetu to miejscem dla UCZCIWEGO wykładowcy, a nie takiego WAMPIRA jak Bauman.

  To ten zapluty ALFONS żydo-komunistyczny Dudkiewicz, stręczyciel kreatur wygenerował tą burzę i sieje ZGORSZENIE we Wrocławiu, bo to ON zaprosił tą kreaturę na Uniwersytet w Polsce.

  To było i JEST SŁUSZNE, żeście młodzi ludzie BRONILI Uniwersytetu przed plugawieniem przez tą KREATURĄ Baumanem, a teraz bezwstydna przekupna KREATURA P.Chodakowski Was bezkarnie OCZERNIA !

  HITLER, GOERING, BAUMAN – kapitalne wystapienie Winnickiego:

 2. Emigrancie NIE wysyłaj pieniędzy! said

  Emigrancie wygoniony z żydo-mafijnej złodzejskiej III RP na banicje zarobkową – NIE, NIE, NIE wysyłaj swoich UCIUŁANYCH pieniędzy do tego BAGNA III RP, ZDEMORALIZOWANYM lemingom we Wrocławiu, którzy głosują na takich żydo-komunistycznych ALFONSÓW jak ten R.Dudkiewicz (prezydent Wrocławia od 12 lat …SIĆ!) sprowadzający zbrodniarzy NKWD na UW demoralizujący młodzież.

  Ci co słuchali BREDNI kreatury STALINOWSKIEGO KATA Baumana to potomkowie zydo-stalinizmu, którzy NIGDY w niczym nikomu NIE pomogą ale jedynie szukają dosłownie każdej okazji, aby od Ciebie emigrancie brutalnie oszukac, WYŁUDZIĆ pieniądze i jak najbardziej OKRAŚĆ!

  Emigrancie też NIE jedz, NIE jedz na wakacje do tego SZAMBA o nazwie III RP, bo tam NIE da się odpocząć, gdyż tam na każdym kroku usiłują każdego OKRAŚĆ, oszwabic, poniżyc lub ubliżyc lub w inny podły sposób DOKUCZYĆ wzorując się na zdegenerowanym wymiarze NIE sprawiedliwości czyli żydo-komunistycznego lewactwa wspierającego wszelkie przejawy post-komunistycznej patologii, karając uczciwych obywateli za obronę swojej godności.

  Emigrancie NIGDY NIE jedz do gangsterskiego zdemoralizowanego Wrocławia, bo snują się upiory stalinowskiego kata Baumana i jego chwalców politycznie poprawnych ŚMIECI jak Paweł Chodkowski – (zapamiętajmy to nazwisko) udający „wymiar (nie)sprawiedliwości” usiłujący lansować na bohaterów KATÓW STALINOWSKICH i żydo-komunizm bolszewicki

 3. Odys syn Laertesa said

  Bauman kontra Bauman… Wszak to właśnie tow. „Semjon” był łaskaw kiedyś napisać: „Ludzie upokarzani są gniewni i szukają środków, by gniew ten wyładować”. Niby rozumiał to dawno temu ale jak widać po przebiegu postępowania zapomniał nie tylko o swoich winach jako NKWDzista ale nawet o tym co napisał kiedyś jako profesor… Na uczelni wrocławskiej „polskie” władze „naukowe” i samorządowe upokorzyły i zbrukały pamięc po pomordowanych Polakach a zatem zgodnie ze słowami samego Pana Baumana gniewni z tego powodu ludzie za pomocą gromkiego głosu wyładowali swój gniew. Należy tylko ubolewac nad tym że to właśnie NOP a nie „zwykli” obywatele (przede wszystkim studenci) miał na tyle odwagi żeby głośno wyrazic sprzeciw przeciwko temu skandalowi jakim było honorowanie UBeka i NKWDzisty na polskiej uczelni. http://odyssynlaertesa.wordpress.com/2013/06/25/incydent-z-baumanem-przyczyna-przebieg-i-skutki-czyli-dyzonans-poznawczy-polskich-wladz/

 4. Edi said

  Z tego co widzę z naszej ojczyzny robi się bagno,Tusk i ferajna robią co chcą dosłownie na żywca,afery i inne przekręty a media milczą,Bauman i inne komunistyczne osobniki to czubek góry lodowej.

 5. Johnny said

  Polecam Panstwu artykul prof. Jerzego Roberta Nowaka o Baumanie

  http://www.bibula.com/?p=74483

 6. Prometeusz said

  Polacy!, uświadomcie sobie czym stała się nasza Ojczyzna – Polska.
  Młodzi Polacy w tzw.”wolnej Polsce” otrzymują w tzw. „niezawisłych sądach” wyroki utraty wolności i wysokie kary pieniężne za to, że protestują przeciw afirmowaniu się stalinowskim zbrodniarzom.
  To stalinowski zbrodniarz Baumann powinien siedzieć w więzieniu.
  Kto tą II wojnę światową wygrał a kto przegrał?, to staje się powoli pytaniem retorycznym…
  Bandyci wspierani przez politycznych alfonsów wracają na „salony”, hańba!.
  Ci co sprokurowali nam wojnę i jej powojenne stalinowskie pokłosie szydzą sobie z nasi jawnie i bezczelnie.

 7. Prometeusz said

  Tylko czekać chwili kiedy naczelny reżyser A.Wajda nakręci nam kolejne filmowe „dzieło” o człowieku stalinowskiego renesansu majorze Baumanie.

 8. Doświadczamy kolejne ZWYCIĘSTWO PROWOKACJI dla udokumentowania znaczenia mesjasza Karola Marksa z radykalizacją jego wczesnych myśli przez NOWĄ LEWICĘ.

 9. Lach said

  „Ślubuję uroczyście jako sędzia Sądu Najwyższego służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, stać na straży prawa, obowiązki sędziego wypełniać
  sumiennie, sprawiedliwość wymierzać zgodnie z przepisami prawa, bezstronnie według mego sumienia, dochować tajemnicy państwowej i służbowej, a w postępowaniu kierować się zasadami godności i uczciwości” (może dodać “Tak mi dopomóż Bóg” – nicości?).

  http://3obieg.pl/skandal-sledztwo-o-korupcje-w-sprawie-pierwszej-prezes-sadu-najwyzszego

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: